تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 486 از 847 اولاول ... 386436476482483484485486487488489490496536586 ... آخرآخر
نمايش نتايج 4,851 به 4,860 از 8466

نام تاپيک: ADSL Parsonline / شرکت پارس آنلاین

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

تا پایان 6 ماه

پارس آنلاین بیشترین ترافیکی که ارائه میده 50 گیگه.شاید هر از گاهی جشنواره ترافیک بذاره و 100 گیگی هم ارائه بده
    مرسی
    ینی ماه که عوض شه, پنج گیگ میاد رو حجمه خریداری‌شده‌ی اضافی؟
    ببینم حالا بصرفه است بیام پارس
    زیاد دانلود ندارم
    ازون ور اسیاتک جشنواره ارزون نمیذاره :/

2. این کاربر از ibo8631 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال شبکه اینترنت و سرویس های آنلاین
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

مرسی
    ینی ماه که عوض شه, پنج گیگ میاد رو حجمه خریداری‌شده‌ی اضافی؟
    ببینم حالا بصرفه است بیام پارس
    زیاد دانلود ندارم
    ازون ور اسیاتک جشنواره ارزون نمیذاره :/
    بله

اصلا شما ترافیک بخرید حجم کل رو مینوسه 30 گیگ و اصلا کاری نداره که 5 گیگ اول در ماه اول مصرف میشه یا نه

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

من تماس گرفتم بهم گفتن تا 3 ماه اول بیش تر از 2 مگ قرار نمی گیره ! بعد از 3 ماه روی 4 یا 6 یا 8 قرار میدن ( سرویس واقعی تون یعنی شامل شبانه هم میشه )
    اینطوری بدرد نمیخوره ! پول 8 مگ رو میدیم ولی سرعت شبانه محدود شده به 2 مگابیت هست !

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2016

پيش فرض

سلام
    دوستان من میخوام این سرویسو بخرم :

upsara.com/images/q5v7_capture.png

بعد چند تا سوال داشتم ممنون میشم جواب بدید .

سرعت تعرفه رو نوشته 2Mb بعد زیرش نوشته قابل ارتقا تا 16 Mb ... این چطوریاس بعد اینکه خریدیم باید پولی پرداخت کنیم سرعت رو ببرن بالا یا از اول سرویس سرعت تا 16Mb اراعه میشه ؟
    بعد تا اخر سرویس که 6 ماهه سرعت رو 16 هستش یا با مصرف کردن حجم سرعت هی کم میشه ؟

بعد دانلود شبانش چطوریاس ؟ سرعت کم میشه نمیشه ؟ تا چقدره سرعت ؟

اگه سرعت پایین نیاد کلا خیلی عالیه این سرویسو میگرم )
    upsara.com/images/da9f_capture.png

سپاس
    Last edited by aovana; 24-06-2017 at 00:07.

اگه نباشه جاش خالی می مونه ●●●FDR●●●'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2015

پيش فرض

سلام
    دوستان من میخوام این سرویسو بخرم :

upsara.com/images/q5v7_capture.png

بعد چند تا سوال داشتم ممنون میشم جواب بدید .

سرعت تعرفه رو نوشته 2Mb بعد زیرش نوشته قابل ارتقا تا 16 Mb ... این چطوریاس بعد اینکه خریدیم باید پولی پرداخت کنیم سرعت رو ببرن بالا یا از اول سرویس سرعت تا 16Mb ارایه میشه ؟
    اگه میشه تا اخر سرویس که 6 ماهه سرعت رو 16 هستش یا با مصرف کردن حجم سرعت هی کم میشه ؟

بعد دانلود شبانش چطوریاس ؟ سرعت کم میشه نمیشه ؟ تا چقدره سرعت ؟
    سپاس
    یعنی سرعتتون حداقل 2 مگابیت و حد اکثر 16 مگابیت هست. بعد از اینکه خریدین پولی بابت ارتقا نمی پردازید . از همون اول سرعت خط بین 2 تا 16 مگ بسته میشه. ( بسته به نویز خط یا مشکلات مرکز مخابرات منطقه شما )

تا آخر سرویس همینطوریه و کم نمیشه . یعنی بین 2 تا 16 مگ در نوسان خواهد بود. (کمتر از 2 مگ نمیشه ولی نمیتونید انتظار داشته باشید همیشه حد اکثر باشه ).

دانلود شبانه الان یه مقداری همه چیز در هم و بر هم شده (برای همه آی اس پی ها )

الان یه طرح هست دانلود شبانه داره نوشته حداقل 3.5 گیگ در ماه میتونیم دانلود شبانه داشته باشیم . ( با 3.5 گیگ عملا هیچ کاری نمیشه کرد )

الان یه مدته همه میگن سرعت شبانه خیلی کم شده و اذیت میکنه. برای من هنوز تغییر نکرده و سرعتم هنوز افتضاح نشده. الان سرعت خطم 5 مگا بیت هست چون یکمی نویز دارم رو خط . با همین سرعت 5 مگ از اغلب وبسایتها میشه دانلود داشت ( مخصوصا از سرورهای داخل )

در کل سرعت اینترنت در ایران بستگی به این داره که از کجا میخوای دانلود کنی .

7. این کاربر از ●●●FDR●●● بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2016

پيش فرض

یعنی سرعتتون حداقل 2 مگابیت و حد اکثر 16 مگابیت هست. بعد از اینکه خریدین پولی بابت ارتقا نمی پردازید . از همون اول سرعت خط بین 2 تا 16 مگ بسته میشه. ( بسته به نویز خط یا مشکلات مرکز مخابرات منطقه شما )

تا آخر سرویس همینطوریه و کم نمیشه . یعنی بین 2 تا 16 مگ در نوسان خواهد بود. (کمتر از 2 مگ نمیشه ولی نمیتونید انتظار داشته باشید همیشه حد اکثر باشه ).

الان یه طرح هست دانلود شبانه داره نوشته حداقل 3.5 گیگ در ماه میتونیم دانلود شبانه داشته باشیم . ( با 3.5 گیگ عملا هیچ کاری نمیشه کرد )

الان یه مدته همه میگن سرعت شبانه خیلی کم شده و اذیت میکنه. برای من هنوز تغییر نکرده و سرعتم هنوز افتضاح نشده. الان سرعت خطم 5 مگا بیت هست چون یکمی نویز دارم رو خط . با همین سرعت 5 مگ از اغلب وبسایتها میشه دانلود داشت ( مخصوصا از سرورهای داخل )

ممنون داداش

adsl پارس آنلاین بهتره یا TD-LTE مبین نت ؟
    اگه مبین نت بهتر باشه یه مبین نت بگیرم راحت شم :(
    upsara.com/images/1t87_capture.png
    بعد سرعت مبین نت چطوریاس ؟
    میشه اصن ماهی 200 گیگ دانلود کرد ؟ 1000 گیگ پیشکشش )

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2016

پيش فرض

ممنون داداش

adsl پارس آنلاین بهتره یا TD-LTE مبین نت ؟
    اگه مبین نت بهتر باشه یه مبین نت بگیرم راحت شم :(
    upsara.com/images/1t87_capture.png
    بعد سرعت مبین نت چطوریاس ؟
    میشه اصن ماهی 200 گیگ دانلود کرد ؟ 1000 گیگ پیشکشش )

پروفشنال mojtaba0007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

سلام دوستان
    قصد مهاجرت از مخابرات به پارس آنلاین دارم تا چند هفته دیگه چند تا سوال دارم
    یکی اینکه وضعیت شبانه ها چجوریه و واقعا نامحدود هستن ؟ اینکه نوشته حداقل 3.5 گیگ یعنی بعد از 3.5 گیگ مصرف سرعت رو میارن پایین یا حجم مصرف محاسبه میشه ؟
    فرق سرعت 128 کیلوبیت با 2 مگابیت کجاست ؟ توی صفحه فروش نوشته قابل ارتقا تا 16Mb برای هر دو

یک سرویس هم یه جای دیگه از پارس آنلاین دارم چجوری میتونم ببینم شبانه نامحدود داره یا خیر. اسم سرویس II-POL-2048- دوازده ماهه شصت و پنج گیگ . سرعتش هم روی 12 و 1 بسته شده

با تشکر
    Last edited by mojtaba0007; 24-06-2017 at 02:20.

داره خودمونی میشه ahmaditt's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

سلام دوستان
    قصد مهاجرت از مخابرات به پارس آنلاین دارم تا چند هفته دیگه چند تا سوال دارم
    یکی اینکه وضعیت شبانه ها چجوریه و واقعا نامحدود هستن ؟ اینکه نوشته حداقل 3.5 گیگ یعنی بعد از 3.5 گیگ مصرف سرعت رو میارن پایین یا حجم مصرف محاسبه میشه ؟
    فرق سرعت 128 کیلوبیت با 2 مگابیت کجاست ؟ توی صفحه فروش نوشته قابل ارتقا تا 16Mb برای هر دو

یک سرویس هم یه جای دیگه از پارس آنلاین دارم چجوری میتونم ببینم شبانه نامحدود داره یا خیر. اسم سرویس II-POL-2048- دوازده ماهه شصت و پنج گیگ . سرعتش هم روی 12 و 1 بسته شده

با تشکر
    شبانه ها واقعاً نامحدوده و سرعت رو پایین نمیارن. یعنی من که الان حدود 5 ماهه سرویس یکساله گرفتم و از 5 تا 8 صبح رایگان هست و سرعتم روی 7 مگابیت بسته شده، با سرعت 800 کیلوبایت بر ثانیه دانلود میکنم و تا حالا کلی دانلود کردم و محدودیت سرعت نداشتم.

فکر نمیکنم فرقی داشته باشه (البته به جز قیمت :| ) چون سرویسی که من گرفتم نوشته بود 2مگابیت بر ثانیه و از اول روی 8 مگ بسته بودن و چون کمی نویز داشت سرعت رو روی 7 مگ گفتم بذارن و از اون زمان تغییری نکرده.

در پنل کاربری مربوط پارس آنلاین در قسمت گزارش ها و قسمت ریز مصرف، بصورت جداگانه نشون میده که در چه تایمی و چه مقدار دانلود رایگان و غیر رایگان داشتین. البته برای اینکه با خبر بشید که زمان رایگان سرویستون چه ساعتی هست باید زنگ بزنید 1585 و شماره تلفنتون رو بگید و پشتیبانی راهنماییتون کنه.

12. 3 کاربر از ahmaditt بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2017

پيش فرض

سلام دوستان براي جمع اوري خط در سريع ترين حالت ، بايد چه كار كنم ؟
    الان تو پنل درخواست دادم ولي هنوز تماس نگرفتن ...

به ١٩٥ زنگ بزنم سريع انجام ميشه يا پيشنهادتون چيه ... ؟

ميخواهم ١-٢ روزه از اين شركت ( دزد ) فرار كنم .

ممنون ميشم راهنمايي كنيد

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •