تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 7 از 8 اولاول ... 345678 آخرآخر
نمايش نتايج 61 به 70 از 73

نام تاپيک: برخورد تلافی جویانه با همسایه روانی آپارتمان طبقه بالا!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2019

پيش فرض همسایه بد که خدا کنه بمیره

دایم داره یه چهارپایه اهنی میکشه سقف اومدم زنگ بزنم پلیس بیاد باز همسرم نذاشت
    Last edited by Mina1395; 05-05-2019 at 07:43. دليل: بیشتر نوشتن

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2020

پيش فرض همسایه مزاحم

من همسایه بالاییم پسر مجرده و تو این روزای کرونایی دیوونه م کرده تازه مهمونی ام میگیره، یه مدتم پا برهنه راه میرفت و پاشو میکوبید حالا جدیدن جابجایی وسایلشم اضافه شده هر چی دوستانه تذکر دادم فایده نداشت طلبکارم بود گفت ایشالا خونه ویلایی بخرین راحت شین مدیر ساختمون هم که کلا تعطیله و بی مسئولیت.... حالا منم تلافی میکنم جدیدا شبایی که مهمون داره و یا سرصدا داره و تا دیروقت بیداره منم باندای صدای قوی دارم صبح ساعت ۹ میبرم تو اتاق خواب صداشو تا آخر زیاد میکنم در دستشویی اتاقم باز میزارم که بیشتر کیف کنه و خواب صبحشو کوفتش میکنم. البته چون من طبقه اول و صدا فقط میره بالا اینکارو میکنم و دیوار مشترکم ندارم.

3. این کاربر از Simasharahi3030 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2020

پيش فرض همسایه ناخوش

سلام
    وقت همگی بخیر
    ما هم یه همسایه مستاجر که ظاهر خودشونو خیلی محترم نشون میدادن داشتیم که پسراش خیلی سر و صدا میکردن (بزرگسال بودن). چندین بار که تذکر دادیم شروع کردن به حمله کردن بهمون !!
    ما هم پای پلیسو وسط کشیدیم
    بالاخره با کلی وکیل گرفتنو دردسرای زیاد تونستیم سر موعد تحویل خونه بلندشون کنیم
    ولی... هنوز دست از سر ما برنداشتن و به روش عجیبی که نمیدونم چجوری حدودای ساعت ۴ و ۵ صبح کاری میکنن که سقف و دیوار واحد صدا بده و از خواب بپریم ، اولش فکر میکردیم صدای خود ساختمونه ولی چندین بار که شبو در منزل آشناها به سر بردیم متوجه شدیم فقط زمانی که ما در ساختمون های متفاوت هستیم اینطور صداها بلند میشه !!!
    سوال من اینه که آیا واقعا روشی هست که باعث سر و صدای دیوار ، سقف ، پنجره و وسایل یک واحد آپارتمانی اون هم طبقات بالایی شد؟
    و اینکه واقعا روشی هست که بشه فهمید افراد داخل کدوم واحد هستن (به غیر از روش روشن بودن چراغ واحد یا بودن ماشین مالک)
    و در آخر اینکه یه سری افراد واقعا از ناخوش و احوالی در رنجند
    آخه انسان تا چه حد نا خوش که بخواد از خواب خودش بگذره تا خواب دیگران رو مختل کنه ؟!!!

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2012

پيش فرض

سلام
    وقت همگی بخیر
    ما هم یه همسایه مستاجر که ظاهر خودشونو خیلی محترم نشون میدادن داشتیم که پسراش خیلی سر و صدا میکردن (بزرگسال بودن). چندین بار که تذکر دادیم شروع کردن به حمله کردن بهمون !!
    ولی... هنوز دست از سر ما برنداشتن و به روش عجیبی که نمیدونم چجوری حدودای ساعت ۴ و ۵ صبح کاری میکنن که سقف و دیوار واحد صدا بده و از خواب بپریم ، اولش فکر میکردیم صدای خود ساختمونه ولی چندین بار که شبو در منزل آشناها به سر بردیم متوجه شدیم فقط زمانی که ما در ساختمون های متفاوت هستیم اینطور صداها بلند میشه !!!
    سوال من اینه که آیا واقعا روشی هست که باعث سر و صدای دیوار ، سقف ، پنجره و وسایل یک واحد آپارتمانی اون هم طبقات بالایی شد؟
    و اینکه واقعا روشی هست که بشه فهمید افراد داخل کدوم واحد هستن (به غیر از روش روشن بودن چراغ واحد یا بودن ماشین مالک)
    آخه انسان تا چه حد نا خوش که بخواد از خواب خودش بگذره تا خواب دیگران رو مختل کنه ؟!!!
    بله از یه بلندی مثل تخت میپرن ر و زمین همه جا صدای لرزش میاد

6. این کاربر از aryamehr1368 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

سلام
    وقت همگی بخیر
    سلام

ببینید وقتی روی وسط یک تیر سازه ای بپرند بیشترین لرزش ممکن در سطح کل ساختمون ایجاد می شه. معمولا وزنه های ورزشی بهترین گزینه هستند.

ضمنا دیوار های غیر سازه ای (10 سانتی ها) لرزش بسیار شدیدی ایجاد می کنند در صورت ضربه.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2020

پيش فرض

ممنونم دوستان از پاسخگوییتون

من یکمی ناواضح توضیح دادم
    همسایه ناخوش الان از آپارتمان رفته و دیگه ساکن نیست خوشبختانه اما عجیبه که الانم که ساکن نیستن ساختمون حدودای ۴ و ۵ صبح صداهای غیر عادی میده که قبل از این مستاجر نمیشنیدیم ولی وقتی ازشون شکایت کردیم با اینجور صداها که نمیدونم چطوری ایجادش میکردن شبا خوابمونو مختل میکردن (مثل صداهای معمولی خود ساختمون صدای تق تق معمولی تمام دیوارا سقفا ... ولی به طور واضحی عمدی و صداش غیر طبیعی زیادتر و تعداد دفعاتش هم مراتب بیشتر شده بود که کاملا برامون مشخص بود کار همونا بود)
    بعد از رفتن مستاجر کلا صداها خوابید ولی حدودای ۴ و ۵ صدا های عجیبی که خدمتتون توضیح دادم میاد ما اول فکر میکردیم که صدا از ساختمون هست تا اینکه چند شبو در واحدهای آپارتمانی دیگه و منزل آشناها به سر بردیم
    و متوجه شدیم هر زمانی که ما شبو در منزل اشناها و واحدهای دیگه سپری میکنیم این صداها از ساختمان بلند میشه !!!
    ما احتمال قوی دادیم همسایه قبلی راه حلی بلده که از بیرون ساختمون کاری کنه ساختمون صدا بده چون همچین آدمی بود که اگه روشی واسه آزار بلد باشه به طرز موذیانه ای استفادش کنه و از استراحت خودش بگذره تا دیگرون آزار بده البته تعداد آشناهاش که بخوان تو مردم آزاری کمکشون کنن کم نبود...
    فقط سوالم اینه آیا میشه همچین کاری کرد؟ کسی تا به همچین تجربه ای داشته ؟
    و اینکه میشه فهمید یه نفر الان کجاست تو کدوم خونست؟!!!

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت
    تهرون

پيش فرض

سایت مسکن و شهرسازی قسمت تملک اپارتمان ها فرهنگ اپارتمان نشینی

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    11 شب تا 9 صبح ممنوع

12 ظهر تا 4 عصر ممنوع

مهمان تا 24 ازاد

زده صداهای نامتعارف :

مثل پخش صوت و تصویر /تعمیرات /مشاجره با صدای بلند / دویدن بچه و...

در کل با سازهای الان که عایق صوت به کار نرفته از دیوار مشترک با تیغه 7 سانتی و سقف به اندازه 30 سانت انتظار اینکه سر و صدای عادی هم نیاد رو نباید داشته باشید...

در صورت مشکل ابتدا به مدیر ساختمان باید بگید

پروفشنال Masoud-2014's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2013

پيش فرض

طبقه آخر و تمام

من خودم یجایی اومدم تا چند ماه خوب بود ... جالبه طبقه بالایی خودش مدیر ساختمانه

کرایه و پول آب و برق و شارژ و همش بموقع پرداخت کردم ...

بعد چند ماه نمیدونم چی شد یهو سر و صدا ها شروع شد ( هنوز رو نکرده بودن) ...

نمیدونم تعمیرات کرده بود صابخونه همکاری نکرد چی شد این احتمالا بهش گفته پول نمیدی ، مستاجرت و فراری میدم ...

یه شب ساعت 2 شب بود مهمون داشت منم صبح زود باید میرفتم سر کار ، بدخواب شده بودم چنان عصبانی شدم که صدای تلویزیون ساعت 2-3 شب گذاشتم سیم

آخر و درو دیوار و کوبوندم و چهار تا مشت هم زدم ... ناگهان ساکت شدن ، جیکشونم دیگه در نیومد ، سکوت کل ساختمان و فرا گرفت ...

فرداییش صبح زود که داشتم میرفتم از رو تابلو اعلانات برگ شارژ ماهیانه رو که چسبونده بود کندم و مچاله کردم و انداختم رو زمین و با ماژیک دور بندی که تو

اساسنامه مربوط به همین قضیه بود و خودش هم نوشته بود خط کشیدم ...

و البته به صابخونه هم زنگ زدم و گفتم این آقا مدیر ساختمانه و از همه بدتره ... واقعا جای تعجب داره

الان بهتر شدن ولی هنوز همون گاو بی فرهنگ هستن که نمیشه زیاد کاریش کرد فقط یکم جفتکاشون کم شده ...

اینگونه مسائل مردم آزاری بیشتر در فرهنگ و اعتقادات فرد ریشه داره که شبیه قاتلینی هستن که از کشتن افراد لذت میبرن

خود بنده هم سری بعد فقط دنبال طبقه آخر خواهم بود چرا که سخت توبه کردم.

11. این کاربر از Masoud-2014 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2015

پيش فرض

و متوجه شدیم هر زمانی که ما شبو در منزل اشناها و واحدهای دیگه سپری میکنیم این صداها از ساختمان بلند میشه !!!
    وقتی شب تو خونه نیستین، این صداها رو میشنوین؟؟؟؟
    امکانش هست یه نمونه از اون صدا رو ضبط کنین؟

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jun 2020
    محل سكونت
    نوار غزه

پيش فرض

خیلی بستگی به کیفیت ساخت آپارتمان داره
    مثلا شهرک اکباتان که امریکایی ها ! اون موقع ... با دست و دل بازی ساخته بودن
    اگه برین اصلا انگار وارد یه محیط ایزوله و soudproof شدین . هیچ صدا و لرزشی به گوش نمیاد

حالا اینو مقایسه کنید با خیلی از انبوه سازی های دولت بهار دیگه تا تهش برین

14. 2 کاربر از بامدادنیکنفس بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •