تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: مشکل با ال ای دی 6490

داره خودمونی میشه MR.MAHMOOD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض مشکل با ال ای دی 6490

سلام
    زیر لبه قاب بالا و پایین تلویزیون 6490 سامسونگ بصورت تیکه تیکه نور سفید تقریبا سرتاسر نشت میکنه البته از قاب پایین بیشتر به ابی میخوره وقتی از بغل تلویزیون نگاه میکنم تو تصویر تاریک و اتاق تاریک مشخصه یعنی از روبرو مشکلی نداره خوده نمایندگیش که واسه نصب اومد میگه طبیعیه اما من میگم شاید پیکسل سوخته باشه البته تو تصاویر روشن هیچ مشکلی نیست میخواستم دو ستانی که برند سامسونگ دارن ببینم براشون همیجوریه یا خیر
    سپاس
    Last edited by MR.MAHMOOD; 26-12-2014 at 15:41.

کاربر فعال انجمن فوتبال خارجی romantic's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

سلام
    زیر لبه قاب بالا و پایین تلویزیون 6490 سامسونگ بصورت تیکه تیکه نور سفید تقریبا سرتاسر نشت میکنه البته از قاب پایین بیشتر به ابی میخوره وقتی از بغل تلویزیون نگاه میکنم تو تصویر تاریک و اتاق تاریک مشخصه یعنی از روبرو مشکلی نداره خوده نمایندگیش که واسه نصب اومد میگه طبیعیه اما من میگم شاید پیکسل سوخته باشه البته تو تصاویر روشن هیچ مشکلی نیست میخواستم دو ستانی که برند سامسونگ دارن ببینم براشون همیجوریه یا خیر
    سپاس
    تلویزیون های Edge-lit که نور LEDها از کناره ها میاد تقریبا همه این مشکل رو کم و بیش دارن. چون لامپ ها در کناره ها قرار میگیرن (در بعضی مدلها فقط راست و چپ، در بعضی هم هر چهارطرف) کناره های تصویر میتونه روشن تر باشه یا در موارد بدتر نشت نور شدید دیده بشه.

اتاق رو تاریک کنید و یک عکس یا صحنه سیاه و تاریک روی تلویزیون پخش کنید، اگر روبروی تیوی بایستید نباید نور سفیدی دیده بشه. اگر این مورد رو دیدید با نمایندگی صحبت کنید و یک دستگاه دیگه بگیرید. این مدل سامسونگ نباید مشکل نشت نور داشته باشه. اگر در دستگاه شما هست، مشکل از همون سته.
    البته ممکنه سیاهی تصویر در کناره ها به آبی بزنه که این قضیه رایجه و در هر دستگاه میتونه شدتش فرق کنه. این مورد هم اگر خیلی شدید بود، سعی کنید عوضش کنید.

اینکه میگید از کنار نشت نور معلومه، چه زاویه ای منظورتونه؟

3. این کاربر از romantic بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه MR.MAHMOOD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

ممنون از پاسختون
    با عکس تست کردم وقتی صفحه کامل تاریک باشه از روبرو چیز واضحی مشخص نیست اما اگه تصویر روشنی در وسط صفحه ی نمایش باشه اونوقت پایین دو سه قسمت نزدیک به لبه تلویزیون مثل ابی سفید و قرمز میزنه نمیدونم تا حالا رو صفحه ال سی دی فشار اوردید دقیقا به همون شکل! ولی قسمت بالا در همه صورت ها تو تاریکی نور سفید میزنه که از کنارها مثلا 45 درجه کاملا مشخصه حدس خودم اینه که موقع مونتاژ قاب رو رو صفحه با فشار سوار شده ! به سام سرویس زنگ زدم گفتن فردا کارشناس میفرستن اگه توصیه ای دارید بفرمایید

کاربر فعال انجمن فوتبال خارجی romantic's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

ممنون از پاسختون
    با عکس تست کردم وقتی صفحه کامل تاریک باشه از روبرو چیز واضحی مشخص نیست اما اگه تصویر روشنی در وسط صفحه ی نمایش باشه اونوقت پایین دو سه قسمت نزدیک به لبه تلویزیون مثل ابی سفید و قرمز میزنه نمیدونم تا حالا رو صفحه ال سی دی فشار اوردید دقیقا به همون شکل! ولی قسمت بالا در همه صورت ها تو تاریکی نور سفید میزنه که از کنارها مثلا 45 درجه کاملا مشخصه حدس خودم اینه که موقع مونتاژ قاب رو رو صفحه با فشار سوار شده ! به سام سرویس زنگ زدم گفتن فردا کارشناس میفرستن اگه توصیه ای دارید بفرمایید
    سعی کنید دستگاه رو عوض کنید. از نظر قانونی شاید مجبور نباشن عوضش کنن، ولی معمولا برای راضی نگه‌داشتن مشتری اگر تاکید کنید، تعویض میشه.
    همونطور که گفتید این مشکل‌ها در خط مونتاژ بوجود میاد. واسه همینه که در دو دستگاه مشابه، یکی uniformity صفحه‌اش عالیه، یکی دیگه مشکل حاد clouding یا نشت نور داره.

6. این کاربر از romantic بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

سلام دوست عزیز

واسه من همچین مشکلی که گفتین وجود نداره.

8. این کاربر از kamrava بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •