تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 43

نام تاپيک: مشاوره خرید دستگاه پخش یا مینی کامپیوتر اندروید

پروفشنال NaughtyCat's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

سلام
    هرچند جواب به این موضوع خیلی دیره ( من تازه دیدمش ) ولی باید عرض کنم من این موضوع رو تجربه کردم و تئوریک نگفتم

از لحاظ تئوری میزان تفاوت سرعت بین مازیمم سرعت پورت ورودی دستگاه و بیت ریت یک فیلم یه جایی باید جبران بشه که در این مورد کش دستگاه این کار رو می کنه ولی اون هم یه توانایی داره هرچند در دستگاههای اندرویدی جدید ممکنه این قدرت بیشتر شده باشه ولی بعید می دونم بتونه تفاوت 20- 30 مگه جبران کنه

از نظر عملی
    بنده یک دستگاه egrat r6 دارم یه مدت قبل فیلم مالیفیسنت با حجم 25 گیگ و بیت ریت 29 مگ در ثاینه رو خواستم از روی هارد شبکه پخش کنم ( هارد شبکه دارای پورت 1000 هست ) لگ در هنگام پخش انچنان زیاد بود که فیلم تقریبا غیر قابل دیدن بود فکر کردم فیلم مشکل داره چند فیلم دیگه با بیت ریت بالا رو امتحان کردم مشکل ادامه داشت
    همون فیلمه رو رو هارد کپی کردم و از طریق usb پخش کردم بدون هیچ مشکلی پخش شد
    دنبال مشکل تو اینترت بودم که دیدم متاسفانه پورت اتنرنت دستگاه 100 هست

در مورد تفاوت usb2 و usb3 هم عرض کنم چون این دستگاه هر دو رو داره مقایسه به راحتی انجام شد ( در روزهای ابتدایی خرید ) usb2 در پخش فیلمهایی بابیت ریت بالای 30 مگ ناتوان بود

بد نیست دوستمون برا تست این موضوع با دستگاهی که خریدند یه چک بکنند تفاوت usb2 و usb3 رو در پخش فیلمهایی با بیت ریت بالا ( البته پورت شبکه رو که نمیشه محدود کرد )
    USB2 رو که مطمئن باشید گلوگاه ایجاد نمیکنه. همون از لحاظ تئوری هم بخوایم حساب کنیم بالاترین بیت ریت یه فیلم Blu-ray (حدود 50Mb/s برای صدا + تصویر) خیلی خیلی پایین تره نسبت به سرعت انتقال اطلاعات با USB2.

شبکه 100Mb با کابل ethernet هم برای استریم کردن ویدیو با کیفیت Blu-ray به یک دستگاه کافیه یا حتی میشه گفت زیاد هم هست. برای همزمان استریم کردن به دو دستگاه یا بیشتر ممکنه به مشکل بخوره.

فقط یه نکته ای هست. در مورد دستگاه خودم میدونم که پورت شبکه اش سرعت ماکسیمم 100Mb یا نزدیک به این عدد رو ارائه نمیده. اینو کاربرای دیگه ی همین دستگاه متوجه ش شدن. شاید برای شما هم همینطور باشه.

خودتونم میتونید این دو مسئله رو روی یه کامپیوتر چک کنید. هیچکدوم نباید مشکلی ایجاد کنن.

من البته صحبت های شما رو در رابطه با اشکال در پخش ویدیو های با بیت ریت خیلی بالا کاملا قبول دارم منتهی دلیلش این دو مورد که گفتین نیست.

آخر فروم باز vafa1353's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    Melbourne

پيش فرض

ممنون دوست گرامی از پاسختون. حدود ده روزی هست میگردم متاسفانه هیچ فروشگاهی فعلاً Plus اونو نیاورده.
    خواهش میکنم. در کل فکر نمیکنم بین H و H plus تفاوت چشم گیری باشه به جز وایفای که عملا با سرعت دیتای اونجا هیچ مزیتی محسوب نمیشه که بخواید هزینه بیشتر بپردازید.
    ولی توصیه میکنم اگر خریداری کردید اصلا با کنترل خودش نگیرید که از نظر دوام باطری افتضاحه MINIX A2 هر چند روز باید باطریش عوض بشه و MINIX M هر دو روز یاید شارژ بشه و در کل کنترل های این شرکت واقعا افتضاحه و یه مشکل دیگه که هست اینه که در دستگاه H plus نمیشه از قابلیت میکروفن و اسپیکر ریموت کنترل Minix A2 استفاده کرد در صورتی که با دستگاه H میتونید از این قابلیت استفاده کنید. البته این مشکل مربوط به ورژن جدید اندروید است که روی این دستگاه نصب شده.
    اینطور که تو فروم MINIX خوندم بهترین گزینه ریموت کنترل RC11 میباشد که حدود 6 تا 8 ماه با 3تا باطری نیم قلم کار میکنه.
    موفق باشید.

پروفشنال malek911's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

ممنون دوست گرامی از پاسختون. حدود ده روزی هست میگردم متاسفانه هیچ فروشگاهی فعلاً Plus اونو نیاورده.
    سلام دوست عزیز.من یه 2 هفته ای میشخ خریدم و کلا ازش راضیم(منظورم x8-h) تمام فرمت ها رو هم با زیر نویس فارسی اجرا میکنه و قسمت تنظیمات زیر نویسش هم فوق العاده پر وپیمون هستش.دیگه دغدغه فرمت فیلم که x265 هستش یا بقیه رو ندارم.کنترل روی خود باکس هم فوق العاده افتضاح هستش و بهتره NEO A2 رو بگیری که فوق العاده عالی هستش.نحوه خرید رو هم چون تا الان دنبال کارای نمایندگیش بودن نزدن سایت .پس فعلا باید به صورت تلفنی با خودشون صحبت کنی.برو به سایت [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و شماره جناب فرامرزی اونجا هستش و میتونی تلفنی سفارش بدی

پروفشنال stb2xxx's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

شرکت اکستریمر که معرف حضور همه دوستان هست مدل وندورش با کنترل حرکتی را تست بفرمایید از همه نظر از minix x8 h plus بهتره:

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by stb2xxx; 26-05-2015 at 17:40.

داره خودمونی میشه samkaveh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

در حال حاضر کدام مدل از کدام برند بهتر هست با قیمت مناسب

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

البته قیمتش زیر 500 باشه بهتر هست

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

کسی تجربه این دستگا ها رو نداره راهنمایی کنه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

کسی تجربه این دستگا ها رو نداره راهنمایی کنه
    دوست عزیز بنده خیلی تحقیق کردم تا بالاخره کاملترین و کم آزارترین (چون تکنولوزپژی جدیدیه) یعنی Xtreamer Wonder رو گرفتم البته نسخه آندرود چون میخواستم با گوشی سازگار باشه با این باکس کوچیک تلویزیون تبدیل میشه به هوشمند اونم چندین بار قویتر از گرونترینها.
    امکانات:پردازنده 4 هسته ای-گرافیک 8 هسته ای-2 گیگ رم -حافظه داخلی 16 گیگ-قابلیت نصب مموری میکرو اس دی-قابلیت ایرموس و دارای ایر موس -قابلیت استفاده از کیبرد وبلوتوث و وایرلس و ....
    قابلیتها:استفاده از چیلترشکن - کیفیت بالای تصویر - پخش کلیه فرمتهای صوتی و تصویری - آفیس - خلاصه بگم تلویزیون را تبدیل به یه کامپیوتر با قابلیت کنترل از راه دور (طرف دیگر اتاق یا هال) میکنه.توضیحات کاملتر تو آدرس زیر موجوده.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

9. این کاربر از ershad48 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

من یه minix u1 خریدم دستگاه بدی به نظر نمیرسه فعلا ..اما حتما مدلی که کنتنرل Minix Neo A2 Lite داره رو بخرید چون کنترل معمولیش هیچ کارایی نداره د ر کل برای این مدل دستگاهها حتما کنترل ایر موس نیاز هست وبدون اون کار کردن عذاب اوره

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2013

پيش فرض

سلام وقتتون بخیر
    من اندروید باکس Zidoo X9S خریدم و تا اینجا که از همچی راضیم جز کنترل که air mouse نیست و کار کردن بعضی جاها سخته ،میخواستم یک ایرموس با ظاهر خوب و شیک با سرعت که فقط موس باشه ، کیبورد احتیاجی نمیبینم، بهم معرفی کنید، مرسی

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •