تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 743 از 847 اولاول ... 243643693733739740741742743744745746747753793843 ... آخرآخر
نمايش نتايج 7,421 به 7,430 از 8466

نام تاپيک: ADSL Parsonline / شرکت پارس آنلاین

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

درود. من الان از شاتل سرویس دارم کیفیتش خوبه اما چون تعرفه مناسبی برام نداره میخوام بیام پارس آنلاین شیراز هستم به فرض اینکه کیفیت خطم خیلی خوبه و مرکز مخابراتیمون هم خلوت هست میخوام بپرسم سرعت و کیفیت چطوره؟ مثلا سرویس 8 مگ 600 گیگ سالانه رو قراره بگیرم آیا همون هشت مگ سرعت رو داره؟ افتی نداره؟ من برام سرعت و کیفیت خیلی مهمه دانلود یا حجم خیلی زیاد لازم ندارم نصف این حجم هم برام کافی هست. از اون مهمتر آیا با قندشکن ها مشکلی نداره؟ چون یک مدت از اسیاتک سرویس گرفته بودم سر این مسئله خیلی اذیت میکرد اینگار اینترانت به آدم فروخته بودند!

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

درود دوست گرامی...من شیراز هستم, مخابرات مدرس, در کل راضی هستم..بله همون سرعت رو دریافت میکنی...افت سرعت ساعت یازده تا دوازده شب ممکنه داشته باشی اما نه همیشه..با قند شکن هم بگیر نگیر داره...من مشکلی ندارم
    درود. من الان از شاتل سرویس دارم کیفیتش خوبه اما چون تعرفه مناسبی برام نداره میخوام بیام پارس آنلاین شیراز هستم به فرض اینکه کیفیت خطم خیلی خوبه و مرکز مخابراتیمون هم خلوت هست میخوام بپرسم سرعت و کیفیت چطوره؟ مثلا سرویس 8 مگ 600 گیگ سالانه رو قراره بگیرم آیا همون هشت مگ سرعت رو داره؟ افتی نداره؟ من برام سرعت و کیفیت خیلی مهمه دانلود یا حجم خیلی زیاد لازم ندارم نصف این حجم هم برام کافی هست. از اون مهمتر آیا با قندشکن ها مشکلی نداره؟ چون یک مدت از اسیاتک سرویس گرفته بودم سر این مسئله خیلی اذیت میکرد اینگار اینترانت به آدم فروخته بودند!

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

4. این کاربر از m123f بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2017

پيش فرض

منم میخوام بیام پارس خلاصه اینکه هم قیمت خوبی داره هم سرویس های خوبی و کیفیت خوبی

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2014

پيش فرض

سلام دوستان
    از طریق پارس آنلاین درخواست یک سرویس زدم،پولی نریختم البته ولی هنوز تماس نگرفتند
    چندروز طول میکشه؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

پارس انلاین الان یساله دارم در کل راضیم ولی بعضی ساعات سرعت بشدت افت میکنه..پینگمم عالیه راضیم حجم شبانه 150 گیگ میده 5000 تومن ک حرف نداره و واسه دانلود عالیه..کلی طرح های دانلود داره ک هرکسیو راضی میکنه حتما بیاین پارس انلاین خوش میگذزه ولی یچیز بگم ک حجم دزدی میکنه مثلا هر یه گیگ مصرف کنی حدود 200 مگ اضافه تر کم میکنه بارها تست کردم و مطمین شدم!در مجموع بازم بهتره مخابرات کوفتیه

8. این کاربر از reza_v66 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Vahid67's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    پاي كامپيوتر

پيش فرض

برای منم چند ماهه که تلفن بوق نمیخوره،جالبه زنگ می زنم خونه، تلفن زنگ میخوره ولی همینکه گوشی رو برمیدارم بوق نداره و صدای طرف رو نمیشنوم

اول از همه مطمئن شید جعبه مخابراتی یا همون پست مخابراتی دستکاری نشده باشه،چون برای ما جعبه در درست و حسابی نداره و فقط با یک سیم بسته شده و هر کسی میتونه با کابل هاش ور بره،خودم یکی از کسانیم که جعبه رو باز و بسته میکنم

در کل مسئول بوق مخابراته زنگ بزنید 20117 اگر گفت مشکل از ما نیست اونوقت به پشتیبان پارس بگید بره مشکل رو حل کنه

یه چیزی رو اضافه کنم:اگر تلفن بوق نخوره و کابل های مخابرات مثلا قطع شده باشند اصلا اینترنت سمت شما نمیاد ولی جالبه که تلفن ما بوق نمیخوره ولی اینترنت داریم
    برای من درست شد چند روز بعدش البته خودم از دم در تست کردم مشکلی نداشت... اینترنت وصل بود اما بوق نداشت و دقیقا وقتی به شماره زنگ میزدم بوق میخورد اما اینطرف که زنگ نمیخورد و گوشی رو برمی داشتم بوق روی خط نبود...
    خلاصه اینکه من هر روز صبح زنگ میزدم به 20117 تا بالاخره درست شد...

10. این کاربر از Vahid67 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

من انلاین بازی میکنم از دیروز تا الان اصلا حریف پیدا نمکیکنه کسی این مشکل رو داره توی بازی انلاین فیفا 19

آخر فروم باز Vahid67's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    پاي كامپيوتر

پيش فرض

من انلاین بازی میکنم از دیروز تا الان اصلا حریف پیدا نمکیکنه کسی این مشکل رو داره توی بازی انلاین فیفا 19
    نه منم فیفا19 بازی میکنم و اصلا همچین مشکلی نداشتم تا الان البته نسبت به قبلا که ایرانسل داشتم سرعت پیدا کردن حریف اومده پایین اما کیفیت کانکشن بازی خیلی بهتر شده

13. این کاربر از Vahid67 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

نه منم فیفا19 بازی میکنم و اصلا همچین مشکلی نداشتم تا الان البته نسبت به قبلا که ایرانسل داشتم سرعت پیدا کردن حریف اومده پایین اما کیفیت کانکشن بازی خیلی بهتر شده
    درستش کردم اپی رو کانفینگ کردم درست شد

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •