تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 10 از 13 اولاول ... 678910111213 آخرآخر
نمايش نتايج 91 به 100 از 129

نام تاپيک: آموزش بازيابي پارتيشنهاي RAW و Unallocated شده

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

باسلام
    ببخشید میشه بگید هارد من کدام یک از دسته های هفتگانه شماست؟

آیا چون NTFS نوشته شده، باید open را انتخاب کنم؟ (مورد دوم)
    بله ؛ اول درایو مربوط به هارد اکسترنال رو انتخاب کنید و دکمه open رو بزنید و ببینید میتونید به اطلاعات دسترسی داشته باشید یا خیر . اگر جواب منفی هست که باید درایو full scan بشه .

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2014

پيش فرض

من با MINITOOL از منو هاش گزینه chek file sistem رو انتخاب کردم و گزینه chek & fix detected errors رو انتخاب کردم بعد از پایان عملیات مجدد درایوم به حالت NTFS برگشت . بدون اینکه کمترین تغییری در فایلها ایجاد بشه
    و الان هاردم مثل اولش صحیح و سالمه

3. این کاربر از md255 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز REZAHOSEYNGANI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    تــــــــهران

پيش فرض

سلام
    بنده ریکاوری کردم.پارتیشن ها اومد
    فقط نمیدونم چطور فایلها رو کپی کنم یا کاری کنم مثل اول بشه.فایلها سره جاشه
    APPLY که میزنم ارور INVALID CONFIG FILE میده
    گزینه COPY هم میزنم اتفاقی نمی افته

فرقی بین نسخه رایگان این نرم افزار و حرفه ایش هست ؟ یعنی ممکنه نسخه حرفه ای بهتر ریکاوری کنه و اینا؟
    Last edited by REZAHOSEYNGANI; 11-04-2017 at 00:47.

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    بنده ریکاوری کردم.پارتیشن ها اومد
    فقط نمیدونم چطور فایلها رو کپی کنم یا کاری کنم مثل اول بشه.فایلها سره جاشه
    APPLY که میزنم ارور INVALID CONFIG FILE میده
    گزینه COPY هم میزنم اتفاقی نمی افته

فرقی بین نسخه رایگان این نرم افزار و حرفه ایش هست ؟ یعنی ممکنه نسخه حرفه ای بهتر ریکاوری کنه و اینا؟
    سلام .

از روشی که در پست اول گفته شده دارید استفاده میکنید یا پست دوم ؟ و از چه برنامه ای استفاده میکنید ؟

از نسخه های Free هم استفاده نکنید چون محدودیت زیادی دارند . اگر در سایتهای ایرانی بگردید فعالساز (یا کرک و کیجن) هم میتونید پیدا کنید .

6. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز REZAHOSEYNGANI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    تــــــــهران

پيش فرض

سلام .

از روشی که در پست اول گفته شده دارید استفاده میکنید یا پست دوم ؟ و از چه برنامه ای استفاده میکنید ؟

از نسخه های Free هم استفاده نکنید چون محدودیت زیادی دارند . اگر در سایتهای ایرانی بگردید فعالساز (یا کرک و کیجن) هم میتونید پیدا کنید .
    ممنون
    درست شد

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2017

پيش فرض

سلام . خسته نباشید . من یه هارد اکسترنال 1 ترابایت WD دارم بیشتر فیلم توش قرار دادم یه پوشه classic از فیلم های قدیمی درست کرده بودم منتها نمیدونم چی شده بعد از یه مدت فایل های این پوشه به ntfsch.00000 تغییر دادن و جالب اینه که فایل ها رو با نرم افزار pot player إاز میکنم فیلم ها باز میشن ! منتها اسم فیلم ها رو اینجوری کرده که اعداد شون فقط فرق داره میخواستم بدونم راهی هست فایل ها رو به حالت قبلی خودشون و با اسم واقعی شون برگردونم ؟ خواهشا اگر کسی راهی بلده بهم بگه فقط همین یه پوشه م دچار مشکل شده . با تشکر از سایت خوبتون منتظر جواب هستم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2017

پيش فرض

سلام . خسته نباشید . دوستان من یه هارد اکسترنال 1 ترابایت WD دارم که اکثر فایل هاش فیلم هستن که پوشه بندی دارن منتها یکی از پوشه هاش بنام classic که آرشیوی هم فیلم های قبلا هست یه مدته تغییر نام داده به ntfsck.00000000 و فایل ها هم به همین شکل تغییر نام دادن ولی جالبه که هر فایلی رو با نرم افزار pot player (یا بقیه) باز میکنم بدون مشکلی اجرا میشه ! مشکل اینجاست که اسم ها همه اینجوری شدن و نمیدونم آیا امکان این هست به حالت اصلی برگرده یا نه ؟ لطفا اگر کسی اطلاعاتی داره در اختیار بنده قرار بده واقعا ممنون میشم کمک م کنید . با تشکر از سایت خوبتون منتظر جواب هستم .

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

من یک کارت حافظه ی micro SD 128GB سن دیسک روی تبلت دارم که امروز وصلش کردم به لپتاپ تا اطلاعاتش رو همگام سازی کنم همه چیز اوکی بود تا اینکه بعد از safety remove کردنش و جا زدن توی تبلت، خطای خواندن و نیاز به فرمت داد!دوباره به کامپیوتر زدم دیدم Unallocate شده! کاملا بیخودی و بی دلیل.
    گرچه چون اطلاعاتش رو روی لپتاپ داشتم ولی خواستم هر جور شده درستش کنم
    کل راهنماییهای پست اول این تاپیک رو بمدت نصف روز مشغول انجام بودم فایده نداشت
    ولی باورتون میشه یا نه ظرف کمتر از یک دقیقه با برنامه ی testdisk درست شد! این برنامه رو قبلا همین آقای ata.royalfalcon در جایی معرفی کرده بود و یکی دو مورد هاردهای اکسترنالی که بی دلیل دچار مشکل مذکور شده بودند رو در سه سوت درست کرده بود
    درسته که تحت داس ویندوز اجرا میشه ولی هیچ دستور تحت داس نیاز نداره تایپ کنین فقط با خواندن توضیحاتی که نوشته کافیه از صفحه کلید سه چهار تا دکمه رو فشار بدین و بعدش بووووووووووووووم !! همه چیز درست میشه
    این برنامه ی 2.6 مگی باورنکردنیه و کاری رو کرد که برنامه های چند صد مگی نتونستن

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

سلام دوستان.
    من هم متاسفانه دچار این مشکل شدم.
    هاردم مدل اکسترنال WD هستش که 1TB حجمشه. قبلا بعضی وقتا هارد گیر میکرد رو یک سری فایل ها و مجبور می شدم تا از USB قطع کنم و دوباره وصلش کنم. اما حالا ارور format disk رو میده !!

شرایطم هم :

-Partion RAW شده و پیغام فرمت میده
    -کوچکترین مشکلی توی Detect هارد وجود نداره. حتی رمز رو میپرسه...

حالا راهی هست برای بازگشت اطلاعات؟
    چطور میشه فهمید مشکل هارد فیزیکی هستش یا نرم افزاری؟

ممنون از دوستان.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

سلام خسته نباشید من از روش اول استفاده کردم ولی بعد از اینکه فینیش رو میزنم گزینه اپلای خاموشه و نمیتونم کاری کنم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •