تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 747 از 847 اولاول ... 247647697737743744745746747748749750751757797 ... آخرآخر
نمايش نتايج 7,461 به 7,470 از 8466

نام تاپيک: ADSL Parsonline / شرکت پارس آنلاین

پروفشنال feranko724's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2016
    محل سكونت
    $$$

پيش فرض

عیدی امسال پارس انلاین مزخرف بود برمعنم تخفیف اومد

2. این کاربر از feranko724 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Rhodes's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    شیـــــSHZـــــراز

پيش فرض

دوستا من این تخفیف رو دارم.هر کی میخاد کمتر میتونم بهش بدم.
      محتوای مخفی: عکس تخفیف 

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

سلام دوستان ...چرا من وقتی با قند شکن به اینترنت پارس انلاین وصل میشم یا دیتا رد و بدل نمیشه (روی گوشی) یا اینکه اونایی که دیتا رد و بدل میشه , بعد از چند ثانیه قند شکن قطع میشه و میپره بیرون...حالا دو تا موضوع ...اول اینکه با اینترنت ایرانسل مشکلی ندارم و همه چی اوکی هست...دوم اینکه همین قند شکن ها رو با گوشی های دیگه روی اینترنت وای فای (پارس انلاین) تست کردم بدون مشکل کار میکنن

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2019

پيش فرض

سلام دوستان ...چرا من وقتی با قند شکن به اینترنت پارس انلاین وصل میشم یا دیتا رد و بدل نمیشه (روی گوشی) یا اینکه اونایی که دیتا رد و بدل میشه , بعد از چند ثانیه قند شکن قطع میشه و میپره بیرون...حالا دو تا موضوع ...اول اینکه با اینترنت ایرانسل مشکلی ندارم و همه چی اوکی هست...دوم اینکه همین قند شکن ها رو با گوشی های دیگه روی اینترنت وای فای (پارس انلاین) تست کردم بدون مشکل کار میکنن
    سلام،این مشکل روی بعضی مدلهای اندروی وجود داره،مخصوصا اگر که هات اسپات یا بترنت داشته باشید،اگه هنوز درست نشده از تنظیمات برید به قسمت وی پی --ن، تمامشون رو حذف کنید،بعد دیتای همشون رو پاک کنید،خاموش روشن کنید

6. این کاربر از salam4802 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه IvIoI-IsEn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

سلام دوستان من اینترنت ای دی اس ال مخابرات استان فارس رو دارم مدتیه پینگ تایمم اومده بالا قبلا با گوگل بین 110 تا 140 بود الان روی 217 هست دائم و باهاشون هم که تماس میگیرم میگن از نظر اونها پینگ تایم تا 300 مشکلی نداره و پینگ رو پایین نمیتونن بیارن، به نظرتون اگر بیام پارس آنلاین پینگم بهتر میشه برای بازی های آنلاین ؟ با فرقی نمیکنه ؟

آخر فروم باز ahwazp30's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

سلام دوستان من اینترنت ای دی اس ال مخابرات استان فارس رو دارم مدتیه پینگ تایمم اومده بالا قبلا با گوگل بین 110 تا 140 بود الان روی 217 هست دائم و باهاشون هم که تماس میگیرم میگن از نظر اونها پینگ تایم تا 300 مشکلی نداره و پینگ رو پایین نمیتونن بیارن، به نظرتون اگر بیام پارس آنلاین پینگم بهتر میشه برای بازی های آنلاین ؟ با فرقی نمیکنه ؟

سلام
    پینگ پارس انلاین از مخابرات پایینتره و سرویس گیم هم داره که پینگ بهتری نسب به حالت عادی بهتون میده حدودا 80 تا 100 ولی اگر در مرکز مخابراتی شما کمبود پهنای باند وجود داشته باشه همچنان پینگ شما بالاتر ازسایرین خواهد بود البته من تا حالا با سرویس گیم مشکلی ندیدم.

داره خودمونی میشه IvIoI-IsEn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

آهان ok ممنون بابت راهنمایی

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

دوستان من از روز پنج شنبه یعنی سه روز پیش با قند شکن ها مشکل پیدا کردم یعنی که کانکت میشن اما نود درصدشون هیچ اطلاعاتی ردوبدل نمیکنند یکی دوتاش هم که کار میکنه با سرعت بسیار بسیار پایین و کند در حد کیلوبایتی کار میکنن. آیا شما هم چنین مشکلی دارید و پارس آنلاین اختلال داره؟ البته با ایرانسل و اینترنت مخابرات که همین قند شکنها خیلی خوب و بدون مشکل دارن کار میکنن یعنی بهرحال سراسری نیست

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

کاربر فعال شبکه اینترنت و سرویس های آنلاین
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

دوستان من از روز پنج شنبه یعنی سه روز پیش با قند شکن ها مشکل پیدا کردم یعنی که کانکت میشن اما نود درصدشون هیچ اطلاعاتی ردوبدل نمیکنند یکی دوتاش هم که کار میکنه با سرعت بسیار بسیار پایین و کند در حد کیلوبایتی کار میکنن. آیا شما هم چنین مشکلی دارید و پارس آنلاین اختلال داره؟ البته با ایرانسل و اینترنت مخابرات که همین قند شکنها خیلی خوب و بدون مشکل دارن کار میکنن یعنی بهرحال سراسری نیست

Sent from my HTC 10 using Tapatalk
    من همین نصف شب با اپرا رفتم مشکلی نبود ولی الان تست کردم با 3 نسخه اپرا یعنی نسخه اصلی،نسخه بتا و نسخه توسعه دهنده،وی-پی-ان از کار افتاده.جالبه همون اولش که وی-پی فعاله ولی همینکه آدرس فیسبوک رو میزنم یهویی از کار میفته

ولی موررگر تور غیرفعال نیست و برام کار میکنه ولی مرورگر تور خیلی کند نسبت به اپرا

12. این کاربر از محمد7966 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

حدود 2 ماهه که سرعت دانلود بین ساعت 11-1 شب (هر شب 2ساعت) نصف میشه و بعد از ساعت 1 دوباره سرعت عادی میشه.
    بقیه دوستان هم همچین مشکلی دارند یا نه؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •