تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 11 از 13 اولاول ... 78910111213 آخرآخر
نمايش نتايج 101 به 110 از 129

نام تاپيک: آموزش بازيابي پارتيشنهاي RAW و Unallocated شده

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام خسته نباشید من از روش اول استفاده کردم ولی بعد از اینکه فینیش رو میزنم گزینه اپلای خاموشه و نمیتونم کاری کنم
    سلام .
    شاید به خاطر این باشه که نرم افزار بصورت Trial هست و هنوز فعال و رجیستر نشده . اگر اینطور باشه باید با استفاده از کرکها و یا فعالسازهایی که در سایت های ایرانی هم پیدا میشه نرم افزار رو فعال کنید .

2. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

سلام .
    شاید به خاطر این باشه که نرم افزار بصورت Trial هست و هنوز فعال و رجیستر نشده . اگر اینطور باشه باید با استفاده از کرکها و یا فعالسازهایی که در سایت های ایرانی هم پیدا میشه نرم افزار رو فعال کنید .
    سلام با دستور چک فایل سیستم مشکلم حل شد بازم ممنون از راهنمایی فقط یه سوال دیگه حجم فایل بک آپ با حجم فایلای اصلی یکیه؟؟؟

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام با دستور چک فایل سیستم مشکلم حل شد بازم ممنون از راهنمایی فقط یه سوال دیگه حجم فایل بک آپ با حجم فایلای اصلی یکیه؟؟؟
    سلام .
    معمولاً بله یکسان هست ، مگر اینکه نرم افزار بکآپ گیری ، فایلها رو فشرده کنه که البته میزان فشرده سازی بستگی به نوع فایل داره .
    پیشنهاد میکنم سراغ فشرده سازی نرید چون فشرده سازی و از حالت فشره خارج کردن به زمان زیادی نیاز هست و اینکه میزان فشرده شدن ممکن هست ناچیز باشه .

5. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

سلام و خسته نباشید
    موقع فرمت هارد برق رفت الان هاردم ارور زیر رو نشون میده و اصلا با همه نرم افزارها تست کردم اکثرا که اصلا اسم هارد رو هم بالا نمیارن ظاهرا که باید بره کارانتی یا اگر اشتباه میکنم کسی تجربه ای داره یه کمکی بده بهم مرسی
    The request failed due to a fatal device hardware error ارورش اینه عکس اپلود نشد

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام و خسته نباشید
    موقع فرمت هارد برق رفت الان هاردم ارور زیر رو نشون میده و اصلا با همه نرم افزارها تست کردم اکثرا که اصلا اسم هارد رو هم بالا نمیارن ظاهرا که باید بره کارانتی یا اگر اشتباه میکنم کسی تجربه ای داره یه کمکی بده بهم مرسی
    The request failed due to a fatal device hardware error ارورش اینه عکس اپلود نشد
    سلام .
    روی جایی که نوشته Disk1 راست کلیک کنید و ببینید میتونید بصورت MBR هارد دیسک رو initialize کنید ؟
    اگر بازهم همین خطا رو داد باید بفرستید گارانتی . ضمناً سعی کنید در مورد قطعی برق و در نتیجه خرابی هارد دیسک چیزی به گارانتی نگید .

8. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

سلام .
    روی جایی که نوشته Disk1 راست کلیک کنید و ببینید میتونید بصورت MBR هارد دیسک رو initialize کنید ؟
    اگر بازهم همین خطا رو داد باید بفرستید گارانتی . ضمناً سعی کنید در مورد قطعی برق و در نتیجه خرابی هارد دیسک چیزی به گارانتی نگید .
    نه نمیشه همه کار کردم از دستورات diskpart هم استفاده کردم اصلا نه میتونه clear all کنه نه چیزی ولی نباید مشکا سخت افزاری پیدا میکرد؟مکه میشه ؟این احتمالا فریم ویر این چیزها میخواد که درست شه؟مرسی

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2017

پيش فرض

سلام محترم.من یک هارد اکسترنال 1TB دارم که unallocated شده .امکانات فرمت یا ویرایش رو نمیده.acronis disk director12 ,,,easeus data recovery wizard 8.0 رو امتحان کردم ولی جواب نداد.لطفا راهنمایی کنید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2017

پيش فرض

کسی نیست جواب من بده. من یک هارد اکسترنال 1TB دارم که unallocated شده .امکانات فرمت یا ویرایش رو نمیده.acronis disk director12 ,,,easeus data recovery wizard 8.0 رو امتحان کردم ولی جواب نداد.لطفا راهنمایی کنید.ممکنه مربوط به frmware باشه.

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام محترم.من یک هارد اکسترنال 1TB دارم که unallocated شده .امکانات فرمت یا ویرایش رو نمیده.acronis disk director12 ,,,easeus data recovery wizard 8.0 رو امتحان کردم ولی جواب نداد.لطفا راهنمایی کنید
    کسی نیست جواب من بده. من یک هارد اکسترنال 1TB دارم که unallocated شده .امکانات فرمت یا ویرایش رو نمیده.acronis disk director12 ,,,easeus data recovery wizard 8.0 رو امتحان کردم ولی جواب نداد.لطفا راهنمایی کنید.ممکنه مربوط به frmware باشه.
    سلام .

اگر اطلاعات مهم نیست با استفاده از برنامه WD Drive utility و از قسمت Drive erase هارد اکسترنال رو erase کنید . این برنامه در هارد اکسترنال موجوده و احتمالاً نصب کردید . اگر این برنامه رو موجود ندارید از سایت وسترن دیجیتال میتونید دانلود کنید . بعد از اینکار نیاز به پارتیشن بندی مجدد هست که از طریق Disk management میتونید انجام بدید . اگر مشکل برطرف نشد باید بفرستید گارانتی .

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2017

پيش فرض

دوست عزیر هارد من transcend هست..

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •