تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 13 اولاول 12345678 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 129

نام تاپيک: آموزش بازيابي پارتيشنهاي RAW و Unallocated شده

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2015

پيش فرض

هارد دوم رو جدا کنید و با همون هارد اصلی برید روی نصب ویندوز به پارتیشن ها رسیدید یک عکس بدید
    بفرما داداش

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

پارتیشن اکتیو یا همون system reserv که اقبل از ویندوز قرار میگیره رو ندارید این هارد رو با ویندوز xp پارتیشن بندی کرده بودید؟

روی درایو ویندوزتون که میخواین فرمتش کنید بیان delete کنید پارتیشنش رو دوباره ایجاد کنید و برید برای نصب

3. این کاربر از EXTREME بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2015

پيش فرض

پارتیشن اکتیو یا همون system reserv که اقبل از ویندوز قرار میگیره رو ندارید این هارد رو با ویندوز xp پارتیشن بندی کرده بودید؟

روی درایو ویندوزتون که میخواین فرمتش کنید بیان delete کنید پارتیشنش رو دوباره ایجاد کنید و برید برای نصب
    داداش دمت گرم کل درایوها رو دیلیت کردم دوباره پارتیشن بندی کردم درست شد هارد دومم نصب کردم همه چیش روبراهه؟؟؟؟ درایو D هم primary شد داخلش چیزی بزارم تو اینده مشکلی ک پیش نمیاد ؟؟؟؟؟

Last edited by ImLoser; 13-06-2015 at 18:18.

اگه نباشه جاش خالی می مونه fa_shinobi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض

سلام. بابت پست خوبتون ممنون
    من یه هارد اکسترنال یه ترا سیلیکون پاور دارم که فرمتش RAW شده. البته فقط کامپیوتر نمیشناسه. اما تلویزیون و گیرنده دیجیتال اون رو میشناسن. تو چندتا پست دیدم که صحبت از NTFS شده بود. این هارد یک پارتیشنه و FAT32 بود. من چون زیاد رابطه خوبی با نرم افزارهای مدیریت دیسک ندارم خواستم بپرسم که این ربطی به موضوع داره؟ بعد اینکه ممکنه اطلاعات پاک بشه طی این کار. چون واقعا اطلاعات توش مهم هستن.
    ممنون

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

سلام. بابت پست خوبتون ممنون
    من یه هارد اکسترنال یه ترا سیلیکون پاور دارم که فرمتش RAW شده. البته فقط کامپیوتر نمیشناسه. اما تلویزیون و گیرنده دیجیتال اون رو میشناسن. تو چندتا پست دیدم که صحبت از NTFS شده بود. این هارد یک پارتیشنه و FAT32 بود. من چون زیاد رابطه خوبی با نرم افزارهای مدیریت دیسک ندارم خواستم بپرسم که این ربطی به موضوع داره؟ بعد اینکه ممکنه اطلاعات پاک بشه طی این کار. چون واقعا اطلاعات توش مهم هستن.
    ممنون
    یک چک دیسک بکنید هارد رو اگر درست نشد با لینوکس لایو یا mini xp در هایرن بوت سی دی ببینید میتونید به اطلاعات هارد دسترسی داشته باشید یا نه اگر نشد بهترین راه برای دسترسی به اطلاعاتتون ریکاوری کل پارتیشن با نرم افزار eases data recovery است برای اینکار نیاز به حجم اضافه دارید

7. این کاربر از EXTREME بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض

توی Disk managment نوشته فرمت هارد raw شده. اما توی برنامه minitool همون FAT32 نشون میداد. پارتیشن ریکاوری هم کردم. ده ساعت طول کشید و فایلها رو هم شناخت. اما در نهایت گزینه apply فعال نشد.
    ازش هم تو برنامه propertice میگیرم پر پر نشون میده. در صورتی که اینطوری نبوده.

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

توی Disk managment نوشته فرمت هارد raw شده. اما توی برنامه minitool همون FAT32 نشون میداد. پارتیشن ریکاوری هم کردم. ده ساعت طول کشید و فایلها رو هم شناخت. اما در نهایت گزینه apply فعال نشد.
    ازش هم تو برنامه propertice میگیرم پر پر نشون میده. در صورتی که اینطوری نبوده.
    روشی که در پست دوم همین تاپیک توضیح دادم را انجام بدید . یعنی باید تک تک فایلها رو ریکاوری و روی هارد دیسک دیگه ذخیره کنید .

10. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض

قبل از اینکه با برنامه دوم امتحان کنم رو درایو راست کلیک کردم و Check file system رو زدم. اول حالت check only رو زدم و دیدم فایل سیستم FAT32 رو شناخت ولی یک سری ارور داشت. بعد حالت Check & fix رو دوسه بار زدم. یه پیغام هم داد که یه بار no زدم و یه بار yes (بنظر چیز زیاد مهمی نبود). بعدش درست شد. دست شما درد نکنه واقعا اطلاعات توش برام مهم بود. فقط یه سوال داشتم. هارد رو باید فرمتش کنم یا نیازی نیست؟

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

قبل از اینکه با برنامه دوم امتحان کنم رو درایو راست کلیک کردم و Check file system رو زدم. اول حالت check only رو زدم و دیدم فایل سیستم FAT32 رو شناخت ولی یک سری ارور داشت. بعد حالت Check & fix رو دوسه بار زدم. یه پیغام هم داد که یه بار no زدم و یه بار yes (بنظر چیز زیاد مهمی نبود). بعدش درست شد. دست شما درد نکنه واقعا اطلاعات توش برام مهم بود. فقط یه سوال داشتم. هارد رو باید فرمتش کنم یا نیازی نیست؟
    مشکل برطرف شده و بنظرم نیازی نیست که فرمت کنید ولی اگر فقط در ویندوز استفاده میکنید پیشنهاد میکنم فایل سیستم درایو مورد نظر NTFS باشه .
    سعی کنید همیشه یه کپی از اطلاعاتی که برای شما مهم هست در جای دیگه ای داشته باشید .

13. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال ashkan22's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

سلام من همه قسمتا رو انجام میدم ولی در آخر کلید apply فعال نمیشه مشکل از چیه؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •