تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 14 از 16 اولاول ... 410111213141516 آخرآخر
نمايش نتايج 131 به 140 از 158

نام تاپيک: منتخب اسانسهای سوئیسی و فرانسوی در فروشگاه "عطر یاد یار" ؛ خاطره ساز لحظه لحظه زندگی شما!

پروفشنال ramshad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

امروز اصل اودکلنهای آمواج (اینترلود و اپیک) رو بو کردم. خوشبختانه اینترلود که اسانس من با اودکلن بسیار گرون قیمتش (آمواج همه اودکلنهاش سمت یک میلیون قیمتشه) مو نمی زد؛ اپیک هم بسیار شبیه بود.
    اینترلود آمواج رو تست کنید! پخش و موندگاریشم بسیار رضایت بخشه.

2. این کاربر از ramshad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوستانی که بلو فورمن می بردن؛موجودیش تموم شده. جاش پلو بلو رو می تونن استفاده کنن. هم شیک تره هم موندگاریش بیشتره.

تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

پست مربوط به تغییر شماره وایبر بود که ویرایش شد. به نظر میرسه دیگه امکان استفاده از وایبر در عمل منتفی شده!
    Last edited by ramshad; 22-04-2015 at 08:33.

تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

عطر ترکیبی بلک ارکید خنک و کمی تلخ ساخته شده برای فروش. دوستانی که خواستن می تونن سفارش بدن. از اصل بلک ارکید خیلی بهتر شده به نظرم!
    همیشه دوست داشتم بلک ارکید خنک بود!

تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام. گزارش تصویری بازدیدم از نمایشگاه بین المللی صنایع ارایشی بهداشتی رو به تدریج در "پاتوق عطربازان" ( در انجمن پی تی) دارم منتشر می کنم.علاقمندان برای مطالعه به اونجا مراجعه کنن.
    ممنون.

تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

این پست حذف شده است.
    Last edited by ramshad; 27-05-2015 at 21:31.

تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوستان توجه کنن که عطر فروشی متروی میدان محمدیه تهران کمترین ارتباطی از هر نظر با من و عطرهام نداره!
    اصولا فروشنده های مترو قابل اعتماد نیست عطراشون؛ مگه این که عکسش ثابت شه. قیمتهاشون که بماند!

9. این کاربر از ramshad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

با سلام؛
    بخاطر اعمال ضریب تخفیف روی همه عطرها؛ لیست قیمت حذف شده.

11. این کاربر از ramshad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

متن این پست به علت منع لینک دادن به انجمنهای دیگه؛ عینا از "پاتوق عطربازها" کپی پیست شده براتون:
    با سلام و عرض ادب و ارادت خدمت همه دوستان؛ به ویژه رفقای گل عطر بازم.
    در مورد ترکیب عطرها و تفاوت رایحه ها ؛ می خواستم نکاتی رو خدمت تون عرض کنم. مهمه این پست. لطفا دقت کنین!
    1 - حتما تست کردین و می دونین که یک اودکلن خاص؛ مثلا کرید یا توسکان یا هر چی ... اورجینالش رو از هر جا بحرین یک بو میده. اما به اسانس که می رسین؛ به تعداد کمپانیهای عطر ساز ما کرید داریم و توسکان داریم و ...
    هر تولید کننده ای برای خودش یه جور ساخته. همشون سعی کردن اورجینالش رو شبیه سازی کنن. اما به دلایل مختلف نظیر مواد اولیه ای که بکار بردن و این که فرد سفارش دهنده (مثلا کمپانی وارد کننده اش در ایران) تا چه رنج قیمتی خواسته محصول نهایی در بیاد ... عطر نهایی متفاوت از محصولات دیگر کمپانی های تولید کننده شده.
    من که لیست قیمت و محصولات اکثر کمپانیها دستمه؛ به همگی دوستان اطمینان میدم؛ که اختلاف قیمت عطرهای هم نام در دو کمپانی؛ حداکثر چند صد تومنه و مطلقا این جور نیست که قیمت دو عطر هم نام (یعنی مثلا گرین آیریش دو کمپانی) اختلاف قیمت در حد چندین برابر داشته باشن. یکی 7-8-10 برابر دیگری!

2 - دوستان از ترکیب دو عطر هم نام از دو کمپانی مختلف در یک ظرف؛ خودداری کنین. احتمالا بوی بهتر و کیفیت برتر این وسط فدا میشه!

3 - من موقعی دو عطر رو در یک ظرف ترکیب می کنم که قصد داشته باشم نتی رو در یکی از عطرها از بین ببرم یا تضعیف کنم یا تقویت کنم. مثلا در ارکان وایت که ترکیب ارکان بلک (بلک افغان) و واتر وایت دیویدوفه؛ واقعا قصدم از بین بردن تیزی و گرمی بلک افغان بود. به هدفم هم رسیدم! اگه قصد تغییر جدی رایحه رو ندارین؛ در یک ظرف ترکیب نکنین. هم زمان روی لباس اسپری کنین. نه بر روی هم. یکی سمت راست لباس یکی سمت چپ. یا بالا و پایین لباس. در این حالت بوی حاصله باز هم ترکیبیه. هم به شامه خودتون هم به شامه بقیه. با این تفاوت که هر دو عطر با همه نت (ها) شون حاضرن هم زمان. چیزی حذف نمیشه.

4 - همون طور که عرض شد ما به تعداد کمپانیهای اسانس ساز؛ مثلا بلک افغان و واتر وایت داریم. اگه ترکیب این دو اسانسی که من دارم (در یک ظرف) عطر خوبی رو تولید کرده مطلقا به این معنا نیست که هر بلک افغانی رو میشه با هر واتر وایتی ریخت تو یه ظرف و توقع رایحه خوش داشت.

5 - برای تنوع بخشیدن به تجربه های عطری تون؛ حتما بوهایی که حس می کنین برای هم ساخته شدن؛ به نوعی مکمل هم هستن رو هم زمان و در کنار هم استفاده کنین (مطابق توضیح بند 3 همین پست).مثلا من گری وتیور رو در کنار اینترلود خیلی دوست دارم. عزیزان دیگر هم بارها در پاتوق نوشتن ترکیب کدوم عطرها رو دوست دارن.مثلا این لینک. خالق عطر خودتون باشین. بهترین عطر عطریه که شما بسازین و ازش لذت ببرین.

امیدوارم نکات مفیدی رو خدمت تون عرض کرده باشم. بعدا چیزی به ذهنم رسید این پست رو تکمیل می کنم. لینکش رو هم در پست شماره یک میگذارم تا همیشه در دسترس باشه. پست شماره یک همیشه حاوی اطلاعات مهمیه. به خصوص لینکهایی که گذاشتم!
    مخلص همگی.

13. این کاربر از ramshad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

سلام‌دوست عزیز..لطفا قیمتهاتون و نحوه سفارش رو برام پخ کنید.ممنون

Sent from my HUAWEI G730-U10 using Tapatalk

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •