تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 813 از 847 اولاول ... 313713763803809810811812813814815816817823 ... آخرآخر
نمايش نتايج 8,121 به 8,130 از 8466

نام تاپيک: ADSL Parsonline / شرکت پارس آنلاین

اگه نباشه جاش خالی می مونه David4None's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    localhost

پيش فرض

دوستان اگر از سرویستون ناراضی هستین حتما شکایتتونو توی تنظیم مقررات ثبت کنید فقط 1 دقیقه وقت میگیره مطمئنا از شکایت نکردن بی تاثیر تر نیست و تبعات خودش و داره میزان بالای شکایات به دیگران هم پشنهاد کنید همین کارو کنند

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگه نباشه جاش خالی می مونه humanaga's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

منم شکایت رو ثبت کردم ببینم فرا زنگ زدن چه دلیلی برای پینگ بالا افت سرعت کند باز شدن سایت ها و.... دارن!

پروفشنال sima_6600's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

من شکایت کردم با من تماس گرفتن چند تا تنظیمات انجام دادن کمی گفت و گو کردن تو بعد گفت دوباره تماس میگیریم و نگرفتن و در سایت هم زده در حال برسی از این ها ابی گرم نمیشه یه ضرب المثل هست میگه دزد را داروغه شهر می کنند وزارت ارتباطات خودش دزده بعد ما بریم پیشش از پارس انلاین شکایت کنیم.

كاربر فعال انجمن آفيس kalantarahura's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    T E H R A N

پيش فرض

از قرار معلوم این 100 گیگ ترافیک داخلی هست و بین الملل 50 گیگ محسوب میشه.واسه من که تموم شد.

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    localhost

9

من شکایت کردم با من تماس گرفتن چند تا تنظیمات انجام دادن کمی گفت و گو کردن تو بعد گفت دوباره تماس میگیریم و نگرفتن و در سایت هم زده در حال برسی از این ها ابی گرم نمیشه یه ضرب المثل هست میگه دزد را داروغه شهر می کنند وزارت ارتباطات خودش دزده بعد ما بریم پیشش از پارس انلاین شکایت کنیم.
    خوب کاری کردید و از شکایت نکردن و دست رو دس گذاشتن خیلی بهتره و اینطوریم نیست که چون اون دزده اینم دزد باشه و کاری نداشته باشن باهاش همین که تعداد شکایات تو سامانشون بالا بره که یک سیستم مثل نت سنج هم مشخص میکنه کدوم مناطق شکایات بیشتر بوده دیگه سال بعد پوستر و بنر نمیکنن به عنوان رتبه اول نت کشوری و فلان و.... چند صد نفر مشترک ناآگاه دیگه رو سمت سرویس بنجل فله ای خودشون بکشن

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    localhost

پيش فرض

از قرار معلوم این 100 گیگ ترافیک داخلی هست و بین الملل 50 گیگ محسوب میشه.واسه من که تموم شد.
    الان سرعت مثل قبل شده برای شما؟ بعد از تموم شدن این بسته کذایی؟ یا فاجعه بالاتر از این حرفاست!!!

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    localhost

13

سرعت اینترنت امشب بهتر می‌شود

نایب رئیس هیئت مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت: خلاصه وضعیت استفاده کاربران از اینترنت نشان می‌دهد رشد مصرف کاربران دو برابر سه هفته پیش است.

با ارتقا صورت گرفته امشب وضعیت عمومی سرعت اینترنت‌های خانگی به مراتب بهتر از روز گذشته خواهد بود.
    Last edited by David4None; 12-03-2020 at 00:20.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سرعت اینترنت امشب بهتر می‌شود

نایب رئیس هیئت مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت: خلاصه وضعیت استفاده کاربران از اینترنت نشان می‌دهد رشد مصرف کاربران دو برابر سه هفته پیش است.

با ارتقا صورت گرفته امشب وضعیت عمومی سرعت اینترنت‌های خانگی به مراتب بهتر از روز گذشته خواهد بود.
    آره الان که خیلی عالی شده نت همون سرعت خودمون رو میده تا ببینیم فردا بازم اوکی هست یا نه
    حالا اینجاش عجیب هست که چطوری از نیم مگ به 16 مگ رسیده راحت الان یک دفعه از غیب با وجود مصرف بالای همه ولی هرکاری دوست دارن بکنن فقط خون ملت رو تو شیشه نکنن و حق مارو نخورن.
    یک چیز دیگرم اضافه کنم اونم اینکه حالا که سرعت همه عادی شده مصرف چند برابر بیشتر از الانم میشه
    Last edited by farshad_scientist; 12-03-2020 at 00:59. دليل: :)

9. این کاربر از farshad_scientist بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    localhost

پيش فرض

آره الان که خیلی عالی شده نت همون سرعت خودمون رو میده تا ببینیم فردا بازم اوکی هست یا نه
    حالا اینجاش عجیب هست که چطوری از نیم مگ به 16 مگ رسیده راحت الان یک دفعه از غیب با وجود مصرف بالای همه ولی هرکاری دوست دارن بکنن فقط خون ملت رو تو شیشه نکنن و حق مارو نخورن.
    یک چیز دیگرم اضافه کنم اونم اینکه حالا که سرعت همه عادی شده مصرف چند برابر بیشتر از الانم میشه
    چه خوب برای من که هنوز درست نشده

حـــــرفـه ای zed2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

تقریبا روی سرویس پارس انلاینم، اینترنت تعطیله از بعد از ظهر و استفاده چندانی بجز متن نمی شه ازش داشت.

ظاهرا یرای من مشکل از سمت داخل است. یا داخل تجهیزاتی که در lمرکز مخابرات دارن یا در لینک ارتباطی شون.... بزور به دو مگ می رسه و اپلود هم وضعش خراب تر.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •