تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 605 از 847 اولاول ... 105505555595601602603604605606607608609615655705 ... آخرآخر
نمايش نتايج 6,041 به 6,050 از 8466

نام تاپيک: ADSL Parsonline / شرکت پارس آنلاین

اگه نباشه جاش خالی می مونه L05T's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

من امروز 2 مگ سفارش دادم با ای پی ثابت . هم برای دوربین میخوام هم برای گیم . چند صفحه قبل رو خوندم الان دو دل شدم . اگه دوستانی که دو مگ دارن لطف کنن یه پینگ از 4.2.2.4 بزارن ممنون میشم
    من 1 مگ دارم پینگ 4.2.2.4 واسم 110 هست

کسی که پروفایل گیمینگ داره لطف کنه این سوالم رو جواب بده مرسی
    اون طرح گیمینگ که تو لیست هست من تا حالا نگرفتم نمیدونم چیه
    ولی طرح عادی که گرفتم همون اول زنگ زدم پشتیبانی پروفایل گیم فعال کردن واسم، پینگ خوبه تایم اوت هم ندارم

2. 2 کاربر از L05T بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال feranko724's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2016
    محل سكونت
    $$$

پيش فرض

فیلن با این وضعیت نامعلوم موقت 1ماه 3مگ زدم باشبانه البته نمیدونستم سقف گذاشته براش

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

فیلن با این وضعیت نامعلوم موقت 1ماه 3مگ زدم باشبانه البته نمیدونستم سقف گذاشته براش
    درودسقفش واسه بستن دهنه بقیس که گیر ندن بهشون به گفته پشتیبان بعد از اتمام حجم شبانه مجدد و اتوماتیک شارژ میشه.

کاربر فعال انجمن اینترنت misam5526's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

چه مشکلاتی وجود داره و به وجود خواهد اومد؟

من همین الان با حجم دزدی روبرو هستم!!

حجم داخلی سایت اپارات رو برام خارجی حساب کردن تو پنل تا اینکه متوجه شدم.

زنگ زدم پشتیبانی عذرخواهی کرد و قبول کرد مشکل رو ولی فایده ای برای من نداره و چیزی بر نمیگرده!!

آینده هم به واقعیات شبکه بر میگرده که انتزاعی نیست و واقعایات تجربی روش اثر گذاره. یعنی اگه دو شبکه x و y رو داشته باشیم با مشخصات نزدیک و یه پروسه در شبکه x مشکل ایجاد کنه در یه فرایند، برای شبکه دوم میشه محاسبه کرد میزان مشکلی که همون پرسه در شبکه Y ایجاد خواهد کرد و حدس گمان نمیخواد.

6. 2 کاربر از misam5526 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای zed2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

سلام دوستان
    الان پارس آنلاین می تونه روی فیبر نوری سرویس بده؟
    چون وزیر ارتباظات چند روز پیش گفتن فروش اینترنت برای خطوط PCM* و ONU* از انحصار مخابرات خارج شده
    @ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تا جایی که من خبر داردم PCM ضد سرویس DSL است و هر جا باشه پاشنه اشیل باسه کاربرا میشه و باید دنبال جمع کردنش باشند تا بتوانند اینترنتDSL داشته باشند . معمولا وقتی PCM می کنند که مخابرات بخواد صرفه جویی بودجه کنه از کانال های مورد استفاده روی سیم مسی برای DSL جهت دادن خط استفاده کنه .
    بسته به دستگاه 2،4،8،16 یا بیشتر می تونن خط تلفن بزارند روی سیم مسی ولی فقط پهنای باند تلفن رو کاربرا می توانند استفاده کنند و از بقیه سرویس ها محروم هستند.

ONU رو من خبر ندارم باید بقیه بگن.

8. 3 کاربر از zed2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه malthael's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2017

پيش فرض

دوستان مسیر اتصال پارس معمولا از کدوم کشور میگذره ؟ پینگتون با frankfurt چقدره ؟ کسی اینجا با پارس warthunder بازی میکنه ؟ اگه هست پینگش چقدره ؟ من الان های وبم ولی پینگش افتضاحه . میخواستم ببینم پینگ پارس ارزش داره یا نه؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه STTIGER's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض

امروز رفتم که تخلیه رو لغو کنم٬ که گفتن دیگه نمیشه و نامه تخلیه به مخابرات فرستاده شده و مجبور شدم از نو ثبت نام کنم و پول رانژه بدم
    خلاصه الان در وضعیت خنده داری هستم، باید صبر کنم که پارس آنلاین خط رو تخلیه کنه و سپس پارس آنلاین خط رو رانژه کنه

11. 6 کاربر از STTIGER بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه mehdi 78's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2014

پيش فرض

امروز رفتم که تخلیه رو لغو کنم٬ که گفتن دیگه نمیشه و نامه تخلیه به مخابرات فرستاده شده و مجبور شدم از نو ثبت نام کنم و پول رانژه بدم
    خلاصه الان در وضعیت خنده داری هستم، باید صبر کنم که پارس آنلاین خط رو تخلیه کنه و سپس پارس آنلاین خط رو رانژه کنه
    باز شما خوبه الان تخلیه کردی
    من پول رو ریختم برای فن آوا بعدش همه شروع کردن به بد گفتن ازش
    فردا شبش هم پارس تعرفه جدید داد

13. 3 کاربر از mehdi 78 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای zed2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

چیزی در مورد نصف شدنش نگفته. کلا بین الملل شبانه رو زده.
    ----------------------------------------------------------------------------
    تعرفه های جدید به این صورت هست:

این طرح ها قشنگ تمام برنامه ریزی و نقشه هایم منو بهم ریخت اساسی... حالا باید از اول بشینم ببینم چی کار باید انجام بدم
    30 تومن
    80 گیگ
    آخه چرااااااااااااااااااااااا ااااااا
    خوب که من تخلیه کردم و پول رو دادم به فن آوا خبر های بد برای فن آوا اومد و پارس هم بهترین تعرفه ها رو داد
    چرااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا اااااا
    چرااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا
    چرا
    چرا
    اه اه اه اه اه ا ه اه اه اه

تصویر برای صدا گذاری

خب
    دوستان پارس آنلاین بلاخره طرح هاش رو تغییر داد و تقریبا در جدول شرکت ها اول شد

تعرفه جدید :

محتوای مخفی: تعرفه قدیم 
    سلام

کسی هست که هم از شاتل و پارس انلاین سرویس داشته باشه که پینگ بذاره ببینم پینگ کدوم شرکت بهتره
    من الان شاتل هستم دیدم خیلی تعریف میکنید از پارس کنجکاو شدم
    من هر دو رو دارم و هر دو تا یک ماه رو سرویس قدیم هستن و باید صبر کنی که بعد از تبدیل به حجمی بهت خبر بدم

دوستان مسیر اتصال پارس معمولا از کدوم کشور میگذره ؟ پینگتون با frankfurt چقدره ؟ کسی اینجا با پارس warthunder بازی میکنه ؟ اگه هست پینگش چقدره ؟ من الان های وبم ولی پینگش افتضاحه . میخواستم ببینم پینگ پارس ارزش داره یا نه؟
    من امارم مال حداقل 4 ماه پیش است ( شاید بدردت بخوره)
    ان زمان که من بودم بین 120 تا 170 بود. معمولا بین 140 تا 160 می چرخید ان موقع. الان رو نمی دونم . ( چون من بیشتر WOWP هستم - فکر کنم الان خونم رو می ریزی)

سریعترین رکورد بازگشت به سرویس دهنده رو برای خودت ثبت کردی

+

جالا من ماندم با این وضعیت چی کار کنم. از یک طرف معلوم نیست پینگ پارس تا چند ماه اینده چه شکلی میشه از ان طرف هم حجم قابل دسترس شاتل هم کفاف مصرف من رو نمی ده... اگر این وضعیت بمونه احتمالا باید برم روی سمت خرید تجهیزات و تقسیم ترافیک دو تا اینترنت تو شبکه ام که مصرف رو بالانس کنم

15. 4 کاربر از zed2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه OnlyRealMadrid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    Tehran - NezamAbad

پيش فرض

به نظرم به 195 شکایت میکردین تا اون پول رانژه مجدد رو ندین. پول زوره

17. این کاربر از OnlyRealMadrid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •