تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 10 از 10

نام تاپيک: نصب برنامه در تلویزیون اسمارت H6490 سامسونگ

آخر فروم باز smahdis's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض نصب برنامه در تلویزیون اسمارت H6490 سامسونگ

سلام,

دوستان من این تلویزیون رو به تازگی خریدم.

تا حالا هیچ برنامه ای روش نصب نکردم. موقعی که میخوام از طریق اینترنت یه برنامه براش نصب کنم میگه که نمیشه (زبان رو انگلیسی کردم):

This feature is currently not available

مشکل از کجاست؟

نکنه شیلتر شکن میخواد؟ اگر شیلتر شکن میخواد چطوری باید روی تی وی ست کرد؟

راستی قابلیت Screen Mirroring در گوشی های روت شده کار نمیکنه آیا راه حلی براش یافت شده؟

تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

یعنی کسی به این مشکل برنخورده؟ هیچ برنامه ای روش نصب نمیشه!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

سلام,

تا حالا هیچ برنامه ای روش نصب نکردم. موقعی که میخوام از طریق اینترنت یه برنامه براش نصب کنم میگه که نمیشه (زبان رو انگلیسی کردم):

مشکل از کجاست؟

راستی قابلیت Screen Mirroring در گوشی های روت شده کار نمیکنه آیا راه حلی براش یافت شده؟
    سلام
    مدل تلویزیون منم همینه.

من ی برنامه نصب کردم و نصب شد.بقیه برنامه ها رو تست نکردم!
    فکر نمیکنم فیلتر شکن رو بشه روی تلویزیون نصب کرد. باید فیلتر شکن روی مودم روتر نصب کنی که تازه روی همه مودم ها هم نصب نمیشه! توی گوگل ی سرچ بزن در مورد ست کردن VPN رو مودم.

موفق باشید
    Last edited by kamrava; 21-12-2014 at 11:02.

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

سلام,

مشکل از کجاست؟

دوست عزیز
    برای این منظور باید اول در اسمارت هاب تان ثبت نام کنید .
    وارد اسمارت هاب شده و کلید tools و یا دستگاه را زده و از منوی آن تنظیمات را زده و سپس ایجاد حساب را انجام دهید . و بعد از آن می توانید از samsung apps برنامه های دلخواه تان را نصب کنید.

5. این کاربر از matinpour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

دوست من قابلیت Samsung Account غیر فعاله!

در ضمن این گزینه اصلا در خود اسمارت هاب نیستش بلکه وقتی دکمه منو رو میزنی اونجا در قسمت Smart Hub گزینه Samsung Account هست که غیر فعاله. با این حال وقتی رو لوگین کلیک میکنی, ایرور میده که: This feature is not available.

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

دوست من قابلیت Samsung Account غیر فعاله!

در ضمن این گزینه اصلا در خود اسمارت هاب نیستش بلکه وقتی دکمه منو رو میزنی اونجا در قسمت Smart Hub گزینه Samsung Account هست که غیر فعاله. با این حال وقتی رو لوگین کلیک میکنی, ایرور میده که: This feature is not available.
    دوست عزیز
    از این مسیر بروید
    Screen Menu > Smart Features > Terms & Policy
    موافقت نامه های مورد نیاز برای استفاده از اسمارت هاب
    صفحه منو> ویژگی های هوشمند> شرایط و سیاست
    در قسمت شرایط و ضوابط آن را تیک زده و به توافق برسید و بعد می توانند از اسمارت هاب به طور کامل استفاده کنید.

8. 2 کاربر از matinpour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2016

پيش فرض

اقا بالاخره چه جوری فیلتر شکن نصب کنیم انگلیسی نگید کلید هارو زبان تلویزیونمون فارسیه نمیفهمم زود بگید:

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2016

پيش فرض

یه چیز دیگه اینکه چه جوری با کابل usbفیلمی اهنگی از تو گوشی بزاریم تو تلویزیون من زدم هیچی نمیاد تو تلویزیون گزینه ای قسمتی هیچی نمیاد

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

یه چیز دیگه اینکه چه جوری با کابل usbفیلمی اهنگی از تو گوشی بزاریم تو تلویزیون من زدم هیچی نمیاد تو تلویزیون گزینه ای قسمتی هیچی نمیاد
    .
    دوست عزیز
    پخش مطالب رسانه ها از طریق یک دستگاه USB
    1- دکمه اسمارت هاب یا همان مکعب رنگی روی کنترول را فشارو درایو USB را در پنل چند رسانه ای انتخاب کنید. دستگاه های USBمتصل به تلویزیون لیست شده است.
    2- دستگاهی را که می خواهید برای دسترسی انتخاب کنید. پوشه ها و فایل ها از دستگاه های USB انتخاب شده لیست شده است.
    3- محتوای رسانه ای را که می خواهید برای پخش انتخاب کنید. این محتوای انتخاب شده را پخش می کند.
    روش دیگر، حرکت به محتوای رسانه ها به پخش و فشار دکمه ► برای پخش محتوا.
    اگر شما برای اتصال یک دستگاه USB به تلویزیون در هنگام تماشای تلویزیون هستید، بر روی صفحه نمایش یک پنجره پاپ آپ ظاهر می شود به طوری که شما به راحتی می توانید پوشه ها و فایل ها را از دستگاه های USB پیمایش کنید.
    روش دیگر، اگر شما یک دستگاه USB به تلویزیون وصل کردید دکمه source را از روی کنترول فشار داده و بر روی صفحه نمایش منبع یا همان source دستگاه USB را انتخاب کنید ، بر روی صفحه نمایش یک پنجره پاپ آپ ظاهر می شود به طوری که شما به راحتی می توانید پوشه ها و فایل ها را از دستگاه های USB پیمایش کنید.

حذف یک دستگاه USB با خیال راحت
    1- دکمه SOURCE را از روی کنترول فشار دهید . صفحه نمایش منبع ظاهر می شود.
    2- دستگاه USB را که شما مایل به حذف آن هستید را پیدا و دکمه enter را فشار دهید و نگه دارید.پنجره گزینه ظاهر می شود.
    3- قطع ارتباط دستگاه USB را از لیست انتخاب کنید.

اجازه دادن به ارتباط با یک کامپیوتر / دستگاه تلفن همراه
    برای پخش محتوای چند رسانه ای در یک کامپیوتر و یا دستگاه تلفن همراه در تلویزیون، شما نیاز به اجازه ارتباط با کامپیوتر در تلویزیون را دارید.
    شما می توانید به یک کامپیوتر و یا دستگاه تلفن همراه بر روی هر دستگاهی که با DLNA DMC ارتباط برقرار میکند استفاده کنید. عملکرد DLNA DMC کاربران را برای اتصال یک دستگاه تلفن همراه به تلویزیون و ، جستجو برای محتوای چند رسانه ای و کنترل عملیات پخش در تلویزیون را قادر می سازد.
    1- دکمه اسمارت هاب یا همان مکعب رنگی و تجهیزات شبکه را در پنل چند رسانه ای انتخاب کنید. دستگاه متصل به تلویزیون لیست می شود.
    2- گزینه و سپس تنظیمات دستگاه مولتی مدیا را انتخاب کنید. دستگاه متصل به تلویزیون لیست می شود.
    روش دیگر، تنظیمات دستگاه مولتی مدیا را از منو شبکه برای دیدن لیستی از دستگاه های متصل به تلویزیون انتخاب کنید.
    3- ارتباط با دستگاه مورد نظر که می خواهید برای اتصال به تلویزیون را اجازه می دهد شما فقط می توانید از دستگاه های که اجازه داده شده برای اتصال به تلویزیون پخش فایل های مولتی مدیا استفاده کنید.
    اگر یک کامپیوتر و یا دستگاه تلفن همراه درخواست پخش محتوای مولتی مدیا را داشته باشد، پنجره تایید مجاز اتصال در تلویزیون ظاهر می شود به طوری که شما به راحتی می توانید اتصال به کامپیوتر و یا دستگاه تلفن همراه را برقرار کنید.
    Last edited by matinpour; 24-11-2016 at 11:19.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •