تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 11 از 847 اولاول ... 7891011121314152161111511 ... آخرآخر
نمايش نتايج 101 به 110 از 8466

نام تاپيک: ADSL Parsonline / شرکت پارس آنلاین

اگه نباشه جاش خالی می مونه egorlord's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2012
    محل سكونت
    In dark side of my mind

پيش فرض

دوستان من میخوام اینترنت نامحدود بگیرم از کدوم شرکت بگیرم بهتره؟
    سرعتش زیر 150 نیاد.
    هزینشم بیشتر از 50 تومن نشه.

درضمن من کم کم هر ماه 40 گیگ دانلود دارم.
    فقط مخابرات 1 مگ همیچین چیزیرو میداد... نامحدود رو ورداشتن برای کاربرای جدید که دیگه نمیدن فقط کاربرای قدیمی میگیرن
    یه سری از مرکز مخ ها هم همرو دارن یواش یواش محدود میکنن
    با این هزینه خیلی بتونی بگیری 32 کیلوبایت 256 نامحدوده شرکتی
    150 کیلو آرزوهه بره من با اون قیمت نامحدود
    Last edited by egorlord; 26-12-2014 at 12:18.

2. 2 کاربر از egorlord بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه saeid.saeid20's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2013
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

به نقل از خبر انلاین

وزیر ارتباطات: فیلترینگ هوشمند در کشور آغاز شد/ نرم افزارهای پیام رسان موبایل داخلی، رایگانند

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از اجرای موفقیت‌آمیز فیلترینگ هوشمند در کشور خبر داد.
    محمود واعظی پیش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران در مزار شهدای شهر گیلانغرب گفت: فاز اول فیلترینگ هوشمند طی شبکه‌ای که بیشترین فشار بر روی آن بود با موفقیت اجرا شد.
    او درباره مجازات متخلفان در این زمینه گفت: دولت به مردم اجازه خواهد داد تا از سایت‌هایی که 95 درصد مطالب آن مفید است استفاده کنند و 5 تا 10 درصدی که محتوای مجرمانه دارند، حذف خواهند شد.
    به گفته وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات؛ مرحله اول آزمایشی این طرح که یک‌ ماهه بود پایان یافته و مرحله بعد آن نیز 3 ماه دیگر اجرا می‌شود که در صورت موفقیت آن مرحله بعدی 6 ماه دیگر اجرا خواهد شد.
    واعظی گفت: شبکه ملی اطلاعات کار بسیاری عظیمی بود و دولت یازدهم پس از 10 سال که این معقوله در حد حرف بود آن را به عمل درآورده و بودجه بالایی را برای آن در نظر گرفته است.
    او متذکر شد: با هماهنگی‌های صورت گرفته استان قم از هفته آینده به عنوان پایلوت شبکه ملی اطلاعات انتخاب شده و سعی می‌کنیم تا یک ماه آینده مشکلات آن را برطرف و در استان‌های دیگر نیز اجرا کنیم.
    این مسئول در مورد قاچاق ترافیک توسط شرکت‌های ISP و ISDP نیز گفت: شرکت تنظیم مقررات جلساتی را با این شرکت‌ها برگزار کرده و دستورالعمل‌هایی نیز مشخص کرده و امیدواریم که این شرکت‌ها که در حدود 12 تا 13 شرکت از 7 شرکت موجود در این زمینه هستند، مشکلات آنها را برطرف کنیم.
    واعظی در خصوص افزایش قیمت بسته‌های اینترنتی با وجود کاهش تعرفه‌های تلفن همراه توسط برخی از اپراتورها نیز گفت: هیچ اپراتوری حق ندارد از سهم مشخص شده تعرفه‌ گران‌تری را ارائه دهد.
    او گفت: از 3 اپراتور تلفن همراه موجود در کشور تنها یک اپراتور تخلف کرده و دو اپراتور دیگر تغییری در تعرفه‌های خود نداشته‌اند.
    وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در پایان در خصوص فیلتر شبکه اجتماعی تلفن همراه (وایبر و...) گفت: ما نمی‌خواهیم آنچه که مردم از آن استفاده صحیح می‌کنند به دلیل مسائل اقتصادی که متوجه مخابرات است محروم کنیم؛ البته مردم هم می‌توانند از شبکه‌های ایرانی عرضه شده به صورت رایگان استفاده کنند.

اگه نباشه جاش خالی می مونه egorlord's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2012
    محل سكونت
    In dark side of my mind

پيش فرض

به نقل از خبر انلاین

وزیر ارتباطات: فیلترینگ هوشمند در کشور آغاز شد/ نرم افزارهای پیام رسان موبایل داخلی، رایگانند

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از اجرای موفقیت‌آمیز فیلترینگ هوشمند در کشور خبر داد.
    محمود واعظی پیش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران در مزار شهدای شهر گیلانغرب گفت: فاز اول فیلترینگ هوشمند طی شبکه‌ای که بیشترین فشار بر روی آن بود با موفقیت اجرا شد.
    او درباره مجازات متخلفان در این زمینه گفت: دولت به مردم اجازه خواهد داد تا از سایت‌هایی که 95 درصد مطالب آن مفید است استفاده کنند و 5 تا 10 درصدی که محتوای مجرمانه دارند، حذف خواهند شد.
    به گفته وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات؛ مرحله اول آزمایشی این طرح که یک‌ ماهه بود پایان یافته و مرحله بعد آن نیز 3 ماه دیگر اجرا می‌شود که در صورت موفقیت آن مرحله بعدی 6 ماه دیگر اجرا خواهد شد.
    واعظی گفت: شبکه ملی اطلاعات کار بسیاری عظیمی بود و دولت یازدهم پس از 10 سال که این معقوله در حد حرف بود آن را به عمل درآورده و بودجه بالایی را برای آن در نظر گرفته است.
    او متذکر شد: با هماهنگی‌های صورت گرفته استان قم از هفته آینده به عنوان پایلوت شبکه ملی اطلاعات انتخاب شده و سعی می‌کنیم تا یک ماه آینده مشکلات آن را برطرف و در استان‌های دیگر نیز اجرا کنیم.
    این مسئول در مورد قاچاق ترافیک توسط شرکت‌های ISP و ISDP نیز گفت: شرکت تنظیم مقررات جلساتی را با این شرکت‌ها برگزار کرده و دستورالعمل‌هایی نیز مشخص کرده و امیدواریم که این شرکت‌ها که در حدود 12 تا 13 شرکت از 7 شرکت موجود در این زمینه هستند، مشکلات آنها را برطرف کنیم.
    واعظی در خصوص افزایش قیمت بسته‌های اینترنتی با وجود کاهش تعرفه‌های تلفن همراه توسط برخی از اپراتورها نیز گفت: هیچ اپراتوری حق ندارد از سهم مشخص شده تعرفه‌ گران‌تری را ارائه دهد.
    او گفت: از 3 اپراتور تلفن همراه موجود در کشور تنها یک اپراتور تخلف کرده و دو اپراتور دیگر تغییری در تعرفه‌های خود نداشته‌اند.
    وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در پایان در خصوص فیلتر شبکه اجتماعی تلفن همراه (وایبر و...) گفت: ما نمی‌خواهیم آنچه که مردم از آن استفاده صحیح می‌کنند به دلیل مسائل اقتصادی که متوجه مخابرات است محروم کنیم؛ البته مردم هم می‌توانند از شبکه‌های ایرانی عرضه شده به صورت رایگان استفاده کنند.
    یعنی youtube , fb قسمتای با فایدش از فیلتر در میاد یا سایتای دیگه؟ حتمی!
    شبکه ی ملی شون هر کاریم بکنن نمیگیره ملت میریزن بیرون اگه همیچین کاری کنن قدیمی شد
    Last edited by egorlord; 26-12-2014 at 12:22.

5. 2 کاربر از egorlord بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

سلام به همگی

عاغا خلاص شدم

بای بای پارس آفلاین

یه چیز بگم بخندیم: کارمندشون برگشته بهم میگه چرا درخواست تخلیه دادین ؟

برگشتم گفتم خب واسه افزایش رضایتمندی دیگه ...

یهو خانمه قیافه اش تُرش کرد و گفت: عه! چرا هر کی میاد واسه تخلیه اینو میگه ؟؟؟!!!

منم کم نذاشتمو گفتم واسه افزایش رضایتمندی !!!

عاغا تا اینو گفتم دوستم پخش شد کف شرکت

خدایی خیلی حال داد
    big like
    کاش همه به جای تمدید این کارو میکردند تا ریشه دزد جماعت تو این مملکت زده بشه!

7. 5 کاربر از WhiteHat بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه David4None's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    localhost

پيش فرض

سلام بر همه
    دوستان چه فیل تر گریزی روی پارس آفلاین در حال حاضر خوب جواب میده کری و دیسی میشه جدیدا جایی استفاده میکنید اگه خوب هست برای پیام خصوصی بدید

اگه نباشه جاش خالی می مونه hamed m2m's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    ahwaz

پيش فرض

سلام
    روی فیبرنوری سرویس میده پارس آنلاین دوستان؟
    کی گرفته روی فیبر و چه سرعتی؟
    من از آسیا تک سرویس10مگ گرفتم و داره حالم بهم میخوره! به شدت افتضاحه
    کسی روی فیبرنوری نگرفته؟!!!
    یا کلا سرویس نمیده روی فیبر پارس آنلاین؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2013

پيش فرض

دوستان یه سوال
    این قضیه دانلود شبانه که یک سوم رو کم میکنن,اگه به 1 گیگ برسه کم میکنه یا هرچی که در زمان 2 تا 7 دانلود داشته باشیم یک سومش کم میشه؟
    شرمنده اگه سوال تکراریه, سربازی بودم تازه این خبر رو دیدم.

کاربر فعال اینترنت استان خوزستان
    تاريخ عضويت
    Aug 2013

پيش فرض

دوستان یه سوال
    این قضیه دانلود شبانه که یک سوم رو کم میکنن,اگه به 1 گیگ برسه کم میکنه یا هرچی که در زمان 2 تا 7 دانلود داشته باشیم یک سومش کم میشه؟
    شرمنده اگه سوال تکراریه, سربازی بودم تازه این خبر رو دیدم.
    هر چی دانلود کردی یک سومش کم میشه

12. 2 کاربر از farshad0123 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه 33505775's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

دوستان دانلودر شبانه که پارس آقلاین را تخلیه کردند پیشنهاد می کنند کجا برم
    چون منم می خوام تخلیه کنم اما جایی دیگه خوب نمی شناسم
    چی کار کنم

آخر فروم باز sleeplessness's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2013
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

اینطور که من شنیدم فیبر نوری فقط اسیاتک و مخابرات سرویس میده

برای دانلود شبانه جایی نمونده جز فن اوا و های وب
    اسیاتک
    فن اوا روی 190 کیلو فیکسه
    های وب ساعت رایگانش کمه
    اسیاتک هم سرویس های ده گیگ به بالاش شبانه داره
    مخابرات هم سرویس یکساله میده که کاملا شانسیه

Sent from my LG-E420

15. این کاربر از sleeplessness بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •