تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 69 از 116 اولاول ... 195965666768697071727379 ... آخرآخر
نمايش نتايج 681 به 690 از 1151

نام تاپيک: ||| راهنمایی و مشاوره خرید مناسبترین سرویس دهنده اینترنت |||

داره خودمونی میشه dddmmm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

بسته های جدید سیم کارت 4G شرکت های وب. های وب شبکه اختصای سراسری در کل ایران با فرکانس طلایی 800 هستش. با وجود پوشش تمام شهر ها و روستاهای کشور فقط به کد پستی روستا فروش دارند اما شما می توانید وقتی ثبت نام می کنید کد پستی یک روستا که تحت پوشش هست رو وارد کنید. -- اگر تهران هم باشید موقعی که برای ارسال تماس می گیرند میتونید بگید بجای ارسال به اون روستا حضوری در دفتر شرکت واقع در تهران تحویل می گیرید..

حتما باید گوشی موبایل و یا مودمتون از باند 800 4G پشتیبانی کنه. برای اینکه تست کنید محلتون پوشش داره هم میتونید سایت رو چک کنید هم با جستجو دستی شبکه ببینید شبکه 43212 رو پیدا می کنید یا نه.
    راستی تو نقشه هاش جدیدا مراکز استان ها رو حذف کرده. پوشش داره اما حدف کردند کسی از شهرها خرید نداشته باشه که با کد پستی روستایی این مورد رو دور میزنید.

قیمت بسته هاش از رایتل. ایرانسل . مبین نت. همراه اول خیلی بهتره.. تازه اپراتور مجازی نیس شبکه اختصاصی داره.

این طرح فورجی سراسری که به اصطلاح 4G روستایی میگن توسط دولت چند سال پیش کلید خورد و مجری اجرای اون های وب هست. معمولا هم شبکه اش خالی از مشترک هست برا همین سرعتش خوبه.

اطلاعات بیشتر:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    مطمئن هستید روی 43212 خدمات میده ؟؟
    همه روستاها رو پوشش میده یا تنها جاهایی که رو نقشه سایتش پوشش داده ؟؟

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

آخر فروم باز Vahid67's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    پاي كامپيوتر

پيش فرض

دوستان اینجا کسی سرویس گیمینگ از پارس آنلاین یا شاتل توی مرکز مخابرات کرمی داره؟
    برای فیفا19 میخوام پینگ خیلی برام مهمه
    الان TD LTE ایرانسل دارم پینگ بین 100 تا 120 متغیر هستش اکثر اوقات ولی توی فیفا19 کانکشن خوب نیست!

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2014

پيش فرض

سلام
    الان اینترنت 2-8مگ با ماهی حداقل 15گیگ توی جشنواره ها کمترین قیمت برای کجاست؟دنبال ماهی زیر 20 تومن هستم که یکی دومورد پارس انلاین و صبا نت دیدم،کدامشون بهتره

کاربر فعال انجمن اینترنت misam5526's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

سلام
    الان اینترنت 2-8مگ با ماهی حداقل 15گیگ توی جشنواره ها کمترین قیمت برای کجاست؟دنبال ماهی زیر 20 تومن هستم که یکی دومورد پارس انلاین و صبا نت دیدم،کدامشون بهتره
    طرحهای صبانت و مخابرات هر دو برای حداقل سرعت 2 مگ و قیمت کم خوب هستن. (ماهی 12500 در میاد طرح 150 هزارتومنی در سال هر دو) که برای این قیمت و سرعت مخابرات ماهی 40 گیگ حجم بین الملل میده و صبانت ماهی 32 گیگ حجم بین الملل.

5. این کاربر از misam5526 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2014

پيش فرض

طرحهای صبانت و مخابرات هر دو برای حداقل سرعت 2 مگ و قیمت کم خوب هستن. (ماهی 12500 در میاد طرح 150 هزارتومنی در سال هر دو) که برای این قیمت و سرعت مخابرات ماهی 40 گیگ حجم بین الملل میده و صبانت ماهی 32 گیگ حجم بین الملل.
    میشه طرحشون بگذارید عکس یا لینک
    پارس آنلاین،فروشنده منطقه مون طرح ویژه گذاشته بود 100تومن 8مگ میفروشه 6ماه180 گیگ،البته شبانه اش نمیدونم چطوره،اون بنظرتون میارزه یا این مخابرات؟

کاربر فعال انجمن اینترنت misam5526's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

میشه طرحشون بگذارید عکس یا لینک
    پارس آنلاین،فروشنده منطقه مون طرح ویژه گذاشته بود 100تومن 8مگ میفروشه 6ماه180 گیگ،البته شبانه اش نمیدونم چطوره،اون بنظرتون میارزه یا این مخابرات؟
    در این تاپیک دوستان طرح ها رو قرار میدن. اینجا رو ببینید:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در مورد سوال دوم، جشنواره ای که گفتید 6 ماهه، بعدش تضمینی برای تمدید نداره پارس. ممکنه جشنواره تمدید بزاره یا نه برای همین 6 ماه بعد ممکنه باز مجبور به شرکت عوض کردن بشید. شبانش هم من نمیدونم وضعیت فعلی چطوره. قبلا سرویسهای جشنواره پارس شبانه رایگان نداشتند (تا پاییز اینطور بود حداقل)

8. این کاربر از misam5526 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز light's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    گیلان

پيش فرض

بین شاتل. اسیانک. پارس انلاین. صبانت موندم
    جشنوارخ گدوم بهتر و اررونتره ؟
    حدود ۱۵۰گیگ ماهانه میخوام.
    شاتل شبانه داره که ۱۰تومن جدا میگیره و سرعت واقعی هست
    اسیاتک گفت ۷۵۰۰ و سرعت ۵۱۲ میدن ! [emoji52][emoji52][emoji52]
    این جشنواره ها نقدی هستن ؟ اخه نداریم همون اول اون همه بدیم [emoji52][emoji52][emoji52]

Sent from Galaxy s8

داره خودمونی میشه msf66's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

سلام بچه ها
    الان کدوم شرکت اینترنت شبانه رایگان داره؟؟
    ممنون میشم برام لیست کنید
    دوستان خواهشا جواب بدید و راهنماییم کنید به اینترنت شبانه رایگان نیاز دارم مصرفم خیلی زیاده
    توی گوگل سرچ میکنم مینویسه شبانه داره میرم داخل ولی نداره کلا سردگم شدم
    ممنونم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2019

پيش فرض

سلام دوستان از بین شرکت های مخابرات و شاتل و پارس آنلاین کدوم رو پیشنهاد میدین؟
    طرح غزال مخابرات واقعیه؟ سرعت چند برابری تو چه شرایطی میده؟
    پینگ کدوم اپراتور بهتره؟(جدا از سرویس گیمینگ)
    ممنون میشم پاسخ بدین

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2019

پيش فرض

دوستان خواهشا جواب بدید و راهنماییم کنید به اینترنت شبانه رایگان نیاز دارم مصرفم خیلی زیاده
    توی گوگل سرچ میکنم مینویسه شبانه داره میرم داخل ولی نداره کلا سردگم شدم
    ممنونم
    سلام.دوست عزیز اگه ممکنه بفرمایید حجم مصرفیتون چقدره و چقدر میخواید هزینه کنید..اخیرا شبانه رایگان تقریبا معنی خودش رو از دست داده و شرکتهای مختلف حجم به اندازه کافی ارایه میدن...شاتل با ده هزارتومان هزینه بیشتر شبانه رایگان به من دادن..مخابرات در کمپین رنگین 1500گیگ شبانه روی بعضی طرح ها میده..

13. این کاربر از salam4802 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •