تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 10 از 10

نام تاپيک: کوپن تخفیف 40,000 تومانی برای فروشگاه سایت بامیلو فقط در اینجا!!!

اگه نباشه جاش خالی می مونه rezas60v5's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2013
    محل سكونت
    ایران

12 کوپن تخفیف 40,000 تومانی برای فروشگاه سایت بامیلو فقط در اینجا!!!

فقط تا 28 آذر فرصت دارید پس عجله کنید

اجازه بدید یک فروشگاه آنلاین به نام بامیلو بهتون معرفی کنم که جنس‌های اوریجینال و با کیفیت می‌فروشه و هر چند وقت یه بار تخفیف ویژه می‌ذاره.
    الان یه تخفیف ویژه‌ی استثنائی گذاشته که مهلتش تا جمعه 28 آذرِ 1393. همین الآن یه سر به سایتشون بزنید و جنس‌هاشون رو ببینید و بعد از این‌که یه حساب کاربری تو سایت‌شون ساختید می‌تونید 140 هزار تومان ازشون خرید کنید و با وارد کردن کد تخفیف 40 هزار تومان تخفیف بگیرید و مثل من از تجربه‌ی خرید آنلاین لذت ببری.

این کد که الآن بهتون میدم فقط در این انجمن و وبلاگ خودم هست و در جای دیگه پیدا نمی تونید پیدا کنیدش
    همین الآن به دوستان خود نیز خبر بدهید چون فقط تا جمعه 28 آذر 1393 فرصت دارید

به عنوان مثال شما اگر یک جنس 140 هزار تومانی انتخاب کنید فقط برای آن 100 هزار تومان پرداخت می کنید!!!!

2. این کاربر از rezas60v5 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کـاربـر بـاسـابـقـه EHSANRF's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

این کوپن قابل استفاده نیست‏:‏ ‎‏.‏trybamilo_e3e78
    این ارور رو میده!

اگه نباشه جاش خالی می مونه rezas60v5's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2013
    محل سكونت
    ایران

12 راهنما استفاده از کوپن!

این کوپن قابل استفاده نیست‏:‏ ‎‏.‏trybamilo_e3e78 این ارور رو میده!
    سلام دوست عزیز این کوپن فقط برای محصولات بالاتر از 140 هزار تومان فعال می شود من خودم امتحان کردم و کار کرده و فقط تا آهر امشب فرصت دارید تا از این ک.پن استفاده کنید پس عجله کنید و این فصرت تکرار نشدنی را از دست ندهید!!!! شما می تونید کلی جنس با 40 هزار تومان تخفیف بخرید مثلا شما می توانید 14 تا محصول 10 هزار تومانی بخرید و با این کوپن 4 تا محصول رایگان میشه و به جای پرداخت 140 هزار تومان فقط 100 هزار تومان پرداخت می کنید!!!!!!!!!!!!!!!!

5. 2 کاربر از rezas60v5 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت bolormusic's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

سلام
    من مدیرسرور بلورهاست هستم
    یک پروژه جدید افزایش بازدیدوکسب وکاراینترنتی روشروع کردم مشابه نه درایران نه درهیچجای دنیاوجودنداره ازعلاقه مند به سرمایه گذاری وشریک شدن تقاضلی کمک دارم
    09107588129

داره خودمونی میشه habib mahvare's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    ابهر

پيش فرض

فقط تا 28 آذر فرصت دارید پس عجله کنید

اجازه بدید یک فروشگاه آنلاین به نام بامیلو بهتون معرفی کنم که جنس‌های اوریجینال و با کیفیت می‌فروشه و هر چند وقت یه بار تخفیف ویژه می‌ذاره.
    الان یه تخفیف ویژه‌ی استثنائی گذاشته که مهلتش تا جمعه 28 آذرِ 1393. همین الآن یه سر به سایتشون بزنید و جنس‌هاشون رو ببینید و بعد از این‌که یه حساب کاربری تو سایت‌شون ساختید می‌تونید 140 هزار تومان ازشون خرید کنید و با وارد کردن کد تخفیف 40 هزار تومان تخفیف بگیرید و مثل من از تجربه‌ی خرید آنلاین لذت ببری.

این کد که الآن بهتون میدم فقط در این انجمن و وبلاگ خودم هست و در جای دیگه پیدا نمی تونید پیدا کنیدش
    همین الآن به دوستان خود نیز خبر بدهید چون فقط تا جمعه 28 آذر 1393 فرصت دارید

به عنوان مثال شما اگر یک جنس 140 هزار تومانی انتخاب کنید فقط برای آن 100 هزار تومان پرداخت می کنید!!!!

از معرفی تون بسیار ممنونم.تخفیفتون هم هم از طریق کوپن شما واسه من اعمال شد.علامت ای نماد هم داره این سایت.معرفی کالاهاش و تنوع جنس هاش هم در حد قابل قبولیه.اپراتورهاش هم اخلاق گرم و خوبی دارن.

8. این کاربر از habib mahvare بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز sasan.69's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2012
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

اگه برای اولین بار خرید کنیم تخفیف نمی ده/؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

کد تخفیف 10 هزار تومنی برای خرید بالای 50 هزار تومن
    bmlclub_ssdyp

این تخفیف فقط برای اولین خرید می باشد. و درصورتیکه قبلا با اکانت خود از بامیلو خرید کرده باشید این کد قابل استفاده با آن اکانت نمی باشد

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2016

پيش فرض

کد تخفیف خرید 10 هزار تومانی برای خریدهای بالای 50 هزار تومان از سایت بامیلو. کد تخفیف بامیلو
    bmlclub_2dou4
    bmlclub_2dou4
    bmlclub_2dou4

کد خرید از سایت خوب بامیلو

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2016

پيش فرض

کد تخفیف نا محدود خرید 10 هزار تومانی برای خریدهای بالای 50 هزار تومان از سایت بامیلو. کد تخفیف بامیلو مخصوص سایت
    bmlclub_2dou4
    bmlclub_2dou4
    bmlclub_2dou4

کد خرید بدون محدودیت بوده و میتوانید با عضویت در سایت بامیلو از سایت خوب بامیلو خرید کنید.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

من چند روز پیش برای اولین بار از بامیلو یه گوشی شیائومی خریدم خرید خوب و و راضی کننده ای بود

کد تخفیف 10 هزار تومنی بامیلو برای خرید بالای 50 هزار تومن
    bmlclub_4ol4z

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •