تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 741 از 847 اولاول ... 241641691731737738739740741742743744745751791841 ... آخرآخر
نمايش نتايج 7,401 به 7,410 از 8466

نام تاپيک: ADSL Parsonline / شرکت پارس آنلاین

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

سلام..تک کانکشن ....ساعت 12:30 ظهر... سرعت من 8 مگ هست ..من با وای فای به سیستم کانکت هستم.. [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    سلام میتونید لطف کنید یه تست سرعت تک کانکشن از سرور خارجی بگیرید بگید چجوریه؟خیلی لطف میکنید
    Last edited by m123f; 13-01-2019 at 12:34.

2. این کاربر از m123f بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2019

پيش فرض

ممنون از پاسختون..میتونید لطف کنید بگید همیشه سرعت تک کانکشن به همین ترتیبه و ثبات داره؟مخصوصا بین ساعت ده تا دوازده شب هم اگر بتونید چک کنید خیلی ممنون میشم..چون بعضی دوستان از سرعت تک کانکشن پارس انلاین خیلی ناراضی بودند.شما از کدوم شهر هستید؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

خواهش میکنم..شیراز..همیشه برا من سرعت همینه بجز همین ساعات ده تا دوازده که فرمودید گاهی هم از ساعت 9 شب افت سرعت شروع میشه...قبلا های وب داشتم که از ساعت 6 عصر افت سرعت داشتم..ساعت 23:45. [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ساعت 12 شب..البته اینم بگم افت سرعتش همیشگی نیست برا من ..دو سه شب خوبه ..دو سه شب افت سرعت داره
    Last edited by m123f; 14-01-2019 at 12:10.

اگه نباشه جاش خالی می مونه David4None's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    localhost

پيش فرض

درود
    دوستان که سرویس پارس انلاین دارن میتونن بگن وضعیت سرعت تک کانکشن از سرور خارج چطوره؟پارس انلاین برای استریم ویدیو توصیه میکنید یا نه؟
    سلام
    هیچ شرکت adsl برای استریم خوب نیست چون سرعت آپلود و روی 1 مگابیت محدود کردن روی تمام سرویس ها بهترین گزینه برای استریم اینترنت سیم کارت هست

6. این کاربر از David4None بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2019

پيش فرض

[QUOTE=David4None;9095194]سلام
    هیچ شرکت adsl برای استریم خوب نیست چون سرعت آپلود و روی 1 مگابیت محدود کردن روی تمام سرویس ها بهترین گزینه برای استریم اینترنت سیم کارت هست[/QUOadslسلام،تشکر از پاسختون،اتفاقا استریم نیاز به اپلود بالا نداره،واینترنت ای دی اس ال برای استریم مناسبتره،البته باید سرعت ده مگ به بالا داشته باشی،القصه،شما از پارس انلاین برای استریم استفاده کردید و الان این نظر رو دارید یا حدس و گمانتون رو گفتید؟

آخر فروم باز italodance's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Copyright

پيش فرض

سلام
    هیچ شرکت adsl برای استریم خوب نیست چون سرعت آپلود و روی 1 مگابیت محدود کردن روی تمام سرویس ها بهترین گزینه برای استریم اینترنت سیم کارت هست
    دقیقا اینترنت ADSL یک اینترنت بی کیفیت و کم سرعت است که از آن اینترنت مرده در حال حاضر نام برده می شود. استفاده از اینترنت کم سرعت برای نیاز روز نظیر استریم پیشنهاد نمیشود.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2019

پيش فرض

دقیقا اینترنت ADSL یک اینترنت بی کیفیت و کم سرعت است که از آن اینترنت مرده در حال حاضر نام برده می شود. استفاده از اینترنت کم سرعت برای نیاز روز نظیر استریم پیشنهاد نمیشود.
    سرخ پوستا یه ضرب المثل دارن که میگه از اسب مرده پیاده شو،و بله همه ما میدونیم ای دی اس ال تلنولوژی قدیمیه،اما شما یه جایگزین معرفی کن تا منم دست از سر این جنازه بردارم،نکنه پیشنهاد شما اینترنت هرگیگ سه هزارتومانی شرکتهای تلفن همراهه؟بحث هزینه فایده است،فقط همین،القصه سوال بنده رو جواب ندادید،ایا شما از پارس انلاین برای استریم استفاده کردید،یا فقط حدس و گمانتون اینه که جوابگو نیست؟

10. این کاربر از salam4802 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز italodance's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Copyright

پيش فرض

سرخ پوستا یه ضرب المثل دارن که میگه از اسب مرده پیاده شو،و بله همه ما میدونیم ای دی اس ال تلنولوژی قدیمیه،اما شما یه جایگزین معرفی کن تا منم دست از سر این جنازه بردارم،نکنه پیشنهاد شما اینترنت هرگیگ سه هزارتومانی شرکتهای تلفن همراهه؟بحث هزینه فایده است،فقط همین،القصه سوال بنده رو جواب ندادید،ایا شما از پارس انلاین برای استریم استفاده کردید،یا فقط حدس و گمانتون اینه که جوابگو نیست؟
    خیر وقتی ADSL کم سرعت اصلا برای این منظور (استریم) استفاده نمی شود پس استفاده ای ازش ندارم. نه پارس نه هر کی دیگه
    شما برای نیاز و کیفیت بالا بهتر است بیشتر خرج کنید. حقیقت جامعه ما همین است چونکه ما ایرانیها یک ضرب المثل زیبا داریم که هست:

هر بیشتر بدی بیشتر آش میخوری

واقعا آموزنده است.

آخر فروم باز Vahid67's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    پاي كامپيوتر

پيش فرض

دوستان من دیروز دوباره به پارس آنلاین برگشتم بعد از چند سال بخاطر سرویس گیمینگ اما نمیدونم چرا وقتی دیروز سفارش رو ثبت کردم امروز تلفن از صبح قطع شده و بوق نداره ... طبیعی هستش؟ یادم نمیاد قبلا هم همچین اتفاقی افتاده بوده یا نه

کـاربـر بـاسـابـقـه MOHAMMAD2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

چند روز پیش بهم زنگ زدن گفتن به جای اینکه ماه به ماه سرویس میخری 3 ماهه یا 6 ماهه بخر
    من گفتم تخفیفی که نداره پس چه فرقی میکنه !؟ گفت تو جشنواره ها و این چیزا ! ( دقیق متوجه نشدم )
    حالا میخواستم بدونم کسی میدونه فرقش چیه ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •