تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 421 از 847 اولاول ... 321371411417418419420421422423424425431471521 ... آخرآخر
نمايش نتايج 4,201 به 4,210 از 8466

نام تاپيک: ADSL Parsonline / شرکت پارس آنلاین

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    بهشت

پيش فرض

3 روز پیش 10گیگ خریدم الان فقط1گیگ مونده دانلود خاصیم نداشتم

کـاربـر بـاسـابـقـه MOHAMMAD2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

من از های وب اومدم پارس آنلاین.
    مشتری هفت ستاره بودم که اون فشفشه 100 گیگ هارو هم هر 6 ماه میداد با مهلت استفاده 10 روزه. از وقتی دانلود رایگان شبانه رو حذف کرد منم کنسل کردم. کیفیت کلی هایوب هم اصلا جالب نیست. قطعی زیاد داره و پینگ اصلا خوب نیست . پارس آنلاین به نسبت های وب پینگش خیلی بهتره. حالا پارس آنلاین رو هم به علت حجم دزدی کنسل کردم و دارم میرم به سمت td lte. مودم مبین نت td lte دوستم رو گرفتم تست کنم و سرعت دانلود چیزی حدود 30 تا 35 مگابیت بود!!!! پینگ که فوق العاده عالی. از همه مهمتر قیمت مناسب. حجم 30 گیگ روزانه و 1000 گیگ شبانه ماهی 60 تومن. که واقعا نسبت به پارس آنلاین که من ماهی حدود 70 هزارتومن با حجم های اضافه ای که بابت دزدیدن حجم میخریدم واقعا فوق العادس. سرعت 35 مگ با این حجم دانلود کجا و پارس آنلاین دزد با این سرعت و قیمت کجا!
    این td lte. مبین نت واقعا عالیه ! هم حجمی که میده برای روزانه و شبانه و هم قیمتش ! فقط شما میدونین تو کدوم شهر ها هست ؟ تو سایتش رفتم زیاد چیزی نفهمیدم

3. این کاربر از MOHAMMAD2010 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال سرویس دهنده های اینترنت Le0nard0's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

این td lte. مبین نت واقعا عالیه ! هم حجمی که میده برای روزانه و شبانه و هم قیمتش ! فقط شما میدونین تو کدوم شهر ها هست ؟ تو سایتش رفتم زیاد چیزی نفهمیدم
    توی تاپیک TD-LTE جواب دادم. ادامه بحث مبین نت رو توی تاپیک خودش پیگیری کنید

5. 2 کاربر از Le0nard0 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

من برای دیشب از تو 5 ساعت دانلود رایگان 21 گیگ دانلود کردم اما تو سایتشون زده 29 گیگ دانلود داشتی. جالبه سرعت من 12 مگابیت هست که اگه بخوایم ایده آل در نظر بگیریم میشه 27 گیگ دانلود توی 5 ساعت.
    یه شکایت با سند و مدرک برای 195 نوشتم ببینم بالاخره میشه دست این شرکت دزد رو از حجم خوری کوتاه کنیم یا نه.

7. این کاربر از hotman1234 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

من از های وب اومدم پارس آنلاین.
    مشتری هفت ستاره بودم که اون فشفشه 100 گیگ هارو هم هر 6 ماه میداد با مهلت استفاده 10 روزه. از وقتی دانلود رایگان شبانه رو حذف کرد منم کنسل کردم. کیفیت کلی هایوب هم اصلا جالب نیست. قطعی زیاد داره و پینگ اصلا خوب نیست . پارس آنلاین به نسبت های وب پینگش خیلی بهتره. حالا پارس آنلاین رو هم به علت حجم دزدی کنسل کردم و دارم میرم به سمت td lte. مودم مبین نت td lte دوستم رو گرفتم تست کنم و سرعت دانلود چیزی حدود 30 تا 35 مگابیت بود!!!! پینگ که فوق العاده عالی. از همه مهمتر قیمت مناسب. حجم 30 گیگ روزانه و 1000 گیگ شبانه ماهی 60 تومن. که واقعا نسبت به پارس آنلاین که من ماهی حدود 70 هزارتومن با حجم های اضافه ای که بابت دزدیدن حجم میخریدم واقعا فوق العادس. سرعت 35 مگ با این حجم دانلود کجا و پارس آنلاین دزد با این سرعت و قیمت کجا!
    خیلی ممنون بابت اطلاع رسانی، به زودی از شر شرکتهای dsl حروم خور راحت میشیم

9. این کاربر از WhiteHat بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه KimNaMGil's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض

جریان این چیه ؟ یعنی اپلود هم پولی شده ؟؟

مشترک گرانقدر
    بر اساس مصوبه 253 کمسیون تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، ترافیک سرویس ها از تاریخ 95/12/05 بر مبنای مجموع ترافیک ارسال و دریافت محاسبه خواهد شد. جزئیات این مصوبه در وب سایت سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی به آدرس [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] قابل رویت می باشد.
    همچنین از تاریخ فوق شیوه محاسبه ترافیک شبانه در بسته های جدید تغییر نموده و به جای پرداخت یک سوم ترافیک مصرفی خود، شما می توانید با پرداخت فقط 5000 تومان در ماه در بین ساعات 2 الی 7 صبح از سرویس شبانه کاملا نامحدود بهره مند گردید.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض

سلام دیشب یک گیگ شبانه رایگان دانلود کردم ولی غیر رایگان حساب کرده لعنت به پارس

12. این کاربر از pedibell بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    بهشت

پيش فرض

من قصد تمدید رو دارم
    مصرفم درماه تفریبا 15 گیگه
    گشش خطم خوب نیست بنابراین روی 2مگ هست
    سرویسی ک الان دارم256 هست
    دارم نگا میکنم درعرض 3 ماه بااین کیفیت من 220تومن پول دادم!!!1 چون حجم تمام میکردم
    چه سرویسی بخرم برام بصرفه تر باشه

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    بهشت

پيش فرض

من قصد تمدید رو دارم
    دارم نگا میکنم درعرض 3 ماه بااین کیفیت من 220تومن پول دادم!!!1 چون حجم تمام میکردم

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

من قصد تمدید رو دارم
    از پارس آنلاین نگیری بهتره! من که رفتم td lte مبین نت گرفتم بسیار راضی هستم سرعت هم تا 35 مگ میگیرم.

16. این کاربر از cotgnx بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •