تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 751 از 847 اولاول ... 251651701741747748749750751752753754755761801 ... آخرآخر
نمايش نتايج 7,501 به 7,510 از 8466

نام تاپيک: ADSL Parsonline / شرکت پارس آنلاین

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

من احتمال میدم این بازیا رو دراوردن که دوباره گرونش کنن (مثل شاتل سرویس ها رو نقره ای و برنزی و ... کنن و مثلا بگن شما که سرعت پایدارتر میخوایید باید پول بیشتر بدید و ...) چون خود سازمان تنظیم مقررات هم قبول داره که سوددهی شرکتها با این گرونیها کم شده و دنبال آزادسازی تعرفه هاست

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

پیشنهاد ویژه پارس آنلاین
    اینترنت پرسرعت ماهانه از 9000 تومان!
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2018

پيش فرض

این بسته های انرژی که مخصوص تلگرام و اینستاگرام بودند هنوز هستن یا حذفشون کرده ؟ اگر هستن بی زحمت لینکش رو بزارید.

کـاربـر بـاسـابـقـه MOHAMMAD2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

من تا حالا ماه به ماه تمدید میکردم ، به نظرتون با توجه به افزایش قیمتی که بعضی شرکت ها دادن 3 ماهه تمدید کنم ؟ یعنی امکانش هست پارس انلاین هم گرون کنه ؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2019

پيش فرض

من تا حالا ماه به ماه تمدید میکردم ، به نظرتون با توجه به افزایش قیمتی که بعضی شرکت ها دادن 3 ماهه تمدید کنم ؟ یعنی امکانش هست پارس انلاین هم گرون کنه ؟
    مثلا کدوم شرکت گرون کرده ? من ندیدم جایی گرون کرده باشن

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2019

پيش فرض

این بسته های انرژی که مخصوص تلگرام و اینستاگرام بودند هنوز هستن یا حذفشون کرده ؟ اگر هستن بی زحمت لینکش رو بزارید.
    حذف شده

'''''''''

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

به نظرم بلندمدت تمدید نکن چون ممکنه پارس محدودیت سرعت بیشتری روی پورتت اعمال کنه (من همین طوری شدم دقیقا بعد از اینکه 1 ساله تمدید کردم که مثلا به گرونی نخورم محدودیت سرعت تو ساعات اوج مصرف رو (بدون اینکه بهم بگن) رو پورتم گذاشتن و با وجود شکایت تو 195 و تماس با پشتیبانی و ... تنها چیزی که جواب گرفتم اینه که شرکت کمبود پهنای باند داره و قراره درست بشه ( 3ماهه این وضع ادامه داره) و من حس میکنم چون میدونن نمیتونم تخلیه کنم (پولم رو بهم برنمیگردونن) این بلا رو سرم اوردن) داغ گذاشتم پشت دستم حتی اگه قیمت یهو 3 برابر هم بشه دیگه تو هیچ شرکت اینترنتی بیشتر از 1 ماه تمدید نکنم

کـاربـر بـاسـابـقـه MOHAMMAD2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

مثلا کدوم شرکت گرون کرده ? من ندیدم جایی گرون کرده باشن
    شاتل

به نظرم بلندمدت تمدید نکن چون ممکنه پارس محدودیت سرعت بیشتری روی پورتت اعمال کنه (من همین طوری شدم دقیقا بعد از اینکه 1 ساله تمدید کردم که مثلا به گرونی نخورم محدودیت سرعت تو ساعات اوج مصرف رو (بدون اینکه بهم بگن) رو پورتم گذاشتن و با وجود شکایت تو 195 و تماس با پشتیبانی و ... تنها چیزی که جواب گرفتم اینه که شرکت کمبود پهنای باند داره و قراره درست بشه ( 3ماهه این وضع ادامه داره) و من حس میکنم چون میدونن نمیتونم تخلیه کنم (پولم رو بهم برنمیگردونن) این بلا رو سرم اوردن) داغ گذاشتم پشت دستم حتی اگه قیمت یهو 3 برابر هم بشه دیگه تو هیچ شرکت اینترنتی بیشتر از 1 ماه تمدید نکنم
    1 ساله که نه مثلا سه ماهه

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

شاتل

1 ساله که نه مثلا سه ماهه
    همون سه ماهه هم اعصابتو خرد میکنن
    اگر هم گرون بشه یه شبه گرون نمیشه (قبلش تنظیم مقررات و ... اعلام میکنن) و بعد هم فک نمیکنم نهایتا بیشتر از 10-20 درصد گرون بشه (با توجه به قیمت های جدید شاتل و ...) یا اینکه تو همین قیمت ها حجم ها رو کم میکنن که به نظرم مبلغش در برابر مشکلاتی که بهش اشاره کردم زیاد به حساب نمیاد. حالا بازم تصمیم به خودتون بستگی داره

10. این کاربر از broosli بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Abolfazl-Star's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    QOM

پيش فرض

سلام این بسته های جشنواره ای خوب هستن بگیریم؟
    اصلا پارس آنلاین رو توصیه میکنیم بیاییم یا نه؟!
    اخه من قبلا تجربه از پارس داشتم جای قبلی که بودیم سرویس 2 مگ داشتم سرعت نصف سرویسم
    ندادن آخر مجبور شدم ترک کنم ولی الان از اون موقع 5 سالی میگذره
    نظرتون؟!

720
    گیگابایت بین الملل | معادل ۱۴۴۰ گیگابایت داخلی نصب و راه اندازی رایگان
    ترافیک شبانه در بازه زمانی 2 تا 7 صبح
    حداکثر سرعت بسته 16 مگابیت برثانیه

۶۰۰,۰۰۰
    قیمت ۳۰۰,۰۰۰ تومان

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •