تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 68 از 116 اولاول ... 185864656667686970717278 ... آخرآخر
نمايش نتايج 671 به 680 از 1151

نام تاپيک: ||| راهنمایی و مشاوره خرید مناسبترین سرویس دهنده اینترنت |||

اگه نباشه جاش خالی می مونه javadth's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    ژاپن

پيش فرض

برای منطقه نواب تهران کدوم شرکت خوبه ؟ پارس انلاین خوبه ؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2015

پيش فرض

سلام
    نت adsl دارم ولی سرعت دانلود 800 کیلوبایته و قطع و وصلی خیلی زیاده. میگن چون خونه خیلی قدیمیه نویز خط زیاده
    تو فکر افتادم td lte ایرانسل بگیرم برای کارای روزمره و بازی. دانلود هامو با همون adsl انجام میدم
    بازی خیلی برام مهمه و پینگ کم میخوام. شنیدم که انگار اگه از آسیاتک بگیرم همین ایرانسله ولی نت تایپ 2 میده. درسته؟ چون برای بازی با کنسول خیلی اهمیت داره. بسته های آسیاتک هم همینه؟ اصن به کارم میاد td lte اینترنت؟ اینترنت وایرلس بگیرم بهتر نیست؟ یه گوشی هم دارم که بخوام به عنوان مودم استفاده کنم ازش. تفاوت سرعت و پینگ مودم+td با گوشی+4g چقدره؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

سلام دوستان
    نیاز به اینترنت برای دیدن دوربین یک انبار داریم
    به نظرتون چقدر حجم و چه سرعتی برای یک سالش کافیه؟
    کیفت دوربین فول اچ دیه و چهار تا دوربین داره
    روزی هم بیشتر از یک ساعت نیاز به دیدن نداره

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

دوستان اینترنت به جز مخابرات تو پرند چی هستش؟
    مرسی

داره خودمونی میشه tahan4868's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

نیاز به اینترنت با ترافیک ماهانه حداقل 200 گیگ به بالا و قیمت مناسب و سرعت بالا هستم.
    لطفا راهنمایی کنید .

کاربر فعال انجمن اینترنت misam5526's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

نیاز به اینترنت با ترافیک ماهانه حداقل 200 گیگ به بالا و قیمت مناسب و سرعت بالا هستم.
    لطفا راهنمایی کنید .
    سرعت و بودجه مورد نظرتونم بگید. و اینکه موارد استفادتون از اینترنت چه مواردیه. در اخر توان پرداخت چندماهه در سرویسهای جشنواره رو دارید یا خیر؟

7. این کاربر از misam5526 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2019

پيش فرض

درود
    من دنبال یه سرویس دهنده هستم که اینترنتش واسه استریم ویدیو مناسب باشه. شاتل داشتم که خوب بود فقط ساعت ده تا دوازده شب مشکل کندی داشت و فن اوا دارم که وحشتناکه . الان هم میخوام از پارس انلاین سرویس بگیرم دوستان اگه نظری دارند لطف کنن در میون بذارن در ضمن من از بندرعباس هستم
    سپاس

داره خودمونی میشه tahan4868's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

سرعت و بودجه مورد نظرتونم بگید. و اینکه موارد استفادتون از اینترنت چه مواردیه. در اخر توان پرداخت چندماهه در سرویسهای جشنواره رو دارید یا خیر؟

سرعت 10مگ به بالا
    بودجه ماهانه 20 هزار تومان به بالا
    وب گردی و بیشتر دانلود
    سه ماهه
    تمرکز اصلی ترافیک بالا و سرعت واقعی

کاربر فعال انجمن اینترنت misam5526's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

سرعت 10مگ به بالا
    بودجه ماهانه 20 هزار تومان به بالا
    وب گردی و بیشتر دانلود
    سه ماهه
    تمرکز اصلی ترافیک بالا و سرعت واقعی
    نکته اول اینکه که گذشته از تبلیغات شرکتها، سرعت و کیفیت واقعی (تک کانکشن و نه فقط در دانلود منیجر) و ترافیک خیلی زیاد با هم جور در نمیاد...
    نکته دوم برای سرعت 10 مگ به بالا که میشه 16 مگ بودجه ماهانه از 50 هزار تا 80 هزار باید در نظر بگیری (جشنواره ارزون 6 ماهه تا سرویس ساده ماهانه)

به عنوان پیشنهاد

1- سرویسها و جشنواره های شرکت دیده بان نت وجود داره با ترافیک بسیار نسبت به قیمت زیاد اما کیفیت نتش واقعا بده و بیشتر به درد کسایی میخوره که تمرکز اصلیشون دانلوده

2- جشنواره غزال مخابرات هست که کیفیت قابل قبولی رو در خیلی از مناطق داره ولی حجم انچنان نمیده. مثلا سرویس 3ماهه 8مگبا 90 گیگ حجم خارجی رو میده ماهی 40 تومن. و سرویس 6 ماهه 8 مگ با 90 گیگ ترافیک رو میده ماهی 25 هزار تومن. (باید مبلغ سه ماهه یا شش ماهه زمان خرید کلا پرداخت بشه)

3- جشنواره صبانت هم هست که سرویس 8 مگ رو با ماهی 128 گیگ ترافیک خارجی میده ماهی 30 هزار (180 هزار در کل که زمان خرید باید پرداخت بشه)

در صورتی که سرویس رو غیر جشنواره و بصورت ماهانه بگیرید اکثر شرکتها بابت سرعت 8 مگ 50 هزار تومن میگیرن و ترافیک هم از 150 گیگ پارس، 175 گیگ شاتل و 200 گیگ اسیاتک و ... متغیره

11. این کاربر از misam5526 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه iran100's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

بسته های جدید سیم کارت 4G شرکت های وب. های وب شبکه اختصای سراسری در کل ایران با فرکانس طلایی 800 هستش. با وجود پوشش تمام شهر ها و روستاهای کشور فقط به کد پستی روستا فروش دارند اما شما می توانید وقتی ثبت نام می کنید کد پستی یک روستا که تحت پوشش هست رو وارد کنید. -- اگر تهران هم باشید موقعی که برای ارسال تماس می گیرند میتونید بگید بجای ارسال به اون روستا حضوری در دفتر شرکت واقع در تهران تحویل می گیرید..

حتما باید گوشی موبایل و یا مودمتون از باند 800 4G پشتیبانی کنه. برای اینکه تست کنید محلتون پوشش داره هم میتونید سایت رو چک کنید هم با جستجو دستی شبکه ببینید شبکه 43212 رو پیدا می کنید یا نه.
    راستی تو نقشه هاش جدیدا مراکز استان ها رو حذف کرده. پوشش داره اما حدف کردند کسی از شهرها خرید نداشته باشه که با کد پستی روستایی این مورد رو دور میزنید.

قیمت بسته هاش از رایتل. ایرانسل . مبین نت. همراه اول خیلی بهتره.. تازه اپراتور مجازی نیس شبکه اختصاصی داره.

این طرح فورجی سراسری که به اصطلاح 4G روستایی میگن توسط دولت چند سال پیش کلید خورد و مجری اجرای اون های وب هست. معمولا هم شبکه اش خالی از مشترک هست برا همین سرعتش خوبه.

اطلاعات بیشتر:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •