تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 7 از 847 اولاول ... 345678910111757107507 ... آخرآخر
نمايش نتايج 61 به 70 از 8466

نام تاپيک: ADSL Parsonline / شرکت پارس آنلاین

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها m_amin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2004

پيش فرض

بنده توضیحات کافی در مورد اینکه چرا شاید شما این مشکل رو "در این لحظه" ندارید دادم و روش تست موضوع رو هم گفتم. حالا شما میتونی بدون اینکه وقت گذاشته باشی برای تست دقیق در هر پروتوکل ارتباطی، فکر کنی دیگران شعور و دسترسی به شبکه های دیگر ISP ها ندارن و تست نکردن!

این موضوع فقط روی یک پورت نیست؛ روی tcp, udp, icmp, ipsec اجرا میشه. روی udp، در هر پورتی، سریعتر از tcp ارتباط شما رو قطع میکنه. روی icmp به سرعت شناسایی و قطع میشه...

تنها پورت های آزاد در حال حاضر، tcp:80 (یا همون http) و فقط برای برخی سایت ها، tcp:443 (همون https) هستند.

در اغلب روش ها میتوان پورت و پروتوکل ارتباطی رو به راحتی یا با واسطه تغییر داد؛ حالا شما میتونی فکر کنی مثلاً من و بسیاری دیگه عقلمون به این چیزا نرسیده و شما الان از آسمون نازل شدی با اطلاعات دقیق درباره ی کل شبکه ی کشور و چند ماه بحث دیگران رو "حرف روی هوا" بپنداری...

همونطور که گفتم، چند ماه قبل، این موضوع "تقریباً" در فاز تست سراسری بود، حدوداً یک ماه تقریباً تعطیل شد، و الان چند هفته ای هست که دوباره با تغییراتی آغاز شده. هنوز این سیستم نهایی نشده و ممکنه در برخی مسیرهای ورودی اینترنت، در حال حاضر اجرا نشه یا با تنظیمات متفاوتی در حال اجرا باشه.

قابل تصور نیست که چطور چیزی میتونه "کار پارس آنلاین در شبکه ی پارس آنلاین" باشه و در سراسر کشور، در شبکه های ISP های مختلف رخ بده!

موفق باشید.
    باز هم مثل دفعه قبل بدون اینکه بدونی من تست کردم یا نکردم حرف زدین!
    واسه اطلاع شما عرض میکنم بنده هر شب از ۱ تا ۸ صبح همراه کانکت بودن به اوپن فندق
    دانلود میکنم بصورت یکضرب هم روی اوراکل که عرض کردم و هم روی فن آوا
    در هر و مورد هم کاملا بدون قطع شدن یا صفرشدن دانلود انجام میگیره تا خود صبح
    پس بار دیگه چیزی که نمیدونین رو جایی اعلام سراسری نکنین
    یک ار بالا گفتم باز هم میگم روی اون ای اس پی هایی که بالاتر گفتم همه چی درست هست هیچ نوع قطع یا صفر شدن دیتا ندارم موقع کانکت بودن با فندق
    حالا باز شما زوری میخوای یه چیزی رو بقبولونی که سراسری هست یا ماله شما از یه شیر فلکه دیگه میاد اونا رو نبستن
    در آخر شما که نمیخوای قبول کنی بهتر با من بحث نکنیون من در اول هم روی صحبتم با شما نبود پرسیدم ببینم کسی در این مورد پارس انلاین اطلاعات بیشتری داره یا نه
    همین .

Sent from my iPad using Tapatalk

2. این کاربر از m_amin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن شبکه اینترنت dj77's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من تهرانم و داتک دارم وهیچ کدوم از این مشکلاتی که میگیو ندارم؛ با چیلتر شکن بالای 500مگ دانلود میکنم (از یوتیوب بگیر الی...) و هیچ قطعی پیدا نکردم و سرعتم با و بدون چیلتر شکن هیچ فرقی نمی کنه.
    شاتل هم از این داستانها که با قیلترشکن یه هو صفر بشه سرعت این داستانها نداره اصلاً!

4. 2 کاربر از dj77 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2004

پيش فرض ADSL Parsonline / شرکت پارس آنلاین

من تهرانم و داتک دارم وهیچ کدوم از این مشکلاتی که میگیو ندارم؛ با چیلتر شکن بالای 500مگ دانلود میکنم (از یوتیوب بگیر الی...) و هیچ قطعی پیدا نکردم و سرعتم با و بدون چیلتر شکن هیچ فرقی نمی کنه.
    دوست عزیز لیشون نمیخوان قبول کنن من هر چی میگم حداقل ۵ مورد ای اس پی و با اینی که شما گفتین ۶ مورد این مشکل رو ندارن
    ایشون باز میاد شروع میکنه همون حرف تکراری رو میگه
    در مورد پارس اگه کسی با یه بخش بلند مرتبه پشتیبانیش که چیزی حالیش هست صحبت کرد این رو بپرسه چون نه بخش فروض نه پشتیبانیشون این مشکل رو قبول نمیکنن و میگن همچین چیزی نیست و فندق شکن هم خوب کار میکنه

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    ایشون چون علم غیب دارن از بقیه میدونن که مورد داره و ما داریم اشتباه میکنیم
    بنده هم شاتل رو در محل کار دارم کاملا بدون مشکل هست
    Last edited by m_amin; 24-12-2014 at 02:37.

6. 2 کاربر از m_amin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن شبکه اینترنت dj77's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوست عزیز لیشون نمیخوان قبول کنن من هر چی میگم حداقل ۵ مورد ای اس پی و با اینی که شما گفتین ۶ مورد این مشکل رو ندارن
    در مورد پارس اگه کسی با یه بخش بلند مرتبه پشتیبانیش که چیزی حالیش هست صحبت کرد این رو بپرسه چون نه بخش فروض نه پشتیبانیشون این مشکل رو قبول نمیکنن و میگن همچین چیزی نیست و فندق شکن هم خوب کار میکنه

کد:

حالا بنده بحث رو از اول دنبال نکردن دروغ چرا
    ولی چند تا پست آخرو خوندم کامل
    من مخابرات هم استفاده می کنم پورتها رو اونم من ندیدم قطعی بده وسط دانلود یا تایم اوت بندازه

8. 2 کاربر از dj77 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال سرویس دهنده های اینترنت 4l1r3z4's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2014
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

کد:
    ما زبونمون مو درآورد از بس گفیم آقا وقتی چیزیو کامل اطلاع نداری،نیا اینجا جو را بنداز بگو مشکل همس
    مشکل اینجاس این آقا قبولم نمیکنه که داره اشتباه میکنه!!!!!!!! عجججججب..........

10. 2 کاربر از 4l1r3z4 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال سرویس دهنده های اینترنت 4l1r3z4's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2014
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

شاتل هم از این داستانها که با قیلترشکن یه هو صفر بشه سرعت این داستانها نداره اصلاً!
    درسته؛
    منم تقریبا 2ماه پیش که شاتل داشتم، اصلا مشکلی با ف ی ل تر شکن نداشتم...

12. این کاربر از 4l1r3z4 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2004

پيش فرض

کلا با اینترنت هایی که خودم استفاده میکنم و داتک شاتل و مخابرات که شما میگین نشون میده این مشکل فقط مختص پارس هست حالا یه جیز جالب که من فهمیدم اینکه تو بعضی مناطق مثل دیباجی که یکی از دوستان من پارس داره اونجا این مشکل وجود نداره و میتونه راحت وصل بشه پس میشه گفت این ایراد یا حالا اگر هم عمدی باشه منطقه ای هست یه جوری
    چون پارس انلاین تو منطقه ونک که خودم دارم و پونک میدونم این مشکل هست براش و همینم باعص شده من ۲تا اینترنت دیگه از جاهای دیگه بگیرم واسه استفاده روزانه چون بدون فندق شکن اصلا اینترنت قابل استفاده نیست!
    و از پارس فقط واسه دانلود شبانه استفاده کنم چون سرعت بالایی میده و منم قرار دادم مال قبل ۱۰ آذر هست
    ولی اگه این مشکل نبود تو منطقه ما هم سرعت و هم پینگ خیلی خوب هست حتی تو روز ولی این مشکل همه چی رو از بین میبره

14. 2 کاربر از m_amin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال faramobile's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

شبانه بین ساعت 2 تا 3 به 2 مگ (240 کیلوبایت بر ثانیه) محدود شده و اگر با آخرین سرعت ممکن دانلود کنی، هیچ کار دیگه ای (مثل وبگردی) نمیتونی انجام بدی!
    خیر چنین چیزی نیست و حداقل برای خودم و ۱۰ کاربر دیگه پارس رو همین امشب هم چک کردم اصلا چنین چیزی وجود نداره
    سیستم جدید فیلترینگ "هوشمند" دولت است! علاوه بر VPNs/Proxies، بسیاری دیگر سرویس های اینترنتی رو هم دچار اختلال کرده (از بازی تا استفاده های تخصصی در وبسایت های علمی)...

نزدیک به 4 ماهه که کم و بیش در حال اجراس و شما تازه الان متوجه شدین؟!
    فقط روی پارس چنین چیزی هست و ربطی به اون چیزی که میگید نداره ( حداقل ۲ isp دیگه نام ببرید که این مشکل رو داشته باشن ، من تقریبا ۹۰ درصد شرکت ها رو هر روز باهشون سر کار دارم اصلا مشکلی وجود نداره )

لطفا از جامع بودن اطلاعاتتون در مورد یه مشکلی مطمئن بشید بعد به صورت خبری جمع ببندید و اعلام کنید !!

Sent from my iPhone using Tapatalk

آخر فروم باز sleeplessness's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2013
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

دانلودم با تورنت و نمیتونم قطعی بگم اما حداقل برای من سرعت تا ساعت سه نزدیک سیصد کیلو بوده و بعد از سه بیشتر میشه
    Last edited by sleeplessness; 24-12-2014 at 04:42.

آخر فروم باز Zeitgeist's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    on the edge of a super-massive black-hole

پيش فرض

در طی 1.5 روز اخیر، من در این نقطه ی تهران که هستم، روی پارس آنلاین، نه روی udp و نه روی tcp قطعی نداشتم با روش های مختلف tunneling

ولی در همین لحظه، مخابرات و های وب udp قطع میشه، ولی روی tcp مشکل چندانی ندارن.

قبل از اینکه همه علامه شده و بگین "عجبببب"، حداقل بخونید درباره ی چی داره بحث میشه.

شما میگید با openvpn مشکلی نداشتید @m_amin. خوب دقیقاً روی چه پروتوکلی؟ روی چه پورتی؟ با چه روش رمزنگاری؟ چه روش ارتباط کلید؟

به مدت 2 ماه، این سیستم به طور سراسری اجرا شد. بعد، یک ماه غیرفعال بود و حالا چند هفته ای هست فقط به طور جدی روی udp اجرا میشه و icmp. روی tcp قطعی کم رخ میده، بخصوص روی پورت های پرمصرف مثل 443. پورت 80 هم به نظر میاد فعلاً مستثنی هست.

روی مخابرات و های وب هم به همین شکل بوده.

شاید ارتباطاتی که به شما فروختن، روی پورت هایی از tcp هستن که مشکل کمتر براشون ایجاد میکنن، یا فروشندگان، روش های رمزنگاری رو غیرفعال کرده یا کاهش داده باشن. برخی هم اتصالاتی طراحی کردن که به ip های مختلف سعی میکنه وصل بشه اگرچنانچه یک ip از دسترس خارج بشه.

به هر حال "در این لحظه" روی هیچ isp در tcp مشکلی نیست. روی پارس آنلاین حتی ارتباطات حجیم udp هم الان ثابته!

بحث اصلی این بود: ایشون بدون هیچ اثباتی و توضیح دقیق تست هایی که انجام شده، میگن این کار پارس آنلاینه، ولی من بر اساس تست هایی که به شخصه انجام دادم روی پارس آنلاین، های وب، و مخابرات (در زمان هایی که اختلال فعال بوده و نه الان)، و همچنین بر اساس نظرات افرادی که در انجمن های مربوط به این موضوعات از isp های مختلف مطرح کردن میگم که خیر، نمیتونه کار پارس آنلاین باشه و همزمان در isp های دیگر هم مشاهده بشه!

حالا شما هرچقدر میخوای بگو شما خری و نفهمی و بیشعوری، من بر اساس شواهد و تست های علمی کار میکنم (بازم میگم در این لحظه مشکلی نیست، شمایی هم که مشکلی نداشتی در هفته های اخیر احتمالاً روی tcp و برخی پورت های خاص بهتون سرویس دادن).

tcp, udp پروتوکول های ارتباطیند و نه پورت!

p.s.: یه مورد جالب هم که پس از راه اندازی مجدد این سیستم در این چند هفته ی اخیر دیدم اینه که به نظر میاد از ساعت 0 تا 8 صبح کلاً روی tcp غیرفعال میشه و تقریباً در این ساعات روی هیچ isp مشکلی نیست.

موفق باشید.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •