تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 7 از 7

نام تاپيک: درخواست راهنمایی و کمک فوری

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2013

14 درخواست راهنمایی و کمک فوری

سلام،خسته نباشید من یک فایل رو از اینترنت دانلود کردم و اجرا کردم بعد از اجرا تمام اطلاعاتی که در دارایوهای بنده بود در هر درایو تبدیل شد به یک فایل با فرمت file حالا میخواستم بپرسم آیا امکان بازگردانی این اطلاعات هست یا خیر؟؟؟ اینم یک عکس از درایو

با تشکر

ناظر انجمن مباحث عمومی نرم افزار و ویندوز
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    شـهــرکــرد

پيش فرض

سلام

همان گونه که در پست زیر گفته شده ؛ امکان بازیابی اطلاعات وجود دارد ولی به علت ویروسی بودن سیستم اجازه بازگردانی فایلها داده نمی شود . در نتیجه ابتدا باید سیستم را از وجود ویروس پاکسازی کنید.(یا ویندوز را دوباره نصب کنید )

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

3. این کاربر از vissoto بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2013

پيش فرض

سلام،بنده هم یک آنتی ویروس نصب کردم و آپدیت کردم و اسکن کردم هیچ ویروسی پیدا نشد. و بعد تصمیم گرفتم ویندوز را تغییر دهم حال راهی هست بشود فایل ها را بازگردانی کرد یا خیر؟؟

با تشکر

ناظر انجمن مباحث عمومی نرم افزار و ویندوز
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    شـهــرکــرد

پيش فرض

سلام

باید با نرم افزارهای ریکاوری درایوهای E و D را بررسی کنید. اگر پس از پاک شدن فایلها ؛ فایل جدیدی در درایوها کپی نکرده باشید ؛ به احتمال زیاد امکان بازگرداندن اطلاعات وجود دارد.فایل 59 گیگابایتی را هم پاک کنید.

مثلا نرم افزار که در پست 2 گفته شد را دانلود و نصب و کرک می کنید. حالا پس از اجرای نرم افزار و انتخاب درایو ؛ quick scan plus را می زنید ؛اگر فایلهای خود را مشاهده کردید ؛ آن ها را با زدن Recover بازیابی می کنید.

نکته مهم :فایلها را در درایویی که در حال ریکاوری هستید بازیابی نکنید.
    فایل ها در در درایوهای دیگر که بعدا می خواهید ریکاوری کنید بازیابی نکنید.
    فایل ها را در هارد اکسترنال/فلش مموری/و یا درایو C بازیابی کنید.

اگر پس از quick scan فایلها را ندیدید ؛super scan را بزنید و یا all signatures را انتخاب کنید یا به تب signatures recognition بروید و مشخص کنید که دنبال کدام فایل ها هستید و کدام فایلها را جستجو نکند.(در حالت all signatures زمان جستجو طولانی خواهد بود)

اگر درایو C شما حجم کافی دارد می توانید فایلها را در درایو C بازیابی کنید.و پس از پایان ریکاوری و اطمینان از این که دیگر فایلی مثلا در درایو D برای ریکاوری باقی نمانده ؛ فایل ها را به درایو D منتقل کنید و سپس فایلهای درایو E را در درایو Cبازیابی کنید.

در هر صورت تا وقتی که چند نرم افزار را برای بازیابی امتحان نکرده اید از کپی اطلاعات در درایوها خودداری کنید .

نرم افزارهای دیگر : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

6. این کاربر از vissoto بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2013

پيش فرض

سلام،خسته نباشید ممنون از شما همه فایل هایم به جز فایل های نوشتاری درست بازیابی شدند.ممنون خیلی نرم افزارهای خوبی بودند بازم تشکر میکنم ازتون.

فایل های نوشتاری با زبان خواصی بازیابی شدن نمیدونم چرا منظورم فایل های فارسی نوشته شده است.

8. این کاربر از mmazrooee بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال pars20's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

سلام . نمیخواستم برای سوالم تاپیک بزنم و جای براش پیدا نکردم برای این اینجا سوالم رو میپرسم

گفته میشه هسته دوم موقعی به کار میاد که چند برنامه درحال استفاده باشن
    cpu سیستم فعلی بنده 3.6 GHz تک هسته ایه اگر cpu دو هسته ای 3.2Gzب (G3220)بشه ، موقعی که از یه برنامه استفاده میکنم سرعت بیشتر میشه یانه؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2015

پيش فرض

سلام بچه ها، کمک کمک
    من outlook نصب کردم الان هرکاری میکنم وارد نمیشه یه کادر محاوره ای میاره برای وارد کردن فایل به این صورت هم هست که میگه فایل باهم حتما فرمتش *pst باشه
    هرچی تو ویندوز میگردم چنین فایلی پیدا نمیشه
    خیلی نیاز شدید به این نرم افزار دارم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •