تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 8 از 116 اولاول ... 4567891011121858108 ... آخرآخر
نمايش نتايج 71 به 80 از 1151

نام تاپيک: ||| راهنمایی و مشاوره خرید مناسبترین سرویس دهنده اینترنت |||

اگه نباشه جاش خالی می مونه samannnn.hannibal's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

سلام دوستان
    من برای منطقه شادآباد (تهران) نیاز به یه اینترنت با سرعت خوب دارم که دانلود شبانه هم داشته باشه.
    الآن از پارس‌آنلاین دارم ولی مشکلم اینه که من استفاده شبم هم معمولا شبی حدود ۵۰۰-۶۰۰ مگ هست و نتم روی پارس‌آنلاین بخاطر همین استفاده شبونه خیلی وقت‌ها تموم میشه و مجبورم چند بار طی ماه حجم بگیرم که این واقعا ناراحت‌کننده‌ست.
    بنظرتون از چه سرویس‌دهنده‌ای بگیرم که این مشکل دیگه برام پیش نیاد؟
    برای یکی از خطوط از شاتل گرفتیم و متأسفانه سرعتش بقدری افتضاحه که از همون خرید پشیمونیم و نمیدونم چطور هی داره رتبه اول رو می‌گیره!
    سرویس‌های مخابرات هم نمیدونم چطورن و در مورد شرکت‌های دیگه کلا اطلاعات چندانی ندارم. ممنون میشم راهنماییم کنین.
    سلام شهراد بگیر خوبه شمارش 48650

داره خودمونی میشه tahan4868's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

در حال حاضر بهترین شرکت ارایه دهنده اینترنت ADSL که شبانه رایگان و سرعت و قیمت مناسب داشته باشه چیه ؟ ( بیشتر اهل دانلود ام ) ممنون .

تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

در حال حاضر بهترین شرکت ارایه دهنده اینترنت ADSL که شبانه رایگان و سرعت و قیمت مناسب داشته باشه چیه ؟ ( بیشتر اهل دانلود ام ) ممنون .
    ماهی چه قدر دانلود شبانه نیاز داری؟

4. این کاربر از samannnn.hannibal بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    مــــــــشهد

پيش فرض

سلام
    من یک کافی نت دارم چون خط فیبر نوری هستش فقط شرکت مخابرات رو مجبورم داشته باشم الان مدت دوهفته هست سرویسم قطع هست الان مودم 4جی ایرانسل بگیرم بهتره ؟ یا وایمکس ؟ مهم برای من سرعت هستش مبین نت سرعت خوبی اینجا نداره و به صرفه هم نیست

داره خودمونی میشه tahan4868's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

ماهی چه قدر دانلود شبانه نیاز داری؟
    هر چه بیشتر بهتره ! شبی حداکثر 10 تا 12 گیگ !

اگه نباشه جاش خالی می مونه cj-afshin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من شهراد نت داشتم (نه شهراد شبکیه ها.تشابه اسمی دارن باهم).بد نیست ولی آقا ما اومدیم نت همسایه هامونو هک کردیم دیدیم به به همسایه پایینی ما آسیا تک داره سرعت دانلودش ساعت رایگان از شبکه داخلی ایران(اینترانت) 1.100 مگابایت بز ثانیس.سرویسش رو چک کردم دیدیم 1 مگ 6 گیگ در ماه،2تا 5 نیم بها و 5 تا 8 صبح رایگانه.در حالی که من از شهراد نت همین 1 مگ رو میگرفتم سرعت شیش چه اینترانت چه اینترنت 100 بیشتر نمیشد این شد که دیدم آسیا تک ازش سرتره
    دلایلم رو عرض میکنم
    1-با سرویس های مشابهی که من نگاه کردم یعنی 1 مگ 10 گیگ در ماه 2 تا 8 صبح رایگان،آسیا تک 3-4 هزار تومن ارزونتر درمیاد
    2-ساعت رایگان دانلود از شبکه داخلی ایران (مثلا اکثر آپلود سنتر های ایرانی مثل 4upld ) نه تنها افت سرعت نداره.بلکه سرعتت از 600 700 روزانه به 1200 هم میرسه که درواقع شما ساعتی میتونی حدودا بیشتر از 3 گیگ دانلود کنی
    3-آپلود از حجمت کم نمیکنه.به این صورت که شما با استفاده معمولی از اینترنت(بدون انجام بازی آنلاین) حدود 20 درصد از حجمتون صرف ارسال دیتا یا همون آپلود میشه که از این نظر آسیا تک چون اپلود free داره خیلی به صرفه تره
    4-جدیدا آسیاتک امکانی برقرار کرده که ارتباط بین دو آسیاتکی بدون محدودیت سرعت برقرار میشه.مثلا اگه شما آسیاتک داشته باشی و آپلودسنتری هم که میخوای ازش سرویس بگیری آسیاتک بهش نت داده باشه شما بدون محدودیت سرعت میتونی دانلود کنی. کار دیگه ای میشه کرد و میشه به تمام اینترنت بدون محدودیت سرعت دسترسی پیدا کرد رو نمیگم که همه نفهمن.هرکی خواست پیام خصوصی بده.

به هر حال تجربه شخصی بود و من تاحالا شاتل و پارس آنلاین رو استفاده نکردم که ببینم اونا بهترن یا نه
    امیدوارم مفید باشه

8. این کاربر از cj-afshin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

سلام
    من یک کافی نت دارم چون خط فیبر نوری هستش فقط شرکت مخابرات رو مجبورم داشته باشم الان مدت دوهفته هست سرویسم قطع هست الان مودم 4جی ایرانسل بگیرم بهتره ؟ یا وایمکس ؟ مهم برای من سرعت هستش مبین نت سرعت خوبی اینجا نداره و به صرفه هم نیست
    مبین نت حجم دزده کلا دور وایمکس رو خط بکش / از آسیاتک رو خط فیبرنوری میتونی بگیریا

تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

هر چه بیشتر بهتره ! شبی حداکثر 10 تا 12 گیگ !
    همچین جایی دیگه وجود نداره

11. این کاربر از samannnn.hannibal بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

من شهراد نت داشتم (نه شهراد شبکیه ها.تشابه اسمی دارن باهم).بد نیست ولی آقا ما اومدیم نت همسایه هامونو هک کردیم دیدیم به به همسایه پایینی ما آسیا تک داره سرعت دانلودش ساعت رایگان از شبکه داخلی ایران(اینترانت) 1.100 مگابایت بز ثانیس.سرویسش رو چک کردم دیدیم 1 مگ 6 گیگ در ماه،2تا 5 نیم بها و 5 تا 8 صبح رایگانه.در حالی که من از شهراد نت همین 1 مگ رو میگرفتم سرعت شیش چه اینترانت چه اینترنت 100 بیشتر نمیشد این شد که دیدم آسیا تک ازش سرتره
    دلایلم رو عرض میکنم
    1-با سرویس های مشابهی که من نگاه کردم یعنی 1 مگ 10 گیگ در ماه 2 تا 8 صبح رایگان،آسیا تک 3-4 هزار تومن ارزونتر درمیاد
    2-ساعت رایگان دانلود از شبکه داخلی ایران (مثلا اکثر آپلود سنتر های ایرانی مثل 4upld ) نه تنها افت سرعت نداره.بلکه سرعتت از 600 700 روزانه به 1200 هم میرسه که درواقع شما ساعتی میتونی حدودا بیشتر از 3 گیگ دانلود کنی
    3-آپلود از حجمت کم نمیکنه.به این صورت که شما با استفاده معمولی از اینترنت(بدون انجام بازی آنلاین) حدود 20 درصد از حجمتون صرف ارسال دیتا یا همون آپلود میشه که از این نظر آسیا تک چون اپلود free داره خیلی به صرفه تره
    4-جدیدا آسیاتک امکانی برقرار کرده که ارتباط بین دو آسیاتکی بدون محدودیت سرعت برقرار میشه.مثلا اگه شما آسیاتک داشته باشی و آپلودسنتری هم که میخوای ازش سرویس بگیری آسیاتک بهش نت داده باشه شما بدون محدودیت سرعت میتونی دانلود کنی. کار دیگه ای میشه کرد و میشه به تمام اینترنت بدون محدودیت سرعت دسترسی پیدا کرد رو نمیگم که همه نفهمن.هرکی خواست پیام خصوصی بده.

به هر حال تجربه شخصی بود و من تاحالا شاتل و پارس آنلاین رو استفاده نکردم که ببینم اونا بهترن یا نه
    امیدوارم مفید باشه
    آسیاتک زرنگ تر از اینحرفاس جوری حجمت رو هاپولی میکنه که از خواب بیدار نشه کسی

اگه نباشه جاش خالی می مونه cj-afshin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

والله شهرادم همچین کم ازمون نمیدزدید10 گیگ تو 12 روز تموم میشد بدون کوچکترین دانلود حتی 5 مگ تو ساعت رایگان
    کل عید نبودم مودمم خاموش بود اومدم 2 گیگم رفته بود

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •