تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 97 از 116 اولاول ... 478793949596979899100101107 ... آخرآخر
نمايش نتايج 961 به 970 از 1151

نام تاپيک: ||| راهنمایی و مشاوره خرید مناسبترین سرویس دهنده اینترنت |||

پروفشنال ariobarzan2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

جشنواره اسیاتک زیاد مزیت خاصی نداره مثلا 8 مگ 6 ماهه 500 گیگ بگیری میشه ماهی تقریبا 50 هزار تومن با 80 گیگ ترافیک ، تقریبا همه شرکت ها بدون جشنواره هم همین حجم و قیمتو میدن
    تو شرکت های مختلف تا اونجایی که من نگاه کردم فقط صبانت جشنواره های خوبی از نظر قیمت و حجم داره
    فرمایش شما متینه ولی فقط حجم مطرح نیست بحث ثبات سرویس هم مطرحه شکایتهایی که درباره عدم ثبات میشه در مورد صبانت بیشتره تا آسیاتک البته منطقه به منطقه فرق میکنه به همین علت من به ایشون عرض کردم روی سامانه نت سنج پلاس چک کنن البته برای اطمینان بیشتر از همسایه ای کسی در اطرافشون هم میتونن سوال کنن کدوم شرکت بهتره در اطرافشون

2. این کاربر از ariobarzan2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

فرمایش شما متینه ولی فقط حجم مطرح نیست بحث ثبات سرویس هم مطرحه شکایتهایی که درباره عدم ثبات میشه در مورد صبانت بیشتره تا آسیاتک البته منطقه به منطقه فرق میکنه به همین علت من به ایشون عرض کردم روی سامانه نت سنج پلاس چک کنن البته برای اطمینان بیشتر از همسایه ای کسی در اطرافشون هم میتونن سوال کنن کدوم شرکت بهتره در اطرافشون
    چون رابطه زیادی با همسایه ها ندارم مجبور شدم اینجا بپرسم و الا مشخصا همسایه ها بهتر می تونن کمک کنن توی این قضیه

پیشگامان خریدم 4.5 ترا 3 ماهه 111 تومن به نظرم هم میشه تستش کرد هم پول زیادی تو ریسک نزاشتم
    Last edited by mhroozbeh; 14-10-2020 at 12:51.

4. این کاربر از mhroozbeh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2020

پيش فرض

سلام منم جدیدا از بسته های ایرانسل استفاده میکنم سرعتش خیلی پایینه

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

آقا این پیشگامان چرا این شکلیه؟
    هر موقع بهشون زنگ میزنم کیفیت سرویسشون رو درست میکنن!!
    روز اول زنگ زدم سرعت دانلود300 کیلو بایته گفت همینه دیگه بعد دیدم خط رو از 4 مگ گذاشت روی8 مگ! رفتم سایتشون دیدم که زده خطی که به من فروختن تا 16 بایدباز باشه!
    زنگ زدم خط رو از 8 گذاشت روی 16
    سرعت دانلود خیلی بهتر شد
    بعد امروز گذاشتم دانلود چیزی هم دانلود نکردم! شروع کرده به محدود کردن! آخه 3 ماهه 4500!! دادی که من کی مصرف کنم؟ وقتی هی فرت و فرت قطعش می کنی
    الان بهشون زنگ زدم میگم چرا هی قطع میشه میگه مشکل از سیم کشیته ببر سره خط مودم رو بزن درست میشه!
    بعد میگه اسپلیترت رو هم اگه نو داری یه نو بزار گفتم دارم می زارم
    هیچ کدوم ازین کارها رو نکردم ولی الان داره با سرعت 2 مگ تقریبا دانلود می کنه عین فشنگ!!! خب یعنی هر دفه باید به این زنگ زد؟؟؟ چرا مثل آدم کار نمی کنن؟ یا واقعا هی میگن خطط نویز داره واقعا من نویز دارم؟ چرا خط قبلیم که مخابرات بود اصلا چنین مشکلی نداشتم!
    دوستان اگر کسی تجربه کار با پیشگامان داره لطفا راهنمایی کنه یا هر مدل تجربه دیگه ای
    ممنون

تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

آقا این پیشگامان چرا این شکلیه؟
    هر موقع بهشون زنگ میزنم کیفیت سرویسشون رو درست میکنن!!
    روز اول زنگ زدم سرعت دانلود300 کیلو بایته گفت همینه دیگه بعد دیدم خط رو از 4 مگ گذاشت روی8 مگ! رفتم سایتشون دیدم که زده خطی که به من فروختن تا 16 بایدباز باشه!
    زنگ زدم خط رو از 8 گذاشت روی 16
    سرعت دانلود خیلی بهتر شد
    بعد امروز گذاشتم دانلود چیزی هم دانلود نکردم! شروع کرده به محدود کردن! آخه 3 ماهه 4500!! دادی که من کی مصرف کنم؟ وقتی هی فرت و فرت قطعش می کنی
    الان بهشون زنگ زدم میگم چرا هی قطع میشه میگه مشکل از سیم کشیته ببر سره خط مودم رو بزن درست میشه!
    بعد میگه اسپلیترت رو هم اگه نو داری یه نو بزار گفتم دارم می زارم
    هیچ کدوم ازین کارها رو نکردم ولی الان داره با سرعت 2 مگ تقریبا دانلود می کنه عین فشنگ!!! خب یعنی هر دفه باید به این زنگ زد؟؟؟ چرا مثل آدم کار نمی کنن؟ یا واقعا هی میگن خطط نویز داره واقعا من نویز دارم؟ چرا خط قبلیم که مخابرات بود اصلا چنین مشکلی نداشتم!
    دوستان اگر کسی تجربه کار با پیشگامان داره لطفا راهنمایی کنه یا هر مدل تجربه دیگه ای
    ممنون
    برید روی سامانه نت سنج پلاس ببینید تو منطقه شما کدوم شرکت بهتره از همسایه ها هم پرس و جو کنید شرکتتون را عوض کنید

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

برید روی سامانه نت سنج پلاس ببینید تو منطقه شما کدوم شرکت بهتره از همسایه ها هم پرس و جو کنید شرکتتون را عوض کنید
    الان مودم استاتوس رو چک کردم روی 5 مگ بود سرعت! یه خاموش روشن کردم رفت روی 16 مگ! این چجوریاست؟ یعنی مشکل واقعا از نویزه یا اینکه اینا مثلا تو رو میزارن توی پر مصرفها بعد که مودم رو روشن خاموش می کنی خارج میشی و از محدودیت در میای؟ اینجوریه؟

تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

الان مودم استاتوس رو چک کردم روی 5 مگ بود سرعت! یه خاموش روشن کردم رفت روی 16 مگ! این چجوریاست؟ یعنی مشکل واقعا از نویزه یا اینکه اینا مثلا تو رو میزارن توی پر مصرفها بعد که مودم رو روشن خاموش می کنی خارج میشی و از محدودیت در میای؟ اینجوریه؟
    با خاموش روشن شدن مودم آی پی عوض میشه نویز هم فرق آنچنانی نمیکنه با خاموش روشن کردن
    اگر شما با مخابرات این مشکلات را نداشتید اشکال از ای اس پی کلا پیشگامان هم جزو شرکتهای مشکلداره شاتل یا آسیاتک را امتحان کنید

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

با خاموش روشن شدن مودم آی پی عوض میشه نویز هم فرق آنچنانی نمیکنه با خاموش روشن کردن
    اگر شما با مخابرات این مشکلات را نداشتید اشکال از ای اس پی کلا پیشگامان هم جزو شرکتهای مشکلداره شاتل یا آسیاتک را امتحان کنید
    این 3 ماه تمام بشه میگم جمش کنن میرم سراغ آی اس پی بعدی

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

سلام دوستان
    مبین نت جدیدا طرح فروش مودمو سیمکارت گذاشته و روی لینکش نوشته "به همراه مودم رومیزی نسل جدید TD-LTE " اطلاع دارید مودمش همونیه که ایرانسل تحت نام TFi60 میده؟
    لطفا اگه میدونید مدلش چیه سریع جواب بدین تا طرحش تموم نشده زود برم بگیرم!
    ممنون

اگه نباشه جاش خالی می مونه TRACKER's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2016

پيش فرض

باید تماس بگیرید که فکر کنم جوابشونو اینه که موقع تحویل مشخص میشه
    باید از عوامل فروش شهرتون بپرسید که آیا موجودی دارند یا نه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •