تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 13 اولاول 12345612 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 129

نام تاپيک: آموزش بازيابي پارتيشنهاي RAW و Unallocated شده

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام من یک هارد اکسترنال WD 500 دارم که Unallocate شده. حالا تو قسمت Disk managment هستم و می خواد به یکی از طریق های MBR یا GPT عمل initialize رو انجام بده. آیا درست کردن مجدد MBR باعث از دست دادن اطلاعاتم میشه؟
    سلام .

Initialize مجدد هارد ديسك باعث از بين رفتن اطلاعات ميشود ولي یکی از کاربران همین انجمن با استفاده از برنامه EaseUS Data Recovery Wizard Professional موفق به بازیابی اطلاعات از هارد دیسکی که در حالت Not Initialized بوده شده . بعد از بازیابی اطلاعات میتونید مجدداً هارد دیسک را بصورت MBRد، Initialize و سپس با فایل سیستم NTFS فرمت کنید (تست كنيد) .

اما دقت کنید که برای بازیابی اطلاعات با استفاده از این نرم افزار خود هارد دیسک بایستی حتماً سالم و بدون مشکل باشد . یعنی مثلاً اگر هارد دیسک را Initialized کنید و بعد پیغام The request could not be performed because of an I/O device error و یا The request failed due to a fatal device hardware error بگيريد یعنی هارد دیسک مشکل دارد و متاسفانه شما نمیتوانید کاری انجام بدید و باید به کلینیکهای تخصصی ارسال کنید و حتي برنامه اي كه معرفي كردم قادر به شناسايي درايو هم نخواهد بود .

یکی از دلایل این Errorـها وجود مشکل در Firmware هارد دیسک هست که با ابزارهای خاصی قابل رفع هست . اين مسئله در بين هارد ديسكهاي اكسترنال وسترن ديجيتال نسبتاً شايع هست .

2. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2015

پيش فرض

ممنون از راهنمایی شما
    من از این نرم افزار استفاده کردم، ولی در قسمت searching for deleted volumes نمی تواند deleted Volume پیدا کند یعنی تولبار سرچ مرتب پر و خالی می شود! (مدت زمان پیدا کردن آن چقدر است؟)
    قبل از این مشکل، بعضی از عکس ها و فیلم های هارد قابل بازدید نبود(احتمالا آسیب دیدگی). وقتی به اون عکس می رسیدی هارد هنگ میکرد و تنها راه خلاس شدن از مشکل قطع و وصل هارد بود. آیا فکر میکنید راه حل نرم افزاری دارد؟

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

ممنون از راهنمایی شما
    من از این نرم افزار استفاده کردم، ولی در قسمت searching for deleted volumes نمی تواند deleted Volume پیدا کند یعنی تولبار سرچ مرتب پر و خالی می شود! (مدت زمان پیدا کردن آن چقدر است؟)
    قبل از این مشکل، بعضی از عکس ها و فیلم های هارد قابل بازدید نبود(احتمالا آسیب دیدگی). وقتی به اون عکس می رسیدی هارد هنگ میکرد و تنها راه خلاس شدن از مشکل قطع و وصل هارد بود. آیا فکر میکنید راه حل نرم افزاری دارد؟
    با توجه به توضیحاتی که دادید و مشکلاتی که هارد دیسک از قبل داشته از جمله باز نشدن بعضی از فایلها و مخصوصاً هنگ کردن هارد دیسک ، استفاده از نرم افزارهای بازیابی اطلاعات بیفایده هست . مشکل هارد دیسک باید ابتدا برطرف بشه و سپس اطلاعات بازیابی شود .

بهتره که بفرستید گارانتی . اگر اطلاعات برای شما مهم هست باید به گارانتی کننده اهمیت اطلاعات رو تاکید کنید .

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2015

پيش فرض

سلام یه هار د 1 ترا وسترن دارم به لبتاپن وصل بود / خواستم system image backup بگیرم که هارد اکسترنال رو انتخاب کرد و انو تبدیل کرد به recovery f حالا 31 گیگ رو نشون میده و 830 گیگ رو unalocated کرده و کلی اطلاعات مهم روش دارم که نمیتونم ببینمشون . لطفا راهنمایی کنید چه کنم اطلاعاتم رو مثل اول داشته باشم. ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

سلام یه هار د 1 ترا وسترن دارم به لبتاپن وصل بود / خواستم system image backup بگیرم که هارد اکسترنال رو انتخاب کرد و انو تبدیل کرد به recovery f حالا 31 گیگ رو نشون میده و 830 گیگ رو unalocated کرده و کلی اطلاعات مهم روش دارم که نمیتونم ببینمشون . لطفا راهنمایی کنید چه کنم اطلاعاتم رو مثل اول داشته باشم. ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    تنها راه و بهترین راه ریکاوری کل پارتیشن با نرم افزار easeus data recovery است... نیاز به حجم اضافه دارید

7. 2 کاربر از EXTREME بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2015

پيش فرض

اقا من یه هارد 2ترا دارم طبق این توضیحات شما این پارت دوممو نیاورد میشه بازمراهنمایی کنید الان کامپیوتر من بدون اون پارت هیچی نداره تمام برنامه های من از جمله گرافیک و....تو اون است چیکار باید کنم ممنون

سلام دوست عزيز .

يه آموزش ديگه مشابه همون TestDisk در پست اول تاپيك زير موجود هست .

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ولي من توصيه ميكنم كه اطلاعات موجود در پارت دوم رو كه بازيابي نكرده با برنامه EaseUS Data Recovery Wizard Professional ريكاوري و روي فضاي ديگه ذخيره كنيد . اگه بخواهيد دوباره از TestDisk استفاده كنيد يا حتي از MiniTool Partition Wizard (كه در تاپيك بالا روش اينكار رو توضيح دادم) ممكنه اوضاع پيچيده تر و سخت تر بشه .

9. این کاربر از daniel007 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

اقا من یه هارد 2ترا دارم طبق این توضیحات شما این پارت دوممو نیاورد میشه بازمراهنمایی کنید الان کامپیوتر من بدون اون پارت هیچی نداره تمام برنامه های من از جمله گرافیک و....تو اون است چیکار باید کنم ممنون

سلام دوست عزيز .

يه آموزش ديگه مشابه همون TestDisk در پست اول تاپيك زير موجود هست .

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ولي من توصيه ميكنم كه اطلاعات موجود در پارت دوم رو كه بازيابي نكرده با برنامه EaseUS Data Recovery Wizard Professional ريكاوري و روي فضاي ديگه ذخيره كنيد . اگه بخواهيد دوباره از TestDisk استفاده كنيد يا حتي از MiniTool Partition Wizard (كه در تاپيك بالا روش اينكار رو توضيح دادم) ممكنه اوضاع پيچيده تر و سخت تر بشه .
    همانطوریکه قبلاً هم گفتم ، با برنامه EaseUS Data Recovery Wizard Professional اطلاعات را ريكاوري و روي فضاي ديگه ذخيره كنيد . آموزش استفاده از این برنامه در پست دوم همین تاپیک موجوده .

11. 2 کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2015

پيش فرض

داداش واقعا کارت حرف نداره تا الان 1ساعت رفته پوشه های مهم تو پارتیشنو پیدا کرده فقط یه چیز بعد از ذخیره اطلاعات چه جوری پارتیشنو برگردونم

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

داداش واقعا کارت حرف نداره تا الان 1ساعت رفته پوشه های مهم تو پارتیشنو پیدا کرده فقط یه چیز بعد از ذخیره اطلاعات چه جوری پارتیشنو برگردونم
    بعد از اينكه مطمئن شديد كليه اطلاعات مورد نظرتان بازيابي و در جاي ديگري ذخيره شده ، اون پارتيشن بايستي فرمت بشه و بعد ميتونيد دوباره اون اطلاعات رو برگردونيد به همين پارتيشن .

14. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2015

پيش فرض

سلام
    من امروز یه هارد 2 ترا وصل کردم بعد به 4تا قسمت تقسیمش کردم 3تاش اومد ولی اون یکی Unallocated شده چجوری میتونم برش گردونم؟؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •