تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 9 از 13 اولاول ... 5678910111213 آخرآخر
نمايش نتايج 81 به 90 از 129

نام تاپيک: آموزش بازيابي پارتيشنهاي RAW و Unallocated شده

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

راستی این عکس دیسک منجمینت هست
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    این درایو اگه اسم بدم بهش فایل ها برنمیگرده ؟ ظاهرا فقط اسمش پاک شده چون وقتی پراپرتیس میزنم رو درایو نوشته چقدر جا خالی و استفاده شده داره
    بله ، مشکلش فقط نداشتن letter هست . شما باید یه حروف غیر تکراری بهش اختصاص بدید تا در my computer دیده بشه .

2. 2 کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

همانطوریکه در دو پست بالاتر هم گفتم بهتر هست روش دوم رو برید و تک تک فایلها رو بازیابی و سپس ذخیره کنید این روش اگر چه به وقت و زحمت بیشتری نیاز هست اما مطمئن تر هست چون روی هارد دیسک هیچ تغییراتی ایجاد نمیشه و اگر بازیابی اول ناموفق بود میتونید دوباره تکرار کنید حتی با نرم افزارهای مختلف دیگه .
    سلام مجدد
    دیشب برنامه EaseUS Data Recovery Wizard Professional رو نصب کردم و از روش دوم استفاده کردم. جواب تا اینجا بسار راضی کننده بود. کل هارد رو بعد از تقریبا یه 3 ساعتی اسکن کرد و تمام فایل ها رو آورد. تو پوشه هایی که قبلا درست کرده بودم. با همون نام و ترتیب. البته یه سری فایل های دیگه هم آورده بود که ظاهرا اخیرا پاکشون کرده بودم. ولی قابل تشخیص و تفکیک بود. اولش که داشت عملیات ریکاوری رو انجام می داد کلی فایل و فولدر رو نشون میداد منم حسابی ترسیده بودم که اگه تازه این ها رو بازگردانی کنم چطوری باید بشینم مرتب کنم ولی وقتی عملیات اسکن تموم شد خود فولدارهایی که قبلا تو هارد دسته بندی کرده بودم مشخص و تفکیک شده بود.
    یه سری از فایل ها رو دیشب ریکاوری کردم و در حدود 100 گیگ اطلاعات رو در عرض کمتر از 1 ساعت روی هارد دیگری که برای ریکاوری گذاشته بودم بازگردانی کرد.
    امشب هم برم ببینم جزییات انتقال چطور بوده. و مابقی فایل های مورد نظر رو ریکاوری کنم. چون دیشب دیگه وقت نکردم صحت و کیفیت اطلاعات ریکاوری شده رو بررسی کنم.
    فقط بزرگترین مشکلی که الان دارم فضای خالی برای بازگردانی مابقی اطلاعات هستش که باید یه جوری اطلاعات رو جاش بدم.
    راستی همونطور که تو تاپیک اول گفته شد، با انتخاب گزینه Export Scan Result پس از پایان عملیات اسکن یه فایل کم حجم رو سیستم بارگذاری می کنه. که بعدا مجبور نباشید دوباره عملیات وقتگیر اسکن رو انجام بدید. چون به محض بارگذاری فایل مربوطه در کمترین زمان نتایج عملیات اسکن نمایش داده میشه. برای مثال برای بازگردانی مابقی اطلاعات دیگه نیازی نیست دوباره اسکن وقتگیر رو انجام بدم. چون نتایج رو دارم.
    نتایج بعدی رو هم برای اطلاع دوستان قرار می دم.
    با تشکر از راهنمایی های شما

4. 2 کاربر از MAZIARDM بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

سلام مجدد
    دیشب برنامه EaseUS Data Recovery Wizard Professional رو نصب کردم و از روش دوم استفاده کردم. . . . . . .
    نتایج بعدی رو هم برای اطلاع دوستان قرار می دم.
    با تشکر از راهنمایی های شما
    با سلام دوباره.
    بعد از ریکاوری رفتم فایل های ریکاوری شده رو بررسی کردم. ظاهرشون سالم بود. اسم و فرمت و حچم و غیره ولی وقتی بازشون می کنم اجرا نمی شند و پیغام خطا برای باز شدن میده. برای مثال وقتی یه فایل ویدءو رو باز می کنم پیغام میده که این فایل قابل اجرا نیست. دوباره ریکاوری کردم بازم همین بود. دوستان نظری دارند درین زمینه؟ با تشکر

تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

با سلام دوباره.
    بعد از ریکاوری رفتم فایل های ریکاوری شده رو بررسی کردم. ظاهرشون سالم بود. اسم و فرمت و حچم و غیره ولی وقتی بازشون می کنم اجرا نمی شند و پیغام خطا برای باز شدن میده. برای مثال وقتی یه فایل ویدءو رو باز می کنم پیغام میده که این فایل قابل اجرا نیست. دوباره ریکاوری کردم بازم همین بود. دوستان نظری دارند درین زمینه؟ با تشکر
    سلام مجدد.
    ؟؟؟؟؟؟

تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

با سلام دوباره.
    با سلام مجدد

اگه نباشه جاش خالی می مونه mahdi_z100's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان عزیز
    من یه هارد 2 ترای وسترن دارم که RAW شده راه اول رو که دوستان گفتم رفتم ولی به نتیجه نرسیدم . رفتم سراغ ریکاوری با EaseUS که بعد از 24 ساعت فقط 1 درصد پیشرفت داشت که اون رو هم کنسل کردم حالا میخوام فرمت کنم بعد ریکاوری کنم . لطفا راهنمایی کنید که چه کنم میترسم فایلهام بازیابی نشن . الان که هارد رو میزنم به کامپیوتر کل سیستم نیمه هنگ میشه و موس پله پله حرکت میکنه . لطفا راهنمایی کنید .
    با تشکر

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2017

پيش فرض

سلام
    بنده نیز مشکل مشابه دارم
    در صورت امکان ممنون می شم لينيكهاي معتبر در زمينه تعمير يا ريكاوري را براي من نیز پيغام خصوصي کنید

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

احتمالا هاردتون بدسکتور شدید داره و با نرم افزار قادر به ریکاوری نخواهید بود و نیاز به دستگاه pc3000 هست

در خیلی از موارد مشاهده میشه که هارد اکسترنال بعد از اتصال به سیستم درخواست فرمت میده در این موارد شما میتوانید با استفاده از این دستور تا 99% بدون نیاز به ریکاوری هارد را سالم کنید
    وارد cmd بشید و دستور زیر را اجرا کنید
    CHKDSK X: /R
    ایکس اسم درایو مورد نظر می باشد

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

سلام...
    من یه فلش 32 گیگ دارم که به محض بالا اومدن پیام میده که باید فورمتش کنم .اسمشم به صورت removeable disk نشون میده برام ... نرم افزار EaseUS Data Recovery Wizard Professional رو نصب کردم بعد از 24 ساعت اسکن هیچ فایلی رو برام پیدا نکرد...مجددا نرم افزار mimi tool power data recovery رو نصب کردم اما وقتی وارد disk management میشم هیچ اطلاعاتی رو برام نمیاره...
    سعی کردم با دستور چک دیسک امتحان کنم پیام میده که raw شده
    the type of the file sestem is raw . chkdsk is not available for raw drivers.
    حتی با دستور کانورت هم این پیام رو داشتم: cannot determine file system of drive f .

اطلاعات فلشم برام خیلی مهمه ...از اساتید محترم کسی میتونه راهنماییم کنه؟
    سپاسگزارم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2013

پيش فرض

طبق عکس زیر پارتیشن RAW شده رو انتخاب و با توجه به یکی از شرایط زیر گزینه open یا full scan را انتخاب کنید .
    در شرایط زیر میتوانید دکمه open را بزنید .
    1. پارتیشن مورد نظر در دسترس هست . یعنی در داخل ویندوز هم میتونید به داخل این پارتیشن بروید .
    2. پارتیشن مورد نظر غیر قابل دسترسی هست اما فایل سیستم این پارتیشن توسط این برنامه بطور صحیح شناسایی میکند (مثلاً NTFS هست) .
    3. فایل سیستم هم هیچ تغییری نداشته (مثلاً دوباره فرمت نشده) و میخواهید اطلاعات مورد نظر رو بازیابی کنید .

در شرایط زیر باید گزینه full scan را انتخاب کنید .
    1. فایلهای مورد نظر را نمیتوانید با دکمه Open پیدا کنید (ردیف یک بالا) .
    2. پارتیشن مورد نظر که غیر قابل دسترسی هست این برنامه هم فایل سیستم صحیح را هم نمیتوانید شناسایی کند (ردیف دو بالا) .
    3. پارتیشن مورد نظر دوباره فرمت شده ولی نوع فایل سیستم تغییری نداشته .
    4. پارتیشن مورد نظر دوباره فرمت شده و نوع فایل سیستم تغییر کرده است .

در این شرایط که پارتیشن RAW شده باید گرینه full scan را انتخاب کنید .

باسلام
    ببخشید میشه بگید هارد من کدام یک از دسته های هفتگانه شماست؟

آیا چون NTFS نوشته شده، باید open را انتخاب کنم؟ (مورد دوم)

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •