تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 801 از 847 اولاول ... 301701751791797798799800801802803804805811 ... آخرآخر
نمايش نتايج 8,001 به 8,010 از 8466

نام تاپيک: ADSL Parsonline / شرکت پارس آنلاین

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

نامحدود که نگرفتم ، حجم مشخصه و تو سیتسم زده شبانه دارد: فقط نمیدونم کجا مینویسه چقدر از حجم شبانم مونده
    جایی برای ثبت و نمایش شبانه نداره بهمین دلیل هم شبانه درواقع نامحدود هست بمن که وقتی خیلی پاپی این قضیه شدم در نهایت پشتیبانی همینو گفت البته من یکساله 600 گیگ با 1200 تا رایگان دارم اما قاعدتا نباید فرقی داشته باشه الان هم نه ماهش گذشته و شبانه هیچ تغییری در سرعت کیفیت نکرده

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

کـاربـر بـاسـابـقـه MOHAMMAD2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

سرعت فوق العاده بالا تک کانکشن سرویس 4 مگ !

3. این کاربر از MOHAMMAD2010 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه LONELY MAN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    در به در....

پيش فرض

سلام دوستان...شما مشکل تو وبگردی ندارین ؟...خیلی سایتها اصلا لود نمیشه (همینطور تو لودینگ هست سایت بالا نمیاد...یا اینکه لودینگ تموم میشه و سایت هم بالا نمیاد)....یا ناقص لود میشه و همه عکسها یا ویدیوها کاملا بالا نمیاد در حالی که لودینگ سایت به اتمام رسیده....سرعت دانلود و پینگ خوبه....دی ان اس هم حالتهای مختلف اتوماتیک و گوگل و 1.1.1.1 رو امتحان کردم ولی تغییری نکرد....خیلی رو اعصابه...همش رفرش میکنم و بعضی مواقع جواب نمیده...
    با مرورگرهای مختلف و موبایل و تبلت هم تست کردم

پروفشنال S M Λ S Ħ's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2014
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

پارس آنلاین پروفایل گیمینگ دارم، پینگ از بازی Rainbow و Dota 2 میگرفتم زیر 100 (یه چیزی بین 80 تا 90)
    چن وقته اومده بالا رفته روی 130
    زنگ میزنم میگن Rainbow با ما مشکل داره!!
    نمیدونم آدم رو چی فرض کردن
    کی نشسته اونجا پاسخگو شده و داره براش حقوق هم میگیره!
    وقتی میتونه به من پینگ 80 بده که عین آدم پلی بدم یهو گند میزنن به همه چی
    جالب هم اینجاست CMD داره پینگ 8.8.8.8 و 4.2.2.4 رو بهم 85 تا 95 میده

سرویس 4 مگ گیمینگ/ پهنای باند روی خط 7 مگ

Last edited by S M Λ S Ħ; 12-11-2019 at 16:56.

آخر فروم باز vahid_civil's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    خاک خسته

پيش فرض

از تهران منطقه ولنجک کسی هست پارس آنلاین داشته باشه ؟ سرعتش چطوره ؟ قطعی داره ؟

تاريخ عضويت
    Feb 2014
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

پارس بدجوری افتضاحه کیفیتش برای من
    خیلی میخام تحلیه پورت کنم برم از یه جا دیگه سرویس بگیرم ولی این چن روز معطلی و دوباره رانژه شدن ادم رو کلافه میکنه!
    کسی میدونه چه قدر قانونا باید طول بکشه برای تخلیه پورت و مجدد رانژه شدنش؟
    راهی هست این وسط بشه این زمان رو کمتر کرد؟

آخر فروم باز masooumi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    اینترنت

پيش فرض

خیلی میخام تحلیه پورت کنم برم از یه جا دیگه سرویس بگیرم ولی این چن روز معطلی و دوباره رانژه شدن ادم رو کلافه میکنه!
    3 روز برای تخلیه و 3 روز برای رانژه میتونه زمان بر باشه.

آشنا داشتن داخل مرکز مخابراتی تنها راه تسریع کار هست.

باید ببینید کیفیت بد پارس برای شما به چه دلیل هست. ممکنه از کیفیت خط تلفن شما باشه.

اگر کیفیت به دلیل پهنای باند پارس باشه که فکر نکنم ، این تغییر شرکت به شما کمک میکنه. با توجه به تجمیع پهنای باند مراکز پارس آنلاین اگر مشکل پهنای باند مرکز داشته باشید رفع میشه.
    محدوده آدرس محل و مرکز مخابراتی رو بفرمایید.

9. این کاربر از masooumi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

بهترین حالتش اینه که آدم دو تا خط داشته باشه روی اون یکی خط چند روز مونده به پایان سرویس از یه شرکت دیگه اینترنت بگیره این یکی رو کنسل کنه

ولی وقتی این امکان نیست، راهش اینه:

برو شرکت درخواست تخلیه بده، یه دلیل الکی چرت و پرت بیار مثلا بگو به دلایلی داریم شماره ها رو عوض میکنیم و کلیه خطها باید تخلیه بشن، احتمال قوی طرف میگه خب شماره جدیدتون رو بگین که براتون انتقال بدیم، بگو هنوز معلوم نیست، خط جدید که وصل بشه سریع میام بهتون اعلام میکنم که وصل کنین برام، خودمم کارم خیلی گیره اتفاقا! دلیلی نداره بری باهاشون دعوا کنی بگی کیفیت نت شما آشغاله و از این حرفها. البته اون راه هم شاید نتیجه بده اگه پاشی بری شرکت ولی سری که درد نمیکنه دستمال نمیبندن.

بعد که نامه تخلیه رو زدن خودت برو مرکز مخابراتی پیگیر شو، احتمالا ارجاع میدن به معاون یا رئیس مرکز، با احترام باهاشون صحبت کن بگو من کار و زندگیم با اینترنته اگه میشه سریع این قضیه رو پیگیری کنید که بتونم از یه شرکت دیگه سرویس بگیرم، اگه شرکت ثانویه مخابرات باشه که خودشون از خدا خواسته سریع کارت رو راه میندازن ولی پیشنهاد نمیشه از اونا بگیری. اگر بهت گفتن بیا از خودمون بگیر بگو من ماهیانه حجم بیشتر لازم دارم و حجم بین الملل مخابرات برام کافی نیست، محترمانه باهاشون صحبت کن، نری کل کل کنی

بعد از شرکت ثانویه اینترنت سفارش دادی درخواست رانژه رو زدن دوباره برو مرکز بگو بی زحمت این کار ما رو انجام بدین از زندگیم نیفتم...

تو دو روز کاری میشه جمعش کرد.

11. این کاربر از The Dreadnaught بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2014
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

3 روز برای تخلیه و 3 روز برای رانژه میتونه زمان بر باشه.

آشنا داشتن داخل مرکز مخابراتی تنها راه تسریع کار هست.

باید ببینید کیفیت بد پارس برای شما به چه دلیل هست. ممکنه از کیفیت خط تلفن شما باشه.

اگر کیفیت به دلیل پهنای باند پارس باشه که فکر نکنم ، این تغییر شرکت به شما کمک میکنه. با توجه به تجمیع پهنای باند مراکز پارس آنلاین اگر مشکل پهنای باند مرکز داشته باشید رفع میشه.
    محدوده آدرس محل و مرکز مخابراتی رو بفرمایید.
    پس یعنی 1 هفته با این گفته ها زمان میبره!
    آشنا داخل مخابرات مرکزی که دارم ندارم ولی جای دیگه دارم که شاید بتونه کمکم کنه
    این الان شرایط خط منه

نکته اینجاست که SNR Margin ثابت نیست و بین تقریبا 7 تا 10 متغیره برای همین بیشتر از 7 مگ نمیتونم بگم برام ببندن
    پینگ 8.8.8.8 دارم بین 86 تا 90 میگیرم
    منتهی توی گیم مثل Rainbow پینگم میشه 130 حدودا که اینم ثابت نیست و شده در ایده آل ترین حالت رسیده به 80 ولی خب همیشه اینجوری نیست
    من مشهدم، مرکز نبوت (4راه مخابرات - قاسم آباد)

اینم شرایط پینگ

بهترین حالتش اینه که آدم دو تا خط داشته باشه روی اون یکی خط چند روز مونده به پایان سرویس از یه شرکت دیگه اینترنت بگیره این یکی رو کنسل کنه

ولی وقتی این امکان نیست، راهش اینه:

برو شرکت درخواست تخلیه بده، یه دلیل الکی چرت و پرت بیار مثلا بگو به دلایلی داریم شماره ها رو عوض میکنیم و کلیه خطها باید تخلیه بشن، احتمال قوی طرف میگه خب شماره جدیدتون رو بگین که براتون انتقال بدیم، بگو هنوز معلوم نیست، خط جدید که وصل بشه سریع میام بهتون اعلام میکنم که وصل کنین برام، خودمم کارم خیلی گیره اتفاقا! دلیلی نداره بری باهاشون دعوا کنی بگی کیفیت نت شما آشغاله و از این حرفها. البته اون راه هم شاید نتیجه بده اگه پاشی بری شرکت ولی سری که درد نمیکنه دستمال نمیبندن.

بعد که نامه تخلیه رو زدن خودت برو مرکز مخابراتی پیگیر شو، احتمالا ارجاع میدن به معاون یا رئیس مرکز، با احترام باهاشون صحبت کن بگو من کار و زندگیم با اینترنته اگه میشه سریع این قضیه رو پیگیری کنید که بتونم از یه شرکت دیگه سرویس بگیرم، اگه شرکت ثانویه مخابرات باشه که خودشون از خدا خواسته سریع کارت رو راه میندازن ولی پیشنهاد نمیشه از اونا بگیری. اگر بهت گفتن بیا از خودمون بگیر بگو من ماهیانه حجم بیشتر لازم دارم و حجم بین الملل مخابرات برام کافی نیست، محترمانه باهاشون صحبت کن، نری کل کل کنی

بعد از شرکت ثانویه اینترنت سفارش دادی درخواست رانژه رو زدن دوباره برو مرکز بگو بی زحمت این کار ما رو انجام بدین از زندگیم نیفتم...

تو دو روز کاری میشه جمعش کرد.
    خب دو تا خط که نمیتونم داشته باشم حوصله دردسرشم ندارم راستش
    واقعا اگه بشه با این حرکت توی 2 روز تمومش کرد که عالیه خدایی الاف نمیشم خیلی
    فقط مشکل اینجاست هنوز مطمعن نیستم که مشکل از پارس هست که من وضعم اینه یا خطم
    میترسم برم این همه صحبتم بکنم از یه جا دیگه نت بگیرم ولی شرایط در بهترین حالت همین باشه!
    یه سوال اینکه درخواست توی کدوم مرحله بیشتر طول میکشه؟ وقتی isp میخواد بفرسته برای مخابرات یا اینکه درخواست سریع میره و مخابرات طولش میده؟

آخر فروم باز masooumi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    اینترنت

پيش فرض

پس یعنی 1 هفته با این گفته ها زمان میبره!
    آشنا داخل مخابرات مرکزی که دارم ندارم ولی جای دیگه دارم که شاید بتونه کمکم کنه
    این الان شرایط خط منه

نکته اینجاست که SNR Margin ثابت نیست و بین تقریبا 7 تا 10 متغیره برای همین بیشتر از 7 مگ نمیتونم بگم برام ببندن
    پینگ 8.8.8.8 دارم بین 86 تا 90 میگیرم
    منتهی توی گیم مثل Rainbow پینگم میشه 130 حدودا که اینم ثابت نیست و شده در ایده آل ترین حالت رسیده به 80 ولی خب همیشه اینجوری نیست
    من مشهدم، مرکز نبوت (4راه مخابرات - قاسم آباد)

اینم شرایط پینگ

خب دو تا خط که نمیتونم داشته باشم حوصله دردسرشم ندارم راستش
    واقعا اگه بشه با این حرکت توی 2 روز تمومش کرد که عالیه خدایی الاف نمیشم خیلی
    فقط مشکل اینجاست هنوز مطمعن نیستم که مشکل از پارس هست که من وضعم اینه یا خطم
    میترسم برم این همه صحبتم بکنم از یه جا دیگه نت بگیرم ولی شرایط در بهترین حالت همین باشه!
    یه سوال اینکه درخواست توی کدوم مرحله بیشتر طول میکشه؟ وقتی isp میخواد بفرسته برای مخابرات یا اینکه درخواست سریع میره و مخابرات طولش میده؟
    خط تلفنت نویز داره ، بهتره اول و قبل اینکه فکر سرویس از یک شرکت دیگه باشی با پشتیبانی در مورد نویز خطت صحبت کنی. تست سرخط بگیر یا بگو سرعتتو کم کنن که نویزت رفع بشه.

احتمال زیاد ، بخش زیادی از مشکلت حل میشه و نیاز به تغییر شرکت نداری

14. این کاربر از masooumi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •