تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 90 از 116 اولاول ... 4080868788899091929394100 ... آخرآخر
نمايش نتايج 891 به 900 از 1151

نام تاپيک: ||| راهنمایی و مشاوره خرید مناسبترین سرویس دهنده اینترنت |||

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Dec 2016

پيش فرض

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از واگذاری فوری یک میلیون اشتراک اینترنت خانگی با اولویت کسانی که زودتر ثبت‌نام کنند از طریق سامانه [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] خبر داد.

محمدجواد آذری جهرمی در یک پست اینستاگرامی ضمن اشاره به این موضوع که خواسته مردم از وزارت ارتباطات کاهش قیمت اینترنت است اعلام کرد:

برای تحقق این درخواست، یک میلیون اشتراک خانگی، در مناطق شهری و روستایی آماده واگذاری است که پس از ثبت‌نام، اشتراک متقاضیان حداکثر در ۴۸ ساعت دایر خواهد شد.

به گفته آذری جهرمی «طبیعتاً برقراری اشتراک کسانی که سریع‌تر ثبت‌نام کنند در اولویت است اما یک میلیون اشتراک کافی نیست و فاز بعدی در شهریورماه واگذار خواهد شد.

اولویت ۴ برابر شدن سرعت برای کسانی است که اینترنت خانگی داشته باشند.»

وزیر ارتباطات همچنین وعده داد که به زودی «خدمات رایگانی» برای مشترکین خانگی ارائه خواهد شد.

https://dgto.ir/1ppt
    من رفتم این سایته هیچ شماره ای قبول نمیکنه سرکاریه دوم اینکه وزیر گفته یک میلیون واگذاری فوری خب تو مشهد هر منطقه ای که تماس گرفتن با مخابرات گفتن ده نفر بیار بعد فیبر کشی. در نتیجه اینم یک دروغ دیگه

اگه نباشه جاش خالی می مونه kenshikan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    اينترنت

پيش فرض

من رفتم این سایته هیچ شماره ای قبول نمیکنه سرکاریه دوم اینکه وزیر گفته یک میلیون واگذاری فوری خب تو مشهد هر منطقه ای که تماس گرفتن با مخابرات گفتن ده نفر بیار بعد فیبر کشی. در نتیجه اینم یک دروغ دیگه
    قربان اون سايت [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اساسا تاکيدش روي ورژن هاي دي اس ال هست (بيشتر هم تبليغيه براي vdsl). فيبر و اينها خوابي بيش نيست که مافياي مخابرات روي ميز واعظي وزير دولت قبل و وزير جوان دولت کنوني گذاشتن که از روزي که اومده سر کار داره هي تعريفش رو مي کنه. با چماق فيبر و ال تي ئي و نسل 4، توي سر سرعت هاي adsl زدن. وقتي يه سال بعد از شروع به کار دولت 12 هنوز دارن تو کشور کابلهاي مسي تلفن رو بر مي گردونن و مشتري هاي adsl بخش خصوصي رو مي دزدن، يعني اينا اين کاره نيستن داداش. وگرنه ادم عاقل تکنولوژي مسي رو که خودش ادعا مي کنه قديميه و بايد عوض شه رو نوسازي نمي کنه که تکنولوژي به قول خودش عتيقه adsl و vdsl رو جاش بفروشه.

آخرش هم دو سه ساله هنوز فيبر تا سر 99 درصد کوچه هاي کشور نيومده و در بهترين حالت شده بک-اند همين سيم کشي مسي، چه رسد به دم در خونه ها و آپارتمان ها. يعني ما حتي در حد FTTC هم نيستيم، ولي مافياي مخابرات و وزير برامون شعار FTTH سر مي دن. البته اگر هم فيبر بياد، اينقدر گرون هست که تا چند ده نفر مشتري پاش نباشه و هر کدوم يکي دو ميليون پيش پيشکي پياده نشن، براي مخابرات گرفتن مجوز شهرداري و کندن کوچه و فيبر کشيدن و پرکردنش صرف نداره. فقط اون محله هاي برگزيده ي از ما بهترون که دو سه سال پيش علمک فيبر کشيدن تا سر ديوار، شايد امروز تو اولويت فيبر باشن.

شما تشريف ببريد سايت مخابرات [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هنوز قيمت گذاري و هزينه هاي نصب و راه اندازيش معلوم نيست ميگه بيا درخواست پر کن مشخصات بده. عاقا شايد يهو گفتين 3 تا 5 ميليون خرجشه، شايد مشتري نخواد بره تو پاچه اش. شايد مشتري قيمت بدونه از الان روش حساب نکنه، بره يه خاک ديگه اي سر خودش بريزه. شايد ...

از اين ور ميگن فيبر، از اونور صحبت از سرعتهايي مي کنن که در حد همين adsl و vdsl هست. يعني چيزي که همين الان بيشتر مردم دارن رو مي خوان به اسم فيبر دوباره تو پاچه شون کنن. وقتي تو همين بازار ترکيده و عقب افتاده، همين الان شما مي تونيد با نسل 4 سرعت 40 تا 80 و 100 مگ داشته باشي، اونوقت مخابرات مياد براي فيبر زر زر 8 مگ و 16 مگ و 20 مگ مي کنه و ماکس پيشنهادش 50 مگ هست ( [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )، يعني اينها هنوز روح فيبر رو درک نکردن و کل اين نمايش خيمه شب بازي براي ارزيابي بازار و پيدا کردن مناطق پولدارنشين و کلاهبرداري تو روز روشن و کاسبي هست. يه چيزي شبيه پيش فروش خودرو با نرخ نامعلوم در زمان نامعلوم. ما آسيب پذيرها و متوسط ها بايد صبر کنيم بزرگان فيبر رو نوبر کنن، تا شايد چند سال ديگه نوبت مون بشه.

براي همين اون پاسخي که به شما دادن درسته. براي اينها فقط آپارتمان هاي ده واحد به بالا صرف داره، اونم اگه همه واحدها پايه باشن و علمک فيبر هم تا چند متري ساختمون اومده باشه.

3. 3 کاربر از kenshikan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه navidrezazadeh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2020

پيش فرض

مشکل درست شد...
    Last edited by navidrezazadeh; 04-07-2020 at 12:24.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Dec 2016

پيش فرض

رفتم مخابرات مرکزی منو فرستادن شرکت زیر ساخت اونجا یکی اومد گفت فیبر میخای گفتم اره گفت ببین ما کارتو راه میندازیم ولی یک لا دفتری پورسانتمون میشه مبلقی اندک گفتم باشه گفت شماره کارت میدم برو بریز وقتی خاستم برم یک عددی رو دیدم که نزدیک بود راه خونمو گم کنم حدود ده میلیون فیبر کشی و تجهیزات حدود ۲ میلیونم سه ساله فیبر پیش پرداخت منم پیچوندم اومدم بیرون و هزینه ای ندادم الان از اسم فیبر نوری فرار میکنم

6. 5 کاربر از mr.arbab28 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2020

پيش فرض

سلام دوستان
    من مصرفم ماهانه نزدیکه 200 گیگ هست یه سرویس دهنده معرفی کنید که هم قیمتش و هم کیفیتش مناسب باشه.
    الان مخابراتم از کیفیتش راضیم ولی حجمش برام کافی نیست.
    ممنون از شما

اگه نباشه جاش خالی می مونه kenshikan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    اينترنت

پيش فرض

سلام دوستان
    من مصرفم ماهانه نزدیکه 200 گیگ هست یه سرویس دهنده معرفی کنید که هم قیمتش و هم کیفیتش مناسب باشه.
    ممنون از شما
    توي بسته هاي 16 مگابيتي مخابرات تا 175 گيگ ماهانه رو ارائه مي کنه. بقيه اش هم با يه بسته حجمي 20 تا 40 گيگي جمع ميشه. تا اونجايي که قيمتهاي ثابت ها رو ديدم به نظرم اين ترکيب به صرفه ترين گزينه هست تا اينکه بخواهيد اپراتور رو عوض کنيد. با کمي مديريت برنامه ها شايد به بسته اضافي هم نياز نباشه. (تجربه شخصي بنده اينه که برنامه ها و اپ هاي مردم وله که ترافيک بسياري رو مي خوره و بخشي از ناله هاي مربوط به حجم دزدي، در واقع از همين نشتي هاي کوچيک ولي زياد گوشي ها و ... هست. اگه دانلود خودکار محتوا، به روز رساني هاي غيرضروري و استارت آپ برنامه هاي همه دستگاه هاي يک خانه/دفتر بسته بشه، مصرف 30 تا 50 درصد پايين مياد)

براي همين به همه دوستان توصيه مي کنم پيش از هزينه کردن براي گزينه هاي بالاتر مطمئن بشن کف نياز واقعي مجموعه شون افزايش پيدا کرده و نشتي ندارن.

طرحهاي TP7303 و TP7304 مبين نت هم نياز شما رو کاور ميکنن. اگر بتونيد بار ترافيک رو ميون شب و روز پخش کنيد اضافه هم مياريد. (1440 گيگ 6 ماهه و يا 3000 گيگ سالانه 900 تومن)
    Last edited by kenshikan; 06-07-2020 at 15:06.

9. 2 کاربر از kenshikan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه Mi74d's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2020

پيش فرض

سلام دوستان
    ممنون از شما
    درود؛ من فن آوا رو پیشنهاد میکنم؛ سرعت8- 1ماه- 320گیگ بین الملل 64هزار تومن؛ سرعت 6 مگ هم داره 250گیگ 58هزارتومن.
    کاربر بالایی هم مخالف حرفشون هستم شما بروز رسانیم ببندی و ویندوز و برنامه هاشو اپدیتاشو غیرفعال کنی تاثیر خاصی نداره چونکه خود شرکتا محاسبه میزان مصرفی رو افزایش دادن یعنی اگه 1 گیگ مصرف کنید، برای شما 1گیگ هست ولی شرکت اینترنتی مثلا 1گیگ و 200 مگ محاسبه میکنه و اگر 10گیگ مصرف کنید به همین فرمول بیشتر محاسبه میکنه مثلا 12گیگ(بطور دقیق از فرمول محاسبشون اطلاع ندارم)
    Last edited by Mi74d; 06-07-2020 at 21:06.

11. این کاربر از Mi74d بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2020

پيش فرض

سلام کسی دیده بان نت داره؟ چطوره کیفیتش؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

منطقه هجرت کدوم شرکت پیشنهاد میشه
    تقریبا نزدیک هستم به خود مخابرات

Sent from my SM-A715F using Tapatalk

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

منطقه هجرت کدوم شرکت پیشنهاد میشه
    تقریبا نزدیک هستم به خود مخابرات

Sent from my SM-A715F using Tapatalk

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •