تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 6 از 6

نام تاپيک: ماسک صورت (غیر طبیعی) برای صورت خسته و پوست چرب و مستعد جوش زدن (برای آقایان)

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض ماسک صورت (غیر طبیعی) برای صورت خسته و پوست چرب و مستعد جوش زدن (برای آقایان)

سلام
    یه عروسی در پیش داریم .از اون جایی که معمولا خیلی خسته هستم این خستگی همیشه تو صورتم معلومه نمی خوام تو این عروسی صورتم خسته و داغون باشه . پوست صورتم خیلی چربه البته چون هر روز حمام میرم و حدود 4 باری با صابون می شورم خیلی کم جوش میزنه ولی خب بالاخره میزنه دیگه. تا حالا از هیج محصول آرایشی هم برای پوست صورتم استفاده نکردم و اطلاعاتم صفره .

از کثافت کاری( تهیه ماسک های میوه ای مثلا نمی دونم خیار رو رنده کن با پوست ازگیل و کیوی و عسل قاطی کن بزار رو صورتت) هم بدم میاد و انجام نمی دم .کلا از گذاشتن میوه رو صورتم متنفرم .

خواهش میکنم یه ماسک صورت خیلی خوب برای پوستی چرب و خسته معرفی کنید و نحوه استفاده و قیمتشم بگید . حتما یه محصول تجاری باشه از میوه جات نباشه.شیمیایی خارجی.
    اگر فرقی میکنه من آقا هستم این رو هم در نظر بگیرید.

مرسی

حـــــرفـه ای Atghia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    تهران کثیف

پيش فرض

ماسک لیمو در عرض 3 دقیقه، پوست را شفاف و تمیز می نماید. به دلیل خواص لایه برداری لیمو، لایه کدر سطح پوست از بین می رود و پوست تمیز و درخشان می شود.
    این ماسک دارای رایحه ای لذت بخش می باشد و احساس شادابی و طراوت ایجاد می نماید.
    چه وقت: یک یا دو بار در هفته
    روش مصرف:
    ماسک را بر روی پوست صورت و گردن (غیر از دور چشم ها) بمالید، پس از 3 دقیقه آن را با دقت بشویید.

قیمت 21 هزار تومن
    ================================================== ======
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ماسک ضد جوش کلیون

پاک کننده عمیق، مخصوص پوست های نرمال، چرب و جوش دار. این ماسک ترشحات لایه سبوم پوست را به حد نرمال در آورده تمام آلودگی ها را برطرف می نماید. پوست صورت را به تدریج شاداب تر و نرم تر نموده و استحکام و قدرت ارتجاعی آن را افزایش می دهد. عصاره موجود در آن که حاوی ویتامین ها، پروتئین ها و پلی ساکاریدهای مختلف است پوست را عمیقا تمیز می نماید. ویتامین E و پرو ویتامین B5 به کار رفته در فرمولاسیون این محصول پوست را تغذیه می کنند. مصرف این ماسک برای پوست های چرب و مختلط و جوش دار قویا توصیه می گردد و باعث می شود پوست حالت اولیه خود را بازیابد.
    روش مصرف:
    بعد از تمیز کردن پوست به تمامی صورت و گردن مالیده و آن را در همه جا به طور یکنواخت پخش نموده و پس از 10 تا 15 دقیقه، آن را با آب ولرم بشویید.

قیمت 42
    ================================================== ==

از داروخانه ها میتونید تهیه کنید و بعضی از فروشگاههای اینترنتی

من خودم از ماسک و لایه بردار کلیون استفاده میکنم و راضیم برند ایوروشه هم خیلی محصولات خوبی داره
    موفق باشید

3. این کاربر از Atghia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

ماسک لیمو در عرض 3 دقیقه، پوست را شفاف و تمیز می نماید. به دلیل خواص لایه برداری لیمو، لایه کدر سطح پوست از بین می رود و پوست تمیز و درخشان می شود.
    این ماسک دارای رایحه ای لذت بخش می باشد و احساس شادابی و طراوت ایجاد می نماید.
    چه وقت: یک یا دو بار در هفته
    روش مصرف:
    ماسک را بر روی پوست صورت و گردن (غیر از دور چشم ها) بمالید، پس از 3 دقیقه آن را با دقت بشویید.

قیمت 21 هزار تومن
    ================================================== ======
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ماسک ضد جوش کلیون

پاک کننده عمیق، مخصوص پوست های نرمال، چرب و جوش دار. این ماسک ترشحات لایه سبوم پوست را به حد نرمال در آورده تمام آلودگی ها را برطرف می نماید. پوست صورت را به تدریج شاداب تر و نرم تر نموده و استحکام و قدرت ارتجاعی آن را افزایش می دهد. عصاره موجود در آن که حاوی ویتامین ها، پروتئین ها و پلی ساکاریدهای مختلف است پوست را عمیقا تمیز می نماید. ویتامین E و پرو ویتامین B5 به کار رفته در فرمولاسیون این محصول پوست را تغذیه می کنند. مصرف این ماسک برای پوست های چرب و مختلط و جوش دار قویا توصیه می گردد و باعث می شود پوست حالت اولیه خود را بازیابد.
    روش مصرف:
    بعد از تمیز کردن پوست به تمامی صورت و گردن مالیده و آن را در همه جا به طور یکنواخت پخش نموده و پس از 10 تا 15 دقیقه، آن را با آب ولرم بشویید.

قیمت 42
    ================================================== ==

از داروخانه ها میتونید تهیه کنید و بعضی از فروشگاههای اینترنتی

من خودم از ماسک و لایه بردار کلیون استفاده میکنم و راضیم برند ایوروشه هم خیلی محصولات خوبی داره
    موفق باشید
    ممنون دوست خوبم/
    فقط دیدید مثلا اگر با شامپو یا مایع دستشویی صورت یا دستتون رو بشورید یه حالت لزج مانند رو پوست ایجاد می شه ؟ می خواستم بدونم این ماسک ها هم نوشته بعد از استفاده با گرم بشویید ، اون حالت لزج رو پوست ایجاد میشه؟ میشه با صابون شست یا اثرش از بین می ره ؟
    به نظرتون اگر دقیقا بعد از اصلاح استفاده کنم بهتره یا بدتر /
    از اون اولیه با برند ایوروشه خوشم اومد . عاشق بوی لیمو هستم.
    بعد باید چند بار استفاده کرد تا اثرش به چشم بیاد یا همون بار اول هم جواب میده؟ مثلا اگر روز قبل عروسی استفاده کنم خوبه ؟ یا بزارم 1 الی 2 ساعت قبل رفتن بزنم؟
    مرسی

حـــــرفـه ای Atghia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    تهران کثیف

پيش فرض

ممنون دوست خوبم/
    فقط دیدید مثلا اگر با شامپو یا مایع دستشویی صورت یا دستتون رو بشورید یه حالت لزج مانند رو پوست ایجاد می شه ؟ می خواستم بدونم این ماسک ها هم نوشته بعد از استفاده با گرم بشویید ، اون حالت لزج رو پوست ایجاد میشه؟ میشه با صابون شست یا اثرش از بین می ره ؟
    به نظرتون اگر دقیقا بعد از اصلاح استفاده کنم بهتره یا بدتر /
    از اون اولیه با برند ایوروشه خوشم اومد . عاشق بوی لیمو هستم.
    بعد باید چند بار استفاده کرد تا اثرش به چشم بیاد یا همون بار اول هم جواب میده؟ مثلا اگر روز قبل عروسی استفاده کنم خوبه ؟ یا بزارم 1 الی 2 ساعت قبل رفتن بزنم؟
    مرسی
    شما فقط با آب ولرم صورت رو بعد از زمان گفته شده بشورید و نیازی به صابون یا ژل یا چیزه دیگه ای نیست(با آب کاملا برطرف میشه شوینده بعدش نزنید بهتره)
    هفته ای 2الی 3 بار ماسک استفاده میشه برای اینکه اثربخشی دیده بشه هرچقدر زودتر استفاده کنید بهتره یعنی فرضا اگر دوهفته مونده تا عروسی از همین الان شروع کنید حدودا یک روز درمیون بزنید به پوستتون
    فکر میکنم قبل از رفتن هم بزنید خیلی خوب باشه مثلا همون یکی دوساعت قبل
    در رابطه با قبل یا بعد از اصلاح زدن والا نظری ندارم ولی چون میگن روی پوست تمیز بزنید ((فرضا بعد از حمام)) پس دیگه خودتون در نظر بگیرید احتمالا بعد از اصلاح ولی بلافاصله بعدش؟
    میتونه اینجوری باشه: اصلاح+دوش+ماسک

6. این کاربر از Atghia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

شما فقط با آب ولرم صورت رو بعد از زمان گفته شده بشورید و نیازی به صابون یا ژل یا چیزه دیگه ای نیست(با آب کاملا برطرف میشه شوینده بعدش نزنید بهتره)
    هفته ای 2الی 3 بار ماسک استفاده میشه برای اینکه اثربخشی دیده بشه هرچقدر زودتر استفاده کنید بهتره یعنی فرضا اگر دوهفته مونده تا عروسی از همین الان شروع کنید حدودا یک روز درمیون بزنید به پوستتون
    فکر میکنم قبل از رفتن هم بزنید خیلی خوب باشه مثلا همون یکی دوساعت قبل
    در رابطه با قبل یا بعد از اصلاح زدن والا نظری ندارم ولی چون میگن روی پوست تمیز بزنید ((فرضا بعد از حمام)) پس دیگه خودتون در نظر بگیرید احتمالا بعد از اصلاح ولی بلافاصله بعدش؟
    میتونه اینجوری باشه: اصلاح+دوش+ماسک
    خیلی ممنون. فردا میرم دنبالش که بخرم.داروخانه خودمون نداشت باید برم جای دیگه .شاید صادقیه گلدیس!!!! شما خانم ها معمولا از کجا لوازم آرایشی می خرید ؟ جایی هست بورسش باشه؟

تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

این ایوروشه هر رو هیچ جا نداشتن . فقط یه مدل ماسک هلوش هست که انقدر بسته بندیش کوچیک بود که از خریدش پشیمون شدم. اندازه این شامپو اشانتیون ها بود. البته فروشنده می گفت ایوروشه لیمویی هم همین قدره !!!!! . عکسش که به نظر بزرگ میاد نه ؟ قیمتشم همین 21 تومن بود.
    واقعا این یه ذره کجای صورت رو می گیره ؟ فکر کنم حتی برای مصرف یه بار هم کم بیاد.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •