تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 8 12345 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 73

نام تاپيک: برخورد تلافی جویانه با همسایه روانی آپارتمان طبقه بالا!

آخر فروم باز paranoid_android's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    in My Earphones

پيش فرض برخورد تلافی جویانه با همسایه روانی آپارتمان طبقه بالا!

سلام.
    این مواردی رو که اینجا می نویسم شاید برای خیلی از دوستانی که ساکن آپارتمان هستن به نوعی آشنا باشه و براشون اتفاق افتاده باشه.
    داستان برمی گرده به حدود 6 سال پیش که پدرم و شریکش تصمیم گرفتن همین ساختمانی که الان خودمون هم تو یکی از طبقاتش ساکن هستیم رو بسازن و بفروشن بره! که متاسفانه به دلیل اوضاع نامناسب بازار مسکن و گرانی و ضررهایی که کردن مجبور شدن دو تا از طبقات رو خودشون بردارن. در واقع قرار بود خودمون یه آپارتمان شیک تر و بزرگتر بگیریم که خوب نشد. شریک پدر بنده هم قبلا صاحب خونه نبود اصلا و اجاره نشین بود. به دلیل اعتماد بیجای پدر بنده به ایشون و مسائلی که تعریفش قطعا حوصله تون رو سر خواهد برد، جناب شریک در واقع کلاهبرداری کردن و خیلی از خرج ها و هزینه ها افتاد گردن پدر بنده و تازه به ماهیت این انسان پی بردیم که چقدر آدم نمک نشناسی هست و ....
    خلاصه جناب شریک پدر بنده که بصورت مفت و مجانی صاحب خونه شده الان ساکن طبقه بالای آپارتمان ماست و متاسفانه خانواده بسیار بی فرهگ، بی شعور و بی ملاحظه ای داره... به دلیل اخلافی که بین پدر بنده و جناب شریک سابق وجود داره امکان تذکر مستقیم و تعامل منطقی و انسانی با ایشون وجود نداره! چند بار از طریق نوشتن نامه، تذکر مستقیم از طریق همسایه های دیگر مجتمع سعی کردیم به خودش و خانواده بی ملاحظه ش تذکر بدیم که هیچ تاثیری نداشت و بیشتر افتادن رو دنده لج! خلاصه که کلا خانواده مشکل دار و روانی تشریف دارن! نصف شب که از مهمونی میان، با سر و صدای و پایکوبی و داد و بیداد وارد خونه میشن، ظهرها که توله هاش اینور و اونور می دون و فوتبال بازی میکنن و سر و صدای تلویزیون و موسیقی شون آرامش رو از ما سلب کرده بطور کامل... شکایت و پیگیری از طریق مراجه قانونی هم میدونم که نتیجه ای در بر نخواهد داشت.. و تنها راه حلی که به نظرم میرسه اقدامات تلافی جویانه با شیوه های خودشون هست...
    دوستان، در این زمینه اگه تجربه و خلاقیت و شگرد خاصی به دهنتون میرسه بفرمایید...
    ممنون!
    Last edited by paranoid_android; 14-12-2014 at 16:29.

2. 2 کاربر از paranoid_android بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    in My Earphones

پيش فرض

دوستان هیچ راه حلی به ذهنتون نمیرسه؟

آخر فروم باز ArashMiniStar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    IR/MASHHAD

پيش فرض

چرا اقدام قانونی به نتیجه نمیرسه؟ اتفاقا چند تا همسایه جمع بشن پرتشون میکنن بیرون
    اگر بخواین تلافی بکنین ممکنه یه اشتباهی کنید تو دردسری بیفتید که نشه جمع و جورش کرد
    این نظر منه

Sent from my Xperia Z1 - THE BEST OF SONY

5. 2 کاربر از ArashMiniStar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه shi.irani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2014

پيش فرض

منم یه همسایه آپارتمانی اینجوری داشتم...
    خودم بهشون تذکر دادم گفتن چهاردیواری اختیاری
    دفعه ی بعد زنگ زدم 110...
    اومدن بهشون تذکر داد
    یه کم آروم تر شدند ...

7. 3 کاربر از shi.irani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

واقعا کسانی که خونه ویلایی میشینن باید قدرش رو بدونن که همچین مشکلاتی رو ندارن

9. 5 کاربر از bas ali بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    in My Earphones

پيش فرض

ببینید، طبقه بالایی بسیار آدم کثیفیه.. جوری رفتار میکنه که فقط طبقه پایینش که ما هستیم سر و صداشون آزارمون بده... بارها به عمد در آسانسور رو باز میذاره، و مادر بیچاره من که پا درد زیادیم داره مجبور میشه طبقات رو از پله بیاد... در کل شرایطی رو بوجود نمیاره که با بقیه طبقات هم صحبت کنیم و بریم ازشون شکایت کنیم یا زنگ بزنیم 110... یه بار که تولد توله ش بود و ایل و تبارش رو از دهات دعوت کرده بود خراب شدش اونقدر سر و صدای دویدن و موزیکشون بلند بود که رفتم پارکینگ و فیوز برقشون رو درآوردم و دستکاری کردم... دلم خنک شد اما بعدش از خودم بدم اومد... من اصلا دوست ندارم یه همین برخوردهایی بکنم ولی دیگه واقعا کلافم...

11. این کاربر از paranoid_android بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    in My Earphones

پيش فرض

منم یه همسایه آپارتمانی اینجوری داشتم...
    خودم بهشون تذکر دادم گفتن چهاردیواری اختیاری
    دفعه ی بعد زنگ زدم 110...
    اومدن بهشون تذکر داد
    یه کم آروم تر شدند ...
    زنگ بزنم 110 و کل ماجرا رو تعریف کنم واقعا ممکنه تاثیری داشته باشه؟ یه بار که مدیر مجتمع رو در جریان قرار دادم تا مودبانه باهاش صحبت کنه، به دروغ بهش گفته بود که اینا هم (یعنی ما) صدای موزیکشون تو اتاق ماست و تو حموم و دستشویی سیگار میکشن و دودشون جمع میشه تو خونمون! میترسم به 110 اطلاع بدم اوضاع رو بدتر کنه چون براحتی انکار میکنن و میگن اینا هم (یعنی ما) همینکارارو می کنن... البته ممکنه یکم از تزس آبروشون تو در و همسایه خودشون رو جمع و جور کنن... ایندفعه شاید اینکارو بکنم. ممنون.

تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    in My Earphones

پيش فرض

واقعا کسانی که خونه ویلایی میشینن باید قدرش رو بدونن که همچین مشکلاتی رو ندارن
    واقعا... خوش به حالشون... دلم برای خونه و حیاط قبلیمون تنگ شده...

14. 3 کاربر از paranoid_android بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

بفروشید به یه بی فرهنگ تر از خودشون و برید یه جای دیگه ساکن بشید.

16. 4 کاربر از Core بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2014

پيش فرض

داداش سری بعد خونه خواستی بگیری طبقه پنجم بگیر که کسی بالای سرت نباشه صدای پا اذیتت نکنه صدای شر شر اب. حتما حتما هم تک واحدی باشه

به همسایه هاشم نگاه کن بچه کوچیک نداشته باشن.

همه چی حل میشه یه کوچه دنج پیدا کن به ارامش میرسی اگر همه اینها رو رعایت کنی.

خودتم اذیت نکن اعصابتو خرا بنکن اعصاب آدم تنها چیزی که ترمیم نمیشه.یه ضرری به اعصابت وارد شه یه عمر باید قرص بخوری.

خودتو شل کن برو استخر ریلکس کن.همه چیو فراموش کن
    Last edited by javad34; 13-12-2014 at 14:10.

18. 3 کاربر از javad34 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

صفحه 1 از 8 12345 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •