تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 8 اولاول 12345678 آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 73

نام تاپيک: برخورد تلافی جویانه با همسایه روانی آپارتمان طبقه بالا!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2019

پيش فرض

خوندم همه پست هانون رو.

چون ممکنه مشکل برام درست شه محله رو نمی گم ولی از مناطق خوبه تهرانه ولی نه در حد نارمک. اگر دقیق خواستید تو خصوصی می گم.

شما باید مقابله به مثل کنی. اینجا که قانون نداره. یه سرچ کن ببین امروز یا امشب چه مناسبتیه (خدا رو شکر 1 میلیون مناسیت داریم) یه نوحه با صدای بلند در مورد همون مناسبت نصف شب بذار. جواب مدیر ساختمون و هیچ کس رو هم نده تا پلیس بیاد که نمیاد. پلیسم اومد بگو رسم مون هست یا اصلا در رو باز نکن. حداکثر کاری که پلیس می کنه فقط یه نامه هست که می تونن برن شکایت کنن همین.

بعد ساعت 3 صبح شروع کن به کوبیدن به در و دیوار و صداهای وزوز و جیر جیر باصدای بلند پخش کن.

یه سری کار دیگه هم هست اگر خواستی کم سر و صدا و موذیانه باشه و بدون اینکه کسی بفهمه. خصوصی پیام بده.
    اخه طبقه پایینی و بغلی چی اونا که گناهی ندارن باید یه کاری کنم رو سقف فقط باشه اینا ادعاشونم میشه ما دکترا و فوق لیسانسیم ولی واقعا سر سوزنی فرهنگ اپارتمان نشینی ندارن دیشب یک و نیم نصف شب میکوبیدن زمین

2. این کاربر از Mina1395 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2019

پيش فرض همسایه مردم ازار دیوانه کننده

خوندم همه پست هانون رو.

چون ممکنه مشکل برام درست شه محله رو نمی گم ولی از مناطق خوبه تهرانه ولی نه در حد نارمک. اگر دقیق خواستید تو خصوصی می گم.

شما باید مقابله به مثل کنی. اینجا که قانون نداره. یه سرچ کن ببین امروز یا امشب چه مناسبتیه (خدا رو شکر 1 میلیون مناسیت داریم) یه نوحه با صدای بلند در مورد همون مناسبت نصف شب بذار. جواب مدیر ساختمون و هیچ کس رو هم نده تا پلیس بیاد که نمیاد. پلیسم اومد بگو رسم مون هست یا اصلا در رو باز نکن. حداکثر کاری که پلیس می کنه فقط یه نامه هست که می تونن برن شکایت کنن همین.

بعد ساعت 3 صبح شروع کن به کوبیدن به در و دیوار و صداهای وزوز و جیر جیر باصدای بلند پخش کن.

یه سری کار دیگه هم هست اگر خواستی کم سر و صدا و موذیانه باشه و بدون اینکه کسی بفهمه. خصوصی پیام بده.
    اخه بقیه همسایه ها خوبن دلم نمیاد اذیت شن ولی واقعا این پاشنه کوبیدن این ادم عین سم و دایم کوبیدنش رو سقف اعصابم نذاشته کاش یه کاری بگید که بشه کوبید سقف نمیدونم ولی هر چیم میکوبم سقف اونم بدتر میکوبه فکر کنم همسایه ازاری بازیشو خیلی علاقه داره ما دایم از کله صبح تا نصف شب صدا داریم رو سقف تق تق تق یا گومب اونم نداریم یه بند صدای پای اون تق تق تق تق گومب بعد این وسواسم داره یه بند داره خونه تمیز میکنه تو خونه شم دو تا فرش کرم انداخته وسط همه دور تا دورش میز صندلی چون خالیه هم میکشدشون رو سنگا دایمم تمیز کاریه جابه جایی اینا بهش میگم کفو بپوشون میگه پول نداریم فرش بخریم بعد فرشای وسط خونش ازین گروناس خونشو لوکس نشون میده به قیمت اعصاب خوردی ملت
    Last edited by Mina1395; 26-04-2019 at 09:49. دليل: اضافه کردن

حـــــرفـه ای V E S T A's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

اخه بقیه همسایه ها خوبن دلم نمیاد اذیت شن ولی واقعا این پاشنه کوبیدن این ادم عین سم و دایم کوبیدنش رو سقف اعصابم نذاشته کاش یه کاری بگید که بشه کوبید سقف نمیدونم ولی هر چیم میکوبم سقف اونم بدتر میکوبه فکر کنم همسایه ازاری بازیشو خیلی علاقه داره ما دایم از کله صبح تا نصف شب صدا داریم رو سقف تق تق تق یا گومب اونم نداریم یه بند صدای پای اون تق تق تق تق گومب بعد این وسواسم داره یه بند داره خونه تمیز میکنه تو خونه شم دو تا فرش کرم انداخته وسط همه دور تا دورش میز صندلی چون خالیه هم میکشدشون رو سنگا دایمم تمیز کاریه جابه جایی اینا بهش میگم کفو بپوشون میگه پول نداریم فرش بخریم بعد فرشای وسط خونش ازین گروناس خونشو لوکس نشون میده به قیمت اعصاب خوردی ملت
    به نظر من به پلیس زنگ بزنید، این مدل مزاحمت ها بعضی وقتا با حضور و یه تذکر معمولی پلیس تا حد زیادی کمتر میشه یا حتی قطع می شه. می تونید با مدیر ساختمان که در جریان کامل مشکل شما و تذکراتتون هستن هم هماهنگ باشین و به همراه مدیر ساختمون یا حتی همسایه های دیگه به مامور پلیس توضیح بدین که هیچ جوره با تذکر و روی خوش و تابلو اعلانات و پیغام و پسغام مشکل حل نشده و ازشون بخواین که با همسایتون صحبت کنن

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2019

پيش فرض

به نظر من به پلیس زنگ بزنید، این مدل مزاحمت ها بعضی وقتا با حضور و یه تذکر معمولی پلیس تا حد زیادی کمتر میشه یا حتی قطع می شه. می تونید با مدیر ساختمان که در جریان کامل مشکل شما و تذکراتتون هستن هم هماهنگ باشین و به همراه مدیر ساختمون یا حتی همسایه های دیگه به مامور پلیس توضیح بدین که هیچ جوره با تذکر و روی خوش و تابلو اعلانات و پیغام و پسغام مشکل حل نشده و ازشون بخواین که با همسایتون صحبت کنن
    زنگ زدم پلیس بیاد که صورت جلسه کنه ببرم شکایت کنم چون بیشتر رنگ لجبازی میده کاراش همسرم کنسل کرد گفت تو در و همسایگی خوبیت نداره روی تابلو اعلانات هم زدم فایده نداشت نفهمیدم کی کند صد بار هم به مدیر ساختمان گفتیم بدتر لج میکنه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2019

پيش فرض

من همه کار کردم روی برد زدم بابا پاشنه نکوب برای ضف چشم خوب نیست نابینایی میگیری پاهاتو میکوبی با پاشنه راه میری حتی روی برد زدم دخترت این کاراتو میبینه لجبازی یاد میگیره برای ایندت خوب نیست بهش گفتم تا کی میخوای لجبازی کنی التماس کردم که بابا روانی شدم دست از کوبیدن به سقف یعنی انقدر ادم میتونه لجباز باشه و روانی که بدونه دیگران دارن الان ازار میبینن دست برنداره الکی همش میگه بچه س بچم لجبازه ولی اگه بچه س راه داره خوب ببره پیاده راه ببردش خسته شه همش میندازه تو ماشین میبره اینطرف اونطرف بچه انرژیش تخلیه نمیشه یه بند اگه اونم هست میکوبه سقف من موندم تو بیماری این ادم که اگه الان درمان نشه بعدا مصیبت و بلای جون شوهرش و خانوادش میشه مگه میشه کسی تا این حد بیمار باشه که دایم بکوبه تو سقف مردم از قصد و کسی متوجه شدت بیماریش نشده باشه این ادما سادیسم دارن

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2019

پيش فرض

والا همه راه رفتم فقط مونده شکایت کنم هر کاری بگید کردم رو برد زدم فقط مونده مثل اقا محسن که گفت مقابله به مثل کنم امروز به مدیر ساختمون گفتم من مقابله به مثل میکنم گفت خودتون میدونید گفتم من گفتم که در جریان باشید اگه بقیه همسایه ها عاصی شدن خبر داشته باشید

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2019

پيش فرض

به خدا الان دارم مینویسم داره رژه میره رو سقف به شدت پاشو میکوبه من فقط نفرینش میکنم میگم خودشو بچش روی خوشبختی و سلامت نبینن که یه ادم تا چه حد میتونه مردم ازار باشه دیگرانو اینطور زجر بده که یکی دیگه بشینه از دستش روزی هزار بار گریه کنه امیدوارم خوشی تو زندگیشون نیاد که دایم از زور صدا سر درد دارم

9. این کاربر از Mina1395 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

به خدا الان دارم مینویسم داره رژه میره رو سقف به شدت پاشو میکوبه من فقط نفرینش میکنم میگم خودشو بچش روی خوشبختی و سلامت نبینن که یه ادم تا چه حد میتونه مردم ازار باشه دیگرانو اینطور زجر بده که یکی دیگه بشینه از دستش روزی هزار بار گریه کنه امیدوارم خوشی تو زندگیشون نیاد که دایم از زور صدا سر درد دارم
    عزیزم با نفرین و دعا و این چیزا مشکل تون حل نمیشه ..

به نظر من الان که همسرتون با شکایت و پیگیری های قانونی مخالف هستن ازشون بخواین که خودشون با همسر خانم همسایه صحبت کنن (در حضور مدیر ساختمان) شرایط شما رو بگن و اینکه هر راه حلی رو برای اینکه مزاحمت کمتر بشه امتحان کردین و قصد پیگیری قانونی دارین و صرفا چون همسایه هستین فعلا پیگیری نکردین و ترجیح دادین با صحبت مسئله رو حل کنید..
    همسرتون ازشون بخوان که مشکل رو به روش مسالمت امیز حل کنن شاید از طریق قانونی قابل پیگیری باشه نمی دونم

با توضیحی که دادین همسایه تون لجباز هستن و مقابله به مثل شاید اوضاع رو بدتر کنه و آرامش خودتون رو کمتر کنه .

اگر مالک اصلی نیستن میتونید با مالک واحد هم صحبت کنید.
    Last edited by V E S T A; 26-04-2019 at 12:35.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2019

پيش فرض

نه مالک اصلی هستیم قراره مدیر ساختمان و همسرم و شوهرش با هم حرف بزنن ببینن چی میشه واقعا زبون نفهمن همه کوبیدنها به سقف رو هم میگن کار بچس چی کارش کنیم اولا بچه از زیر بوته عمل نیومده پدر مادر داره پس تو کجا مسیول تربیتشی اگه قرار نیست بهش یاد بدی نکوبه زمین در ضمن میگن لجبازه میگیم لجبازی میکنه خوب این لجبازی رو از تو که مادرشی یاد میگیره و بهت پس میده جا ارامش و کنار اومدن با دیگران وقتی لجبازی تحویل مردم میدی بچت میبینه همونو تحویل خودت میده حالا قراره سه تایی جلسه بذارن حرف بزنن ولی چشمم اب نمیخوره این زنه خیلی سرتقه بیچاره فقط شوهر و قوم شوهرش

تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

نه مالک اصلی هستیم قراره مدیر ساختمان و همسرم و شوهرش با هم حرف بزنن ببینن چی میشه واقعا زبون نفهمن همه کوبیدنها به سقف رو هم میگن کار بچس چی کارش کنیم اولا بچه از زیر بوته عمل نیومده پدر مادر داره پس تو کجا مسیول تربیتشی اگه قرار نیست بهش یاد بدی نکوبه زمین در ضمن میگن لجبازه میگیم لجبازی میکنه خوب این لجبازی رو از تو که مادرشی یاد میگیره و بهت پس میده جا ارامش و کنار اومدن با دیگران وقتی لجبازی تحویل مردم میدی بچت میبینه همونو تحویل خودت میده حالا قراره سه تایی جلسه بذارن حرف بزنن ولی چشمم اب نمیخوره این زنه خیلی سرتقه بیچاره فقط شوهر و قوم شوهرش

امیدوارم به نتیجه برسین، بهتره لحن و طریقه اعتراض تون هم کاملا ملایم بدون هیچ انفعال(خواهش و التماس) و یا عصبانیت و لحن تند باشه. کاملا عادی شرایط رو توضیح بدین و محوریت گفتگو رو هم احترام به حقوق همسایه بذارین یعنی هم شما حق و حقوق دارین هم همسایه تون و طرف مقابل رو متوجه این موضوع کنید که حفظ حقوق همسایه تون و خودتون تو اولویته. اگر بقیه همسایه ها هم با این همسایه تون مشکل دارن خوبه که تو جلسه باشن و تعداد تون زیاد باشه. تو جلسه حتما تاکید کنن که علاوه بر سروصدای روزانه دیگه وقت شب و استراحت از 8 شب به بعد قابل تحمل نیست و حتی موضوع بچه هم لازمه تو این ساعات بیشتر کنترل بشه هرکسی درگیری و مشکلات زندگی خودش رو داره و نمی تونه مشکلات زندگی دیگری رو هم به مشکلات خودش اضافه کنه.

یه نکته دیگه خارج از بحث همسایه تون درباره خودتون ..
    من خودم هم همچین همسایه هایی داشتم و حال شما کاملا برام قابل درکه آدم ها تو خونه خودشون نیاز به ارامش و استراحت دارن ولی باید بدونیم گاهی بعضی افراد رو نمیشه تغییر داد یا اون طور که ما دوست داریم تغییر اساسی نمی کنن برای آرامش خودتون به نظرم سعی کنید حداقل در طول روز نسبت به بعضی سرو صداها بیتفاوت باشین (مثلا من نیم تا 1 ساعت سروصدای مداوم و پشت سرهم در طول روز اگر به صورت روزانه باشه رو می تونم تحمل کنم !)

تمرکز روی صدا و اینکه الان اون شخص داره چی کار میکنه یا داره با شما لجبازی میکنه رو نداشته باشین. حواستون رو سعی کنید پرت کنید، موسیقی ملایم توی خونه بذارین و توجهتون رو موقع سروصدا به موسیقی بدین. سر وصداها گاهی برای خود آدم عادیه ولی کسی که طبقه زیرین هستش یه جور دیگه سر و صدا رو میشنوه و شاید واقعا اون خانم درکی از آزاری که می رسونه نداره (اینم تو جلسه بگین بهشون)
    یه نکته دیگه اینکه احتمال بدین شاید واقعا بچه لجباز هستش، خیلی از بچه ها بیش فعال هستن یا در سن 2-5 سال واقعا لجبازن و مقابله با رفتارشون باعث میشه لجبازیشون بیشتر بشه و با شدت بیشتر اون کاری که منع شدن رو انجام بدن ..

13. این کاربر از V E S T A بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •