تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: از اندروید به وین فون....

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2014
    محل سكونت
    منزل

پيش فرض از اندروید به وین فون....

سلام بر دوستان فروم نوکیا...
    دوستان من گوشی حال حاظرم galaxy grand هستش که واسم هدیه آوردن...حدود یه سالی میشه دارمش...گوشی قبلیم هم نوکیا c6-01 بود که انصافا چیز خوبی بود ذر بازه قیمتی...
    من میشه گفت از اندروید زده شدمم.الان مثلا اگه برم زد3بگیرم 4ماه دیگه زد4 میاد میخوره تو ذوقم یا برم نوت3 بگیرم که دیگه واویلا(پولم به نوت 4 نمیرسه)تا سال آینده نوت5 میاد و گوشی دمده میشه...
    اما گوشیای نوکیا هم اینکه خیلی تکن به خاطر وین فونی بودنشون هم اینکه 1-2 سال یبار یدونه ازشون میاد...
    حاللا من سوالم اینه که با وجود انحلال نوکیا بازم عقلانی هست برم نوکیا 1020 بخرم؟
    چون اصولا عادت ندارم خییلی گوشی عوض کنم.....بعدش اینکه همین 1020خیلی مهمه گارانتی داشته باشه؟
    چون من معمولا قطعات الکترونیکی رو از پاوه میگیرم که خیلی قیمتاش خوبههه...
    همین پارسال که نوت10 حدودا 1700 بود من از اونجا گرفتم 1200...گوشی خودمم هم اون وقتایی که واسم هدیه آورده بودن تهران حدودای 1100 بود از اونجا واسم آورده بودن 750...حالا اگه 1020 از اونجا بگیرم مشکلی پیش نمیاد/؟؟
    ببخشید سوالام زیاده...چون تا حالا با وین فون کار نکردم خیلی سوال دارم.....
    اما مهمترین سوالم در مورد مسیله عقلانی بودن بخاطر انحلال نوکیاس.............
    پیشاپیش ممنون از پاسخاتون

اگه نباشه جاش خالی می مونه ZeroNetizen's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

سلام

چون شما تا حالا ویندوز فون نداشتی به نظر من اول از گوشی های پایینتر شروع کنید، بعد اگه با این سیستم عامل راحت بودید و خوشتون اومد به سراغ گوشی های گرونترش برید...
    با این توضیح من پیشنهاد میکنم گوشی جدید مایکروسافت یعنی Lumia 535 رو بخرید (البته تازه معرفی شده و هنوز به ایران نرسیده )
    بعد هم خریدن گوشی Lumia 1020 دیگه کار درستی نیست چون یک مقدار قدیمی شده...
    برای خرید گوشی تاپ ویندوز فون بهتره که فعلا کمی صبر کنید تا جانشین 1020 معرفی بشه یا اینکه حداقل Nokia Lumia 930 رو که الان موجود هست بخرید...

راستی نوکیا منحل نشده ولی بخش موبایلش شده مایکروسافت و پشتیبانی از گوشی های قدیمی به عهده مایکروسافت هست ولی مثل سابق یا شاید هم بهتر ادامه پیدا میکنه...
    خود نوکیا هم بعد از این روی تکنولوژی های ارتباطی و ... کار میکنه ولی دیگه تولید گوشی نداره...

Good Luck
    Last edited by ZeroNetizen; 02-12-2014 at 01:14.

3. این کاربر از ZeroNetizen بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2014
    محل سكونت
    منزل

پيش فرض

سلام

چون شما تا حالا ویندوز فون نداشتی به نظر من اول از گوشی های پایینتر شروع کنید، بعد اگه با این سیستم عامل راحت بودید و خوشتون اومد به سراغ گوشی های گرونترش برید...
    با این توضیح من پیشنهاد میکنم گوشی جدید مایکروسافت یعنی Lumia 535 رو بخرید (البته تازه معرفی شده و هنوز به ایران نرسیده )
    بعد هم خریدن گوشی Lumia 1020 دیگه کار درستی نیست چون یک مقدار قدیمی شده...
    برای خرید گوشی تاپ ویندوز فون بهتره که فعلا کمی صبر کنید تا جانشین 1020 معرفی بشه یا اینکه حداقل Nokia Lumia 930 رو که الان موجود هست بخرید...
    راستی نوکیا منحل نشده ولی بخش موبایلش شده مایکروسافت و پشتیبانی از گوشی های قدیمی به عهده مایکروسافت هست ولی مثل سابق یا شاید هم بهتر ادامه پیدا میکنه...
    خود نوکیا هم بعد از این روی تکنولوژی های ارتباطی و ... کار میکنه ولی دیگه تولید گوشی نداره...

Good Luck
    دوست عزیز خیلی ممنون از راهنماییت...اما من اهل عوض کردن نیستم.
    بعدشم اینکه الان لومیا1030 یعنی جانشین 1020 بیاد خیلی گرونه.خودتون که در جریان قیمتای لومیا هستید.1020 حدودا تا کی پشتیبانی میشه،؟؟؟؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه ZeroNetizen's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

دوست عزیز خیلی ممنون از راهنماییت...اما من اهل عوض کردن نیستم.
    بعدشم اینکه الان لومیا1030 یعنی جانشین 1020 بیاد خیلی گرونه.خودتون که در جریان قیمتای لومیا هستید.1020 حدودا تا کی پشتیبانی میشه،؟؟؟؟
    چیزی که قبلا گفته شده بود اینه که همه گوشی های ویندوز فون تا 36 ماه پشتیبانی و آپدیت دارند و مسلما این گوشی ویندوز 10 رو میگیره
    تاریخ عرضه لومیا 1020 در ماه July سال 2013 بوده که دیگه خودتون میتونید 36 ماه بعد از اون رو حساب کنید
    به هر حال اگه 1020 خریدید پیشاپیش مبارک باشه

6. این کاربر از ZeroNetizen بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

من با ios,android,win phone دارم كار ميكنم.به نظرم بعد ios ويندوز فون بهتره.البته خيلي برنامه ها و بازي هارو كم داره.پيشنهاد من اول آيفون بعد وين فون.

Sent from my iPhone using Tapatalk

8. این کاربر از armin_punisher6 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •