تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 13 اولاول 123456789 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 129

نام تاپيک: آموزش بازيابي پارتيشنهاي RAW و Unallocated شده

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام من همه قسمتا رو انجام میدم ولی در آخر کلید apply فعال نمیشه مشکل از چیه؟
    سلام .

بعد از اینکه Scan هارد دیسک تمام شد و پارتیشن RAW پیدا شد ، تیک این پارتیشن رو میزنید یا خیر ؟ اگر اینکار رو نکردید باید ابتدا تیک این پارتیشن به اضافه بقیه پارتیشنهای سالم رو بزنید و بعد دکمه Finish . اونوقت دکمه Apply فعال میشه .

اگر اینکار رو انجام میدید ولی بازهم این دکمه Apply فعال نمیشه پیشنهاد میکنم از روشی که در پست دوم توضیح داده شده استفاده کنید .

2. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال ashkan22's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

سلام .

بعد از اینکه Scan هارد دیسک تمام شد و پارتیشن RAW پیدا شد ، تیک این پارتیشن رو میزنید یا خیر ؟ اگر اینکار رو نکردید باید ابتدا تیک این پارتیشن به اضافه بقیه پارتیشنهای سالم رو بزنید و بعد دکمه Finish . اونوقت دکمه Apply فعال میشه .

اگر اینکار رو انجام میدید ولی بازهم این دکمه Apply فعال نمیشه پیشنهاد میکنم از روشی که در پست دوم توضیح داده شده استفاده کنید .
    بله تیک ها رو میزنم چندبارم امتحان کردم نشد برا روش دوم هم نیاز به یه هارد دیگه دارم که

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2015

پيش فرض

سلام نمیدونم جای این سوال اینجا هست یا نه 6روز پیش تو [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مطرح کردم کسی جواب نداد
    یک هارد اکسترنال silicon power دارم قبلا ۴تا پارتیشن توی هارد درست کردم و روی دوتا از پارتیشن ها قفل بیت لاکر گذاشتم موقعه نصب ویندوز متوجه شدم ک هاردم به لپ تاپ وصله هارد رو جدا کردم بعد از نصب ویندوز مجددا هارد رو به لپ تاپ زدم دیدم همه درایوها ادغام شدن و هیچ اطلاعاتی دیده نمیشه… (Disk 3)

هارد جدید گرفتم و از نرم افزارهای ریکاوری استفاده کردم اطلاعات اون2تا درایوی ک قفل نداشتند بدون کم و کاستی بازیابی شدند ولی اطلاعات اصلی تو درایوهای قفل شده بودند و خیلی هم ضروری هستند متاسفانه هیچ کپی از اونا ندارم. آیا نرم افزاری هست که بتونه پارتیشن ها رو به حالت قبل برگردونه؟؟(ریکاوری کی رو ندارم ولی رمزهای اون 2تا درایو رو دارم)

لطفا راهنمائی کنید 10روزه درگیر این موضوعم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2015

پيش فرض

طبق صحبت هایی که جناب مدیر تو پست اول گفتن تا اینجا پیش رفتم

1.ورژن 9.1 برنامه MiniTool Partition Wizard را دانلود ، نصب ، رجیستر و اجرا كردم.

2.روي ديسك مورد نظر راست كليك و گزينه Partition Recovery را انتخاب كردم.

3.در مرحله Scanning Range Settings گزينه Full Disk را انتخاب كرده و سپس دكمه Next را زدم.

4.در مرحله Scanning Method Settings گزينه Quick Scan را انتخاب كردم ولی چون پارتیشن های قبلی را پیدا نکرد back زده و از گزینه Full Scan استفاده کردم.

5.در عکس زیر دوتا از پارتیشن هایی که قفل نداشتند حجم و فضای استفاده شده قابل مشاهده می باشد ولی بازم خبری از 2تا پارتیشنی که قفل دار بودند و در وسط قرار داشتند نیست ی تعداد پارتیشن اضافی هم دیده میشه که نمیدونم مربوط به چی هستن

خواهشان افرادی که اطلاع دارن جواب بدن از این مرحله به بعد چیکار کنم؟

ناظر انجمن عکاسی و دوربین های دیجیتال و فیلم برداری و میکس و مونتاژ Переклад не's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

ضمن قدر دانی از آقای عطای عزیز بابت آموزش ها منم برام کلید apply فعال نبود اما در سمت چپ کادر ابراز اکتیو وجود داشت با علامت پرچم قرمز که کلیک کردم و بعد از انجام دادن مراحلی ، پارتیشن بازیافت شده رو برمیگردونه
    ممنون

7. این کاربر از Переклад не بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2013

پيش فرض

سلام دوستان..خسته نباشید
    من ویندوزم اورجینال بود و خراب شد به نحوی که پارتیشن c و پارتیشن recovery(که خود ویندوز ساخته بود ) هردو unallocated شدند..با کلی سرچ از اینور اونور بالاخره با استفاده از easuse data recovery که مدیر محترم در صفحه ی اول تویضیح داده بودند، رفتم از طریق بوت و شروع کردم به بازیابی این دو پارتیشن ..حدود 6 ساعت طول کشید تا اطلاعات پارتیشن هارو بخونه..بالاخره تموم شد و من 2 پارتیشنی که گفتم رو select کردم زدم روی recovery ..ولی مشکل اینجاس که نرم افزار اصلا هارد اکسترنالی که من وصل کرده بودم به کامپیوتر تا اطلاعات بازیافت شده این دو پارتیشن رو روی اون هارد اکسترنال ذخیره کنم، نرم افزار اونو نشون نمیده و نمیاره...!! و روی خود لپتاپم هم جا به اندازه کافی برای ذخیره ندارم...بنظر شما چیکار کنم؟ مشکل کجاست؟ راه حل چیه؟..
    خیلی لنگم، پایان نامم رو هواست..

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام دوستان..خسته نباشید
    من ویندوزم اورجینال بود و خراب شد به نحوی که پارتیشن c و پارتیشن recovery(که خود ویندوز ساخته بود ) هردو unallocated شدند..با کلی سرچ از اینور اونور بالاخره با استفاده از easuse data recovery که مدیر محترم در صفحه ی اول تویضیح داده بودند، رفتم از طریق بوت و شروع کردم به بازیابی این دو پارتیشن ..حدود 6 ساعت طول کشید تا اطلاعات پارتیشن هارو بخونه..بالاخره تموم شد و من 2 پارتیشنی که گفتم رو select کردم زدم روی recovery ..ولی مشکل اینجاس که نرم افزار اصلا هارد اکسترنالی که من وصل کرده بودم به کامپیوتر تا اطلاعات بازیافت شده این دو پارتیشن رو روی اون هارد اکسترنال ذخیره کنم، نرم افزار اونو نشون نمیده و نمیاره...!! و روی خود لپتاپم هم جا به اندازه کافی برای ذخیره ندارم...بنظر شما چیکار کنم؟ مشکل کجاست؟ راه حل چیه؟..
    خیلی لنگم، پایان نامم رو هواست..
    سلام .

1. میتونستید هارد رو از لپتاپ خارج کنید و بعنوان هارد دیسک دوم روی PC نصب کنید و اطلاعات مورد نظر رو روی هارد دیسک دیگر در همان PC ریکاوری کنید .
    2. من مطمئن نیستم اما احتمال میدم هارد اکسترنال رو به پورت USB3 لپتاپ متصل کردید که معمولاً نیاز به نصب درایور برای شناسایی چیپست USB3 هست . پیشنهاد میکنم به پورت USB2 متصل کنید و ببینید شناسایی میکنه یا خیر .

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2013

پيش فرض

سلام .

1. میتونستید هارد رو از لپتاپ خارج کنید و بعنوان هارد دیسک دوم روی PC نصب کنید و اطلاعات مورد نظر رو روی هارد دیسک دیگر در همان PC ریکاوری کنید .
    2. من مطمئن نیستم اما احتمال میدم هارد اکسترنال رو به پورت USB3 لپتاپ متصل کردید که معمولاً نیاز به نصب درایور برای شناسایی چیپست USB3 هست . پیشنهاد میکنم به پورت USB2 متصل کنید و ببینید شناسایی میکنه یا خیر .
    من به پورت usb3 زده بودم ولی نشناخت..ولی برنامه acronis partition manager هارد اکسترنال رو میشناسه...والا راستش لپتاپم گرون قیمته و خیلیم بهش حساس بودم..یکی هم گفت که هاردشو دربیار،ولی راستش چون اولین بارمه،میترسم گند بزنم...گارانتیش گفته ما 50 تومن میگیریم ویندوزه اورجینالشو دوباره نصب میکنیم...بنظر شما چیکار کنم؟
    در ضمن من با برنامه easuse partition master رفتم برای create پارتیشن های unallocated...ولی گفت چون 4تاprimery داری نمیشه c رو دوباره creat کنی...یکی از این primeryها همون سیستم رزرو هست که 100 مگه...آیا میشه اونو با این برنامه delete کرد که یه primery کم بشه و بتونم c رو create کنم....؟
    بهترین راه چیه بنظر شما؟

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من به پورت usb3 زده بودم ولی نشناخت..ولی برنامه acronis partition manager هارد اکسترنال رو میشناسه...والا راستش لپتاپم گرون قیمته و خیلیم بهش حساس بودم..یکی هم گفت که هاردشو دربیار،ولی راستش چون اولین بارمه،میترسم گند بزنم...گارانتیش گفته ما 50 تومن میگیریم ویندوزه اورجینالشو دوباره نصب میکنیم...بنظر شما چیکار کنم؟
    در ضمن من با برنامه easuse partition master رفتم برای create پارتیشن های unallocated...ولی گفت چون 4تاprimery داری نمیشه c رو دوباره creat کنی...یکی از این primeryها همون سیستم رزرو هست که 100 مگه...آیا میشه اونو با این برنامه delete کرد که یه primery کم بشه و بتونم c رو create کنم....؟
    بهترین راه چیه بنظر شما؟
    MiniTools Power Data Recovery یه نسخه بوتیبل هم داره تست کنید شاید هارد دیسک اکسترنال رو شناسایی کنه (لپتاپ اگر USB2 داره سعی کنید به همین پورت متصل کنید) . ضمناً سعی کنید از آخرین ورژنهای موجود استفاده کنید .

در مورد سوال آخر ، توصیه میکنم ابتدا اطلاعات رو بازیابی کنید و بعداً برید سراغ Create کردن . اون درایو 100 مگابایتی رو نباید حذف کنید چون یه پارتیشن اکتیو و سیستمی هست که فایلهای مورد نیاز برای بوت ویندوز روی این پارتیشن ذخیره میشه .

از وضعیت دقیق پارتیشنهای هارد دیسک اطلاعی ندارم و باید یه عکس بذارید تا بهتر بتونم راهنمایی کنم . از همین برنامه easeus partition master یه عکس بگیرید و اینجا آپلود کنید ولی اینطور که مشخص هست هارد دیسک MBR هست که نمیتونید بیش از 4 درایو Primary بسازید در نتیجه الباقی درایوها باید بصورت Logical ساخته بشوند . ظاهراً سعی کردید پارتیشنهای بیشتری بسازید که این مشکلات پیش اومده .

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2013

پيش فرض

MiniTools Power Data Recovery یه نسخه بوتیبل هم داره تست کنید شاید هارد دیسک اکسترنال رو شناسایی کنه (لپتاپ اگر USB2 داره سعی کنید به همین پورت متصل کنید) . ضمناً سعی کنید از آخرین ورژنهای موجود استفاده کنید .

در مورد سوال آخر ، توصیه میکنم ابتدا اطلاعات رو بازیابی کنید و بعداً برید سراغ Create کردن . اون درایو 100 مگابایتی رو نباید حذف کنید چون یه پارتیشن اکتیو و سیستمی هست که فایلهای مورد نیاز برای بوت ویندوز روی این پارتیشن ذخیره میشه .

از وضعیت دقیق پارتیشنهای هارد دیسک اطلاعی ندارم و باید یه عکس بذارید تا بهتر بتونم راهنمایی کنم . از همین برنامه easeus partition master یه عکس بگیرید و اینجا آپلود کنید ولی اینطور که مشخص هست هارد دیسک MBR هست که نمیتونید بیش از 4 درایو Primary بسازید در نتیجه الباقی درایوها باید بصورت Logical ساخته بشوند . ظاهراً سعی کردید پارتیشنهای بیشتری بسازید که این مشکلات پیش اومده .
    مهندس جان اینم 2تا عکس از easuse partition master..اگر اطلاعات دیگه ای هم نیازه در خدمتم...

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •