تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 4 اولاول 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 32

نام تاپيک: درد متوسط تا شدید سمت راست بدنم(خصوصا زیر آخرین دنده سمت راست)

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2018

پيش فرض

سلام رومنس،
    پیام شما را دریافت کردم ولی نتوانستم جواب بدم چون تعداد پیامک بنده در انجمن کم است، اگر ممکن است به ایمیل بنده تماس بگیرید ممنونم، [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بنده خانم هستم و بیست و نه سالم است
    زینب

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2018

پيش فرض

سلام آقای دکتر بنده عین مشخصات درد دوستمون که اسمش رومنس است رو دارم، آزمایش خون برای کبد و پانکراس و سونوگرافی برای سلامت کبد و پانکراس انجام دادم همهش نورمال است. درد بنده بعد از خوردن غذای چرب، گئشت قرمز و نمک و همچنین بعد از استرس و اضطراب زیاد میشه بنظر تون مشکل بنده چیست و با کدام متخصص تماس بگیرم و در کجا؟
    اگر جواب بدین ممنونم چون دوتا بچه کوچیک دارم پ خیلی نگران هستم.
    بنده خانم بیست و نه ساله هستم

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا (أرضُ اللّٰه الواسعة)

پيش فرض

سلام

این دردها از خیلی چیزها میتونه باشه
    این عکسها رو ببینید

در سمت چپ طحال هست که جزئی از سیستم دفاعی بدن هست و در دوران جنینی خون سازی میکرده
    طحال میتونه بزرگ بشه . در گوگل جستجو کنید برای علت بزرگ شدن و دردش

==================================
    در کنار طحال , معده و جگر و هست
    پانکراس هم پشت معده هست
    کیسه صفرا هم زیر جگر هست و با جگر و ابتدای رودی کوچک ارتباط داره
    حالا باید همه ی اینها بررسی شده , اندازشون , کارکردش , رنگش , وجود عفونت , وجود انگل , گرفتگی , ورم ,
    گاهی دردِ بعضی از اعضای بدن در جای دیگه حس میشه که برای افراد عادی غلط انداز هست . مثلاً مشکل قلب و دردش میتونه در گردن یا دست یا شانه حس بشه
    برای معده و جگر و غیره هم همینطوره

زیر تمام اینها روده ی یزرگ هست که اگر ورم زیاد داشته یاشه میتونه به بالاییها فشار میاره و ممکنه فرد فکر کنه معده درد داره

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2018

پيش فرض

با سلام و خسته نباشید من هم درست مثل دوست عزیزی که سوالات متعدد درباره احساس درد زیر دنده راست کرده بود و تمامی ازمایشات و داروها را انجام داده بود احساس همچنین دردی دارم و دارای یبوست شدید نیز هستم . در اناتومی بدن انسان همین نقطه منتهی به یگ پیچ در روده بزرگ است که من احساس میکنم این شکل روده موجب اختلال در کارکرد روده و احساس درد است لطفا راهنمایی بیشتر بکنید ممنون میشم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2018

پيش فرض

با عرض سلام، من آگوست هستم. تمام آزمایشات بنده نورمال بود. ولی اخیرا بنا بر تجویز دکتر گازتروسکوپی معده انجام دادم که نشون داد تعادل اسید معده بنده بر اثر استرس و افسردگی و حملات پنیک به هم خورده و زیاد شده، که این دلیل درد سمت راست و وسط پشتم است. با تجویز دکتر و راهنمایی یک برادرمون بنام رومنس که اینجا تاپیک گذاشته شروع کردم به خوردن قرص های ضد افسردگی سه حلقه ای بنام سرترالین هگزان و امپرازول که خوشبختانه از وقتی که دارو هارو شروع کردم درد بنده گم شده. البته خوردن آب کرفس رو فراموش نکنید شکم گشنه و صبح زود. خیلی خیلی برای تنظیم اسید و انزایمهای دستگاه گوارش نقش داره. آب کرفس رو خودتون طبیعی از ماشین ابمیوه گیری بگیرید
    با احترام زینب

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2012

پيش فرض

سلام وقت همگي بخير
    من هم مشابه خيلي از دوستان اين درد رو تجربه كردم. ليكن قبل از اين كه درد شروع بشه حدود دو سال و نيم با علائم مختلفي از جمله خارش شديد و سرتاسري بدن، خونريزي از لثه ها، آفت شديد دهان، خستگي مزمن، و حتي گاهي شقاق مقعد به صورت طولاني مدت درگير بودم. طوري كه خودم فهميده بودم يك تغييراتي داره در داخل بدنم رخ ميده و در اين مدت پزشكي نبود كه بهش مراجعه نكرده باشم و هركدام تشخيص خودشونو دادن. تا اين كه بعد از حدود دو سال و نيم درد شديدي زير دنده هاي راست بدنم شروع شد و بعد از مدتي زردي در داخل چشمهام پديدار شد. خودم متوجه شدم مشكل كبديه. تا اين كه يكي به من دكتري در تهران رو معرفي كرد (كه البته اسمش رو فراموش كردم) و اون دكتر بالاخره تشخيص داد كه مشكل از كجاست. مشكل من ايجاد يك توده سلولي در كبد بود كه البته بسيار كوچك و در مراحل اوليه بود و خوشبختانه هنوز به تومور سرطاني كه بخواد خطرناك بشه تبديل نشده بود. اين دكتر ابتدا درمان رو با دارو شروع كرد ولي از اونجايي كه هزينه داروها هم خيلي بالا بود و هم اين كه عوارض شديدي داشت به من پيشنهاد پرتودرماني داد. الان تقريباً ماهي يك بار براي پرتودرماني به تهران ميرم و دنبال اين هستم كه بتونم خودمو منتقل به تهران بكنم تا اگه بشه ماهي بيشتر از يك بار برم.
    اينم بگم كه در سونوگرافي هايي كه گرفتم هيچ اثري از اين توده نشون داده نميشد و اين دكتر با مقايسه و آناليز چند آزمايش پشت سر هم و بررسي دقيق عكس هاي سونوگرافي تونست تشخيص بده و محل دقيق اين توده رو مشخص كنه.
    دوستان اگر علائمي شبيه علائم من رو دارن حتماً پيگير بشن و با دكترشون موضوع رو در ميان بذارن كه خداي ناكرده مبتلا به سرطان كبد نشن. البته روحيه هم خيلي مهمه و خداروشكر من روحيه خيلي بالايي دارم. طوري كه هنوز به خانواده ام در اين مورد چيزي نگفتم و به تنهايي دارم اين بار رو به دوش مي كشم. و اميدوارم روزي نياد كه مجبور بشم موضوع رو به خانواده و آشنايان بگم. چون دكترم به من خيلي اميدواري داده و گفته چيز حادي نيست و بوده اند مثل من كه سالها قبل با همين روش (پرتودرماني) معالجه شده اند و بعد از اون ديگه هيچ اثري از تومور در بدنشون ديده نشده.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

سلام وقت همگي بخير
    من هم مشابه خيلي از دوستان اين درد رو تجربه كردم. ليكن قبل از اين كه درد شروع بشه حدود دو سال و نيم با علائم مختلفي از جمله خارش شديد و سرتاسري بدن، خونريزي از لثه ها، آفت شديد دهان، خستگي مزمن، و حتي گاهي شقاق مقعد به صورت طولاني مدت درگير بودم. طوري كه خودم فهميده بودم يك تغييراتي داره در داخل بدنم رخ ميده و در اين مدت پزشكي نبود كه بهش مراجعه نكرده باشم و هركدام تشخيص خودشونو دادن. تا اين كه بعد از حدود دو سال و نيم درد شديدي زير دنده هاي راست بدنم شروع شد و بعد از مدتي زردي در داخل چشمهام پديدار شد. خودم متوجه شدم مشكل كبديه. تا اين كه يكي به من دكتري در تهران رو معرفي كرد (كه البته اسمش رو فراموش كردم) و اون دكتر بالاخره تشخيص داد كه مشكل از كجاست. مشكل من ايجاد يك توده سلولي در كبد بود كه البته بسيار كوچك و در مراحل اوليه بود و خوشبختانه هنوز به تومور سرطاني كه بخواد خطرناك بشه تبديل نشده بود. اين دكتر ابتدا درمان رو با دارو شروع كرد ولي از اونجايي كه هزينه داروها هم خيلي بالا بود و هم اين كه عوارض شديدي داشت به من پيشنهاد پرتودرماني داد. الان تقريباً ماهي يك بار براي پرتودرماني به تهران ميرم و دنبال اين هستم كه بتونم خودمو منتقل به تهران بكنم تا اگه بشه ماهي بيشتر از يك بار برم.
    اينم بگم كه در سونوگرافي هايي كه گرفتم هيچ اثري از اين توده نشون داده نميشد و اين دكتر با مقايسه و آناليز چند آزمايش پشت سر هم و بررسي دقيق عكس هاي سونوگرافي تونست تشخيص بده و محل دقيق اين توده رو مشخص كنه.
    دوستان اگر علائمي شبيه علائم من رو دارن حتماً پيگير بشن و با دكترشون موضوع رو در ميان بذارن كه خداي ناكرده مبتلا به سرطان كبد نشن. البته روحيه هم خيلي مهمه و خداروشكر من روحيه خيلي بالايي دارم. طوري كه هنوز به خانواده ام در اين مورد چيزي نگفتم و به تنهايي دارم اين بار رو به دوش مي كشم. و اميدوارم روزي نياد كه مجبور بشم موضوع رو به خانواده و آشنايان بگم. چون دكترم به من خيلي اميدواري داده و گفته چيز حادي نيست و بوده اند مثل من كه سالها قبل با همين روش (پرتودرماني) معالجه شده اند و بعد از اون ديگه هيچ اثري از تومور در بدنشون ديده نشده.
    سلام دوست عزیز من کسی هستم که تاپیک رو آغاز کرد. متاسفانه به شدت سرم شلوغ هست و خیلی کم فرصت می کنم سر بزنم یا به دوستانم جواب بدم.

در مورد شما، مطمئن باشید که این پزشک که چنین تشخیصی برای شما داده در بهترین حالت می تونم بگم تشخیش اشتباه بوده( نمی خوام بحث های چاپیدن پول و .... مطرح کنم) . پدر من سرطان پیشرفته داره و با شیمی درمانی و پرتو درمانی آشنا هستم. شما به هیچ وجه به پرتو درمانی ادامه نده . داری اشتباه می کنی.

این حرف شما
    "اينم بگم كه در سونوگرافي هايي كه گرفتم هيچ اثري از اين توده نشون داده نميشد و اين دكتر با مقايسه و آناليز چند آزمايش پشت سر هم و بررسي دقيق عكس هاي سونوگرافي تونست تشخيص بده و محل دقيق اين توده رو مشخص كنه."

کاملا اشتباه هست. البته اشتباه شما نه اشتباه اون پزشک کلاش و .... اولا اگر توده ای باشه با آزمایشات و دستگاه های بسیار دقیقی که در کشور هست و خدا رو شکر اکثر بیمارستان های دولتی حداقل در تهران دارند قابل تشخیصه. دوما به محض شک بر وجود توده نمونه برداری انجام میشه.
    هیچ پزشک با وجدانی همینطوری نمیاد درمانی خطرناک مثل پرتو درمانی رو روی هوا شروع کنه.

مسیری که شما رفتی و داری میری اشتباه کامله و صرفا در چرخه مالی یک گروه پزشکی فاسد هستید به خودتون رحم کنید و معاینات رو منطقی و در جای دیگه حتما مراجعه و بررسی کنید.
    در پناه حق

تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

با عرض سلام، من آگوست هستم. تمام آزمایشات بنده نورمال بود. ولی اخیرا بنا بر تجویز دکتر گازتروسکوپی معده انجام دادم که نشون داد تعادل اسید معده بنده بر اثر استرس و افسردگی و حملات پنیک به هم خورده و زیاد شده، که این دلیل درد سمت راست و وسط پشتم است. با تجویز دکتر و راهنمایی یک برادرمون بنام رومنس که اینجا تاپیک گذاشته شروع کردم به خوردن قرص های ضد افسردگی سه حلقه ای بنام سرترالین هگزان و امپرازول که خوشبختانه از وقتی که دارو هارو شروع کردم درد بنده گم شده. البته خوردن آب کرفس رو فراموش نکنید شکم گشنه و صبح زود. خیلی خیلی برای تنظیم اسید و انزایمهای دستگاه گوارش نقش داره. آب کرفس رو خودتون طبیعی از ماشین ابمیوه گیری بگیرید
    با احترام زینب
    سلام زینب خانم. خوشحالم درمان رو آغاز کردید. یادتون نره صبور باشید.

متاسفانه ارتباط تلگرامی من با شما قطع شده. اگر امری داشتید به همون ایمیلی که دادم پیام بدید در اولین فرصت جواب می دم.
    اگر براتون سخت بود. دوباره شماره تلگرام بدید شاید مشکل برطرف بشه. البته تلگرام همین چند روزه فعاله و به زودی بسته خواهد شد و همون ایمیل راه تماس بهتریه.
    در پناه حق

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2012

پيش فرض

سلام دوست عزیز من کسی هستم که تاپیک رو آغاز کرد. متاسفانه به شدت سرم شلوغ هست و خیلی کم فرصت می کنم سر بزنم یا به دوستانم جواب بدم.

در مورد شما، مطمئن باشید که این پزشک که چنین تشخیصی برای شما داده در بهترین حالت می تونم بگم تشخیش اشتباه بوده( نمی خوام بحث های چاپیدن پول و .... مطرح کنم) . پدر من سرطان پیشرفته داره و با شیمی درمانی و پرتو درمانی آشنا هستم. شما به هیچ وجه به پرتو درمانی ادامه نده . داری اشتباه می کنی.

این حرف شما
    "اينم بگم كه در سونوگرافي هايي كه گرفتم هيچ اثري از اين توده نشون داده نميشد و اين دكتر با مقايسه و آناليز چند آزمايش پشت سر هم و بررسي دقيق عكس هاي سونوگرافي تونست تشخيص بده و محل دقيق اين توده رو مشخص كنه."

کاملا اشتباه هست. البته اشتباه شما نه اشتباه اون پزشک کلاش و .... اولا اگر توده ای باشه با آزمایشات و دستگاه های بسیار دقیقی که در کشور هست و خدا رو شکر اکثر بیمارستان های دولتی حداقل در تهران دارند قابل تشخیصه. دوما به محض شک بر وجود توده نمونه برداری انجام میشه.
    هیچ پزشک با وجدانی همینطوری نمیاد درمانی خطرناک مثل پرتو درمانی رو روی هوا شروع کنه.

مسیری که شما رفتی و داری میری اشتباه کامله و صرفا در چرخه مالی یک گروه پزشکی فاسد هستید به خودتون رحم کنید و معاینات رو منطقی و در جای دیگه حتما مراجعه و بررسی کنید.
    در پناه حق

سلام دوست عزيز
    جدي ميگيد؟ فكر نكنم اينطوري باشه
    آخه از وقتي ميرم پرتودرماني خيلي از علائم بيماري كم شده حتي زردي چشمهام هم كمتر شده و احساس مي كنم حالم خيلي بهتره
    ضمن اين كه پرتودرماني به مراتب بهتر و كم عوارض تر و كم هزينه تر از شيمي درمانيه. تنها عارضه اي كه بعد از هر جلسه پرتودرماني بروز مي كنه حالت تهوع هست كه اونم ظرف چند ساعتي به طور كلي از بين ميره

تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

سلام دوست عزيز
    جدي ميگيد؟ فكر نكنم اينطوري باشه
    آخه از وقتي ميرم پرتودرماني خيلي از علائم بيماري كم شده حتي زردي چشمهام هم كمتر شده و احساس مي كنم حالم خيلي بهتره
    ضمن اين كه پرتودرماني به مراتب بهتر و كم عوارض تر و كم هزينه تر از شيمي درمانيه. تنها عارضه اي كه بعد از هر جلسه پرتودرماني بروز مي كنه حالت تهوع هست كه اونم ظرف چند ساعتي به طور كلي از بين ميره
    سلام و احترام

ببینید من منظورم این نبود که پرتو درمانی نکنید و مثلا برید سمت شیمی درمانی. موضوع این هست که بیماری شما به صورت پایه اشتباه تشخیص داده شده به احتمال بسیار زیاد.

درمان شما به احتمال زیاد باید با استفاده از قرص های اعصاب و روان باشه مثل من و خیلی از دوستان که اینجا بودند. درد های من در سمت راست به قدری شدید بود که بعضی شب ها خوابم نمی برد. ولی خوشبختانه در مسیری قرار گرفتم که به نظرم راه درست درمان بود.

هیچ پزشک با وجدانی نمیاد بگه خب تمام آزمایشات و اسکن ها و عکس های شما خوبه ولی من با نبوغی که دارم از مقایسه این دو آزمایش نتیجه می گیرم توده ای در 2 سانتیمتری شرقی کبد شما وجود داره. به شما گفتم برای تشخیص هر توده ای اون مراحل که توضیح دادم باید طی بشه. در سونو يا ام آر آی، اسکن و یا و .... حتما باید دیده بشه. نمونه برداری بشه. همینجوری که نمیان هر توده ای رو پرتو درمانی کنند.

پسر دایی من در استخوان ران پای راستش یک توده داشت بسیار کوچیک، ما از وجودش کاملا بی اطلاع بودیم. خب درد های فراوان استخوانی در همون ناحیه، مشکل در راه رفتن در اسکن ها هم نشان داده نمی شد. در نهایت با انجام یک ام آر آی ساده توده و اندازه و محلش شناسایی شد و بعد کلی آزمایش خون و در نهایت نمونه برداری. بعد از اینکه معلوم شد سرطانی نیست پزشک با جراحی توده رو تراشید و تمام شد. ولی خب مثلا توده ایشون هم می شد با پرتو درمانی خوب بشه ولی آیا کار عاقلانه ای بود؟. یه سوسک رو شما می تونی با یه حشره کش یا دمپایی بکشی ولی آیا لازمه برید بمب اتمی روش بزنید که یک کشور از بین بره؟

حرف من این هست شما حتما برو پیش یک پزشک داخلی مجرب (اکثرشون در گوارش تخصص دارند ولی باز هم بپرسید که متخصص گوارش باشند) ایشان مورد شما رو بررسی کنند.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •