تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 16 اولاول 123456713 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 158

نام تاپيک: منتخب اسانسهای سوئیسی و فرانسوی در فروشگاه "عطر یاد یار" ؛ خاطره ساز لحظه لحظه زندگی شما!

کـاربـر بـاسـابـقـه M . Sayid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

سفارش من :

بلک افغان
    تافی چاکلت
    وان میلیون اینتنس
    سیلورسنت بوگارت
    کرید اونتوس
    آزارو کروم لجند
    بی دلشس
    هر سه مورد تام فورد

2. این کاربر از M . Sayid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال ramshad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سفارش من :

بلک افغان
    تافی چاکلت
    وان میلیون اینتنس
    سیلورسنت بوگارت
    کرید اونتوس
    آزارو کروم لجند
    بی دلشس
    هر سه مورد تام فورد
    سلام. در پیام خصوصی جزییات خدمت تون ارسال شد. تشکر از خریدتون.

4. این کاربر از ramshad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوست عزیزمون arash59b لطفا فردا بعد تحویل گرفتن عطرها؛ صحت مرسوله دریافتی و هم چنین نظرتون رو در خصوص عطرها در تاپیک اعلام فرمایید.

دوست عزیز M. Sayid یازده عطر سفارش جناب عالی به همراه چند تستر از عطرهایی نظیر آکوا بولگاری؛ آکوا دی جیو؛ 212 س ک س ی مردونه؛ بلو فور من فردا صبح برای تان ارسال می شود. فقط به من خبر دهید دانشگاه تان همان صنعتی معروف است؟ در ادرس ارسالی اسم خیابان ذکر نشده و فقط نوشتین دانشگاه.

6. این کاربر از ramshad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام. جناب M. sayid مرسوله ارسال شد کد پیگیری را در پیام خصوصی برای تان فرستادم.

8. این کاربر از ramshad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

با تشکر از سه دوست عزیزی که در هفته اول افتتاح فروشگاه عطر یاد یار ؛ عطر خرید کردن؛ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    مجدد به اطلاع باقی دوستان می رسونم که قیمتهای اعلام شده به مناسبت افتتاح فروشگاه بوده و از ابتدای دی ماه قیمتهای فعلی 50 درصد افزایش خواهند داشت مگر برای خرید حداقل 100 گرم. از این فرصت باقی مونده استفاده کنید و هدیه برای مناسبتهای پیش رو را از الان تهیه کنید!
    آرش عزیز قراره امروز نظرشو در مورد عطرها برامون بنویسه. حسین اقا قبلا نظرشون رو مفصل نوشتن؛ آقا سعید هم فردا عطر میرسه دستش (ارسال با پست بوده) و امیدوارم خیلی زود نظرشو برامون بنویسه.

10. 2 کاربر از ramshad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز arash59b's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    اکسین ــ O X I N

پيش فرض

سلام
    اسانس های من هم دیروز رسید. طبق وعده ای که به استارتر محترم داده بودم و ارادتی که توی این مدت به ایشون در خودم احساس می کردم سعی کردم تجربه خودم از کیفیت رایحه ، پخش بو و ماندگاری اسانس ها رو با بقیه دوستان به اشتراک بزارم . شاید باعث بشه در تصمیم گیری بعضی از دوستان در خرید درست و مطابق با سلیقه شون تاثیر داشته باشه.
    اول باید بگم که در زمینه عطر وادکلن قرار و عهدی با خودم گذاشته بودم که دیگه هیچ وقت سراغ عطرهای اسانسی (گرمی) نروم چون بعداز هزار بار تست این اسانس ها به این نتیجه رسیدم بود که ارزش پول دادن رو ندارند و بهتره ادم صبر کنه هر وقت پول دستش اومد یه ادکلن مارک دار و اسم و رسم دار بخره ولی خوب با اشنایی که با استارتر عزیز در انجمن همسایه پیدا کرده بودم و تعاریفی که از اسانس ها داشتند تصمیم گرفتم یه بار دیگه دل رو به دریا بزنم.
    اگرچه وجود اسانس هایی از تام فورد که بخاطر قیمت بالاشون می دونستم شاید هیچوقت شانس تجربه رایحه اصیل شون رو نداشته باشم هم در تصمیمم بی تاثیر نبود
    قبل از دادن هر نظری 24 ساعت صبر کردم تا خوب بتونم اونا رو تست کنم. بخاطر اینکه خیلی از رایحه ها رو دیدم که نظر اول خوب بودن ولی به مرور نظرم عوض شده و همینطور برعکس. چون حوصله تایپ رو هم ندارم به ترتیب اهمیت و علاقه
    شخصیم اسانس ها رو معرفی می کنم
    یه نکته ای که باید قبل از شروع بهش اشاره کنم نسبت ترکیب اسانس و فیکساتور هست. چون زیاد طرفدار بوهای ملایم و لایت نیستم و دوست دارم رایحه سنگین باشه طبق قراری که با مهندس داشتم نسبت ترکیب رو 10 به 7 انتخاب کردم. (10 میل اسانس با 7 میل فیکساتور).

از تام فورد
    توسکان لدر:
    می شه گفت یکی از دوست داشتنی ترین رایحه های من هست. بوی تلخ چرم و جیر عالی و دوست داشتنی. همونطور که استارتر گفته بودن شیرینی این رایحه نسبت به کوپی های دیگه واقعا کمتر هست و برای کسانی
    مثل من که از بوی شیرین زیاد خوششون نمیاد عالی و رویایی بود. ولی دوست داشتم تلخیش و بوی چرم اش باز هم بیشتر باشه بهمین خاطر دفعه بعد مطمئنا اجازه نمی دم بیشتر از 3 میل قیکساتور بهش اضافه بشه. دی:
    پخش بوی عالی داره و از اون بهتر ماندگاریش هست که بعد از 10 ساعت هم هنوز ابراز وجود می کنه

بلاک ارکید: باز هم عالی و بدون نقص. همونطور که می دونید نت اصلی بلاک ارکید شیرین هست که روی بقیه رایحه ها تاثیر میزاره. ولی باز تو این اسانس هم نت شیرین خیلی کمتر نسبت به اسانس های مشابه هست که برای من خیلی مطلوب تر بود.

توباکو وانیل: اولین شوکی که بهم وارد شد. میشه گفت چیزی که تو این اسانس نسبت به مدل تام فورد اصل در حداقل هست همون بوی تنباکو بود. رایحه ای اصلی اسانس بای بوی تند ادویه مثل فلفل شروع میشه و با وانیل تموم میش. رایحه اش نتونست من رو ارضاء کنه چون اولویت رایحه های من بعد از توسکان بوی توتون و تنباکو هست و چندان علاقه ای به رایحه وانیل ندارم و اگه هم بخوام اسانس با رایحه وانیل استفاده کنم می تونم از اسانس ها و ادکلن های مشابه که کم هم نیستند استفاده کنم.

بلک افغان:
    شوک دوم. واقعا نمی دونم چرا این اسانس اینقدر گرونه. با اینکه از رایحه های سنگین خوشم میاد ولی اصلا نتونستم با این اسانس ارتباط برقرار کنم. بلافاصله بعد از استفاده از این اسانس در عرض 10 دقیقه با اظهارنظر سه نفر از اطرافیان مواجه شدم که همگی تو یه جمله مشترک بودن "کی عطر عربی زده!!!". با اینکه فعلا اهواز زندگی می کنم و اینجا به این رایحه ها و بوهای تند ادکلن های عربی عادت دارند ولی بازخورد خوبی از بلاک افغان نداشتم. خودم بیشتر دنبال نت تلخ این اسانس بودم ولی میشه گفت همه نت ها تند و تیز بود. شاید دفعه دیگه این اسانس رو بسیار بسیار لایت و با فیکساتور دوبرابر سفارش دادم.

یه سری سفارش دیگه هم مثل 212 بود که نظر من رو اصلا جلب نکرد.

در پایان می تونم بگم نقطه مثبت و مشترک تمامی این اسانس ها کیفیت بالا بهمراه ماندگاری و پخش بوی قابل قبول (حتی بیش از انتظار) بود که من تا الان تو هیچ اسانس گرمی دیگه ای ندیده بودم.

12. 4 کاربر از arash59b بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    در پایان می تونم بگم نقطه مثبت و مشترک تمامی این اسانس ها کیفیت بالا بهمراه ماندگاری و پخش بوی قابل قبول (حتی بیش از انتظار) بود که من تا الان تو هیچ اسانس گرمی دیگه ای ندیده بودم.
    ممنون آرش جان . از اظهار لطفت به من و عطرهام.
    1) در خصوص بلک افغان و توباکو وانیل؛ من اصرار به لایت داشتم. شما اصرار به رایحه سنگین. مطمئنم اگر لایت برمی داشتی این دو تا رو؛ نظرت حتما چیز دیگه ای می شد. درسته که بعد چند ساعت بو سبکتر میشه. اما این که از اول لایت باشه چیز دیگه است. امیدوارم دوستان دیگه؛ توصیه های منو در هنگام خرید مورد توجه قرار بدن. متاسفم که از این دو تا راضی نبودی؛ اما بهت اطمینان میدم بلک افغانش لطیف ترین توی بازار ایرانه و شما حتما تو شهر خودتون از عطرفروشیها بلک افغانشون رو بگیر بو کن. در مورد توباکو هم قطعا کم شیرین ترین توباکوی داخل ایرانه که من دیدم. این کم شیرینی در مورد توسکان لدرم صادق نیست. تلخ تر از اون دیدم. خوشحالم که بلک افغان رو گرمی 20 هزار تومن نخریدی و توباکو رو هم گرمی 6 هزار تومن نگرفتی.
    2) چه خوب که توسکان لدر و بلک ارکید رو دوست داشتی و باهاش ارتباط گرفتی.خوشحالم.
    3 ) هر موقع اومدی بلک افغانت رو بیار عینا در همون ظرف یک بلک افغان لایت به شما میدم. مصر هستم که در عمل شما ببینی لایت بلک افغان من آخر بوی تلخ با کلاسه! بسیار مجلسی و شیک.
    در خدمتم!

14. 2 کاربر از ramshad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

جناب M. sayid در سایت پست پیگیری کردم دیدم عطرها دیروز عصر اصفهان بوده. لطفا اگه تحویل گرفتین ؛ اول در خصوص به سلامت تحویل گرفتن و بعد در مورد عطرها نظرتون رو با ما به اشتراک بگذارین.

آخر فروم باز Xx Hossein xX's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام.
    منم بعد از چند روز تست اسانس ها دوباره نظرم رو میگم
    دوستان در مورد توباکو وانیل عرض کنم که بنظرم توی نت اولش بوی فلفل و تنباکو به یه اندازه هست و بعد از چند لحظه به طور واضح بوی وانیل پخش میشه.
    دقت کنید که توباکو وانیل و بلک افعان رو حتما رقیق تر از 50 درصد بگیرید (فکر میکنم 30-25 درصد خوب بشه) در غیر این صورت احتمالا از این دو اسانس خوشتون نمیاد.
    من بلک افعان رو روی لباسم اسپری کردم تازه بعد از 48 ساعت داره بوی خیلی خوبی تولید میکنه، برای همین اسرار دارم که رقیق تهیه کنید که سریعتر به این مرحله برسید.
    در کل دوتا عطر خاص هستن اینا که شاید مورد پسند همه واقع نشه.
    اگه بخوام بعد از چند روز به عطر هام از 10 نمره بدم اینطوری میشه:

کرید اونتوس: 10/10 (واقعا شاهکاره و به عطر مورد علاقه‌م تبدیل شد، ماندگاری و پخش بوی بسیار بالایی هم داره)
    رالف لورن : 8/10
    آزارو کروم لجند: 8/10 (رقیق تهیه کنید، به عنوان یک بوی سرد حجم بوش زیاده)
    بلک ارکید: 7/10
    بلک افعان: 7/10
    توباکو وانیل: 5/10 (کیفیت عطر عالیه ولی زیاد طرفدار این سبک بو نیستم، بوهای ادویه ای یکم اذیتم میکنه)
    آکوا بولگاری: 1/10 (واقعا هرچی سعی کردم این بو رو دوست داشته باشم نتونستم)

نمره های بالا کاملا شخصیه و طبیعیه که برای هر فرد فرق داره.
    توصیه آخرم اینه که اساس میگیرید فکر نکنید که هرچی غلیطتر بگیرید بهتر میشه (من اینطوری فکر میکردم)، فقط بوی عطر خراب میشه.حداقل 50 درصد رقیق سازی رو پیشنهاد میکنم برای همه عطر ها.

17. 3 کاربر از Xx Hossein xX بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام.
    منم بعد از چند روز تست اسانس ها دوباره نظرم رو میگم
    اسانس میگیرید فکر نکنید که هرچی غلیطتر بگیرید بهتر میشه (من اینطوری فکر میکردم)، فقط بوی عطر خراب میشه.حداقل 50 درصد رقیق سازی رو پیشنهاد میکنم برای همه عطر ها.
    به قول شاعر:
    خوش تر آن باشد که سر دلبران؛ گفته آید در حدیث دیگران!

19. این کاربر از ramshad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •