تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 9 از 16 اولاول ... 5678910111213 ... آخرآخر
نمايش نتايج 81 به 90 از 158

نام تاپيک: منتخب اسانسهای سوئیسی و فرانسوی در فروشگاه "عطر یاد یار" ؛ خاطره ساز لحظه لحظه زندگی شما!

پروفشنال ramshad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

عطر دوستان عزیز [USER=77856]@arash59b[/USER] و [USER=144594]@mostafa a[/USER] رسیده دست شون بعد تست کردن لطف می کنن نظرشون رو برامون می نویسن.
    برای هفته ی پیش رو می خوام تام فورد بلک ارکید رو عطر هفته معرفی کنم و قیمت شگفت انگیز گرمی 600 تومن براش بگذارم! شما هم می تونید پیشنهاد بدین کدوم عطر رو مایلین عطر هفته معرفی کنم.
    نوشته های چند تن از دوستان عزیزی که تام فورد بلک ارکید منو خریدن در مورد این عطر بخوانید. مشک آن است که ببوید نه آن که عطار بگوید!
    نقل قول نوشته شده توسط shmp30, post: 10597998, member: 190104
    Tom Ford Black Orchid: و باز هم تام فورد فقید! بلک ارکید از اون بوهاییه که بهش اعتیاد پیدا میکنید و دائم شیشه عطر رو کنار بینیتون میگیرید!
    بوی شیرینی داره، مثل وانیل و بوی گل یاس، من به شخصه بوی یاس رو زیاد دوست ندارم ولی توی این ادکلن خیلی خوب گنجانده شده.
    اگه اشتباه نکنم این عطر یونی هست و برای هر دوجنس مناسبه، حتما پیشنهاد میشه اگه نمیدونید چه عطری میخواید. مخصوصا برای خانم ها.
    نقل قول نوشته شده توسط aiza1372, post: 10607264, member: 257801
    بلک ارکید هم پخش خیلی خوبی داره ! به نظرم بیشترین پخش رو داره و بعد هم بلک افغانو !
    البته به نظر من توباکو هم خوردنیه ، نمیدونم چطور عطر شده !
    نقل قول نوشته شده توسط arash59b, post: 10617735, member: 77856
    بلک ارکید: باز هم عالی و بدون نقص. همونطور که می دونید نت اصلی بلاک ارکید شیرین هست که روی بقیه رایحه ها تاثیر میزاره. ولی باز تو این اسانس هم نت شیرین خیلی کمتر نسبت به اسانس های مشابه هست که برای من خیلی مطلوب تر بود.
    در پایان می تونم بگم نقطه مثبت و مشترک تمامی این اسانس ها کیفیت بالا بهمراه ماندگاری و پخش بوی قابل قبول (حتی بیش از انتظار) بود که من تا الان تو هیچ اسانس گرمی دیگه ای ندیده بودم.
    نقل قول نوشته شده توسط sana2000, post: 10652083, member: 249873
    4-بلک ارکید .یک عطر با مخلوطی از بوی گل و وانیل و بدون شیرینی زیاد. بوی وانیل و گل یاس .چه بویی زیباتر از این دوتا.یه عطر مجلل هست.و خاطره انگیز.بازم میخرم.
    در کل این دوستمون از وقتی که پست کرد تا دیروز همه کارهارو پیگیری کرد یعنی گارانتی تا توی خونه و خدمات پس از فروش هم داشت.خودش هم پسر گلیه.کیفیت عطرهاش هم به هرکی نشون دادم تایید کرد.من خودم خرید ادکلن زیاد داشتم و دارم ولی ازین به بعد مشتری ثابت ایشون هستم.ایشالا تو کارش موفق باشه کم پیدا میشه تو کاسبی ادم مثل ایشون
    Last edited by ramshad; 09-01-2015 at 11:55.

2. این کاربر از ramshad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز arash59b's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    اکسین ــ O X I N

پيش فرض

دو سه روز بعد از رسیدن سفارش جدید فرصت شد که نظر و تجربه ای که از این سری اسانس ها داشتم را با دوستانی که علاقه مند هستند درمیون بزارم امیدوارم که در انتخاب شفاف تر و دقیق تر شون تاثیر داشته باشه

کرید اونتوس
    از اون عطرهای معروف هست که طرفدارهای خاص خودش رو داره و میشه گفت بیشتر اشخاص ازتباط خوبی باهاش برقرار می کنند. رایحهای متفاوتی میشه ازش استشمام کرد ولی غلبه اصلی با بوی ترنج ( لیمو مانند) هست شاید دلیل اصلی دوستانی که رایحه این اسانس رو با مدل اصلی متفاوت می دونند هم همین باشه چون همینطور که [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] می تونید ببینید کسایی که از این ادکلن استفاده کردن رایحه غالب رو اناناس انتخاب کردن (هرچند که خودم تا حالا اصل این اودکلن رو تجربه نکردم) ولی با همه اینها توی اسانس های رضا جان جز کارهای خوب و بالا محسوب می شه که ارزش تست رو داره

رالف لورن
    انتظار چنین بوی خوبی رو از این اسانس نداشتم میشه گفت تمام عطرها و رایحه های گل های بهاری رو با هم جمع کرده و یه بوی شاد و لطیف رو ساخته برای منی که طرف دار رایحه های تلخ و اسپایسی هستم جالب بود هر چند کار مردانه است ولی میشه گفت رایحه عطر خانم ها بسیار نزدیک میشه

تافی
    همونی که خود آقا رضا و بقیه دوستان می گن هست. تنها رایحه ای که همه باهاش اشنا هستند بوی تافی ولی با غلظت بالا و پخش بوی فوق العاده زیاد. (حتما با فیکساتور بالا باید تهیه بشه برای من 60% اسانس بود)

بی دلیشن:
    رایحه خنک و دوست داشتنی و در یک کلام خود هندوانه. نگهش داشتم برای روزهای گرم تابستان جنوب ، اونوقت قدرت خودش رو بهتر نشون میده

تام فورد نویر
    یک از کارهایی که رضا جان لطف کردن پیشنهاد دادن و چون تام فورد بود نتونستم نه بیارم. مثل همه کارهای تام فورد پخش بو و ماندگاری بالا. رایحه غالب نسبتا تند و (گرم) هست که شاید خیلی ها باهاش ارتباط برقرار نکنند ولی یه رایحه دوم و ضعیف تری داره که واقعا عالی و دوست داشتنی هست بقول مهندس بوی پنکیک لوازم ارایشی خانم ها رو داره و بنظر من ته رایحه ای است که تو دیور هوم اینتنس هم وجود داره یه نوع بوی عود یا زنبق باید باشه (برای من حس خاک ابپاشی شده رو داره که ادم دوست داره مزش کنه) اینم اسانس هم باید فوق العاده لایت و با فیکساتور زیاد تهیه بشه

مونت بلانک اندیویژوال
    اصالت خانواده مونت بلانک تو دیده میشه رایحه اش مقدار کمی تند و تیز و فوق العاده خنک هست. حس اب نبات های نعنایی تند که موقع سرما خوردگی برای باز شدن بینی استفاده می کنم رو داشت. ازش واقعا خوشم اومد رایحه جالبی داره

دلارنتا
    رایحه خوب و مورد پسند اغلب خانم ها رو داره بنظر من جز انتخاب های مناسب هست اگه بخوام خیلی نکته بینی بخرج بدم میشه گفت رایحه ها خوب هستند ولی سرزنده نیستند

بوگارت: قابل قبول و میشه گفت تاحدی تلخ

چندتا تستر کاغذی هم فرستاده بودن که از توشون میشه به بلومجیک و الفرد دانهیل اشاره کرد رایحه های واقعا خوب داشتند و از این دوتا خیلی خوشم اومد بلو مجیک تا حدودی رایحه توت فرنگی و دانهیل هم واقعا در مقابل دانهیلی که خودم داشتم بهتر بود میشه گفت رایحه دارچین توش بیشتر خودش رو نشون میداد ولی بنظر من بدترین نوع تست یه عطر، تست کاغدی اون هست چون خیلی از نقاط قوت یا حتی ضعف عطر رو بخوبی نشون نمی ده ترجیح میدنم از این به بعد اگه می خوام یه رایحه را واقعا بررسی کنم از تستر های دو گرمی استفاده کنم

مورد اخر که باید بهش اشاره کنم و تو سفارش اول در موردش صحبت کردم در مورد بوی توباکو وانیل هست. توباکویی که من سفارش داده بودم با غلضت بالا بود بخاطر همین رایحه اولیه ای که داشت بوی اسپایسی و فلفی تندی بود از فیکساتوری که اقا رضا برای لایت کردن بلک افغان فرستاده بودن دو گرم هم به توباکو اضافه کردم که باعث شد بوی فلفی کمتر و رایحه تنباکو بیشتر خودش رو نشون بده البته رایحه انتهایی وانیل هم میشه گفت قوی تر شد. من که خودم هر دوحالتش رو دوست درام ولی دوستانی که زیاد با بوی فلفل و ادویه راحت نیستند سعی کنند توباکو وانیل رو بیشتر بصورت لایت سفارش بدن
    Last edited by arash59b; 10-01-2015 at 09:37.

4. این کاربر از arash59b بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

یکی از دوستان در پ خ پی سی ورلد نوشته تاپیکت رو در انجمن همسایه (!) هم دیدم؛ سفارش عطر رو اونجا میدم. احتمالا خیلی از دوستان مثل خود من در هر دو انجمن عضون. فرقی هم نداره سفارش شون رو اینجا ثبت کنن یا اونجا یا هر دو جا!
    داشتم با خودم فکر می کردم چرا بیشتر سفارشها اونجا ثبت میشه؟ یکی از دوستان ساکن اصفهان دیروز 65 عطر سفارش داد و براش هم ارسال کردم. عضو این انجمن هم هست. با آیدی به نام اسم و فامیلش.اما به دلیلی شخصی تمایلی به ثبت سفارش در پی سی ورلد رو نداشت.

تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط arash59b, post: 10713602, member: 77856
    تام فورد نویر
    یه رایحه دوم و ضعیف تری داره که واقعا عالی و دوست داشتنی هست بقول مهندس بوی پنکیک لوازم ارایشی خانم ها رو داره و بنظر من ته رایحه ای است که تو دیور هوم اینتنس هم وجود داره یه نوع بوی عود یا زنبق باید باشه (برای من حس خاک ابپاشی شده رو داره که ادم دوست داره مزش کنه)
    امروز اودکلن دیور هوم و دیور هوم اینتنس رو بو کردم. اسانسی که الان دست منه به دیور هوم نزدیکتره تا دیور هوم اینتنس. تست پخش بو و ماندگاری که بگیرم خبر میدم.تعدادی از دوستان دنبال دیور هوم بودن و حالا باید از تست بگذره تا وارد لیست عطرای من شه! بوی اسانسشو دوست دارم. رایحه متفاوت و خاصیه. نه تلخیش تو ذوق میزنه نه گرمیش. تازه متوجه شدم منظور آرش جان از خاک آب پاشی شده چیه! در اسانس دیور هوم یک بوی خاصی هست که به حاک آب پاشی شده تشبیه کرده دوست عزیزمون.
    بوش ؛ بوی تام فورد نویر رو تداعی می کنه. هر دو نسبتا تلخ و گرمند اما دیور هوم ملایم تر از تام فورد نویره.
    چند کار دیگه رو هم دارم تست می کنم:
    کرید سیلور مانتن؛گرین ایریش؛ ال هوم ؛ بلک کد ارمانی ...

7. این کاربر از ramshad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

چند عطر جدید به مجموعه اضافه شد. لیست قیمتها بازبینی و قیمت برخی عطرها کاهش یافت.
    دیور هوم اینتنس و پگاسوس مارلی رو امتحان کنین!

تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

چند روز پیش یکی از دوستان اودکلن فروش فعال در پی تی رو دیدم و دقایقی با هم گپ زدیم. بهش گفتم که من عطربازم و یه پاتوق کوچیک درست کردم برای عطربازها (همین فروشگاه)؛ خیلی خودمونی در مورد عطرهای مورد علاقه مون حرف می زنیم و تبادل نظر می کنیم و سلیقه مون رو به اشتراک می گذاریم.
    یه بار یکی از مشتریام بهم حرف قشنگی زد:"فلانی تو جوری در مورد عطر حرف میزنی که انگار یه موجود زنده است"! و راست می گفت. به نظر من عطر (درست مثل یک قطعه موسیقی) چون با احساس و عاطفه و روان و خاطره ی آدما سر و کار داره؛شبیه موجودات زنده است. حتما برای شما هم پیش اومده که با استشمام یک رایحه؛ یه دفعه سالها در زمان جا بجا شدین و به یک زمان و مکان دیگه در ذهن تون منتقل شدین. احساسی بهتون دست داده که هیچ توضیح و توجیهی براش نداشتین. فقط می دونستین و با تمام وجود حس می کردین که این بو حالتون رو عوض کرده.
    با یک رایحه که خاطره بسازی؛ این اتفاق زیاد می افته. برای من هر رایحه کلی خاطره رو به همراه داره. بعضی خاطره ها تلخن بعضی شیرین. عطر فروشی با فروختن کالاهای دیگه تفاوت داره. مشتریهای عطرهام با خودم هم ارتباط برقرار می کنن. دلیلش هم خیلی ساده است؛ چیز مشترکی بین مون هست که هر دو بهش حس داریم:عطر

حـــــرفـه ای Atghia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    تهران کثیف

پيش فرض

یکی از دوستان در پ خ پی سی ورلد نوشته تاپیکت رو در انجمن همسایه (!) هم دیدم؛ سفارش عطر رو اونجا میدم. احتمالا خیلی از دوستان مثل خود من در هر دو انجمن عضون. فرقی هم نداره سفارش شون رو اینجا ثبت کنن یا اونجا یا هر دو جا!
    داشتم با خودم فکر می کردم چرا بیشتر سفارشها اونجا ثبت میشه؟ یکی از دوستان ساکن اصفهان دیروز 65 عطر سفارش داد و براش هم ارسال کردم. عضو این انجمن هم هست. با آیدی به نام اسم و فامیلش.اما به دلیلی شخصی تمایلی به ثبت سفارش در پی سی ورلد رو نداشت.
    سلام
    الان دقیقا منظورتون از این توضیح چی بوده دوست گرامی؟
    به رخ کشیدن تعداد مشتری ها؟
    تشویق کاربران این انجمن به خرید؟
    آپ کردن تاپیک؟
    یا؟

تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    الان دقیقا منظورتون از این توضیح چی بوده دوست گرامی؟
    به رخ کشیدن تعداد مشتری ها؟
    تشویق کاربران این انجمن به خرید؟
    آپ کردن تاپیک؟
    یا؟
    سلام. پاسخ خدمت تون ارسال شد.

تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

تام فورد نویر و اگزریوس و ال هوم به لیست اضافه شدن. ته بوی اگزریوس بعد 50 ساعت بسیار دوست داشتنیه و هر چند که دیگه پرتقال نیست؛ اما رایحه دلچسبیه.
    یکی از ماندگارترین اسانسهایی که تو عمرم دیدم تام فورد نویره. خیلی عجیبه قدرت اسانس خالصش.
    ال هوم بوی خنک و ملایمی است و شما در 24 ساعت نیاز به استفاده مجدد دارین؛ اما واقعا خوش بو و نابه!

آخر فروم باز Xx Hossein xX's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سفارش دوم من از ایشون، تحویل گرفتم نظرم رو در موردشون میگم

تق هرمس ==> ظرف 30 میل ==> 20 میل اسانس + 10 میل رقیق کننده
    رالف لورن بلو ==> ظرف 30 میل ==> 20 میل اسانس + 10 میل رقیق کننده
    کرید اونتوس ==> ظرف 30 میل ==> 20 میل اسانس + 10 میل رقیق کننده
    کوکو شانل ==> ظرف 30 میل ==> 15 میل اسانس + 15 میل رقیق کننده
    بی دلیشس ==> ظرف 30 میل ==> 20 میل اسانس + 10 میل رقیق کننده
    تام فورد توسکان لدر ==> ظرف 30 میل ==> 20 میل اسانس + 10 میل رقیق کننده
    بی دلیشس ==> ظرف 30 میل ==> 15 میل اسانس + 15 میل رقیق کننده
    آزارو کروم لجند ==> ظرف 30 میل ==> 20 میل اسانس + 10 میل رقیق کننده
    لالیک انسر نویر ==> ظرف 30 میل ==> 20 میل اسانس + 10 میل رقیق کننده
    تام فورد نویر ==> ظرف 30 میل ==> 15 میل اسانس + 15 میل رقیق کننده
    مونت بلانک این دی ویژوال ==> ظرف 30 میل ==> 15 میل اسانس + 15 میل رقیق کننده
    سیلور سنت بوگارت ==> ظرف 30 میل ==> 15 میل اسانس + 15 میل رقیق کننده

14. این کاربر از Xx Hossein xX بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •