تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 8 از 847 اولاول ... 4567891011121858108508 ... آخرآخر
نمايش نتايج 71 به 80 از 8466

نام تاپيک: ADSL Parsonline / شرکت پارس آنلاین

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها m_amin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2004

پيش فرض

والا باز شما حرف خودتو پیچوندی یه بار دیگه به یه حالت دیگه تکرار کردی
    من نگفتم شما نه خر هستی نه بیشعور
    اقا شما بیخیال مال شما اینجوریه ماله بقیه هم یه جور دیگه
    من الان دنبال اطلاعات از کسای دیگه هستم
    شما بی خیال

Sent from my iPad using Tapatalk

آخر فروم باز Firebirds's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

شاتل هم از این داستانها که با قیلترشکن یه هو صفر بشه سرعت این داستانها نداره اصلاً!
    مخابرات تهران این مشکل رو نداره، ولی شاتل، صبانت، پارس آنلاین قزوین هر سه این مشکل رو دارند، امکان داره استانی این مساله اعمال میشه.
    دقیقا هم حرف دوستمون درسته، ارتباط های رمز نگاری شده ای که بایک IP برقرار میشه بعد از یک مدت یا بعد از تبادل یک حجم مشخصی از دیتا سرعت صفر میشه یعنی session کاملا بسته میشه.
    Last edited by Firebirds; 24-12-2014 at 09:06.

3. 3 کاربر از Firebirds بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Zeitgeist's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    on the edge of a super-massive black-hole

پيش فرض

مخابرات تهران این مشکل رو نداره، ولی شاتل، صبانت، پارس آنلاین قزوین هر سه این مشکل رو دارند، امکان داره استانی این مساله اعمال میشه.
    دقیقا هم حرف دوستمون درسته، ارتباط های رمز نگاری شده ای که بایک IP برقرار میشه بعد از یک مدت یا بعد از تبادل یک حجم مشخصی از دیتا سرعت صفر میشه یعنی session کاملا بسته میشه.
    این سیستم فیلترینگ در فاز آزمایشی هست و در نقاط مختلف، فعال و غیرفعال میشه، ولی به نظر میاد در مورد udp در اغلب نقاط یکسانه، فقط هنوز تصمیم نگرفتن tcp رو چه سیاست طولانی مدتی روش اجرا کنن.

من در اینجای تهران، روی 3-4 isp مختلف همگی به طور یکسان این مشکل رو داشتن. البته در حدود 2 روز اخیر روی tcp هیچ مشکلی نیست و قطع نمیشه تا این لحظه.

یکی از دوستان از مخابرات همدان سرویس میگیره و حتی روی tcp:443 هم قطعی های بسیار داره همین الان!

- - -

حالا یه عقل کل دیگه میاد میگه "نه من مشکلی ندارم و کار پارس آنلاین دزده" بدون اینکه از اصول شبکه سر دربیاره و بتونه تست های با جزئیات انجام بده!
    Last edited by Zeitgeist; 24-12-2014 at 09:24.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

من از پارس آنلاین استفاده میکنم ولی به خاطر اینکه طرح شبانه ش از رایگان بودن درومده دیگه قراردادمو با این شرکت تمدید نمیکنم، دوستان در همدان چیو پیشنهاد میدید؟

6. این کاربر از hosean بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Firebirds's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

این سیستم فیلترینگ در فاز آزمایشی هست و در نقاط مختلف، فعال و غیرفعال میشه، ولی به نظر میاد در مورد udp در اغلب نقاط یکسانه، فقط هنوز تصمیم نگرفتن tcp رو چه سیاست طولانی مدتی روش اجرا کنن.

من در اینجای تهران، روی 3-4 isp مختلف همگی به طور یکسان این مشکل رو داشتن. البته در حدود 2 روز اخیر روی tcp هیچ مشکلی نیست و قطع نمیشه تا این لحظه.

یکی از دوستان از مخابرات همدان سرویس میگیره و حتی روی tcp:443 هم قطعی های بسیار داره همین الان!

- - -

حالا یه عقل کل دیگه میاد میگه "نه من مشکلی ندارم و کار پارس آنلاین دزده" بدون اینکه از اصول شبکه سر دربیاره و بتونه تست های با جزئیات انجام بده!
    من چه روی TCP و چه روی UDP مشکل دارم، زیرساخت از پیشرفته ترین نوع فیلتر ی ن گ که DPI هست استفاده میکنه، در سیستم DPI پورت اصلا مهم نیست، چیزی که DPI بهش توجه میکنه، جنس بسته ها هست، این سیستم این قابلیت رو داره که تشخیص بده بسته ها رمز نگاری شده اند یا خیر، حتی میتونه بفهمه مثلا شما از اپلکیشن اندروید Viber داری استفاده میکنی یا نسخه Desktop اش.
    خوب پر واضح است که وقتی قدرت تشخیص باشد؛ قدرت فی ل ت ر هم هست.

دقت کنید، من نگفتم که این قدرت را دارد که به محتوی اطلاعات رمز نگاری شده دست رسی پیدا کند، گفتم میتواند بفهمد که اطلاعات الان دارد رمزنگاری شده عبور میکند. برای درک عینی قضیه یه لوله شیشه ای پهن را در نظر بگیرید که داخل اش یه لوله نازک تر دیگر قرار دارد. زمانی که اطلاعات رمز شده در داخل آن لوله نازک منتقل میشود، دیواره لوله نازک مات میشود، شخص ناظر میتواند مات شدن را تشخیص دهد ولی نمی تواند محتوی داخل لوله مات را ببیند. سعی کردم به سادترین شکل ممکن DPI را برایتان توضیح دهم.

8. 4 کاربر از Firebirds بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

با سلام به دوستان
    این کارت های هدیه 1 گیگی که در سایت کلوب پارس آنلاین هست چه جوریه؟
    ما 70 تا امتیاز رو دادیم خریدیم بعد ایمیل رو چک کردیم کد ش رو هم زدیم .کی اضافه میشه ؟

آخر فروم باز Zeitgeist's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    on the edge of a super-massive black-hole

پيش فرض

من چه روی TCP و چه روی UDP مشکل دارم، زیرساخت از پیشرفته ترین نوع فیلتر ی ن گ که DPI هست استفاده میکنه، در سیستم DPI پورت اصلا مهم نیست، چیزی که DPI بهش توجه میکنه، جنس بسته ها هست، این سیستم این قابلیت رو داره که تشخیص بده بسته ها رمز نگاری شده اند یا خیر، حتی میتونه بفهمه مثلا شما از اپلکیشن اندروید Viber داری استفاده میکنی یا نسخه Desktop اش.
    خوب پر واضح است که وقتی قدرت تشخیص باشد؛ قدرت فی ل ت ر هم هست.

دقت کنید، من نگفتم که این قدرت را دارد که به محتوی اطلاعات رمز نگاری شده دست رسی پیدا کند، گفتم میتواند بفهمد که اطلاعات الان دارد رمزنگاری شده عبور میکند. برای درک عینی قضیه یه لوله شیشه ای پهن را در نظر بگیرید که داخل اش یه لوله نازک تر دیگر قرار دارد. زمانی که اطلاعات رمز شده در داخل آن لوله نازک منتقل میشود، دیواره لوله نازک مات میشود، شخص ناظر میتواند مات شدن را تشخیص دهد ولی نمی تواند محتوی داخل لوله مات را ببیند. سعی کردم به سادترین شکل ممکن DPI را برایتان توضیح دهم.
    البته این موضوع بررسی دقیق و تا حد ممکن عمیق هر packet ارتباطی، حداقل 3 ساله که به طور جدی تجهیزاتش رو خریداری کرده و دارن انجام میدن.

در بازه هایی در 4-5 سال اخیر، حتی شاهد این بودیم که "فقط برخی" روش های رمزنگاری رو جلوش رو گرفته و این موضوع باعث از کار افتادن openvpn و روش های مشابه با تنظیمات پیشفرض openvpn شد.

در طی این سال ها هم انجام داده و میدن و سیستم هایی خریداری کردن که با انجام حملات mitm، با سرقت کلیدهای رمزنگاری اطلاعات در بین راه، به اطلاعات رمزنگاری شده هم دسترسی پیدا کنن!

حالا در دولت جدید، دارن این امکانات رو بهینه سازی میکنن تا کاربردی تر ازشون استفاده کنن و فقط جلوی برخی چیزها رو بگیرن. یه مدت به طور آزمایشی و کاملاً کور (blind) روی همه ی پروتوکل ها اجرا کردن تا کارکردش و بازخورد کاربران رو ببینن (همون چند ماه قبل که به مدت حدود بیش از یک ماه، تمامی ارتباطات با خارج از کشور دچار اختلال شده بود و حتی بازی هم نمیشد کرد و قطع میشد!)...

حالا کم کم دارن بهبود میبخشنش تا هم برای همه چیز اختلال ایجاد نکنه، و هم به اهدافی که مدنظرشونه رسیده و سرویس های دارای رمزنگاری های قوی رو روی هر پروتوکلی دچار اختلال کنن. احتمالاً سیستمی گذاشتن که cert ها رو بررسی کنه و اگر توسط یکی از شرکت های معروف و بزرگ، منتشر شده، به اتصال اجازه ی ادامه ی باثبات بدن، در غیر اینصورت (مثلاً اگر cert ساختگی رایگان هست مثلاً توسط openssl)، بعد از انتقال حجم معینی از اطلاعات روی اون اتصال امن، اتصال رو بلاک میکنن. به این شکل، برای اتصال ssl به سرورهای بسیاری سایت ها (از google و microsoft تا steam)، اختلالی براتون رخ نمیده چون cert هاشون معتبر و شناخته شده هستن.
    Last edited by Zeitgeist; 24-12-2014 at 14:57.

11. این کاربر از Zeitgeist بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    بهشت

پيش فرض

با سلام به دوستان
    این کارت های هدیه 1 گیگی که در سایت کلوب پارس آنلاین هست چه جوریه؟
    ما 70 تا امتیاز رو دادیم خریدیم بعد ایمیل رو چک کردیم کد ش رو هم زدیم .کی اضافه میشه ؟
    همون موقع کد رو میزنی و اضافه میشه
    بروز رسانی امتیازهها رو بزن ببین امتیازت کم شده یانه

اگه نباشه جاش خالی می مونه egorlord's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2012
    محل سكونت
    In dark side of my mind

پيش فرض

زیاد بحثو دنبال نکردم ولی از وقتی دانلود شبانه رو ورداشتن خیلی خوب شده (نامحدودم) قطعیا کم شده پینگ 2 به بعد بالای 600 نمیره یعنی رو همون 100-130 میمونه سرعت دانلود از 64 نمیپره رو 10 کیلو (512 دارم)
    تنها مشکل الان استفاده از وی پی انو فیلتر شکنه نمی دونم چشه بعضی وقتا کار میکنه بعضی وقتا بعده 20 دقیقه یهو قطع میشه حالا اگه کمک کرد به بحث خواستم نظر فعلیمو بگم نسبت به پارس.

در کل که نت ایران اول آخرش مذخرفه -

14. این کاربر از egorlord بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه iliafshar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام دوستان میخواستم ببینم اپلود توی هر زمانی از شبانه روز رایگان هست یا نه ؟؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 5 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 5 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •