تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 13 از 13 اولاول ... 3910111213
نمايش نتايج 121 به 129 از 129

نام تاپيک: آموزش بازيابي پارتيشنهاي RAW و Unallocated شده

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

با سلام
    من تمام مطالب سایت رو خوندم. با سپاس از مدیر محترم و دیگر دوستان
    دیشب وقتی می خواستم یکی از درایوها رو کمی اضافه کنم کامپیوتر به حالت خاموش رفت و بعد از تکان دادن موس و بالا اومدن ویندوز این جوری شد.

میخوام بدونم با این نرم افزار MiniTool Partition Wizard درست میشه؟ یا از Test Disk استفاده کنم با سپاس از اساتید مخصوصا مدیر محترم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض مشکل پیش آمده هنگام یکی کردن دو پارتییشن با Partition Manager Professional

با سلام
    پارتیشن F رو کاملا خالی کردم و با Partition Manager Professiona به درایو G با320 گیگ اضافه کردم. هنگام عملیات سیستم به حالت خاموش رفت. وقتی موس رو حرکت دادم و صفحه لود شد اسم درایو G حذف شد و به حالت not formatted در آمد.
    سوالم اینه 1- آیا امکان باز گرداندن پارتیشن هست؟
    2- درصورت بازگشت پارتیشن، آیا فایلها سالم باقی میمونن؟ چون فکر کنم فایلها چند تکه میشن ممنون میشم اساتید فوری پاسخ بدن چون فایلهاش برام حیاتی هستن
    چون پارتیشن Unallocated نشده
    ممنون میشم اساتید فوری پاسخ بدن چون فایلهاش برام حیاتی هستن
    Last edited by kasra14; 02-08-2018 at 16:09.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2018

پيش فرض

با عرض سلام بنده از طریق برنامه minitool partition wizard یک پارتیشن را پاک و دوباره ساختم ولی بعد از اعمال تغیرات کل پارتیشن ها به یک نوار مشکی رنگ به نام bad disk تبدیل شد و همه پارتیشن ها رفتند ینی چی چرا این اتفاق افتاد تورو خدا اگه کسی میتونه کمک کنه اطلاعات بسیار برای من مهم بود در حال حاضز از طریق گزینه partition recovery wizard در همان برنامه در حال ریکاوری هستم ولی بسیار زمان گیر هست هر ساعت شاید یک در صد میره
    در ضمن توضیح اینکه دلیلی که با این برنامه خواستم پارتیشن فرمت کنم به دلیل اینکه میخواستم روی این پارتیشن ویندوز نصب کنم ولی setup ویندوز هنگامی که درایو را میخواستم فرمت کنم بعد از مدت طولانی ارور میداد و این کار رو انجام نمیداد فک کردم مشکل از ستاپ ویندوز هست خواستم از طزیق این برنامه مشکلو حل کنم که حالمو گرفت کسی راه کاری داشته باشه ممنونم ازش

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2018

پيش فرض

کسی نیست راهنمایی کنه؟؟؟؟

پروفشنال moriss's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    mashhad

پيش فرض

تبديل از primary به logical خطري نداره بجزء براي درايوهاي سيستمي كه باعث عدم بوت ويندوز ميشه . چون فقط پارتيشنهاي Primary ميتونند سيستمي و اكتيو باشند . بلعكس هم خطري نداره مشروط بر اينكه تعداد پارتيشنهاي Primary بيش از چهار عدد نشه (در حالت MBR) و اگر هم سعي كنيد تعداد بيشتري پارتيشن Primary ساخته بشه دايناميك ميشه .
    متاسفانه Primary رو به logical تبدیل کردم ویندوز بالا نمیاد چه کنم حالا؟!!!

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

متاسفانه Primary رو به logical تبدیل کردم ویندوز بالا نمیاد چه کنم حالا؟!!!
    با استفاده از نرم افزارهای مدیریت هارد دیسک بوتیبل سعی کنید به حالت Primary‌ برگردونید و در صورت نیاز عملیات Fix Boot رو هم انجام بدید . اگر با این کار مشکل برطرف نشد هارد دیسک رو به عنوان هارد دیسک دوم روی سیستم دیگه نصب و اطلاعات مهم رو منتقل کنید و دوباره پارتیشن بندی و فرمت و ویندوز نصب کنید یا اینکه با استفاده از ویندوز لایو (که نیازی به نصب ندارند) سیستم رو بالا بیارید و اطلاعات مهم رو به هارد اکسترنال منتقل کنید و مراحل گفته شده رو انجام بدید .

7. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2020

پيش فرض

سلام دوستان تو خدا کمکم کنید طی اشتباهی ی هارد یک ترابایتی که 750گیگ اطلاعات داشتم اینجوری ,شد.
    متاسفانه عکس آپلود نمیشه

من ۶تا درایو داشتم طی ویندوز عوض کردن ی درایو کوچیک ۶گیگی اضافه شد شدند ۷تا من ویندوزم رد حذف کردم و با استفاده از نرم افزار wondershare liveboot2012
    گفتم اون درایو کوچیک که کنار درایو سی بود ادغام کنم این کارو کردم وقتی ریبوت شد کل هاردو تبدیل به ۴تاش کرده یک 350مگا بایتی و یک 180گیگی که فرمتشون ntfs هست و خالی هستند.
    و دوتا دیگه که یکیش 100مگابایتی و یک 750گیگی فرمتشون unformatted هستند که اطلاعات من در 750هستند و اون پر هست و سایزش زده 750گیگ used750گیگ
    Unusedصفر گیگ.
    نمیدونم چکار کنم بخدا

- - - Updated - - -

سلام دوستان تو خدا کمکم کنید طی اشتباهی ی هارد یک ترابایتی که 750گیگ اطلاعات داشتم اینجوری ,شد.
    متاسفانه عکس آپلود نمیشه

من ۶تا درایو داشتم طی ویندوز عوض کردن ی درایو کوچیک ۶گیگی اضافه شد شدند ۷تا من ویندوزم رد حذف کردم و با استفاده از نرم افزار wondershare liveboot2012
    گفتم اون درایو کوچیک که کنار درایو سی بود ادغام کنم این کارو کردم وقتی ریبوت شد کل هاردو تبدیل به ۴تاش کرده یک 350مگا بایتی و یک 180گیگی که فرمتشون ntfs هست و خالی هستند.
    و دوتا دیگه که یکیش 100مگابایتی و یک 750گیگی فرمتشون unformatted هستند که اطلاعات من در 750هستند و اون پر هست و سایزش زده 750گیگ used750گیگ
    Unusedصفر گیگ.
    نمیدونم چکار کنم بخدا

- - - Updated - - -

سلام دوستان تو خدا کمکم کنید طی اشتباهی ی هارد یک ترابایتی که 750گیگ اطلاعات داشتم اینجوری ,شد.<br>متاسفانه عکس آپلود نمیشه<br><br>من ۶تا درایو داشتم طی ویندوز عوض کردن ی درایو کوچیک ۶گیگی اضافه شد شدند ۷تا من ویندوزم رد حذف کردم و با استفاده از نرم افزار wondershare liveboot2012<br>گفتم اون درایو کوچیک که کنار درایو سی بود ادغام کنم این کارو کردم وقتی ریبوت شد کل هاردو تبدیل به ۴تاش کرده یک 350مگا بایتی و یک 180گیگی که فرمتشون ntfs هست و خالی هستند.<br>و دوتا دیگه که یکیش 100مگابایتی و یک 750گیگی فرمتشون unformatted هستند که اطلاعات من در 750هستند و اون پر هست و سایزش زده 750گیگ used750گیگ<br>Unusedصفر گیگ.<br>نمیدونم چکار کنم بخدا<br><br>

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2019

پيش فرض

ببخشید منم همین مشکلو دارم ولی هاردم adata 710 pro و روی دستگاه های دیگه کار میکنه فقط روی پی سی من مشکل داره ویندوز هم نصب کردم اخرین اپدیت رو و درست نشد ایا هنوزم مشکل از هارده؟باتوچه به اینکه روی سیستم های دیگه مشکلی نداره

- - - Updated - - -

ببخشید منم همین مشکلو دارم ولی هاردم adata 710 pro و روی دستگاه های دیگه کار میکنه فقط روی پی سی من مشکل داره ویندوز هم نصب کردم اخرین اپدیت رو و درست نشد ایا هنوزم مشکل از هارده؟باتوچه به اینکه روی سیستم های دیگه مشکلی نداره

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

سلام.
    یه هارد سیگیت Seagate Barracuda St2000dm001 2 Tb 3.5
    دارم که
    و unallocated شده

در BIOS شناسایی نمیشه

هارد روشن میشه ...یعنی موتور هارد کار میکنه صدای پلاترها میاد

ولی در داخل مای پی سی پارتیشن بندی شناخته نمیشه
    اما

از هارد 2 ترا فقط یه
    unallocated در Disk Management پارتیشن 128 گیگ رو
    مبشناسه

جاهای دیگه پرسیدم راهنمایی هایی کردن اما یا نشده یا مطمئن
    نیستم .... گفتم نظر شما رو هم بپرسم تا تکلیفم روشن بشه

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با این برنامه ها زدم برای ریکاوری و بازیابی انقدر کند پیش میره که بیخیال شدم...
    طبیعیه؟؟؟ میگم نزام 2-3 روز معطل بشم آخرشم هنگ کنه و هیچی ....

GetDataBack for FAT
    EaseUS Data Recovery Wizard Pro 9.0
    AOMEI Partition Assistant
    EASEUS Partition Master

کلامیخوام بدونم امیدید به درست شدنش هست....
    ایا ایراد سخت افزاریه یا شاید نرم افزاری و ویروس و .... که بشه با یه برنامه درستش کرد؟

اطلاعات قابل برگشت و استفاده هستن......

در صورت نیاز به بردن به مرکز تخصصی هزینه تعمیر حدودی اش
    چقدر میشه؟

- - - Updated - - -

سلام.
    یه هارد سیگیت Seagate Barracuda St2000dm001 2 Tb 3.5
    دارم که
    و unallocated شده

در BIOS شناسایی نمیشه

هارد روشن میشه ...یعنی موتور هارد کار میکنه صدای پلاترها میاد

ولی در داخل مای پی سی پارتیشن بندی شناخته نمیشه
    اما

از هارد 2 ترا فقط یه
    unallocated در Disk Management پارتیشن 128 گیگ رو
    مبشناسه

جاهای دیگه پرسیدم راهنمایی هایی کردن اما یا نشده یا مطمئن
    نیستم .... گفتم نظر شما رو هم بپرسم تا تکلیفم روشن بشه

با این برنامه ها زدم برای ریکاوری و بازیابی انقدر کند پیش میره که بیخیال شدم...
    طبیعیه؟؟؟ میگم نزام 2-3 روز معطل بشم آخرشم هنگ کنه و هیچی ....

GetDataBack for FAT
    EaseUS Data Recovery Wizard Pro 9.0
    AOMEI Partition Assistant
    EASEUS Partition Master

کلامیخوام بدونم امیدید به درست شدنش هست....
    ایا ایراد سخت افزاریه یا شاید نرم افزاری و ویروس و .... که بشه با یه برنامه درستش کرد؟

اطلاعات قابل برگشت و استفاده هستن......

در صورت نیاز به بردن به مرکز تخصصی هزینه تعمیر حدودی اش
    چقدر میشه؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •