تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 16 اولاول 12345678915 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 158

نام تاپيک: منتخب اسانسهای سوئیسی و فرانسوی در فروشگاه "عطر یاد یار" ؛ خاطره ساز لحظه لحظه زندگی شما!

کـاربـر بـاسـابـقـه M . Sayid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

خب شروع می کنم ! !

توسکان لدر :

بوی بسیار خوب و دلپذیری داره ، ترکیب زعفران و چرم ! هر چند که بوی چرم نمود بیشتری داره و یه جورایی بوی زعفران گمه ، ولی چیزی از عالی بودنش کم نمی کنه ! به نظرم باید با حجم بیشتر و نسبت بیشتری سفارش می دادم !

رالف لورن بلو :

بوی تندی داره به نظرم ! کلا در مورد عطرهای زنونه اطلاعی ندارم که بخوام بگم ! اینم برا خونواده گرفتم !

سیلور سنت بوگارت :

بوی جالبی داره ، آقا رضا گفتن کلاس و پرستیژ رو تداعی می کنه ، من کلا توی خط کلاس و ... نیستم و برام مهم نیست ! ولی از بوی این عطر خیلی خوشم اومد ! شاید بشه گفت بعد از توسکان لدر اینو بیشتر از بقیه دوست دارم .

کرید اونتوس :

بوی خنک و خوبی داره ، من که راضیم ! هر چی هم که دوستان ازین عطر تعریف کردن ، کاملا به جا بوده ! متاسفانه آقا رضا خیلی بهش نپرداخته بود .

تافی چاکلت :

دقیقا بوی تافی کره ای رو میده ! آدمو غلغلک میده ! کلا بوی شیرین و خوشمزه ایه ! برای بچه ها هم خیلی مناسبه و حتما خوششون میاد !

بلک ارکید :

بوی گل ارکیده بوضوح استشمام میشه و خوب و راضی کنندس ولی هیچ نکته اعجاب انگیز و خارق العاده ایی رو من تجربه نکردم ! ولی بازم میگم بوش خوب بود ! بنظر میرسه بعد مدتی بوش بهترم میشه !

وان میلیون اینتنس :

وقتی تست کردم اون تهش یه بوی ترش خوشایندی داشت که باعث شد خوشم بیاد ! اطرافیان هم استقبال کردند .

بلک افغان :

رضایت یا عدم رضایت ازین عطر بسیار بسیار سلیقه ایه ! یکی از دوستام بسیار خوشش اومد و بنظر خودم چیز خاصی نداشت و متوسط بود !

توباکو وانیل :

کلا از بوی وانیل خیلی خوشم میاد ! این عطرم ترکیب عجیب و غریبیه ! نیاز به بررسی بیشتری داره !

آزارو کروم لجند و بی دلشس :

هر دو بوی خنکی دارن ولی بی دلشس یه جور بوی شیرینی داره که باعث شد بیشتر از لجند ازون خوشم بیاد !

تستر ها هم که بوهاشون همه با هم قاطی شده و نمیشه نظری داد !

2. 5 کاربر از M . Sayid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال ramshad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

خب شروع می کنم ! !

توسکان لدر :

بوی بسیار خوب و دلپذیری داره ، ترکیب زعفران و چرم ! هر چند که بوی چرم نمود بیشتری داره و یه جورایی بوی زعفران گمه ، ولی چیزی از عالی بودنش کم نمی کنه ! به نظرم باید با حجم بیشتر و نسبت بیشتری سفارش می دادم !

رالف لورن بلو :

بوی تندی داره به نظرم ! کلا در مورد عطرهای زنونه اطلاعی ندارم که بخوام بگم ! اینم برا خونواده گرفتم !

سیلور سنت بوگارت :

بوی جالبی داره ، آقا رضا گفتن کلاس و پرستیژ رو تداعی می کنه ، من کلا توی خط کلاس و ... نیستم و برام مهم نیست ! ولی از بوی این عطر خیلی خوشم اومد ! شاید بشه گفت بعد از توسکان لدر اینو بیشتر از بقیه دوست دارم .

کرید اونتوس :

بوی خنک و خوبی داره ، من که راضیم ! هر چی هم که دوستان ازین عطر تعریف کردن ، کاملا به جا بوده ! متاسفانه آقا رضا خیلی بهش نپرداخته بود .

تافی چاکلت :

دقیقا بوی تافی کره ای رو میده ! آدمو غلغلک میده ! کلا بوی شیرین و خوشمزه ایه ! برای بچه ها هم خیلی مناسبه و حتما خوششون میاد !

بلک ارکید :

بوی گل ارکیده بوضوح استشمام میشه و خوب و راضی کنندس ولی هیچ نکته اعجاب انگیز و خارق العاده ایی رو من تجربه نکردم ! ولی بازم میگم بوش خوب بود ! بنظر میرسه بعد مدتی بوش بهترم میشه !

وان میلیون اینتنس :

وقتی تست کردم اون تهش یه بوی ترش خوشایندی داشت که باعث شد خوشم بیاد ! اطرافیان هم استقبال کردند .

بلک افغان :

رضایت یا عدم رضایت ازین عطر بسیار بسیار سلیقه ایه ! یکی از دوستام بسیار خوشش اومد و بنظر خودم چیز خاصی نداشت و متوسط بود !

توباکو وانیل :

کلا از بوی وانیل خیلی خوشم میاد ! این عطرم ترکیب عجیب و غریبیه ! نیاز به بررسی بیشتری داره !

آزارو کروم لجند و بی دلشس :

هر دو بوی خنکی دارن ولی بی دلشس یه جور بوی شیرینی داره که باعث شد بیشتر از لجند ازون خوشم بیاد !

تستر ها هم که بوهاشون همه با هم قاطی شده و نمیشه نظری داد !
    با تشکر از سعید عزیز که محبت کرد و تجربه اش رو در اختیار دیگر دوستان قرار داد.
    در مورد کرید اونتوس؛ حق با شماست؛ من روش مانور ندادم؛ آخه فکر کنم اکثرعطربازها
    کرید اونتوس با اون نماد سلطنتی شیکش رو می شناسن. [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] قیمت: 350 دلار. هر دلار 3500 رو رد کرده؛ یک میلیون و دویست و بیست و پنج هزار برای وارد کننده اش آب می خوره. یک هزینه گمرکی برای ترخیص داره؛ حداقل 150 تا 200 هزار هم می کشه روش تا برسه دست مشتری؛ کرید اصل بالای یک و نیم میلیونه. خودتون لینک رو چک کنید و حساب کنید!
    به شهادت مشتریان (لینک نظر مشتری رو چون متعلق به انجمن همسایه است اجازه ندارم اینجا بگذارم ولی تو پیام خصوصی هر کی خواست بهش میدم) کرید اونتوس من؛ خیلی خیلی نزدیک به اودکلنشه.
    در خصوص رالف لورن بلو؛ پخش بو و ماندگاری بسیار بالا داره و اگر خواستین برای مهمونی بزنین؛ دو سه ساعت قبل بزنین تا ملایم تر بشه. از چند ساعت بعد زدنش چک سفید امضا میدم که می ترکونه! آقایان که خیلی می برن؛ هیچ؛ حتی یک خانم ندیدم عاشق بوش نشه! در روز های بعد از زدنش هم چنان بوش هست و لذت میده.اولین باری که رالف رو کشف کردم گفتم دیگه هیچ وقت هیچ اودکلن دیگه ای نمی زنم! ( اما این جمله رو برای خیلی اودکلنها گفتم
    وان میلیون اینتنس برام واقعا سمفونیه. یک ارکستر که شروع به نواختن می کنه و کم کم اوج می گیره ... داغ و پر هیجان! فقط من هیچ ته بوی ترش ازش نمی گیرم.دقیقا می دونم داری به چی اشاره می کنی؛ اما واقعا هیچ لغتی برای توصیف اون رایحه پیدا نمی کنم.
    کلا توصیف هات رو خیلی دوست داشتم؛ مثلا در مورد بلک افغان یا توباکو وانیل. دو کار خیلی خاص که هم عاشق سینه چاک دارن و هم کسانی که اصلا دلشون نمی خواد استفاده کنن ( برای همین حتما باید لایت استفاده بشن؛ غلیظ اصلا خوب نیست)
    توسکان لدر که اصلا سروره برای خودش. چه می کنه تام فورد با این عطرش!
    در مورد تافی؛ برام جالبه که دوست دیگه ای هم نظر شما رو داد که خوبه به بچه ها تافی بدیم بزنن؛ من خودم در جمع های خودمونی و مهمانی غیر رسمی تافی می زنم. شنیدن مکرر این جمله که برو بیار بخوریم ازش برام خسته کننده نمیشه
    حالا شما چند روزه رسیده دستت اینها؛ حتما نظرات کاملتری می تونی در آینده بدی. در مورد پخش بو و ماندگاری و بوی ملایم شده ی برخی کارها مثل رالف لوران و بلک ارکید...
    راه حلی که در مورد تسترها نوشتم رو انجام دادی؟ جواب نداد؟ هنوز بوی تسترها تفکیک نشده؟ تستر برات زیاد گذاشته بودم. حیف شد که بوهاشون ترکیب شد. کارهای خیلی شاخ زنانه و مردانه مثل اسکار دلارنتا و سی بای کلوهه ...
    به هر حال خوشحالم که در کل عطرهاتو دوست داشتی و رضایتت جلب شد.
    با عطرهات خاطره بساز ... این مهم ترین هدف منه!
    Last edited by ramshad; 18-12-2014 at 20:30.

4. 3 کاربر از ramshad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کـاربـر بـاسـابـقـه M . Sayid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

راه حلی که در مورد تسترها نوشتم رو انجام دادی؟ جواب نداد؟ هنوز بوی تسترها تفکیک نشده؟ تستر برات زیاد گذاشته بودم. حیف شد که بوهاشون ترکیب شد. کارهای خیلی شاخ زنانه و مردانه مثل اسکار دلارنتا و سی بای کلوهه ...
    دیروز اونکارو کردم ، فعلا صبر می کنم ببینم چی میشه !

6. این کاربر از M . Sayid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه aiza1372's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    ↩↖BURDIAM↗↪

پيش فرض

درود
    آق رضا اینجا هم هستی شما ؟!
    آقا رضا اون کوچولو مبلغ هم بمونه برا خرید های بعدی ایشاللا !
    از کارای تام فورد چیزی برای اضافه کردن به لیست در نظر ندارین ؟؟؟
    من خیلی دنبال کارای دیگشم ، منتها با قیمت مناسب !
    مثلاً ایتالین قبرس ، عود وود و ... !
    باتشکّر
    Last edited by aiza1372; 18-12-2014 at 22:45.

8. این کاربر از aiza1372 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

درود
    آق رضا اینجا هم هستی شما ؟!
    آقا رضا اون کوچولو مبلغ هم بمونه برا خرید های بعدی ایشاللا !
    از کارای تام فورد چیزی برای اضافه کردن به لیست در نظر ندارین ؟؟؟
    من خیلی دنبال کارای دیگشم ، منتها با قیمت مناسب !
    مثلاً ایتالین قبرس ، عود وود و ... !
    باتشکّر
    درود بر شما!

بله من خیلی ساله اینجام. قبل از درست شدن انجمن پی سی ورلد ؛ وبلاگ نویس بودم و لینک وبلاگم در صفحه اصلی سایت پی سی ورلد بود.
    من چند کار دیگر تام فورد رو دارم که در لیست نگذاشتم. مثل تام فورد نویر که یک بار از ظرفش ریخت روی لباسم و تا یک ماه بوش نمی رفت؛ دلم هم نمی آمد لباسمو بشورم. تام فورد وایت پچولی؛ تام فورد من ...
    تام فورد نویر وقتی می مونه بویی شبیه پنکیک و این جور چیزا میده که خیلی باحاله. تست کردی؟
    ایتالین قبرس رو تا حالا ندیدم. ولی عود وود رو مطمئن نیستم خیلی طرفدار داشته باشه. از اون بوهای خیلی خاصه که مخالف و موافق زیاد داره. مثل توباکو وانیل و بلک افغان. با این تفاوت که این دو معروف تر هستن از عود وود.
    کلمه ی مناسب رو های لایت کردی رفیق! شما اگه قیمت پایین تر از قیمت عطرهای من با همین کیفیت سراغ داری؛ لطفا خبر بده. چک سفید امضا هم می گذاریم وسط! قبول؟
    پی نوشت: امشب دو بار چک سفید امضا کشیدم! خدا به خیر کنه.

10. این کاربر از ramshad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه aiza1372's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    ↩↖BURDIAM↗↪

پيش فرض

درود بر شما!

بله من خیلی ساله اینجام. قبل از درست شدن انجمن پی سی ورلد ؛ وبلاگ نویس بودم و لینک وبلاگم در صفحه اصلی سایت پی سی ورلد بود.
    من چند کار دیگر تام فورد رو دارم که در لیست نگذاشتم. مثل تام فورد نویر که یک بار از ظرفش ریخت روی لباسم و تا یک ماه بوش نمی رفت؛ دلم هم نمی آمد لباسمو بشورم. تام فورد وایت پچولی؛ تام فورد من ...
    تام فورد نویر وقتی می مونه بویی شبیه پنکیک و این جور چیزا میده که خیلی باحاله. تست کردی؟
    ایتالین قبرس رو تا حالا ندیدم. ولی عود وود رو مطمئن نیستم خیلی طرفدار داشته باشه. از اون بوهای خیلی خاصه که مخالف و موافق زیاد داره. مثل توباکو وانیل و بلک افغان. با این تفاوت که این دو معروف تر هستن از عود وود.
    کلمه ی مناسب رو های لایت کردی رفیق! شما اگه قیمت پایین تر از قیمت عطرهای من با همین کیفیت سراغ داری؛ لطفا خبر بده. چک سفید امضا هم می گذاریم وسط! قبول؟
    پی نوشت: امشب دو بار چک سفید امضا کشیدم! خدا به خیر کنه.
    ایول . . .
    کلاً من عاشق کارای تام فوردم !
    تا حالا توباکو ، توسکان ، بلک ارکید ، نویر رو امتحان کردم و خیلی دوسشون دارم ! مخصوصاً توباکو وانیل ! من عاشقشمـــ !♥
    چون خیلی تو چش نیست قیمتای خیلی پرتی میدن ! کلاً اهل تنوع ـَم ولی نه به هر قیمتی !
    اگه ایزی میاکه رو هم بیارین من طالبشمـــ !♥ من این اسانسو بدون فیکس مصرف میکنم ! مال شرکت لوزی ! با غلطکی پخشش فوق العادس اگه بره تو ظرف اسپری دیگه واویلا ...
    البته مونت بلانک هم بعد از اینکه بیاد ، یه مقدار برا من بفرستین !
    از عمده فروش شهرمون من خرید میکنم ! قیمتاش خوب درمیاد ! ایشاللا بعد از تست عطر های شما و مقایسشون میتونم بهتر نظر بدم !
    البته تو خونه بیشتر از 400 میل عطر دارم ولی نتونستم خودمو کنترل کنم !
    تشکّر
    Last edited by aiza1372; 19-12-2014 at 00:37.

12. این کاربر از aiza1372 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز arash59b's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    اکسین ــ O X I N

پيش فرض منتخب اسانسهای سوئیسی و فرانسوی در فروشگاه "عطر یاد یار" ؛ خاطره ساز لحظه لحظ...

درود بر شما!
    من چند کار دیگر تام فورد رو دارم که در لیست نگذاشتم. مثل تام فورد نویر
    رضا جان پس یه لیست هم از اون اسانس هایی که قایم کردی به ما بده ببینیم چی هست؟

البته اگه کیفیت اش ون رو تضمین میکنی

درسته بعضی اسانس ها موافق و مخالف زیاد دارند مثل افغان یا تغ هرمیس[emoji40] ولی بالاخره هر اسانسی ارزش یبار تست رو داره

اگه بتونی این خاص ها رو حتی بمقدار کم تهیه کنی دوستان هم می تونند نظر بدن

Sent from my iPhone using Tapatalk

14. 2 کاربر از arash59b بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

ایول . . .
    کلاً من عاشق کارای تام فوردم !
    تا حالا توباکو ، توسکان ، بلک ارکید ، نویر رو امتحان کردم و خیلی دوسشون دارم ! مخصوصاً توباکو وانیل ! من عاشقشمـــ !♥
    چون خیلی تو چش نیست قیمتای خیلی پرتی میدن ! کلاً اهل تنوع ـَم ولی نه به هر قیمتی !
    لطفا تو لیست عاشقان توباکو وانیل اسم من و کل خانواده ام رو هم بنویسین! حسن توباکو وانیل من اینه که شیرینی زائد بقیه توباکو وانیلها رو نداره. حالا سفارشهای هفتگانه شما فردا میرسه دست تون می بینینش!

16. این کاربر از ramshad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

رضا جان پس یه لیست هم از اون اسانس هایی که قایم کردی به ما بده ببینیم چی هست؟

البته اگه کیفیت اش ون رو تضمین میکنی

درسته بعضی اسانس ها موافق و مخالف زیاد دارند مثل افغان یا تغ هرمیس[emoji40] ولی بالاخره هر اسانسی ارزش یبار تست رو داره

اگه بتونی این خاص ها رو حتی بمقدار کم تهیه کنی دوستان هم می تونند نظر بدن

آرش جان؛ تنوع خیلی بالاست در بین کارهایی که دارم و اینجا نیست.برای همین عنوان تاپیک هست:"منتخب اسانسهای ..." برداشت من این بود که اگه لیست تعداد عطرهاش خیلی باشه بیننده حوصله اش نمی گیره همه رو بخونه بی خیال میشه. واسه همین به تدریج زیادشون می کنم؛ با اعلام قبلی؛ الان مونت بلک لجند و تق هرمس رو در نظر دارم.

18. این کاربر از ramshad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز arash59b's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    اکسین ــ O X I N

پيش فرض

بی زحمت یه لیست از بقیه اسانس ها برای من پی ام کن. چه اونایی که داری و تو پست اول نیست و چه اونایی که نداری ولی می تونی تهیه کنی

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •