تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: اپدیت CPU i5 4690k

آخر فروم باز pharm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2004

پيش فرض اپدیت CPU i5 4690k

با سلام
    من میخواستم CPU رو اپدیت کنم از نرم افزار خود INTEL یعنی intel driver utility استفاده کردم ولی یا فیلتر بود یا از ایران نمیشه دانلود کرد بیخیال شدم رفتم سراغ اپدیت جدا گانه که intel iris and hd graphic هست(دقیقا همون ورژن در برنامه ی خوداینتل) و اینو دانلود کردم و
    اپدیت کردم و گفت ریستارت کن بعد ریستارت دیدم تغییر نکرده و از همون اول که از دیسک مادربورد رو نصب کردم و درایور CPU رو ریختم کنترل پنل intel هم بالا نمیومد به هیچ وجه ویندوز هم 8.1 هست

کاربر فعال مشکلات سخت افزاری ali2424's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

با سلام
    من میخواستم CPU رو اپدیت کنم از نرم افزار خود INTEL یعنی intel driver utility استفاده کردم ولی یا فیلتر بود یا از ایران نمیشه دانلود کرد بیخیال شدم رفتم سراغ اپدیت جدا گانه که intel iris and hd graphic هست(دقیقا همون ورژن در برنامه ی خوداینتل) و اینو دانلود کردم و
    اپدیت کردم و گفت ریستارت کن بعد ریستارت دیدم تغییر نکرده و از همون اول که از دیسک مادربورد رو نصب کردم و درایور CPU رو ریختم کنترل پنل intel هم بالا نمیومد به هیچ وجه ویندوز هم 8.1 هست
    درود
    دوست عزیز فکر کنم منظورتان رو اشتباه فرمودید پردازنده که اپدیت نمیشه شاید منظور شما درایور گرافیک مجتمع داخل پردازنده باشه که با اپدیت نیز شما تغیرات زیادی رو در بازیها احساس نخواهید کرد

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

با سلام
    از تو سایت مین درایورهاتون رو با توجه به نوع ویندوزتون دانلود کنید ونصب کنید اگه مشکل دارید یک عکس از دیوایس مینیجر از قسمت display بدید

تاريخ عضويت
    Aug 2004

پيش فرض

درود
    دوست عزیز فکر کنم منظورتان رو اشتباه فرمودید پردازنده که اپدیت نمیشه شاید منظور شما درایور گرافیک مجتمع داخل پردازنده باشه که با اپدیت نیز شما تغیرات زیادی رو در بازیها احساس نخواهید کرد
    درسته منظورم همون گرافیک پردازنده است که اسمه درایورش intel iris and hd graphic هست
    مشکل اصلیم اینه که کنترل پنل intel چرا باز نمیشه

این عکس display
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    من درایورم همینطور که میبینید 10.8.10 هست
    درایور جدیدی که من دانلود کردم این مشخصاتو داره
    Driver Version: 15.36.7.64.3960

Release Version: Production Version

Operating System(s):

Microsoft Windows* 7 64
    Microsoft Windows* 8.1 64
    Release Date: October 3, 2014
    CONTENTS
    I. Product Support
    II. Installation Information
    III. Disclaimer
    IV. Important Note
    I. Product Support
    Supports Intel(R) Iris(TM) graphics, Intel(R) Iris(TM) Pro graphics and Intel(R) HD graphics on:

5th Generation Intel(R) Core(TM) Processor Platform (codename Broadwell)
    Intel(R) Core(TM) M Processor Platform
    4th Generation Intel(R) Core(TM) Processor Platform
    4th Generation Intel(R) Core(TM) Processor U Series based Platform
    Intel(R) Pentium(R) Processor 3000/G3000 Series
    Intel(R) Celeron(R) Processor 2000 Series

II. Installation Information

This document makes references to products developed by Intel. There are some restrictions on how these products may be used, and what information may be disclosed to others. Please read the Disclaimer section and contact your Intel field representative if you would like more information.

III. Disclaimer

Intel is making no claims of usability, efficacy or warranty. The INTEL SOFTWARE LICENSE AGREEMENT contained herein completely defines the license and use of this software.

This document contains information on products in the design phase of development. The information here is subject to change without notice. Do not finalize a design with this information.

IV. Important Note

Your computer is configured to run the WinSAT* test, which determines whether the computer can support the Windows Aero* desktop theme. The test will run after this driver is installed and the computer is restarted. If your computer can support it, the Windows Aero desktop theme will automatically be enabled.

This test will take approximately 10 seconds.

*Other names and brands may be claimed as the property of others.

مشکلم اینه که بعد از نصب این تغییرات در ورژن (که بشه 15.36.7.64.3960) بوجود نمیاد.
    Last edited by pharm; 03-12-2014 at 15:32.

تاريخ عضويت
    Aug 2004

پيش فرض

یه چیزی که من مطرح نکردم و فکر کنم که اشکال از اینجاست اینه که گرافیک رو با hdmi فقط به مونیتور وصل کردم و طبق این تاپیک [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    باید cpu با گرافیک رو از طریق bios به هم وصل کنم و اصلا گرافیک پردازنده کار نمیکنه
    Last edited by pharm; 03-12-2014 at 23:07.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •