تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 652 از 847 اولاول ... 152552602642648649650651652653654655656662702752 ... آخرآخر
نمايش نتايج 6,511 به 6,520 از 8466

نام تاپيک: ADSL Parsonline / شرکت پارس آنلاین

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

تک کانکشن رو باید ترجیحا تو سرعتهای 8 و 16 مگ سنجید .
    من دو هفته پیش 1080p 60fps و راحت از یوتیوب میدیدم و اصلا هم استپ تصویر نداشتم ، کمی با لایو iptv مشکل داشتم ولی رویهمرفته خوب بود .
    منتها در حال حاضر یا سرعت تک کانکشن میره رو حوالی 5 مگ ، یا اگر هم نره نوسان شدید داره جوری که لایو iptv به هیچ وجه ، و یوتیوب هم با استپ تصویر و ...

حالا یه سوالی ، کسی اینجا هست سرویس 16 مگ همراه با پروفایل گیم استفاده کرده باشه ؟ این مساله از نظر فنی میتونه تفاوتی تو سرعت تک کانکشن ایجاد کنه !؟

پ.ن :
    همین الان که تست کردم سرعت تک کانکشن 11.5 مگ بود از سرور فرانکفورت !
    چشم نخوره اگر!!

تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

تک کانکشن رو باید ترجیحا تو سرعتهای 8 و 16 مگ سنجید .
    من دو هفته پیش 1080p 60fps و راحت از یوتیوب میدیدم و اصلا هم استپ تصویر نداشتم ، کمی با لایو iptv مشکل داشتم ولی رویهمرفته خوب بود .
    منتها در حال حاضر یا سرعت تک کانکشن میره رو حوالی 5 مگ ، یا اگر هم نره نوسان شدید داره جوری که لایو iptv به هیچ وجه ، و یوتیوب هم با استپ تصویر و ...

حالا یه سوالی ، کسی اینجا هست سرویس 16 مگ همراه با پروفایل گیم استفاده کرده باشه ؟ این مساله از نظر فنی میتونه تفاوتی تو سرعت تک کانکشن ایجاد کنه !؟

پ.ن :
    همین الان که تست کردم سرعت تک کانکشن 11.5 مگ بود از سرور فرانکفورت !
    چشم نخوره اگر!!
    اگر واقعاً میخوای سرعت تک کانکشنت رو در لحظه بسنجی از سایت twitch استفاده کن. اینطوری می تونی سرعت تک کانکشن واقعی خودت رو ببینی. ویدیو های 720p را اجرا کن و سرعتت رو بررسی کن.
    استفاده از idm و وبسایتهای آزمایش سرعت نتیجه ی دقیقی بهت نخواهند داد.

3. این کاربر از shahram83 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کـاربـر بـاسـابـقـه MOHAMMAD2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

بخاطر نویز نمیتونم به مودم و عددی که نشون میده اعتماد کنم. فعلا 3 و خورده ای رو نشون میده برام مودم. حدس میزنم روی 4 بسته شده باشه.
    ممنون
    از این سایت هم یه تست تک کانکشن میگیری سرور امریکا و هلند
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کاربر فعال انجمن اینترنت misam5526's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

ممنون
    از این سایت هم یه تست تک کانکشن میگیری سرور امریکا و هلند

نتیجش برای اروپا مشابه همون speedtest میشه تقریباً

6. این کاربر از misam5526 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه psycho0098's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

ماه پیش 16 مگ گرفته بودم اما روی 8 مگ بسته بودن (بخاطر اینکه خط کشش نداشت) و همون 8 مگ رو تمام و کمال دریافت میکرد یعنی سرعت دانلود چه از سرورو داخلی چه خارجی همیشه 1 مگابایت بود و تک کانکشن هم جز این اواخر همیشه 900 کیلوبایت تا 1 مگابایت
    اما این ماه که 8 مگ تمدید کردم این دو روزه سرعت دانلود بیشتر 500 کیلوبایت نمیشه:

از ابزار سرعت سنج خود پارس هم حتی استفاده کردم باز همینطور بود
    اما پینگ مثل قبل خوبه و فرقی نکرده

یه کیفیتش خوب بود اونم داره نابود میشه
    Last edited by psycho0098; 23-01-2018 at 21:09.

تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

اگر واقعاً میخوای سرعت تک کانکشنت رو در لحظه بسنجی از سایت twitch استفاده کن. اینطوری می تونی سرعت تک کانکشن واقعی خودت رو ببینی. ویدیو های 720p را اجرا کن و سرعتت رو بررسی کن.
    استفاده از idm و وبسایتهای آزمایش سرعت نتیجه ی دقیقی بهت نخواهند داد.
    نه بابا IDM چیه .
    از سایت TESTMY.NET تست تک کانکشن میگیرم ، اونم چندیدن بار پشت سر هم تا بشه نتیجه گرفت ...

امروز کماکان تست که میگیرم تستها خوبه ولی با لایو IPTV مشکل دارم . البته نه رزولوشن آنچنانی ، 720P با بیت ریت بین 4 و 5 مگابیت .

پروفشنال feranko724's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2016
    محل سكونت
    $$$

پيش فرض

ماه پیش 16 مگ گرفته بودم اما روی 8 مگ بسته بودن (بخاطر اینکه خط کشش نداشت) و همون 8 مگ رو تمام و کمال دریافت میکرد یعنی سرعت دانلود چه از سرورو داخلی چه خارجی همیشه 1 مگابایت بود و تک کانکشن هم جز این اواخر همیشه 900 کیلوبایت تا 1 مگابایت
    اما این ماه که 8 مگ تمدید کردم این دو روزه سرعت دانلود بیشتر 500 کیلوبایت نمیشه:

از ابزار سرعت سنج خود پارس هم حتی استفاده کردم باز همینطور بود
    اما پینگ مثل قبل خوبه و فرقی نکرده

یه کیفیتش خوب بود اونم داره نابود میشه
    معنم درست مشکل شمارو دارم 8مگ گرفتم جالبیش اینکه دیگه مثله قبل خط تابازنیست برهمه ونباید اینطوری باشه زنگم زدم میگن خط نویزداره

10. این کاربر از feranko724 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال feranko724's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2016
    محل سكونت
    $$$

پيش فرض

دوستان پارس انلاینی که سرویس8مگ دارند همین مشکل منو دارند یانه سرعته دانلود اومد رو300تا انکارکه سرویس 3مگ گرفتی نه 8مگ این دیگه چه مدلشه تست همین الان [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تاريخ عضويت
    May 2016

پيش فرض

دوستان پارس انلاینی که سرویس8مگ دارند همین مشکل منو دارند یانه سرعته دانلود اومد رو300تا انکارکه سرویس 3مگ گرفتی نه 8مگ این دیگه چه مدلشه تست همین الان [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    بین 450 و 500 نوسان داره

اگه نباشه جاش خالی می مونه pooya777's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

سلام.شما اون موقع که سرویستون رو تغییر دادید باید توی مودم میدیدید که روی چند بسته شده سرویس 8 مگتون و اینکه کشش خطتتون پایین تر اومده یا نه.من زیاد اطلاعات زیادی ندارم ولی تجربی به این رسیدم که مودم و کیفیت خط خیلی تاثیر داره.مثلا منکه خطم روی 4 مگ بسته شده بود یه روز دیدم سرعتم در حد 128 کیلوبایته! و فکر کردم که از isp تغییر دادند.جالبه که کشش خط هم بهمراهش اومده بود پایین! در حالیکه بعد از اینکه تغییراتی توی تنظیمات مودم دادم و سیم و اسپلیتر رو یه جابجایی انجام دادم با رستارت مودم دوباره همون سرعت 4 مگ و با کشش بیشتر خط حتی داشتم. فکر میکنم بصورت خودکار وقتی کیفیت خط میاد پایین کیفیت سرویس هم باهاش میاد پایین و دستی اینکار صورت نمیگیره.شما هم یه نگاه به تنظیمات مودم بندازید ببینید کشش خطتتون کاهش پیدا نکرده وگرنه که باید تماس بگیرید ازشون بخواهید سرعنتون رو زیاد کنند.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •