تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 351 از 847 اولاول ... 251301341347348349350351352353354355361401451 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,501 به 3,510 از 8466

نام تاپيک: ADSL Parsonline / شرکت پارس آنلاین

کاربر فعال سرویس دهنده های اینترنت 4l1r3z4's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2014
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

فقط حجم اضافه ارزون شده چون دیگه اونو نمیتونستن عین سرویس ها باهاش بازی کنن و گرونتر کنن
    این متن شکایت من توی سامانه 195 ئه که مثال درخواستی شما هم داخلشه:
    سلام وقت بخير در راستاي ارزان سازي اينترنت كه چند روزي هست اجرا شده شركت پارس انلاين نه تنها ذره اي سرويس هاي خود را ارزان نكرده بلكه با بازي با اسم ها و طرح هاي مختلف سرويس هاي فعلي خود را گرانتر هم كرده. به عنوان مثال قبل از ارزان سازي اين شركت سرويس 512 و حجم سي گيگابايت را 63 هزارتومن به صورت ماهانه قيمت گذاري كرده بود ولي بعد از ارزان سازي و به صورت بازي با اسم ها و طرح ها اين سرويس را در زير مجموعه سرعت 4 مگ برده و 75 هزار تومن قيمت گذاري كرده. يعني همون سرويس قبلي را ده هزار تومن گرانتر داره به فروش ميرسونه (لازم به ذكر است كه سرعت 512 كيلو و 4 مگ هيچ تفاوتي در سرويس هاي حجمي شركت پارس انلاين ندارن و همونجور كه خودشون در سايت قيد كردن همه ي سرويس ها را در صورت امكان تا 16 مگ براي مشتري ميبندند) يعني هيچ تفاوت سرعتي بين سرويس 512 كيلو و 4 مگ وجود نداره و مهم همون مقدار حجم ارائه شده است كه الان اين شركت اين مقدار حجم رو نه تنها ارزونتر نكرده حتي قيمت قبلي هم حفظ نكرده و داره گرونتر ار قبل ارائه ميكنه فقط با استفاده از بازي در كلمات و طرح ها. ممنونم
    - با وجود اینکه من خودم قبول دارم که همه ی این شرکتا کلاهبردار و شارلاتانن و با بازی با تعرفه ها ، نه تنها ضرر نکردند ، بلکه سود هم کردند ولی باید خدمت شما عرض کنم که متاسفانه شکایت شما وارد نمی شود و به جایی نخواهد رسید ؛ چرا که پارس آنلاین تعرفه هاشو تماما براساس مصوبه سازمان تنظیم مقررات تنظیم کرده و متاسفانه این سازمان تنظیم مقررات و شرکت زیر ساخت هست که باعث و بانی این وضعیت است و هر موقع انحصار شرکت دزد زیرساخت رو برداشتن ، اون موقع میشه امیدی به نت این مملکت داشت! ( که اصلا چنین اتفاقی به دلایل امنیتی نخواهد افتاد )

- حالا یه توضیحاتی در خصوص قیمت و سرعت پارس آنلاین بدم ؛ مصوبه 237 اومده 7 مدل سرعت تعریف کرده که از 128 شروع میشه تا 8مگ ( = و بالاتر ) و برای هر کدوم اومده هزینه برقراری و نگهداری ماهانه تعیین کرده که حالا من سرویس 128 با 10 گیگ حجم رو برای شما مثال میزنم که به چه صورت میشه ( با احتساب مالیات ) : هزینه برقراری و نگهداری ماهانه 128 میشه 1635 و 10 گیگ حجمش به این صورت حساب میشه که 3 گیگش = 9810 تومن و 7 گیگش = 16786 که در کل 10 گیگ در میاد = 26596 تومن که با 1635 تومن هزینه برقراری میشه 28231 تومن ( به همان صورت که پارس آنلاین گذاشته ) که به همین صورت هزینه ما بقی سرویس ها رو هم تعیین کرده.

حالا اینکه شما میگی سرعت 128 با 8 مگ فرقی نداره و همه رو روی 16 میبنده ، پارس آنلاین در جواب به شما میگه که این یه پروموشنی هستش که ما در اختیارتون گذاشتیم! که در واقع این شرکت میتونه ارتقا تا 16 مگ رو برداره و بر حسب هر سرویس ، سرعت متناسب با اون رو بده مثلا 128 کیلوبیت رو همون 128 کیلوبیت بده و طبق مصوبه ای که سازمان تنظیم مقررات تصویب کرده ، میتونه بابت سرعت 16 مگ از شما هزینه 19620 تومن رو بابت هزینه برقراری بگیره ( که با احتساب 10 گیگ حجم میشه 46216 تومان!! ) و اگر حتی این کار رو هم بکنه ، هیچ خلافی مرتکب نشده !! ( طبق مصوبه سازمان تنظیم مقررات ) در مورد سرویس های نامحدود هم به همین شکل میتونه کلا نامحدوداشو حذف کنه و همون تعرفه که تنظیم مقررات تصویب کرده رو اجرایی کنه! ( اینترنت غیر حجمی که در صورت اتمام حجم باید ترافیک بخرید! که در پارس آنلاین به اسم اینترنت ایران گذاشته شده! ) یعنی این امکان رو داره که نامحدوداشو حذف کنه و فقط اینترنت غیر حجمی ( که در سایتش با عنوان اینترنت ایران است ) که از 1مگ تا 8 مگ شروع میشه رو بذاره!!

- با این اوصاف ، نتیجه میگیریم که مشکل اصلی شرکتای اینترنتی نیستند ؛ بلکه مشکل و دزد اصلی ، سازمان تنظیم مقررات و شرکت زیر ساخت هستش که با این شیوه ی تعرفه گذاری ، بستر لازم رو برای شرکتای اینترنتی فراهم میکنه! آب از سر چشمه گل آلود است!!
    Last edited by 4l1r3z4; 30-07-2016 at 00:35.

2. 6 کاربر از 4l1r3z4 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

منم شکایت فرستادم 2 ساله شاید بیشتر پارس آنلاین دست به سرویسای نامحدودش نمیزنه اصلا 128 که حذف کردن 256 همون قیمت با همون هدیه سرعت یا حداقل حجم ترافیک 512 هم که تا 35 گیگ قبلا میدادن 90 سرعت بالا الان هم همونه ! دست نمیزنه به این سرویسای نامحدود وحشت داره فقط فکر سود خودشونن بازم به شاتل حداقل تبادل ترافیکو کرده 55 گیگ 512 نامحدودشو پارس دست نمیزنه 1 مگ نامحدود به بالا هم که قیمتاش فضاییه خلاصه شکایتمو زدم شمام بزنین ایشالا نتیجه بده
    Last edited by hrdpc1; 29-07-2016 at 20:17.

آخر فروم باز k1ozil's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2013
    محل سكونت
    کرمان

پيش فرض

- با وجود اینکه من خودم قبول دارم که همه ی این شرکتا کلاهبردار و شارلاتانن و با بازی با تعرفه ها ، نه تنها ضرر ، بلکه سود هم کردند ولی باید خدمت شما عرض کنم که متاسفانه شکایت شما وارد نمی شود و به جایی نخواهد رسید ؛ چرا که پارس آنلاین تعرفه هاشو تماما براساس مصوبه سازمان تنظیم مقررات تنظیم کرده و متاسفانه این سازمان تنظیم مقررات و شرکت زیر ساخت هست که باعث و بانی این وضعیت است و هر موقع انحصار شرکت دزد زیرساخت رو برداشتن ، اون موقع میشه امیدی به نت این مملکت داشت! ( که اصلا چنین اتفاقی به دلایل امنیتی نخواهد افتاد )

- حالا یه توضیحاتی در خصوص قیمت و سرعت پارس آنلاین بدم ؛ مصوبه 237 اومده 7 مدل سرعت تعریف کرده که از 128 شروع میشه تا 8مگ ( = و بالاتر ) و برای هر کدوم اومده هزینه برقراری و نگهداری ماهانه تعیین کرده که حالا من سرویس 128 با 10 گیگ حجم رو برای شما مثال میزنم که به چه صورت میشه ( با احتساب مالیات ) : هزینه برقراری و نگهداری ماهانه 128 میشه 1635 و 10 گیگ حجمش به این صورت حساب میشه که 3 گیگش = 9810 تومن و 7 گیگش = 16786 که در کل 10 گیگ در میاد = 26596 تومن که با 1635 تومن هزینه برقراری میشه 28231 تومن ( به همان صورت که پارس آنلاین گذاشته ) که به همین صورت هزینه ما بقی سرویس ها رو هم تعیین کرده.

حالا اینکه شما میگی سرعت 128 با 8 مگ فرقی نداره و همه رو روی 16 میبنده ، پارس آنلاین در جواب به شما میگه که این یه پروموشنی هستش که ما در اختیارتون گذاشتیم! که در واقع این شرکت میتونه ارتقا تا 16 مگ رو برداره و بر حسب هر سرویس ، سرعت متناسب با اون رو بده مثلا 128 کیلوبیت رو همون 128 کیلوبیت بده و طبق مصوبه ای که سازمان تنظیم مقررات تصویب کرده ، میتونه بابت سرعت 16 مگ از شما هزینه 19620 تومن رو بابت هزینه برقراری بگیره ( که با احتساب 10 گیگ حجم میشه 46216 تومان!! ) و اگر حتی این کار رو هم بکنه ، هیچ خلافی مرتکب نشده !! ( طبق مصوبه سازمان تنظیم مقررات ) در مورد سرویس های نامحدود هم به همین شکل میتونه کلا نامحدوداشو حذف کنه و همون تعرفه که تنظیم مقررات تصویب کرده رو اجرایی کنه! ( اینترنت غیر حجمی که در صورت اتمام حجم باید ترافیک بخرید! که در پارس آنلاین به اسم اینترنت ایران گذاشته شده! ) یعنی این امکان رو داره که نامحدوداشو حذف کنه و فقط اینترنت غیر حجمی ( که در سایتش با عنوان اینترنت ایران است ) که از 1مگ تا 8 مگ شروع میشه رو بذاره!!

- با این اوصاف ، نتیجه میگیریم که مشکل اصلی شرکتای اینترنتی نیستند ؛ بلکه مشکل و دزد اصلی ، سازمان تنظیم مقررات و شرکت زیر ساخت هستش که با این شیوه ی تعرفه گذاری ، بستر لازم رو برای شرکتای اینترنتی فراهم میکنه! آب از سر چشمه گل آلود است!!

دقیقا پارس عملا تمام سرویساش 16 مگ بودن و هستن
    قدیم 2 مگ30 گیگ رو میداد 50 تومن ( مثال)
    الان 2 مگ 30 گیگ رو حذف کرده به جاش 8 مگ 30 گیگ رو میده 55 تومن (مثال )
    در هر دو صورت سرعت 16 مگه ولی خیلی راحت چون سرویسی که در قرارداد ذکر میشه 8 مگ هست میتونه مصوبه رو دور بزنه
    اینجا ایران است

5. این کاربر از k1ozil بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2005

پيش فرض

- با وجود اینکه من خودم قبول دارم که همه ی این شرکتا کلاهبردار و شارلاتانن و با بازی با تعرفه ها ، نه تنها ضرر ، بلکه سود هم کردند ولی باید خدمت شما عرض کنم که متاسفانه شکایت شما وارد نمی شود و به جایی نخواهد رسید ؛ چرا که پارس آنلاین تعرفه هاشو تماما براساس مصوبه سازمان تنظیم مقررات تنظیم کرده و متاسفانه این سازمان تنظیم مقررات و شرکت زیر ساخت هست که باعث و بانی این وضعیت است و هر موقع انحصار شرکت دزد زیرساخت رو برداشتن ، اون موقع میشه امیدی به نت این مملکت داشت! ( که اصلا چنین اتفاقی به دلایل امنیتی نخواهد افتاد )

بله من موافقم با شما فقط یه نکته رو باید در نظر گرفت. اکثر مشترکها پارس به خاطر همین سرعت بالاتر از سرعت اسمی مشترک این شرکت هستن و حاضرن نسبت به بقیه شرکتها هزینه ی بیشتری پرداخت کنن( البته خیلی از شرکتهای دیگه هم به این صورت رو سرویس هاشون سرعت بالاتر اعمال میکنن)
    اینو در نظر بگیرید که مشتری فلان سرویس رو میخره چون میدونه سرعت تا 16 مگ رو داره. خب اگه قرار باشه سرعت اسمی رو تحویل بده خیلی از مشترکین اصلا پارس رو انتخاب نمیکنن و میرن( نمونه اش خود من! من از حدودا سال 81-2 اگه اشتباه نکنم مشترک پارسم ولی اگه بخواد الان سرعت اسمی بده و مثلا 512 رو واقعا 512 بده خب خر مغزم رو گاز نگرفته که بمونم پارس
    خود پارس هم این رو میدونه وگرنه الکی واسه چشم و ابروی قشنگ ما نمیاد همچین سرعتی رو با قیمت برابر بهمون بده حتی از اونجایی که سرعت بالاتر باعث دانلود سریعتر و در نتیجه دانلود بیشتر میشه پارس حتی سود هم میکنه
    همونجور که گفتید از لحاظ قانونی اونا میتونن بزنن زیرش ولی خب دیگه پارسی وجود نخواهد داشت. حالا باید ببینیم چواب سامانه چیه

کاربر فعال سرویس دهنده های اینترنت 4l1r3z4's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2014
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

بله من موافقم با شما فقط یه نکته رو باید در نظر گرفت. اکثر مشترکها پارس به خاطر همین سرعت بالاتر از سرعت اسمی مشترک این شرکت هستن و حاضرن نسبت به بقیه شرکتها هزینه ی بیشتری پرداخت کنن( البته خیلی از شرکتهای دیگه هم به این صورت رو سرویس هاشون سرعت بالاتر اعمال میکنن)
    اینو در نظر بگیرید که مشتری فلان سرویس رو میخره چون میدونه سرعت تا 16 مگ رو داره. خب اگه قرار باشه سرعت اسمی رو تحویل بده خیلی از مشترکین اصلا پارس رو انتخاب نمیکنن و میرن( نمونه اش خود من! من از حدودا سال 81-2 اگه اشتباه نکنم مشترک پارسم ولی اگه بخواد الان سرعت اسمی بده و مثلا 512 رو واقعا 512 بده خب خر مغزم رو گاز نگرفته که بمونم پارس
    خود پارس هم این رو میدونه وگرنه الکی واسه چشم و ابروی قشنگ ما نمیاد همچین سرعتی رو با قیمت برابر بهمون بده حتی از اونجایی که سرعت بالاتر باعث دانلود سریعتر و در نتیجه دانلود بیشتر میشه پارس حتی سود هم میکنه
    همونجور که گفتید از لحاظ قانونی اونا میتونن بزنن زیرش ولی خب دیگه پارسی وجود نخواهد داشت. حالا باید ببینیم چواب سامانه چیه
    آره خب ، 100% این کار رو نمی کنه! من به فرض گفتم ، مظورم نشون دادن این مورد بود که مشکل از سازمان تنظیم مقررات و شرکت زیر ساخته که به این شکل مصوبه رو تعریف میکنن!! واقعا خنده داره که الان که در سال 2016 هستیم ، وزارت ارتباطات میاد سرویس 128 کیلوبیت تعریف میکنه و حتی بابتش هزینه ای رو هم تعیین میکنه!!!! الان دیگه هیچ جا سرعت کمتر از 10 مگابیت رو اصلا دربارش بحث نمی کنن!!

8. 2 کاربر از 4l1r3z4 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    بهشت

پيش فرض

دوستان سایتهای خارجی براتون باز میشه؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

دوستان سایتهای خارجی براتون باز میشه؟
    نه عزیز
    مشکل داره

11. این کاربر از Core بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال jafarr's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

بابا این چی وضعه اینترنته . نه سایت خارجی باز میشه . نه پینگ درسته . قیمت ها رو هم که کرده توش جدا از قدیم گفتیم سال بعد درسته میشه نشد . گفتیم وزیر بعدی بیاد درست میشه نشد . گفتیم شرکت فلان بیاد اونم نشد دوستان همیشه گفتم بازم میگم ما تو سال 2016 هستیم (سالی که سرعت اینترنت یه چیز پیش پا افتاده) و شرایط طوریه که تفریحات قشر متوسط یا پایین اینه پای کامپیوتر اینترنت بشینن و صحبت از خرابی همون اینترنت کنن .
    خدا لعنت کنه هرکی تو این مملکت داره کم کاری یا دزدی گرگی میکنه
    جدا قاطی کردم نمیدونم چی نوشتم

13. 4 کاربر از jafarr بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال شبکه اینترنت و سرویس های آنلاین
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

بالاخره پینگ پارس ظاهرا درست شده

الان پینگ گرفتم از 8.8.8.8 همون 150 شد

تا 3 روز پینگ روی 200 بود برام

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

دوستان این اینترنت ایران قضیه ش چیه؟ و چرا تو پنل برای خرید وجود نداره؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •