تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 89 از 116 اولاول ... 397985868788899091929399 ... آخرآخر
نمايش نتايج 881 به 890 از 1151

نام تاپيک: ||| راهنمایی و مشاوره خرید مناسبترین سرویس دهنده اینترنت |||

داره خودمونی میشه navidrezazadeh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2020

پيش فرض

خیلی موافق شما هستم ///جالبش اینکه همه isp ها یک لیستی دارن که میگن نیم بها حساب میشه یعنی از حجم نت ولی من حتی از شاتل لند که واسه خودشون هست دانلود کردم کاملا حجم کم کرده///البته تو اخبار نشون داد که وزیر میگفت یک اشتباه بوده برگشت داده میشه حتی برای شاد هم کلا رایگان میکنن/////ولی باید گفت الله و اعلم

2. 3 کاربر از navidrezazadeh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه champion saleh's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2020
    محل سكونت
    زمین خدا

پيش فرض

سلام اگه دنبال یه سرویس دهنده خوب هستین آسیاتک گزینه خوبیه.
    هم پشتیبانیش تقریبا خوبه و هم خیلی کم قطعی داره.قیمت هاش هم به صرفه اس
    سرعتش هم خوبه

4. 2 کاربر از champion saleh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن آنتی ویروس Dr Nima's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2014

11 واگذاری فوری یک میلیون اشتراک اینترنت خانگی به ترتیب اولویت ثبت‌نام

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از واگذاری فوری یک میلیون اشتراک اینترنت خانگی با اولویت کسانی که زودتر ثبت‌نام کنند از طریق سامانه [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] خبر داد.

محمدجواد آذری جهرمی در یک پست اینستاگرامی ضمن اشاره به این موضوع که خواسته مردم از وزارت ارتباطات کاهش قیمت اینترنت است اعلام کرد:

برای تحقق این درخواست، یک میلیون اشتراک خانگی، در مناطق شهری و روستایی آماده واگذاری است که پس از ثبت‌نام، اشتراک متقاضیان حداکثر در ۴۸ ساعت دایر خواهد شد.

به گفته آذری جهرمی «طبیعتاً برقراری اشتراک کسانی که سریع‌تر ثبت‌نام کنند در اولویت است اما یک میلیون اشتراک کافی نیست و فاز بعدی در شهریورماه واگذار خواهد شد.

اولویت ۴ برابر شدن سرعت برای کسانی است که اینترنت خانگی داشته باشند.»

وزیر ارتباطات همچنین وعده داد که به زودی «خدمات رایگانی» برای مشترکین خانگی ارائه خواهد شد.

https://dgto.ir/1ppt

آخر فروم باز mojtaba2321's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

من توی این سایت رفتم اما همش سرویس های adsl رو میاره و خبری از vdsl نیست!!!!!!!!!!!!!
    وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از واگذاری فوری یک میلیون اشتراک اینترنت خانگی با اولویت کسانی که زودتر ثبت‌نام کنند از طریق سامانه [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] خبر داد.

محمدجواد آذری جهرمی در یک پست اینستاگرامی ضمن اشاره به این موضوع که خواسته مردم از وزارت ارتباطات کاهش قیمت اینترنت است اعلام کرد:

برای تحقق این درخواست، یک میلیون اشتراک خانگی، در مناطق شهری و روستایی آماده واگذاری است که پس از ثبت‌نام، اشتراک متقاضیان حداکثر در ۴۸ ساعت دایر خواهد شد.

به گفته آذری جهرمی «طبیعتاً برقراری اشتراک کسانی که سریع‌تر ثبت‌نام کنند در اولویت است اما یک میلیون اشتراک کافی نیست و فاز بعدی در شهریورماه واگذار خواهد شد.

اولویت ۴ برابر شدن سرعت برای کسانی است که اینترنت خانگی داشته باشند.»

وزیر ارتباطات همچنین وعده داد که به زودی «خدمات رایگانی» برای مشترکین خانگی ارائه خواهد شد.

https://dgto.ir/1ppt

کاربر فعال انجمن سرویس دهنده های اینترنت
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

به ‌صرفه‌ ترین سرویس برای کسانی که مصرف ماهیانه‌شان تا 120 گیگ است، سرویس 8 مگ یکساله صبانت با 1000 گیگ بین‌الملل و 90 درصد تخفیف در مصرف شبانه و قیمت ماهانه 25 هزار تومن است.
    برای مصرف ماهیانه 120 تا 350 گیگ جشنواره های وب به صرفه‌ تر است.
    برای مصرف بالای 350 گیگ جشنواره پیشگامان به صرفه تر است.
    Last edited by 971971; 15-06-2020 at 00:29.

8. 2 کاربر از 971971 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز mojtaba2321's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

من توی این سایت رفتم اما همش سرویس های adsl رو میاره و خبری از vdsl نیست!!!!!!!!!!!!!
    کسی نمیدونه؟؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه rezausa2020's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

دوستان من بین مخابرات و شاتل گیر کردم . واسه گیم کدوم بهتره؟ بعد مثلا من سرویس 8مگ بگیرم باز میزارن تا 16 یا نه؟ چون مثلا من واقعا 300 گیگ مصرف ندارم 180گیگشم زیاده که سرعتش 8ئه

داره خودمونی میشه Mi74d's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2020

پيش فرض

دوستان من بین مخابرات و شاتل گیر کردم . واسه گیم کدوم بهتره؟ بعد مثلا من سرویس 8مگ بگیرم باز میزارن تا 16 یا نه؟ چون مثلا من واقعا 300 گیگ مصرف ندارم 180گیگشم زیاده که سرعتش 8ئه
    درود؛ در حال حاضر بخاطر خرابی فیبر خلیج فارس کل شرکتا پینگشون در سرور خاورمیانه بازی ها خرابه؛ اما اگر در سرور اروپا بازی می کنین، شاتل برای گیم بهتره، شاتل به صورت رایگان پروفایل گیم رو روی خطتتون فعال میکنه و پینگتون مثلا از 120 میاد تا 90 که به گمانم مخابرات همچنین خدماتی ارایه نده. برای فعال سازی پروفایل گیم باید با تماس یا چت انلاین به پشتیبانی شاتل پیام بدید که میخواید پروفایل گیم رو فعال کنید و اگر نویز خطتون زیاد نباشه فعال میکنن.

اگه نباشه جاش خالی می مونه TRACKER's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2016

پيش فرض

بحث پینگ خیلی متناوب هست

من توی شهر کوچیکم..... مخابرات داشتم و پینگم حدود 60 یود تا 100 (کانتر)

اومدم آسیاتک، وقتی گیم رو فعال میکنم تقریبا همون مقدار میشه شاید یکم بیشتر (مخابرات گیم و اینا نداره کلا خدماتش ضعیفه)

ولی خیلی از دوستان اینجا از پینگ مخابرات مینالند (که من حدس میزنم تو مناطق شلوغی زندگی میکنند)

من با ایرانسل، پینگ 60 حتی 50 گاها میگیرم (بسته به سروری که تو کانتر بهش وصل میشم) ولی روی خط ثابت که باید پینگ کمتری داشته باشم.... ندارم

اگه نباشه جاش خالی می مونه kenshikan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    اينترنت

پيش فرض

اون سايت به شما گزينه هاي نزديک بهتون رو برپايه مرکز و رنج شماره تلفن ميده. اگه vdsl پيشنهاد نداده يعني سرويس اش در مرکز تلفن تون وجود نداره. باشيد شايد در آينده فرجي شد.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •