تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 4 اولاول 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 32

نام تاپيک: درد متوسط تا شدید سمت راست بدنم(خصوصا زیر آخرین دنده سمت راست)

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

من به دید ورزشی به قضیه نگاه می کنم. ببینید شما احتمالا وقتی می ایستید همیشه وزن بدنتون روی پای راست (یا چپ) هستش. اول از همه باید وزنتون رو 50 - 50 روی دو تا پاتون تقسیم کنید. ضمناً شما مشکل ضعف عضله هم دارین. شما باید اکسیژن کافی رو به عضلاتتون برسونید.

این تمرینی که من میدم را تا 6 روز و روزی سه بار انجام بدین. مشکلتون حل میشه

شما باید حرکات کششی انجام بدین. زمانیکه کشش انجام میدین، نفس بگیرین تا جایی که ریه هاتون اشباع از اکسیژن بشه. چند ثانیه به همین حالت بمونین و بدن را شل کنین.

1- پاها را به عرض شانه بازکنید. زانو ها صاف و سعی کنید دست را به زمین نزدیک کنید. (عمل بازدم)
    2- بدن را به سمت بالا بکشید (برید روی پنجه پا) . انقدر که حس کنید دارید به سمت سقف چیزی را هل میدهید (عمل دم، 6 ثانیه)
    3- کمر خم . زانو صاف. سعی کنید دست را به زمین نزدیک کنید (بازدم)
    4- بلند شده و بدن را به سمت راست بکشید. انقدر که حس کنید دارید به سمت راست چیزی را هل میدهید . دستها هردو بالای سر قرار دارند. (عمل دم، 6 ثانیه)
    5-کمر خم . زانو صاف. سعی کنید دست را به زمین نزدیک کنید (بازدم)
    6- بلند شده و بدن را به سمت چپ بکشید. انقدر که حس کنید دارید به سمت چپ چیزی را هل میدهید . دستها هردو بالای سر قرار دارند. (عمل دم، 6 ثانیه)

6 مرحله فوق را روزی سه بار تکرار کنید. ضمن اینکه یادتون باشه طی حرکات روزمره خودتون علی الخصوص ایستادن، وزن بدن را 50 - 50 روی هر دو پا بندازید.
    سلام.مرسی از راهنماییتون.هی خدا خدا می کردم یکی بهم یه تمرین ورزشی خوب بده که موثر باشه ، شما زحمت شو کشیدید.
    می تونید یه لینک یوتیوب بدید که یه بار ببینم چجوری انجام شده ؟ اگر اسم این تمرین ورزشی رو هم بگید(البته اگر اسم خاصی داشته باشه.) خودم پیدا می کنم.
    برای من که اصلا اهل ورزش نیستم دنبال کردن این تمرین از روی نوشته سخته.
    متشکرم

2. این کاربر از رومنس بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن عکاسی sara_program's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

سلام.مرسی از راهنماییتون.هی خدا خدا می کردم یکی بهم یه تمرین ورزشی خوب بده که موثر باشه ، شما زحمت شو کشیدید.
    می تونید یه لینک یوتیوب بدید که یه بار ببینم چجوری انجام شده ؟ اگر اسم این تمرین ورزشی رو هم بگید(البته اگر اسم خاصی داشته باشه.) خودم پیدا می کنم.
    برای من که اصلا اهل ورزش نیستم دنبال کردن این تمرین از روی نوشته سخته.
    متشکرم
    اسم خاصی نداره. حرکات کششی سرچ بزنید

ولی اینایی که من دادم حاصل تجربه کاری بود. شما تمرین کنید هر جا مشکلی بود بپرسید.

ببینید مراحل 1 ، 3 ، 5 عین همدیگه هستند.
    مراحل 2 و 4و 6 مراحل کشش هستند. مرحله 2: کشش به سمت بالا. مرحله 4 : کشش به سمت راست. مرحله 6: کشش به سمت چپ

مراحل 1 و 3 و 5 : نفس را بیرون میدین

مراحل 2 و 4 و 6 : نفس گیری می کنید و 6 ثانیه صبر می کنید

4. این کاربر از sara_program بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2015

پيش فرض

Salm benatijee residin mnm modatiye en dardaro daram mamnon age rahnamaeem konin

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2015

پيش فرض

سلام ، من هم حدود یک سال همچین دردی را دارم ، دوبار سونوگرافی شکم انجام داده ام و آزمایشات کبدی نیز انجام داده ام ، حتی آندوسکوپی از معده اانجام دادم دکتر گفت ورم معده و اثنی عشر دارم و با خوردن داروهای معده فرقی نکرد .بعد از درد گرفتن ؛ اگر دراز بکشم دردم بهتر میشود.درضمن الان باردار هستم و بعضی اوقات درد شدید می شود و به بالای پهلوی راستم هم میزند.نمیدونم چکار کنم

داره خودمونی میشه lvl573's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

با سلام منم دقيقا همينطوري ام
    سونوگرافي آندوسكوپي آزمايش خون دادم
    هيچي نشون نميده
    دردم روز ب روز بيشتر و مداومتر ميشه
    دقيق در بعضي حالت ها مثل درازكش به شكم دردم گم ميشه در مواقعي كه خم و راست ميشم تير ميكشه
    دكترا ميكن روده تحريك پذيره ولي فك نكنم
    جديدا همين ناحيه زير دنده راست از پشت كمرم هم دردخفيفي شروع شده...
    نميدونم چيكار كنم لطفا يكي بداد من برسه...چيكار كنم

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا (أرضُ اللّٰه الواسعة)

پيش فرض

با سلام منم دقيقا همينطوري امسونوگرافي آندوسكوپي آزمايش خون دادمهيچي نشون نميدهدردم روز ب روز بيشتر و مداومتر ميشهدقيق در بعضي حالت ها مثل درازكش به شكم دردم گم ميشه در مواقعي كه خم و راست ميشم تير ميكشهدكترا ميكن روده تحريك پذيره ولي فك نكنمجديدا همين ناحيه زير دنده راست از پشت كمرم هم درد خفيفي شروع شده...نميدونم چيكار كنم لطفا يكي بداد من برسه...چيكار كنم
    سلام
    وقتی غذا میخورید احساس می کنید معده زود پر میشه ؟
    آیا احساس نمیکنید که درد بر اثر حبس شدنِ گاز در دستگاه گوارش هست ؟
    اشتهاتون تغییری کرده ؟
    وزنتون کم نشده ؟
    پوستتون به زردی نمیزنه ؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2017

پيش فرض

من هم همین مشکل رو دارم ، آندوسکوپی ، سونوگرافی و آزمایش خون و ام آر آی هم دادم ، بررسی های قلبی هم شدم ، نوار، اکو ، تست ورزش و سیتی آنژیو اما در پایان پزشک گفت که مشکل از قلبت نیست و ریه و دستگاه گوارش باید بررسی بشه ، درد من به گلو و زیر چانه هم کشیده میشه با کمی حالت انقباض و همراه با التهاب و اسپاسم هست ، ریه هام تیر میکشه و پیچش درد دارند به ویژه ریه راست ، سرگیجه و آشفتگی و عدم تمرکز ذهنی هم هنگام فعالیت به اینها افزوده میشه ، دیگه نمیدونم پیش چه متخصصی باید برم و علت دردم چیه؟؟!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2017

پيش فرض

با توجه به علایمتون میشه به بیماری التهابی روده فکر کرد به فوق تخصص گوارش مراجعه کنید و کلونوسکوبی انحام بدید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2018

پيش فرض

سلام آقای دکتر. بنده عین درد با مشخصات که این دوست مون ذکر کردن رو دارم. بعد از خوردن غذا و استرس و اضطراب فکر میکنم زیاد میشه. تمام آزمایشات پزشکی من نورمال است. چطور میتوانم از این درد خلاص شم. ممنون
    زینب

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2018

پيش فرض

با عرض سلام، بنده عین مشکل این دوست مون رومنس رو دارم ولی تفاوت در اینه که درد من در مواقع که دچار استرس و اضطراب میشم یا بعد از غذا شروع میشه، میشه راهنمایی ام کنید که چی مشکل دارم؟
    ممنون.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •