تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 1 از 1

نام تاپيک: [روانشناسی/گزارش مددکاری فردی ]

ناظر انجمن موضوعات علمی و فنی-مهندسی M o h a m m @ d's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    همین دوروبر

پيش فرض [روانشناسی/گزارش مددکاری فردی ]

مشکلات مددجو از نظر خودش
    مددجوی نام برده شده، مردی 40 ساله که البته چهره­ی ظاهری او را کم سن و سال تر نشان می­دادو دارای قدی بلند است و اندامی درشت دارد. به در خواست همسرش و خواسته خودش حاضر به همکاری شده است.مددجو مدرک رسمی اش فوق دیپلم است و در یک مغازه سوپرمارکت مشغول به کار است از سن 30 سالگی به مواد کشیدن روی آورده است. و اعتیاد به تریاک دارد در یک وهله زمانی فشار کاری زیاد داشته فشار کاری زیاد منظور این است که به خاطر هزینه زندگی مجبور بوده دو سه کار را با هم انجام دهد همسرش که این را نمی داند و نمی خواهد به او بگوید ولی فشار روی مددجوزیاد بوده بخصوص وقتی دخترش بدنیا آمده(دختر دوم ) .
    روند جلسه اول مددکاری فردی
    مددجو وارد اتاق می گردد مددکار با احترام مددجو خود را می پذیرد و جلسه شروع می شود .
    مددکار : خوش آمدید
    مددجو : متشکرم
    مددکار : بله چه کمکی می توانم به شما بکنم ؟ ( دعوت به صحبت کردن )
    مددجو : نمی دانم چه بگویم می دانید با اصرار خانواده آمده ام و نمی دانم باید چه صحبتی با شما داشته باشم .
    مددکار : خانواده احساس مشکل در رابطه با شما می کند.
    مددجو : کاری به کارشان ندارم، امّا خانواده هستند و بی دلیل برای هرچیز نگران هستند اما خودشان را اذیت می کند و هم یکی دیگر را.
    مددکار : مسئله به صورتی بوده است که فکر می کرده اند که شما به اینجا بیایید .درست است ؟
    مددجو: نه می گفتند که با هم بیاییم اما من گفتم خودم می روم و چون قول دادم آمدم . اوّل تصمیم گرفتم نیایم ولی خوب بهر حال آنها هم خوبی مرا می خواهند
    مددکار : خیلی خوب است که خواسته والدینت را درک می کنی و می دانی خوبی تو را می خواهند .
    مددجو : والدینم که نه ، همسر ........... را می گویم دوتا دختر سه ساله و یکساله هم دارم.
    مددکار : پدر دو دختر هستی ؟ ( طرح سوال ، تسهیل بیان محتویات ذهنی مددجو)
    مددجو: بله دو دختر خیلی زیبا و شیرین زبان که مدام شاهد برخوردهای من و مادرشان هستند

فرمت word
    ostadiran.ir
    فايل هاي ضميمه فايل هاي ضميمه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •