تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 176 از 177 اولاول ... 76126166172173174175176177 آخرآخر
نمايش نتايج 1,751 به 1,760 از 1769

نام تاپيک: همه چیز درباره مودمها در گنو/لینوکس

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

برای من تا ip دستب ندادم وصل نشد حالا هم کار نمیکنه! این لینکم دادید خوندم کمکی نکرد

پروفشنال thelastblack's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

چرا کمک نکرد؟ تلاش کردی دستی وصل شی؟ کجاش گیر کردی؟

آخر فروم باز Mehran NZ's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

برای من تا ip دستب ندادم وصل نشد حالا هم کار نمیکنه! این لینکم دادید خوندم کمکی نکرد
    تنظیمات ip رو چی گذاشتی؟ احتمالا dns server رو وارد نکردی که صفحات رو باز نمی کنه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

dns اگر بخوای وارد کنی باید یک تیک داره اونو بزنی. وقتی میزنم این پیغام میاد :‌ global dns has not been enabled in general preferences. تنظیمات IP فکر میکنم درست باشه. اگر نبود نمیزد کانکت شدم!

تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

dns اگر بخوای وارد کنی باید یک تیک داره اونو بزنی. وقتی میزنم این پیغام میاد :‌ global dns has not been enabled in general preferences. تنظیمات IP فکر میکنم درست باشه. اگر نبود نمیزد کانکت شدم!
    دوست عزیز شما تا dns رو وارد نکنی از آدرس سایتها نمی تونی استفاده کنی البته الان با وارد کردن ip می تونی وارد سایتها بشی ولی برای تبدیل دومین به ip حتما باید dns داشته باشی فرقی هم نداره تو ویندوز باشی یا لینوکس یا تبلت!
    dns هم یکی از اینها می تونه باشه
    4.2.2.4 یا 192.168.1.1 یا 208.67.222.222و 208.67.220.220 فرقی نداره کدوم و می زنی ولی حتما باید dns ست بشه برای دیدن لیست کامل به [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مراجعه شود!
    به قسمت IPv4 مراجعه کن و روی manual بذار تنظیمات و درست کن نباید مشکلی وجود داشته باشه من الان توی mate هستم تیکی نمی بینم تا جایی که می دونم تنظیماتش حداقل با gnome classic یکی هست!!
    Last edited by Mehran NZ; 03-06-2012 at 21:08.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

تنظیماتی میگم توی wicd هستش. صفحه قبل عرض کردم. چون بک ترک فقط همین network manager رو به صورت دیفالت نصب داره.

تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

شما اصلا چرا بک ترک رو انتخاب کردین؟! این توزیع برای -- و امنیت هست نه استفاده روزانه خود سایت هم برید گفته این مطلب رو! برای تمرین -- و امنیت هم چه برای لینوکس چه ویندوز بهتر هست از VM اسیتفاده کنید بنفع خودتون هست و بسیار امن تر برای کامپیوترتون!
    به هر حال مشکلتون روی DNS هست من برنامش رو نصب ندارم که دقیقتر توضیح بدم امیدوارم که مشکلتون حل بشه
    موفق باشید

8. این کاربر از Mehran NZ بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

من تمام کارامو دارم راحت باهاش انجام میدم . فقط گیر همین وایرلسم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

چند تا گزینه هست شما بگید چی بزنم. dns domain و search domain و dns1 و dns2 و dns 3

تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

من باز هم توصیه نمی کنم حالا مسائل امنیتیش رو بذاریم کنار بزرگترین مزیت در لینوکس طریقه نصب برنامش هست شما با Software Manager هر برنامه ای که می خواین رو نصب می کنید و از طریقش همیشه خدا به آخرین ورژن آپدیت هستین(در ویندوز هر برنامه بایدجدا جدا آپدیت بشه)! حالا بک ترک که اصلا کارش فقط امنیت هست و به همین دلیل درست شده یک Software Manager درست و حسابی برای کارهای روزمره در حد مینت یا اوبونتو براتون می ذاره یا مشکلاتش و با درایورهای جدید از بین ببره ؟!و خیلی چیزهای دیگه.... اصلا طرف هدفش یک چیز دیگست در کل بک ترک آخرین گزینه ای هست که من برای دسکتاپ پیشنهادش می کنم حالا هر جور خودتون راحت ترید!
    شما DNS search رو که کاری ندارید حالا اون dns1,2,3 رو بترتیب پر کنید
    208.67.222.222
    208.67.220.220
    192.168.1.1
    dns domain رو حالا من دقیق نمی دونم برای چی گذاشتن یک مقدار دستکاری کنید درست می شه مثلا می خواید یک آدرس DNS هم برای اون بذارید مثلا 4.2.2.4‌رو بذارید برای اون ^^ یا اصلا فیلدش و خالی بذارید ...
    Last edited by Mehran NZ; 03-06-2012 at 22:16.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •