تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 847 از 847 اولاول ... 347747797837843844845846847
نمايش نتايج 8,461 به 8,466 از 8466

نام تاپيک: ADSL Parsonline / شرکت پارس آنلاین

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

سلام
    پارس آنلاین هنوز هم مشکل افت سرعت داره برای شما؟
    ما در شرکت علاوه بر مخابرات از پارس آنلاین هم داریم، 8 مگ میگیریم سرعتش نوسان داره. به 195 شکایت کردم و تماس گرفتن یبار درست بود، دوباره افت داشت و هنوز پیگیرم تا درست کنن.

کاربر فعال سرویس دهنده های اینترنت alireza20202003's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    H.D.D

پيش فرض

سلام
    پارس آنلاین هنوز هم مشکل افت سرعت داره برای شما؟
    ما در شرکت علاوه بر مخابرات از پارس آنلاین هم داریم، 8 مگ میگیریم سرعتش نوسان داره. به 195 شکایت کردم و تماس گرفتن یبار درست بود، دوباره افت داشت و هنوز پیگیرم تا درست کنن.
    بله البته من فقط برای دانلود با منیجر استفاده میکنم و کیفیتش برام مهم نیست اما کیفیت خیلی پایین هست. اینطور بگم که از Gateway تایم اوت دارن در حد 20 درصد. تایم اوت از گیت وی یا نشان از تجهیزات بسیار بسیار فرسوده هست یا نشان از عدم وجود دانش فنی کافی و یا هردو و این تایم اوت خودش رو به صورت نوسان سرعت و قطع شدن هنگام دانلود، نیاز به رفرش مجدد برای باز شدن صفحه سایتها و ... نشون میده.

از اونجا که حل مشکل پارس آنلاین/های وب نیاز به تغییرات اساسی داره بعیده با شکایت به 195 موفق به حل مشکل بشید.

3. این کاربر از alireza20202003 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

بله البته من فقط برای دانلود با منیجر استفاده میکنم و کیفیتش برام مهم نیست اما کیفیت خیلی پایین هست. اینطور بگم که از Gateway تایم اوت دارن در حد 20 درصد. تایم اوت از گیت وی یا نشان از تجهیزات بسیار بسیار فرسوده هست یا نشان از عدم وجود دانش فنی کافی و یا هردو و این تایم اوت خودش رو به صورت نوسان سرعت و قطع شدن هنگام دانلود، نیاز به رفرش مجدد برای باز شدن صفحه سایتها و ... نشون میده.

از اونجا که حل مشکل پارس آنلاین/های وب نیاز به تغییرات اساسی داره بعیده با شکایت به 195 موفق به حل مشکل بشید.
    در مرحله اول مشکل حل نشد و با درخواست تجدید نظر مشکل رو حل کردن. البته امیدوارم دوباره خراب نشه.

کاربر فعال سرویس دهنده های اینترنت alireza20202003's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    H.D.D

پيش فرض

ظاهرا بخش اعظمی از ارتباط بین الملل های وب/پارس آنلاین از روز چهارشنبه قطع هست (به گفته کامنت های اینستاگرامشون). از اونجا که در حالت عادی هم بسیاری از سایت ها در دسترس نیست همین موضوع باعث شده تا بسیاری سردرگم باشن که آیا مشکل از خودشونه یا از سرویس دهنده. اما کاربران بازی های آنلاین (PSN) به خوبی متوجه قطعی ارتباط شدن. اگر میخواهید اطمینان پیدا کنید که مشکل از سرویس دهنده هست یا خودتون همیشه به صورت مستقیم ip های مشهور رو پینگ کنید تا احتمال خرابی dns رو از میون بردارید (چون کار dns تبدیل نام دامنه به ip هست و وقتی مستقیم ip رو پینگ کنید حتی نیاز نیست dns وجود داشته باشه) و مطمئن بشید که مشکل از ISP هست. لیستی از آی پی های مشهور برای تست دسترسی شبکه بین الملل رو در زیر قرار میدم :

208.67.222.222
    1.1.1.1
    9.9.9.9
    192.0.43.10
    8.8.8.8

ویرایش : بعد از 4 روز ظاهرا مشکل حدود ساعت 16:30 امروز حل شده.
    Last edited by alireza20202003; 23-11-2023 at 12:19.

6. 4 کاربر از alireza20202003 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2015

پيش فرض

وضعیت اینتر(ا)نت! پارس آنلاین:

Last edited by mohamadir; 02-12-2023 at 10:32.

8. 4 کاربر از mohamadir بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

13

گویا پارس آنلاین/های وب پیش قدم شبکه ملی شده و قصد نداره همون آب باریکه فیلترنت سابق هم ارائه کنه!

10. این کاربر از man69s بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •