تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 750 از 847 اولاول ... 250650700740746747748749750751752753754760800 ... آخرآخر
نمايش نتايج 7,491 به 7,500 از 8466

نام تاپيک: ADSL Parsonline / شرکت پارس آنلاین

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

صبا داشتم و مخابرات و های وب داشتم
    ولی پارس نداشتم

صبا خوب بود ولی اون تایم واقعا گرون فروش بود الان تعرفه هاش نمیدونم تو چ حدیه ولی هرچی هست ازین شاتل دیگه گرون تر نیست
    قطعی نداشت ولی پینگش به خوبی این شاتل نبود برای من پینگ و تک کانکشن مهمه چون استریم و بعضا سی کم استفاده میکنم پینگ پاین نیاز دارم با اپ تایم بالا

سرویسم 10 روز مونده به ته برج تموم میشه! خودشون زنگ میزنن برای تمدید میپرسم شاید جشنواره ای چیزی داشت نداشت شکایت رو میزنم صد در صد

پارس هم اون تایم سرعت بالاتر از 9 مگابیت نداشت مرکز رفیقم 16 مگ جشنواره خریده بود پشتیبانی هم زنگ زد عملا گفت مرکز پهنا بالاتر نداره!

های وب هم که افزایش داده پهناشو ولی خب پینگ بدی داره تک کانشکن افتضاح برای کسی خوبه که همش از اینترانت دانلود داره!
    برادر منم شاتل داشتم چند ماه پیش به خاطر تک کانکشن داغونش تخلیه کردم.الان پیشگامان دارم راضی ام
    به نظر من شما پیشگامان بگیر، چند تا مزیت داره: اول اینکه سرویس 8 مگ رو اکثر مراکز تا 14 ~ 13 مگ باز میذارن، دوم اینکه روی دان ریت 16 مگ هم حالت Fast یا همون پروفایل گیمینگ فعال میکنن، سوم اینکه سرویس 8مگش 200 گیگ بین الملل معادل 600 گیگ داخلی به همراه 200 گیگ هدیه شبانه به قیمت 42تومن که با مالیات میشه 46 تقریبا، پینگش و مسیرهای ارتباط بین المللش دقیقا مثل شاتل هست (قبلش تحقیق کن تو مرکز شما وضعش چطوره)

تنها مشکلی که خیلی وقته داره اینه مابین ساعت 23 تا 1 بامداد تک کانکشن سرور خارجی افت میکنه، پینگ هم حدود 20 میلی میره بالاتر، اما سرور داخل هیچ مشکلی نداره

سرویس 8 مگ

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

محتوای مخفی: Ping 

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها MMDFullHD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2016
    محل سكونت
    United State of Shahriar

پيش فرض

برادر منم شاتل داشتم چند ماه پیش به خاطر تک کانکشن داغونش تخلیه کردم.الان پیشگامان دارم راضی ام
    به نظر من شما پیشگامان بگیر، چند تا مزیت داره: اول اینکه سرویس 8 مگ رو اکثر مراکز تا 14 ~ 13 مگ باز میذارن، دوم اینکه روی دان ریت 16 مگ هم حالت Fast یا همون پروفایل گیمینگ فعال میکنن، سوم اینکه سرویس 8مگش 200 گیگ بین الملل معادل 600 گیگ داخلی به همراه 200 گیگ هدیه شبانه به قیمت 42تومن که با مالیات میشه 46 تقریبا، پینگش و مسیرهای ارتباط بین المللش دقیقا مثل شاتل هست (قبلش تحقیق کن تو مرکز شما وضعش چطوره)

تنها مشکلی که خیلی وقته داره اینه مابین ساعت 23 تا 1 بامداد تک کانکشن سرور خارجی افت میکنه، پینگ هم حدود 20 میلی میره بالاتر، اما سرور داخل هیچ مشکلی نداره

سرویس 8 مگ

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

محتوای مخفی: Ping 

مرسی رفیق
    ولی متاسفانه مرکز ما تحت پوشش نیست!
    بله مسیر کپیه شاتل هست

کـاربـر بـاسـابـقـه EHSANRF's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

16 مگ : (تست سرعت ایران و هلند)

کـاربـر بـاسـابـقـه MOHAMMAD2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

حدود 2 ماهه که سرعت دانلود بین ساعت 11-1 شب (هر شب 2ساعت) نصف میشه و بعد از ساعت 1 دوباره سرعت عادی میشه.
    بقیه دوستان هم همچین مشکلی دارند یا نه؟
    به شدت تایید میشه

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

من چندبار به پشتیبانی زنگ زدم و با شکایت تو 195 پیگیری کردم در نهایت پارس آنلاین قبول کرد مشکل از اوناست و کمبود پهنای باند دارن و مجبور شدن شیرینگ رو تو ساعات پیک مصرف (بین ساعت 22 تا 1 شب) تو یه سری از مراکز مخابراتیشون اعمال کنن ولی خب گفتن پیگیر خرید پهنای باند از زیرساخت هستن و تا حالا هم زیر ساخت کشش داده که این مشکل طولانی شده (ولی من فک نمیکنم راست گفته باشن و مشکل حل بشه) حتی تو اینستاگرام هم خیلیا شاکین از این مورد (تازه خیلی از موارد رو ادمین پارس پاک میکنه) شانس از دست های وب اومدم پارس آنلاین حالا اینم همون درد های وب رو گرفته (تازه های وب فقط سرعت خارجی کم میشد ولی اینجا هم داخلی هم خارجی هم تک کانکشن و هم مولتی کانکشن تا 1/3 سرعت خریداری شده هم کم میشه

7. این کاربر از broosli بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه STTIGER's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض

کاش بین ساعت 11 تا 1 شب فقط سرعت نصف میشد. علاوه بر افت سرعت، پینگ بالا، تایم اوت و پکت لاست هم اضافه میشه. تقریبا غیرقابل استفاده هست تو این دو ساعت

کاربر فعال شبکه اینترنت و سرویس های آنلاین
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

این مشکل قبلنا هم بود یعنی سال 94 که اولین سالی بود که مشترک پارس بودم ولی خب اون موقع،سرویس حجمی بود و پهنای خط تا 9 مگ باز بود.بعد اون موقع سرعت خط رو نسبت به سرویس خریداری شده برای مشترکین کم میکردن مثلا کسی که 512 بود سرعتش بیشتر کم میشد نسبت به کسی که سرویس 2مگ داشت.گاهی اوقات هم سرعت بازکردن صفحات هم خیلی بد میشد.

اما الان ظاهرا همه سرویسها این مشکلو دارند درسته؟؟من سرویسم 2مگه و این مشکل رو دارم گاهی اوقات پهنای خطم شده 1.5 و تلگرام به زور باز میشه

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

اسامی شرکت‌های کم فروش اینترنتی اعلام شد

رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی:

◽️بررسی‌های میدانی در برخی اپراتورهای ارتباطات ثابت نشان می‌دهد بین ۵ تا ۸ درصد مغایرت در حجم بسته‌های درخواستی مشترکین وجود دارد.

◽️بر همین اساس تمامی شرکت‌ها تا ۵ درصد و شرکت مخابرات ایران در استان خراسان شمالی، شرکت داده گستر عصر نوین (های وب) در استان فارس، شرکت پارس آنلاین در استان‌های فارس، همدان، کردستان و کرمانشاه، شرکت پیشگامان توسعه ارتباطات در استان کهکیلویه و بویراحمد، شرکت فناوری ارتباطات شاتل در استان بوشهر، شرکت داده‌پردازی فن‌آوا در استان کهکیلویه و بویراحمد، شرکت انتقال داده‌های آسیاتک در استان همدان تا ۸ درصد کم‌فروشی داشته‌اند و باید فرایندهایشان را اصلاح و بهینه‌سازی نحوه محاسبه حجم ترافیک را انجام دهند./ ایسنا
    Last edited by m123f; 06-05-2019 at 17:05.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

این مشکل قبلنا هم بود یعنی سال 94 که اولین سالی بود که مشترک پارس بودم ولی خب اون موقع،سرویس حجمی بود و پهنای خط تا 9 مگ باز بود.بعد اون موقع سرعت خط رو نسبت به سرویس خریداری شده برای مشترکین کم میکردن مثلا کسی که 512 بود سرعتش بیشتر کم میشد نسبت به کسی که سرویس 2مگ داشت.گاهی اوقات هم سرعت بازکردن صفحات هم خیلی بد میشد.

اما الان ظاهرا همه سرویسها این مشکلو دارند درسته؟؟من سرویسم 2مگه و این مشکل رو دارم گاهی اوقات پهنای خطم شده 1.5 و تلگرام به زور باز میشه
    بله منم سال 96 همین مشکل رو پیدا کردم (سرویسم حجمی 2 مگ بود و خط روی 12 مگ بسته شده بود تا قبل از اینکه سرویس های غیرحجمی معرفی بشن سرعت باز بود و تقریبا مشکلی نبود و سرعت دانلود حدود 1.3 مگابایت بود ولی بعد از اعلام سرویس های غیرحجمی سرعتم مدام کم میشد و حدود 300 کیلو بایت بود و شرکت هم بهانه داشت که قرارداد شما 2 مگ بیشتر نیست وهر وقت ترافیک خلوت باشه میشه همون 12 مگ تا جایی که من مجبور شدم قراردادم رو سوزوندم و غیرحجمی 16 مگ خریدم که حدود 1 سالی خوب بود ولی الان دوباره 2 ماهه مشکل شروع شده و در ساعات 10 شب تا 1 نیمه شب سرعت دانلود چه داخلی و چه خارجی چه تک کانکشن و چه مولتی کانکشن کم میشه و به حدود 500 کیلوبایت میرسه و در مورد پینگ تایم هم سرور خارجی بالا میره (در حد 30-50 میلی ثانیه نسبت به حالت عادی بیشتر میشه) و پکت لاست هم حدود 2-3 درصد بیشتر میشه که باعث میشه نه بشه دانلود درست حسابی کرد و نه تک کانکشن که بشه تلگرام و ... استفاده کرد و این درحالیه که شرکت دیگه بهونه هم نداره که قرارداد شما سرعتشه 2 مگ بیشتر نیست)
    Last edited by broosli; 06-05-2019 at 19:37.

12. این کاربر از broosli بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •