تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: بخاری جیبی

Super VIP Mehran's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    -• برنابلا

11 بخاری جیبی

سلام دوستان عزیز

یه سوال داشتم درباره ی بخاری جیبی، تو اینترنت ســرچ کردن و توضیحاتی راجع به این وسیله خوندم. میخـواستم ببینم کسی از دوستان، آیا از این وسیله استفاده کرده؟
    گرماش چقدر هست؟ و در عمل چقدر میتونه مفید باشه؟ اگر هر روز یک ساعت دو ساعت روشن بشه چقدر سوخت مصرف میکنه؟ دما و گرماش قابل کنترل هست یا نه؟
    و اینکه جز سوخت (اگر اشتباه نکنم بنزین سفید) دیگه چه قسمت هایش مصرفی هستند و بعد از مدتی باید عوض بشن؟ / اگر از قیمت و مدل های مختلفش اطلاع دارید
    ممنون میشم بفرمایید. :)

با تشکر مهران...

حـــــرفـه ای Atghia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    تهران کثیف

پيش فرض

راستش منم یک مدتی خیلی دنبال خریدش بودم این مدل پروانه ای که اکثر سایتها زدن چینی هست (بقیه هم چینی هستن ولی این خیلی چینی هست ) فکر نمیکنم اررش خرید بالایی داشته باشه
    فقط یک مدل زیپو حدود یکسال قبل دیده بودم حدود100 هزار تومن فکر کنم به اون بیشتر بشه اعتماد کرد

3. این کاربر از Atghia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Super VIP Mehran's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    -• برنابلا

پيش فرض

سلام

بخاری جیبی Kovea مدل VKH-PW06L
    135,000 تومان

نقل قول از نظر یکی از افراد در یک از معتبرترین فروشگاه های اینترنتی:

"سیستم کار کرد این بخاری به این صورت هستش که وقتی فتیله را روشن میکنید و با زاویه 90 درجه میگیرید در حقیقت مخزن را کمی گرم میکنه تا بنزین درون آن تبخیر بشه و در واقع این بخار بنزین هستش که بیرون میاد و در محل اتصال پنبه نسوز بسیار آهسته میسوزد، در واقع شعله ندارد و تنها با مقدار کم بخار بنزین روشن میماند و باعث میشود که مخزن گرم بماند و مقداری هم گرما به مخزن و درب محافظ آن میدهد که باعث ایجاد حرارت میشود.
    از نظر گرما باید بگم که بعد از مدتی کل بخاری آنقدری گرم میشود که خیلی نمیتوان آن را بدون محافظ پارچه ای آن در دست گرفت و میبایست در آن قرار گیرد.
    برای خاموش کردن هم کافیست قسمت پنبه نسوز آن از مخزن جدا شود و پس از چند دقیقه سرد میشود البته توجه داشته باشید با دست نمیتوان آن را گرفت چون خیلی داغ خواهد بود لذا باید با نوک چاقو یا وسیله دیگری آن را به راحتی جدا کرد."

ولی خب نظر شخصی کسی که خـودش استفاده کرده، و تو فروم مـا باشه، نسبت به هـرکس دیگه ای اولـویت داره!
    zippo که رسما خداس، دو سه سال پیش یکی از دوستان فندک اصلشو گرفت، من هنـوز نتونستم قدرتشو باور کنم

با تشکر مهران...

5. این کاربر از Mehran بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

در مورد مارک که اولین و قدیمی ترین مارک [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ژاپن هست
    که از سال 1923 فعال هست

مهمترین نکته که اغلب دوستان به اون توجه نمی کنند همون پنبه نسوز یا فیتیله اش هست که از جنس پلاتینیوم هست برای همین ایمن و گرونه ( جایی خوندم که اکسید پلاتینیوم ، موجب میشه به جای تولید منوکسید کربن که کشنده و بی بو هست ، دی اکسید کربن تولید کنه که بی خطر هست . ) مطالبش توی فضای نت هست .
    چیزی شبیه تصویر زیر :
    Last edited by rasoooli; 19-10-2015 at 16:32.

7. این کاربر از rasoooli بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •