تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 105 از 116 اولاول ... 55595101102103104105106107108109115 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,041 به 1,050 از 1153

نام تاپيک: ||| راهنمایی و مشاوره خرید مناسبترین سرویس دهنده اینترنت |||

پروفشنال tranceyou's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان عزیز ، بنده در حاضر سرویس شاتل دارم روی حالت 16 مگ گیمینگ ولی مدتیه که داره واقعا کلافه میکنه
    با نوسان پینگی که داره ، خودتون هم میدونی که نوسان در بازی های انلاین چقدر عذاب آوره، حالا میخوام بدونم در حال حاضرچه
    شرکتی رو توصیه میکنید که بگیرم که توی کرج جوابگو باشه و اینقدر نوسان پینگ نداشته باشه.

اگه نباشه جاش خالی می مونه kenshikan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    اينترنت

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان عزیز ، بنده در حاضر سرویس شاتل دارم روی حالت 16 مگ گیمینگ ولی مدتیه که داره واقعا کلافه میکنه
    با نوسان پینگی که داره ، خودتون هم میدونی که نوسان در بازی های انلاین چقدر عذاب آوره، حالا میخوام بدونم در حال حاضرچه
    شرکتی رو توصیه میکنید که بگیرم که توی کرج جوابگو باشه و اینقدر نوسان پینگ نداشته باشه.
    سلام
    متاسفانه: مخابرات

پروفشنال Silent TR's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

سلام شرکتی هست سبک زیتل بیاد مودم اوت دور تی دی ال تی نصب کنه ؟ ولی خوب سرویس حجمی داشته باشه
    زیتل خیلی هزینه ماهیانش گرونه

تو محلی که هستیم هم سیم ها تلفن داغونه باید tdlte بگیرم . حدودا تا 15 20 گیگ حجم بسه برام فقط مودم اوت دور میخوام چون انت دهی سیم کارت هم جالب نیست (سمت دریاچه چیتگر)

پروفشنال ariobarzan2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

سلام شرکتی هست سبک زیتل بیاد مودم اوت دور تی دی ال تی نصب کنه ؟ ولی خوب سرویس حجمی داشته باشه
    زیتل خیلی هزینه ماهیانش گرونه

تو محلی که هستیم هم سیم ها تلفن داغونه باید tdlte بگیرم . حدودا تا 15 20 گیگ حجم بسه برام فقط مودم اوت دور میخوام چون انت دهی سیم کارت هم جالب نیست (سمت دریاچه چیتگر)
    سلام مبین نت و ایرانسل و شاتل این تکنولوژی را دارند شما میتونید برید تو سایتاشون و جستجو کنید و ببینید منطقه شما را پوشش میدن؟ همچنین یک سری شرکت دیگه هم هستند که از دکلهای شرکتهای دیگه استفاده میکنن مثل وینکس ضمنا شما یک راهکار دیگه هم دارید و اون استفاده از روش point to point یا همون نقطه به نقطه است که اونم یک روش وایرلسه و شرکتای ای دی اس ال مثل شاتل یا پیشگامان و غیره ارائه میدن از اون مودمهایی که سیمکارت میخورن هم میتونید 4g بگیرید که میگید آنتن دهی خوبی ندارید البته از نظر قیمتی هم باید ببینید کدوم به صرفه تره ضمناً اگه خرابی سیمکشیها منظور سیمکشی داخلیتون هست اونو درست کنید و از همون ای دی اس ال استفاده کنید فیبرنوری هم هست که البته همه جا ارایه نمیشه و یه کم دنگ و فنگ داره ولی خوب تو روشهای با سیم فن آوری روز دنیاست و از شر نویز هم خلاص میشید اونم یه تحقیقی بکنید
    Last edited by ariobarzan2; 29-05-2021 at 17:17.

5. 2 کاربر از ariobarzan2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال Silent TR's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

سلام مبین نت و ایرانسل و شاتل این تکنولوژی را دارند شما میتونید برید تو سایتاشون و جستجو کنید و ببینید منطقه شما را پوشش میدن؟ همچنین یک سری شرکت دیگه هم هستند که از دکلهای شرکتهای دیگه استفاده میکنن مثل وینکس ضمنا شما یک راهکار دیگه هم دارید و اون استفاده از روش point to point یا همون نقطه به نقطه است که اونم یک روش وایرلسه و شرکتای ای دی اس ال مثل شاتل یا پیشگامان و غیره ارائه میدن از اون مودمهایی که سیمکارت میخورن هم میتونید 4g بگیرید که میگید آنتن دهی خوبی ندارید البته از نظر قیمتی هم باید ببینید کدوم به صرفه تره ضمناً اگه خرابی سیمکشیها منظور سیمکشی داخلیتون هست اونو درست کنید و از همون ای دی اس ال استفاده کنید فیبرنوری هم هست که البته همه جا ارایه نمیشه و یه کم دنگ و فنگ داره ولی خوب تو روشهای با سیم فن آوری روز دنیاست و از شر نویز هم خلاص میشید اونم یه تحقیقی بکنید
    پوینت تو پوینت که خیلی هزینش بالا میشه
    مبین نت و ایرانسل هم نمیدونم مودم اوت دور دارند یا نه ؟ اگه هم مودم اوت دور مثل زیتل داشته باشن فکر کنم هزینه مودم رو بخوان کامل بگیرن و باید خریداری کنیم ازشون که فکر کنم اونم به صرفه نشه

برای تعمیر سیم کشی داخلی حقیقت هنوز راهی پیدا نکردم . یعنی کسی رو پیدا نکردم سمت منطقه 22 که کار تعمیرات انجام بده و مطمعن باشه

کاربر فعال انجمن آنتی ویروس Dr Nima's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2014

پيش فرض

تخفیف بسته 500 گیگابایتی اینترنت ثابت شاتل

بدون وارد کردن کد تخفیف از تخفیف ویژه اینترنت ثابت شاتل برای بسته‌ی 500 گیگابایتی بهره‌مند شوید.
    این طرح که تا 16 خرداد 1400 اجرا می‌شود، شما می‌توانید بسته اینترنت 500 گیگابایتی را با قیمت 178500 تومان خریداری کنید.
    مدت اعتبار استفاده از این بسته یک ماه می‌باشد.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

پوینت تو پوینت که خیلی هزینش بالا میشه
    مبین نت و ایرانسل هم نمیدونم مودم اوت دور دارند یا نه ؟ اگه هم مودم اوت دور مثل زیتل داشته باشن فکر کنم هزینه مودم رو بخوان کامل بگیرن و باید خریداری کنیم ازشون که فکر کنم اونم به صرفه نشه

برای تعمیر سیم کشی داخلی حقیقت هنوز راهی پیدا نکردم . یعنی کسی رو پیدا نکردم سمت منطقه 22 که کار تعمیرات انجام بده و مطمعن باشه
    هر دو مودم اوت دور دارند ولی کلا در روشهای بی سیم به دلیل تداخل امواج ناپایداری وجود داره ضمن اینکه گرونترم هست روشهای با سیم مثل ای دی اس ال پایدارتر و مقرون به صرفه تره

9. این کاربر از ariobarzan2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز light's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    گیلان

پيش فرض

مخابرات ارزش داره ازش سرویس بگیریم ؟ یا همین شاتل و پارس انلاین خوبن !!

تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

مخابرات ارزش داره ازش سرویس بگیریم ؟ یا همین شاتل و پارس انلاین خوبن !!
    مخابرات از همه شرکتا به صرفه تره فعلاً ولی پشتیبانی خوبی نداره شاتل ثبات خوبی داره ولی از همه گرونتره پارس آنلاین را زیاد موافقش نیستم اگه دنبال حجم بالایید پیشگامان هم جشنواره حجم بالا داره آسیاتک هم همینطور

12. این کاربر از ariobarzan2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز light's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    گیلان

پيش فرض

مخابرات از همه شرکتا به صرفه تره فعلاً ولی پشتیبانی خوبی نداره شاتل ثبات خوبی داره ولی از همه گرونتره پارس آنلاین را زیاد موافقش نیستم اگه دنبال حجم بالایید پیشگامان هم جشنواره حجم بالا داره آسیاتک هم همینطور
    کیفیت و قطعی واسم مهمه
    حجم ، ایرانسل 20 تومن میدم 900 گیگ دانلود میکنم

پارس انلاین راضیم و قطعی نداشت ولی فکر کنم باید کوچ کنم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •